Jump to content
UcanDomates

Saint of Altra: Update 25.7.0

Recommended Posts

Saint of Altra: Update 25.7.0

b7051b1cd27e521570bda7f30b2dc0da.jpg&key

GAUSS

 

PASİF

Gauss hareket ettiğinde hız ölçeri artırır ve bu da onun kalkan şarj oranını arttırır.

MACH RUSH

Düşmanların üzerinde çok hızlı bir süratle patlama yapın ve bataryayı şarj edin. Sert cisimlerle çarpışarak güçlü bir şok dalgası yaratın. Devam etmek için basılı tutun.

KINETIC PLATING

Absorbe edilen Kinetik Hasarın bir bölümünü Enerjiye dönüştüren bir zırh oluşturur. Ayrıca Gauss'u sendeleyerek yere serilmesinden korur. Hasar Direnci, batarya seviyesi ile orantılıdır.

THERMAL SUNDER

Bölgeden kinetik enerjiyi boşaltın, bataryayı şarj edin ve yakındaki düşmanlara Buz Statüsünü uygulayın. Basılı tutmak işlemi tersine çevirerek, bataryayı boşaltır, ve yakındaki düşmanlara Ateş Statüsü uygular.

REDLINE

Gauss'un bataryasını redline'ın ötesine itin, Yeteneklerini güçlendirin ve Atış Oranı, Saldırı Hızı, Doldurma Hızı ve Kuşanma Oranını aşırı hızlanmaya ayarlayın. Redline'ı geçtikten sonra, elektrik yıldırımları periyodik olarak Gauss'tan sıçrar ve yetenek devre dışı bırakıldığında toplu halde patlar.

ACCELTRA

Yolu imha etmek için Gauss'un özel silahı ile yüksek hızlı plazma roketlerinden oluşan bir patlama yaratın. Sprint yaparak daha kolay şarj olur, özellikle Gauss'un ellerinde daha da hızlı şarj olur. Güvenlik nedeniyle, roketler güvenli bir mesafeye gittikten sonra devreye girerler.

928163e996b27a79e3291f6df46c1449.jpg

AKARIUS

Hedef güdümlü füzelerle düşman birliklerini bombalayın. Bu çift fırlatıcıların özellikle Gauss'un ellerinde, sprint yaparak yeniden şarj edilmesi daha kolaydır. Füzeler güvenli bir mesafeye ulaştıktan sonra devreye girer.

GAUSS MAG ALT MİĞFERİ

Gauss için özel tasarlanmış bir alternatif miğfer.

ALTRA SYANDANA

Gauss'a özel bu şık ve modern Syandana'nın hızı ile tüm gözler üzerinizde olacak!

48bc18a324670a94883b59f390c47256.jpg&key

GAUSS KOLEKSİYONU

Gauss ile redline'ı geçerek hız kazanın. Bu koleksiyon Gauss Warframe, Gauss Mag Miğferi, Altra Syandana, Acceltra hızlı ateş roketatarı ve Akarius ikincil roket fırlatıcılarını içerir.

03e1cd724c2660fdb089945d9ff5d673.jpg&key

HARROW RELIQUARY DERİSİ

Hiçlik ve İrade ile bağlantılı olarak, Harrow'un alacakaranlık kalbi yeniden keşfedilen bir vücudun kutsal tabutunda atıyor. Harrow Reliquary Koleksiyonu ile kötü ruhları ve arcane gücünü kullan ve Etheria Zırh Seti ve Renuntio Spear ile aykırılığı bırak!

HARROW RELIQUARY KOLEKSİYONU

Boşluk ve irade ile bağlı paramparça bir varlık. Harrow Reliquary Derisi, Renuntio Speargun Derisi ve Etheria Zırh Seti içerir.

f9e20564920a10aa79118e5ee77d8a7c.jpg

KARGAŞA GENİŞLEMESİ

NOT: Haritaya yeni bölümler eklendi, yani Arbitrasyonlara katılabilmek için onları tamamlamanız gerekiyor!

Orijinal olarak Jovian Concord ile çıkan Kargaşa modu çıktığından beri çok popüler oldmuştur - yüksek hız ve yüksek risk, yetenekleriz test edilmişti. Alad V Conduit teknolojisini çabuk bir kredi için diğer gruplara sattı, ve Kargaşa yayıldı.

Bu modu oynayabilmeniz için Origin Sistemi boyunca farklı zorluklarda 6 yeni bölge getirdik - her birinde farklı ödüller var! Hepsinede bulunduklara uygun farklı Debuff'lar bulunduruyor, Ay depremlerinden Ghoul Mezarlarına kadar birçok yeni tehlike!

Grineer Yerleşkesi - Mars, Olympus

Çok geç olmadan Grineer Ghouls'u durdurabilecek misin?

 • Mars'taki Olympus mobil savunması Tharsis'in yerine geçti.

Corpus Üssü - Neptün, Laomedeia

Bu sonsuz oyun modunda normalden daha fazla kredi ödülleri bekleyin. Index'e mükemmel rakip olmayabilir ancak Başka bir manzara ile biraz kredi kazanmak isteyenler için güzel bir değişiklik.

Yeni "Evrensel Sendika Madalyonu" nu da Distruption'da bulabilirsiniz

 • Neptün'deki Casus görevi Laomedeia'dan Nereid'e alındı.
 • Neptün'deki Laomedeia artık bir Kargaşa görevi çünkü o ana yol üzerinde değil (buz gezegeni kaçırma görevi de artık kaldırıldı çünkü gökyüzünde jüpiter görülüyordu).

Grineer Savaş Gemisi - Sedna, Kelpie

Gauss'u nasıl elde edeceğinizi arıyorsanız Sedna'nın Kargaşa modunda elde edebilirsiniz!

Yeni "Evrensel Sendika Madalyonu" nu da Distruption'da bulabilirsiniz

 • Kelpi'deki sabotaj görevi Rusalka'ya Yakalama görevi'nin yerini alması için taşındı.

Grineer Savaş Gemisi - Uranüs, Ur (Infestation)

Distruption'da Infested'ların Sonsuz sürüleri ile savaş, Yeni bir düşmana'da gizlice göz at! Burada Gauss'un Özel silahları ACCELTRA ve AKARIUS'un Şemalarını Infested Demolyst Ajanlarında bulabilirsin!

Yeni "Evrensel Sendika Madalyonu" nu da Kargaşa'da bulabilirsiniz

Grineer Kuva Kalesi - Kuva Kalesi, Tamu

Kuva Kalesi'nin yeni bir sonsuz modu var! Burada yeni bir şekilde kuva kazanabiliceksiniz! İlk olarak Görev ödül tabloları. Tabikide bu kesin seçenek ancak bu tabloları geliştirirken Booster'ların onların üzerinde işe yaramaması bir sorun. Bu yüzden Kuva Kargaşa Conduit'lerini yok etmeye çalışan Grineer Demolyst'lerine Kuva ekledik! YYeni ‘Evrensel Sendika Madalyonu’, ayrıca burada Kargaşa'da bulunabilir!

 • Fortress Tamu'daki Defense Görevini Nabuk'a Capture'ın yerine geçmesi için taşıdık.

Lua - Lua, Apollo (Corpus)

Lua'ya bir Kargaşa görevi eklendi. Bu görevden Somatic Fiberleri düşürebilirsiniz. Bu Lua Lensleri için gereken bir parçadır.

Yeni "Evrensel Sendika Madalyonu" nu da Distruption'da bulabilirsiniz

Kargaşa'yı Void Fissure,Sorti,Sendika Görevleri ve daha fazlası için potensiyel bir Görev olarak ekledik!

Yeni Ödül:

LUA LENS KALIBI

Sadece Lua Kargaşasıda bulunabilen yeni bir focus lens'i Daha fazla Focus dönüşümüne olanak sağlar!

YENİ ÖDÜL:

Evrensel Sendika Madalyonu!

Bu gizemli eşya bütün sendikalar tarafından 1,000 Standing karşılığında kabul edilir. Eğer bir tanesini Distruption modunda bulabilicek kadar şanslı isen 6 ana sendikadan herhangi biriyle (Steel Meridian, Arbiters of Hexis, Cephalon Suda, New Loka, Red Veil, Perrin Sequence) Standing kazanabilirsin! Ayrıca bunu Quills, Vox Solaris, Ostron, and Solaris United ile de kullanabilirsin.

Evrensel'e daha fazla anlam yüklemek istiyoruz gelecekteki bir yamada Conclave,Simaris Ve Vent Kids ile de kullanılabilicek.

Bu küçük eşya ile başlıyoruz çünkü bu eşyanın oyunun ekonomisinde özenle ölçmek istediğimiz elementlerde büyük etkisi olabilir, ancak bu ödüllerin büyük hallerini'de bekleyin! Özel Alertlerden birçok, gelecek Ödül tabloları ve daha fazlası!

Yeni Market Eşyası: AURA FORMA !

Taslak olarak Arbitrasyonlarda eklenen AURA FORMA eşyasını Markete platinum karşılığında ekledik. 1 tane(80 Platinum) yada 3 tanesini indirimli bir fiyata alabilirsiniz(150 plat).

Riven Eklentileri ve Değişiklikleri:

 • Riven slotu kapasitesiniz 90'dan 120'ye yükseltildi! Daha fazla Yuvaya sahip olmak isterseniz artık satın alabilirsiniz(120'ye kadar)!
 • Yoldaş Silah rivenleri Artax da dahil olmak üzere artık Simaris'ten alınabiliecek (The War Within bitirilme koşulu vardır).
  • Eğer hatırlarsanız biz Yoldaş silahı rivenlerini ödül havuzundan Güncelleme 24.0'da çıkarmıştık çünkü çok etkili silahlar değillerdi. Bu Yoldaş Silah Rivenlerini Simaris'in Tekliflerine koyarak hem isteyenlerin bu rivenleri elde etmesine izin veriyoruz hemde bu rivenleri istemeyenler de bunu taarruz ödülü olarak almak zorunda kalmıyor.
  • Bu verilen riven açma koşulları artık Sentinel rivenleri için de kullanılabilir:
   • X kadar düşman öldürün.
   • X kadar düşmanı gemilerinden inmeden öldürün.
   • Duvara tutunurken/duvarda koşarken X kadar düşmanı yere değmeden öldürün.

Eidolon Ovaları: Ganimet Değişiklikleri

Orb Vallis'le gelen Bonus ödül özelliği artık Ovalarda da mevcuttur.

Bütün normal Plains of Eidolon Görevleri bonus amaçlara sahip olacaklar,yani eğer güzel bir performans sergilerseniz ekstra ödüller kazanacaksınız:

 • Suikast:Hedefi X dakika içersinde gün yüzüne çıkar.
 • Zula:X dakika içinde bitir.
 • Yakalama:Düşman öldürmeden tamamla.
 • Bölgeyi Koru:Kontrol seviyesini %X'in üstünde tut.
 • Yoket:X dakika içinde bitir.
 • Drone Kaçırma:Drone'un canını %X'in üzerinde tut.
 • Kurtarma:Kurtarma hedefinin canını %X tne yukarıda tut.
 • Sabotaj:X kadar düşman öldür.
 • Zırhlı Mahzen:Mahzen'in canını %X in üzerinde tut.

Arkadaş Limit Sınırı

Sınırsız sayıda arkadaşlık uygulamasının bozulduğunu ve Arkadaş Listesine limit sınırının geleceğini geçtiğimiz Temmuz ayında sizlerle paylaşmıştık. Eğer 1000'den fazla arkadaşınız varsa, listenizde kalmaya devam edecekler, ancak daha fazla yeni arkadaş ekleyemeyeceksiniz.

Hatırı sayılır arkadaş listesi olan kişiler için,sayıları azaltmak isterseniz yardım için bi kaç araç ekledik :

 • Bir, üç, altı, yada oniki ay boyunca inaktif olan arkadaşlarınızı toplu bir şekilde çıkarmak için seçenek eklendi. Bunu gerçekleştirmek için ''Grubu Kaldır'' yazarak bunu doğrulamanız gerekicek.
 • Toplu çıkarma ekranına''Klan arkadaşlarını dışla'' seçeneği eklendi.
 • Toplu çıkarma ekranına manual olarak ''bu arkadaşları atla'' yazı kutusu eklendi.

Yeni Özellikler:Görünüş Linki & Mod Linki

Warframe Deneyiminizin 2 büyük kısmını anında paylaşmanıza olanak sağlayacak yeni 2 özellik ekledik:

Modlayış biçiminizi paylaşın: Mod linki

Görününüş biçiminizi paylaşın: Görünüş linki

Görünüşlerinizi ve buildlerinizi nasıl anında paylaşabiliceğiniz hakkında detayları okuyun.

MOD LİNKLEME!

Oynayış biçimini anında Sohbet ekranında MOD LINK ile paylaş! Modlama ekranındaki 'Link' simgesini tıklamak, aktif Sohbet pencerine, anında sizin ekranınızla dolduracaktır. İster özel mesajda, isterse Klanınızla yada Bölge Sohbetinde olsun, paylaşmak için sadece enter'ı tıklayın! Spam oluşmasını engellemek için 15 saniyelik bir bekleme süresi koyduğumuzu unutmayın!

ff8e69722049afb1642b13d304813c5d.png&key

GÖRÜNÜŞ LİNKLEME!

GÖRÜNÜŞ tarzını Chatten istediğiniz anda paylaşın!

Arsenalinizdeki görünüş paylaşma tuşu ile görünüşünü oluşturan her şeyi anında paylaşın! Paylaşmak için Enter tuşuna basmanız yeterli, ister özel mesajlarda, ister clan chatinizde ister bölge chatinde! Spamı azaltmak amacıyla 15 saniyelik bir bekleme süresi mevcuttur.

 • Captura düğmesini de Görünüş Linki tuşunun yanına yerleştirdik ve daha uyumlu olması için tuşun ikonunu değiştirdik.

30a94d11ba483646dbfb8b285947bb95.png&key

SHAWZIN 2.0: Etkileşimli İfade

Güncelleme 25.4.0'da Shawzin'i Market e 40 platinum karşılığı eklemiştik-Size The Sacrifice'ı hatırlatan bir Dekorasyon.Hemen yorumlar gelmeye başladı"Keşke çalabilseydim" ve bugün o gün geldi:

Bütün Shawzin satın alımları artık kuşanıp size özel enstrümanınızı çalabileceğiniz bedava bir "Shawzin" ifadesi ile birlikte geliyor. Shawzin'i zaten satın almış olanlar geriye dönük olarak Emoji'ye sahip olacaklar. Yarım düzine Öçek, 3 perde ve 3 tel ile birlikte sınırsız şarkı fırsatı. Yapabileceğiniz şeyleri görmek için sabırsızlanıyoruz!

Markete 3 tane yeni farklı kabiliyetlere sahip Shawzin dekorasyonu ekledik:

MIMICA SHAWZIN-Kişisel olarak renklendirilmiş Shawzin! Bu Shawzin onu çalan müzisyenin renklerini sezen ve taklit eden bir mine içerir.

DAWN SHAWZIN-Sabah'ın ilk ışığı gibi,bu Shawzin içinizdeki ruhu uyandırır.

Ve NELUMBO Shawzin - Kendine özel ses paketi ile tamamiyle özgün!

SHAWZIN'ın adı açıklık için DAX SHAWZIN'e değiştirildi.

İfadeyi kullanırken Size sunulan menüyü kullanarak basitçe Shawzin'inizi değiştirin.

Shawzin'iniz ile birlikte keşfedebileceğiniz bazı havalı özellikler:

 • Seçebileceğiniz Birçok ve farklı dize
 • Tek nota yada akortlar çalın
 • Mandachord ritim kısmıyla birlikte çalın
 • Eklenmiş şarkılarla antreman yap(Ayrıca bir Yavaş geriçalma özelliği içerir)
  • This Is What You Are, "We All Lift Together", and "Smiles From Juran" şarkıları dahil!
 • Titreme ve yaylandırma çubuğu etkileri eklendi
 • Shawzin şarkılarını kaydet ve 4 clem'e (puana) ulaştıktan sonra arkadaşlarınla şarkıları linkleyerek paylaş
  • Shawzin şarkıları otomatık olarak çalabilir yada sende eşlik edebilirsin
  • Metronom modu seçeneği(120bpm Kuantalama seçeneği ile)

Shawzin müziği takımlarda yada çıkarma gemilerinde duyulabilir. Relaylerde de çalabilrsin ancak sadece kendi müziğini duyabilirsin akranlarınınki ni değil.

e30c45372806b669f5fb6ffbc6f97252.jpg

Topluluk Yarışması Kazananları Eklentileri

MOA'lar,Cetus ve Yoldaşlar daha çok oyuncu dokunuşuna sahip olacaklar. Oyuncular tarafından tasarlanan yada esinlenilen yeni içerik Warframe'e eklendi!

Zeaban'ın The MOAnimation Yarışmasının kazanan ifadesi ifade modülü yüklenmiş tüm MOA'larda çalışıyor MOA'na böbürlenme ifadesini yönlendir ve yeni reaksiyona öğren.

Venetian Carnival Yarışmasının kazanan dizaynları artık Nakak'ın dükkanının rotasyonunda ! Nakak'ın dükkanını gözünden kaçırma ve Roimonstre tarafından dizayn edilen muhteşem Norg maskesi ve HUMERONYMUS tarafından dizayn edilen Mother's maskesine sahip ol.

0d0ddb03a9c1aa157af3476e910806bd.jpg&key

Prized companion deri paketini oyun içi pazar yerinden satın alabilirsin ! Paket Tenno's Best Friend Yarışmasının kazanan iki derisini içeriyor: Skvirl'in köpeğinden esinlenilen the Heino Kubrow derisi ve Deaelra'nın kedisinden esinlenilen Deaelra Kavat derisi!

67b8bec249d8ede31efc9a365a22e8f4.jpg&key

Yeni Infested Dojo Dekorasyonları !

Infested estetiği içinizde büyüyen bir hastalık gibi mi yayılıyor? Bugün elinizi -yada el benzeri uzuvlarınızı- Lephantis'i bile onurla titretecek bu Infested Dojo dekorasyonlarına uzatın.

d0a54dcb604022293967789ce7f94aae.jpg

Genel Eklentiler:

 • Resmi Play Warframe'in discordundaki #tenno-brainstorm kanalından Topluluk Önerilerine dayalı olarak Yetenek Ekranına 26 Yeni Warframe yetenek ipucu eklendi. Katılan ve Bilgilerini paylaşan Herkese Teşekkürler
  • Ayrıca var olan bazı warframe yetenek ipuçları düzenlendi ve bazı augment modlarındaki ipuçlarını ana yetenek üzerine odaklanacak şekilde değiştirildi
 • Aşağıda ekranlara ipucu eklendi ! Basitçe bilgi çubuğunun üzerine gel ve bunlar hakkında daha fazla öğren: 
 • Nightwave
  • Dizilim
  • Sendikalar
  • Hatıra menajeri
  • Envanter
 • Hotfix 25.4.1 de element sembollerini içeren yeni kabartmalar ekledik. O zamandan beri bizden daha fazlasını istiyordunuz! Ve bugün biz daha fazla element ikonlarını içeren yeni bir paket oluşturarak Element kabartmalarını tamamladık! Bu pakette marketten alabileceğiniz 6 yeni tasarım bulunmaktadır. 4d4ac0380fc1902e9a034985877fa955.png
  • Essential Blast Kabartması
  • Essential Corrosive Kabartması
  • Essential Gas Kabartması
  • Essential Magnetic Kabartması
  • Essential Radiation Kabartması
  • Essential Viral Kabartması
 • Aşağıdaki görevlere tekrar oynanabilme özelliği geldi:
  • Natah
  • Saya’s Vigil
  • The Jordas Precept
  • Patient Zero
  • The Silver Grove
  • The Archwing
  • Howl of the Kubrow
 • Klan İstatistiklerinde Araştırma sekmesine Klan Odası ve Dekorasyon XP'si eklendi. Bu sayede bir sonraki Rütbeniz için gereken XP'nin belirlenmesinde yardım sağlayacak!
 • Iron Wake'deki önemli NPC'lere mini harita ikonları eklendi.
 • Nostaljik Corpus Kasası Dekorasyonu Markete eklendi.
 • Eidolon Lens'leri Markete eklendi!
 • Yeni ‘Dark Lotus’ Arayüz(UI) Teması ve Arkaplanı eklendi! Arayüz > Arayüz(UI) Özelleştirmesi ayarlarından erişebilirsiniz. 002208bbc5627edac1eb4a9d502e6bc6.jpg&key
 • Orokin Grineer'ların artık farklı görünen bir el bombası var!
 • Simaris'in Tekliflerine ‘Ele geçirilen Kalıntılar’ sekmesi eklendi.
 • Chroma, Equinox, ve Nezha için Arsenal'e yetenek videoları eklendi!

Görüntü İşleme Güncelleştirmeleri:

TennoLive'da gösterdiğimiz yeni görüntü işleme teknolojisinin bir kısmı artık hazır ve sizlere sunuyoruz! Çelik ve Altın gibi metalik yüzeyler bütün oyunu kapsayacak şekilde iyileştirildi ve artık ışık ile yansımalara daha doğru tepki veriyorlar. Bu sayede her zaman olan ancak fark edilmesi zor olan detaylar yüzeye çıkıyor. Eğer olması gerekenden daha parlak alanlar görürseniz lütfen bize bildirin!

 

Optimizasyonlar:

 • Relaylerde hafif bir performans yükselişi fark edebilirsiniz.Zamanla Yeni teknolojiye yükseltiyoruz-Bu yüzden gelecekte daha fazla iyileştirme bekleyin!
 • Matematik kütüphanelerine micro optimizasyonlar yapıldı
 • Doku sıkıştırma açması optimize edildi.
 • Daha az çekirdekli sistemler için bazı optimizasyonlar yapıldı(örnek: SMT'li çift çekirdek dizüstü bilgisayarlar)
 • Çok çekirdek desteği için deneysel optimizasyonlar yapıldı.
 • Karakterlerin üzerine direk gelmeyen ışık konusunda küçük kalite yükselişi yapıldı.
 • Görünürlük sistemi performans optimizasyonu yapıldı.
 • Birkaç geometri ayırma işlevi optimizasyonu yapıldı.
 • VOIP otomatik kazanç kontrolu optimizasyonu yapıldı.
 • Parçaçık sistem renk randomizasyonu optimize edildi.
 • Sanctuary Onslaught'taki bir çökme giderildi.
 • Bir kare hızı yükleme ekranı düşüşü giderildi

Yay Statü Değişiklikleri:

Paris yayının Arsenal'de gösterdiğinden daha az hasar vurmasını sağlayan bir hatanın araştırması yapılırken fark ettik ki, diğer bütün yaylar olması gerekenden daha fazla hasar veriyor. Aşağıda gösterildiği üzere bütün yayların(Lenz hariç) statüleri olması gerektiği gibi ayarlandı:

Genel değişiklikler:

 • Hızlı atışlar Şarjlı atışlar ile aynı kritik şansı/Hasar ve Statü şansına sahip olması için normalleştirildi.
 • Yay Özelliklerine bakarken Takımımız ayrıca bütün FX lerini yeniledi(Lenz dahil)!

Özel Değişiklikler:

Cernos

 • Hızlı Atış 110'dan 190' a yükseltildi
 • Şarjlı Atış 220'den 380'e yükseltildi
 • Uçuş hızı 80'den 90'a yükseltildi
 • Nişangah yakınlaştırılması 2.23x'den 2x'e düşürüldü

Mutualist Cernos

 • Hızlı Atış 120'den 205'e yükseltildi
 • Şarjlı Atış 225'ten 410'a yükseltildi
 • Nişangah yakınlaştırılması 2.23x'den 2x'e düşürüldü

Cernos Prime

 • Hızlı Atış 60'tan 92'ye yükseltildi
 • Şarjlı Atış 120'den 184'e yükseltildi
 • Uçuş hızı 85'ten 95'e yükseltildi
 • Diket Atış modunun dağılımı sıklaştırıldı ve en üst'teki okun orta yerine nişangah'a gelmesi sağlandı

Rakta Cernos

 • Hızlı Atış 150'den 235'e yükseltildi
 • Şarjlı Atış 250'den 470'e yükseltildi

Daikyu

 • Statü Şansı %50'den %46'ya düşürüldü
 • Kritik Şansı %20'den %34'e yükseltildi
 • Şarjlı Atış 460'dan 700'e yükseltildi
 • Uçuş Hızı 135'den 140'a yükseltildi

Dread

 • Hızlı Atış 130'dan 168'e yükseltildi
 • Şarjlı Atış 200'den 336'ya yükseltildi

Paris

 • Hızlı Atış 120'den 160'a yükseltildi
 • Şarjlı Atış 180'den 320'ye yükseltildi

MK-1 Paris

 • Hızlı Atış 100'den 115'e yükseltildi
 • Şarjlı Atış 120'den 230'a yükseltildi

Paris Prime

 • Hızlı Atış 130'dan 180'e yükseltildi
 • Şarjlı Atış 260'dan 360'a yükseltildi
 • Uçuş Hızı 85'ten 95'e yükseltildi

The New Strange Kullanıcı Menüsü değişiklikleri

 • Görev yazısı"Harabe'ye geri dön" göreve eklendi.
 • Oyuncu Relay'a giriş yaptığında var olan işaretçi ile eşleşmesi için Görev yazısı"Cephalon Simaris'i ziyaret et" eklendi ve işaretçinin mesafe göstergesi güçlendirildi.
 • Simaris ile konuştuktan sonra"Gemi'ne dön" görev yazısı eklendi.
 • Simaris ile konuştuktan sonra oyuncuları hangarda bulunan gemilerine yönlendiren bir işaretçi eklendi.
 • Arid Lancer Sentez bölümünün daha kolay anlaşılabilmesi sağlandı.
 • Mars'ta Arid Lancer hedefinin bulunabileceği sadece bir noktaya değil Bütün Noktalara bir işaretçi eklendi.
 • "Gemi'ne geri dön" İşaretçisi Görevi bitir işaretçisi ile değiştirildi.
 • Beşinci görev aşamasında "Gemi'ye geri dön" ve "Simaris'e geri dön" görevleri eklendi.
 • Sentez antreman görevini başlatma ve Sentez Tarayıcısı,Sentez tuzaklarını edinmeyi öğrenmek için İki yeni işaretçi ve ipucu kutusu eklendi.

Lua Casus Görevi Değişiklikleri:

 • Yokedilebilir kaynak konteynırlarına parlak bir görüntü eklendi ve etrafındaki cam daha sadyamlaştırıldı.
 • Kapı materyali öbür kapılarla uyumlu olması için yenilendi.
 • Müzik hafıza bulmacasını yavaşlatarak çözülmesi kolaylaştırıldı.

Nightwave Değişiklikleri & Düzeltmeleri

 • Spoiler'lardan kaçınma amacı ile Görevler ile bağlantısı olan Nightwave Bölümleri artık siz bağlantılı görevi bitirene kadar kilitli kalacak. Kilitli Nightwave bölümleri o bölümü açmanız için gereken göreve yönlendirecek.Aşağıdaki Nightwave Bölümleri bu değişiklikten etkilenecek:
  • "Don't Fear The Reaper", Kuva emme eylemleri artık The War Within Görevinin tamamlanmasını gerektirecek.
  • "Ascendant",Lua'da Yükseliş salonlarını tamamla eylemleri artık The Second Dream Görevinin tamamlanmasını gerektirecek.
  • "Grove Guardian",Silver Grove Specterlarını öldür eylemi artık The Silver Grove Görevinin tamamlanmasını gerektirecek.
 • Yetişme Bölümleri artık 3'ten az Güncel Bölüm eylemlerine sahip olduğunuzda ortaya çıkmaya başlayacak,Önceden bütün güncel haftayı tamamlamanız gerekmekteydi.
 • Nightwave Eylem ilerlemesi/Gereksinim Sayı formatı değiştirildi(1500'den 1,500'e).
 • Bir eşya diyoramasına baktıktan sonra üst üste gelen Nightwave kullanıcı menüsü düzeltildi.
 • Nightwave Bölüm 3:Temsilci'deki Turuncu Ekranlardaki Titreme düzeltildi.
 • Birden Çok Bölüm sinematiği atlanırken Nightwave kullanıcı menüsünün bozulması düzeltildi.
 • Trinty Aura Kaskı Kalıbının Nightwave Cred Teklifleri ekranında 2 defa görünmesine neden olan bir hata düzeltildi.
 • Nora Night'ın Konuşmalarının Nightwave bölümleri arasında geçiş yaparken ortaya çıkması sorunu düzeltildi.

Genel Değişiklikler:

 • AI yönbulma yeteneği Grineer Sealab haritaları için geliştirildi.
 • AI hareketliliği Grineer Ormanı Savunma görevi haritaları için geliştirildi.
 • AI yönelme becerisi Gaz Şehri haritasında iyileştirilerek düşmanların yanlış taraflara yüzlerini dönmesi sorunu düzeltildi.
 • Infested gemilerinde daha rahat hareket için Sığınma AI'sı geliştirildi. Burada rapor edildiği gibi: https://old.reddit.com/r/Warframe/comments/ctgjnj/i_hate_defection/
 • Redeemer ve Redeemer Prime'ın konumları düzeltilerek Warframe'inizin eline daha iyi oturması sağlandı.
 • Statü etkisi FX parıltısı azaltılarak ekstra etkilerin üst üste birikmesinin parlaklığı daha düzgün bir hale getirildi.
 • Artık düşmanları Frost, Atlas ve Gara'nın yetenekleri gibi şeylerle dondurduğunuda artık öbür statü efektlerini düşmanlarınıza uygulayabileceksiniz! Daha önce bu yetenekler statü efektlerini engelliyorlardı. Daha fazla bilgi için: https://forums.warframe.com/topic/1119134-cold-status-effects-how-they-block-new-status-effects-coming-changes/
 • Eski ve artık oyunda olmayan bir görev tipini Kodeksten kaldırdık.
 • Artık Captura sahneleri chatte paylaşılabiliyor!
 • Artık Revenant market görüntüsünde Galatine yerine Tatsu'yu tutuyor!
 • Artık Engelleme görevlerindeki kullanıcı arayüzü kuleleri kimin ele geçirdiğini daha net bir şekilde gösterecek şekilde yenilendi. 53371253193efecd6dbfa8f3cdf9278c.jpg
 • Takip eden Warframe yeteneklerinin tanımları yeteneği daha iyi açıklaması amacıyla değiştirildi.
  • Equinox'un Mend and Maim: "Gece formunda, müttefiklerin kalkanları yakınlarda ölen her düşman için yenilenir. Gündüz formunda Düşmanlar bir Kanama etkisi altında kalır. Tekrar kullanarak kesici bir güç dalgası gönderin ya da Gece formunda dostlarınızın ve sizin sağlık ve kalkanlarını iyileştiren bir dalga gönderin."
  • Ivara’s Navigator: Ivara tarafından başlatılan herhangi bir mermi kontrolünü elinize alın ve direk düşmanınıza yönlendirin".
  • Nidus Parazitik Link: Parazitik bağlantısı olan bir hedefe bağlanın. Bir müttefik üzerinde kullandığında hem hedefiniz hem de Nidus yetenek gücü kazanır. Düşmana kullandığınızda hedefiniz o hat aktif bulunduğu sürece size gelen hasarın bir kısmını sizin yerinize alır."
 • Mars, Jüpiter ve Venüs'teki bazı materyaller düzeltildi.
 • Grineer Ormanı haritalarındaki bazı ağaçlar iyileştirildi.
 • Sahip olmadığınız eşyaların Platinum değerini artık Arsenalde yada benzeri yerlerde görebilirsiniz!
 • Ufak Kargaşa görevi arayüz düzeltmeleri.
 • Venus Ambus Görevleri'nin işaretçi ve kullanıcı arayüzü cilalandı-isimlendirmek gerekirse işaretçilerin dünya içinde uyması sağlandı,ve yazıları uydurma adlar ile daha güvenilir yaptık(Coildrive).Konsol materayalleri hafif değişti ve cilalandı.
 • •Zephyr'in Tail Wind i artık bir duvar yada duvara benzer şeylere çarptığınızda erken sonlanacak (rhino'nun charge'ı gibi)
 • Defans ve Ekskavatör önceden ana noktayı düşman güçlenmesi için kullanıyordu.Artık düşman seviyesi doğru bir şekilde şu anki düşman seviyesi ile birlikte güçlenecek-Yani ne kadar güçlü düşman o kadar çoğu ile aynı anda yüzleşmeniz gerekecek!
 • Quarz'ın ateş etme ve şarjor değiştirme animasyonlarıyla alakalı hatalar giderildi.
 • Quatz Koleksiyonundaki kozmetik eşyaların renk kanalları değiştirildi. Burada belirtildi: https://www.reddit.com/r/Warframe/comments/cf1bbe/why_does_de_keep_doing_this/eu7we7i/
 • Provvok Omuz koruyucusundaki renk kanalları öbür zırh parçalarına uyması için düzeltildi.
 • Incubator ışık kaynağının parlaktığını azalttık böylece tüylü arkadaşlarınızın ışığını görevlerdeki gibi daha iyi temsil edebilicekl
 • Grineer Asteroidi haritalarındaki lavın görüntü dokusu geliştirildi.
 • Titania'nin güçlendirmelerini normalize edip ana alan olarak 35m ve 120 saniyelik bir süreye sahip olmasını sağladık,çoğu durumda güçlendirme olarak çalışıyorlardı. 4596c216ad47780383f000c6e098f40d.png&key
 • Diğer Sendikalar ikonunu sendikalar ekranında Diğer kategorileri ile uyuşması için güncelledik.
 • Detonite injector,Fieldron ve mutagen mass'in Hızlandırma bedelleri 25'ten 5 e düşürüldü. Burada da belirtildiği gibi: https://forums.warframe.com/topic/1112632-tenno-reinforcements-update-2540/?do=findComment&comment=10898364
 • Aşağıdaki silahların materyalleri PBR olarak değiştirildi:
  • Grakata
  • Drakgoon
  • Ignis
  • Miter
  • Sobek
  • Vulkar
  • Karak
  • Grinlock
  • Furax
  • Hind
 • Aşağıdaki Sentinel ve Derilerinin materyalleri PBR olarak değiştirildi:
  • Wyrm
  • Para Carrier Derisi
  • Shade
  • Shade Sprite Derisi
  • Djinn
  • Dethcube
  • Dethcube Forest-Camo Derisi
  • Dethcube Carabus Derisi
 • Aşağıdaki Eklentilerin/İtemlerin materyalleri PBR olarak değiştirildi:
  • Capsule Sentinel Kuyruk
  • Dome Sentinel Kanatları
  • Diamond Sentinel Kanatları
  • Hunhow Sentinel Maske
  • Mandible Sentinel Maske
  • Thorax Sentinel Kuyruk
  • Chrysalis Sentinel Kanatları
  • Jet Sentinel Kanatları
  • Kubrow Sentinel Kanatları
  • Lotus Sentinel Maske
  • Mech Head Sentinel Maske
  • Para Sentinel Maske, Kuyruk, ve Kanatları
  • Caggro Sugatra
  • Braton Orman Kamuflajı Derisi
  • Dragon Nikana Kını
  • Solaris Datamass
  • Animo Nav Beacon
 • Fluctus'un mermilerindeki partiküllerin sayısı azaltıldı.
 • Volt'un Kalkanı dostların da onu taşıyabileceğini daha rahat görebilmesi için düzeltildi.
 • Dizilim seçenekleri düğmesi Arsenal'den kaldırıldı. Artık sadece dizilim ismine tıklayıp seçmeniz yeterli!
 • Relay kapılarındaki materyaller öbür kapılarla daha uyumlu olması için güncellendi.
 • Savunma görevlerine artık sadece 2. dalga ve öncesinde katılabilirsiniz. Bu değişikliğin amacı Void çatlakları görevlerinde Reactant toplamak için yeni katılan oyuncuya yeterince zaman vermektir.
 • Derelict Hayatta Kalma Görevleri, üzerinden atlayan düşmanların yavaşlamasını önlemek için artık elektrikli su alanlarına sahip olmayacaktır
 • Marketteki bir Operatör kozmetiğinin Önizlemesi artık ürünü oyuncunun operatöründe göründüğü gibi gösterecektir.
 • Loki Incubus Derisi ve Miğferi'nin varsayılan vurgu renkleri altın sarısından maviye değiştirlerek güncellendi.
 • Bir sonraki Operasyonda çalışması ve Plague Star Drone için daha iyi optimize edilmiş bir yama.
 • Geçişi daha yumuşak hale getirmek için, Jüpiter haritalarındaki çakışma iyileştirildi.
 • Saturn Kurtarma haritalarında, merdivenlerin ertrafında bulunan görünmez duvarlar kaldırıldı.
 • Oyuncular ve müttefikleri, zayıf bağlantıların sorunlara yol açmaması için yükleme ekranı kaybolana kadar ölümsüzdür.
 • Arca Plasmor'un ışık yoğunluğu azaltıldı.
 • Dargyn Bow Riven görevleri şimdi daha net bir şekilde, Dargyn'in karaya dayalı değil uçuyor olduğunu açıklıyor.
 • Artık, Mod Takas ekranında arama yaparken, Mod açıklamalarını görebilirsiniz. (örn. Toxin'i aradığınzda Fever Strike'i gösterecek, vb).
 • Relay'in Steel Meridian Sendika odasında göze çarpmayan bir ışık yeniden tasarlandı.
 • Infested Impedance Mod menzili 8m'den 16m'ye çıkarıldı.
 • Orb Vallis bölgesinde belirli alanlardaki çiçeklenme sorunsuz balıkçılık için azaltıldı.
 • Kyta Raknoid ve Coolant Raknoidleri yetenekten hiç hasar görmemek yerine dirençli hale gelecektir (Limbo Stasis ve Mag Pull yeteneklerine karşı hala hasar görmeme yeteneğine sahiptirler). Slash Bleed ve Toxin Poison Status Etkisi Kyta Raknoid üzerindeki Kalkanları yok edebilecektir.
 • Orb Vallisteki Hyena Corpus temsilcileri artık Statü Efektinden tam olarak etkilenebilecektir.
 • Bir merminin deldiği düşmanlar şimdi, bu mermi bir nesneye girdiğinde serbest bırakılmıştır. Bu, ragdollsların duvara yaslanmak yerine kontrolsüz bir şekilde ileri geri uçmalarını önler.
 • Mevcut kısıtlamalara bağlı kalmak için ilk Ghouls Görevi, Mastery Rank 1 ve diğer Ghouls Görevleri Mastery Rank 3 ile sınırlıdır.

Oyun Kolu Düzeltmeleri:

 • Zamanlayıcı sonsuz görevlerde controller kullanırken (müdahale etme veya savunma) Y tuşunun istenmeden oluşan işlevsellik kaybı düzeltildi.
 • Görüntülemek için bir öğeyi seçtikten sonra oyun içi Market'teki Paketlerde gezinememek ve controller kullanırken Pakete geri dönmekle ilgili sorun giderildi.
 • İkincil Silahlarda Enerji rengi için önizleme yapmak yerine yalnızca seçtikten sonra görünmesi sorunu düzeltildi. Bir controller kullanıldığında önizlenir.
 • Bir sendikayı yörüngedeki sendika konsolunda görüntülemenin, bir denetleyici kullanıldığında sağ çubuğun kısmen işlevsellik kaybına neden olması sorunu giderildi.
 • Somachord'un otomatik oynatıcısı bir controller tarafından etkinleştirildiğinde eksik olan açıklamalar eklendi.

Düzeltmeler:

 • Tüm Arch-Gun Ammo kullandığınız Profit Taker savaşı sırasında Arch-Gun konuşlandırmamanın ve ardından şarj zamanlayıcısının süresi dolduktan sonra Arch-Gun tekrar kullanmaya çalışmanız düzeltildi.  https://forums.warframe.com/topic/1091159-fix-the-damn-profit-taker-mission/ 
 • Exalted Yetenekler kesintiye uğradığında ortaya çıkabilecek işlevsellik kaybı düzeltildi (yere serilme, mermi zıplaması vb.).
 • Nekros'un Shadows of the Dead yeteneği tarafından kullanılan Mine Osprey dronlarının, Gas City'deki kalan tüm düşmanları öldürme görevinin devam edemediği, dronlar ortadan kaybolmadığı veya müttefiklerden hasar alamaması sorunu giderdi. Bu, dalgayı durdurmak mümkün olmadığında meydana gelen Gas City savunma görevlerindeki ilerleme sorunu da düzeltildi.
 • Kullanıcıların, Operatöre aktararak, Warframe'i Motes aralığının içinde bırakması ve ardından geri aktarılması sırasında Wisp'in Mote buff'ının süresiz olarak durması sorunu giderildi.
 • Ayrıntılı olarak açıklamak istediğimiz Ivaras Stinging Arrow bağlamında yararlanılabilecek uzun süredir devam eden bir sorunu düzelttik, böylece neden şimdi düzeltmeye karar verdiğimizi biliyorsunuz. Hata aşağıdaki gibidir: Ivaras Stinging Arrow'dan etkilenen düşmanlar, Ivara görünmez olduğunda asla istihbarat kazanamazlar. Bu düzeltme, ses araştırmalarını tamamlamalarını ve sonra tekrar duyularının ustası olmalarını sağlar. Bu, Interception Görevi bir istisnaydı ve oyuna uzun süredir dahildi.
 • Klanların, Orokin laboratuvarlarını Solar Ray için ürettikleri zaman yok etmelerini engelleyen uzun süredir devam eden sorun düzeltildi. Şimdi odanın tahrip edilmesi, araştırmaları durdurmakta ve Vault'a katkıda bulunan Kaynakları iade etmektedir. https://forums.warframe.com/topic/1098991-armistice-is-preventing-me-from-moving-my-orokin-lab/ 
 • Ovalardan Cetus girerken K-Drive'ın kaybolması sorunu düzeltildi. Bu aynı zamanda bazen yetenekleri kullanma fırsatı olmadan kalkma sorunu düzeltildi.
 • Kitgun'ların bir Drahk Master tarafından silahsızlandırıldıktan sonra almaya çalışırken oluşan metin görüntülenmesi düzeltildi.
 • Larkspur'un ışınlarının Archwing'de gecikmesi sorunu düzeltildi.
 • Mara Detron kuşanıldığında FX'in Savaşın kenarındaki etkilerinin çok hızlı bir şekilde ortadan kalkması durumu düzeltildi.
 • Oyuncular Rehine'yi bulmadan/serbest bırakmadan önce kalan oyuncuların kullanıcı arayüzünün bozulmasına neden olan herhangi bir Kurtarma görevindeki Host geçişi düzeltildi.
 • Cetus'ta Nakak ile konuşurken bazı ışık ayarları düzeltildi.
 • Wisp'in pelerini ile örtüşen birkaç Syandana elden geçirildi.
 • Host'un oynadığı dilde görünen Archgun Deployer Cephane kullanıcı Arabirimi düzeltildi.
 • Varsayılan Enerji rengi kullanıldığında elemental renkleri almayan kılıflı silahlar (Nikana, Silva / Aegis, vb.).
 • Gelen ateşi ve Gunblade sarjlı saldırılarını kesen durum düzeltildi.
 • Blind Justice boşta iken kullanılmaması sorunu giderildi.
 • Lua Spy kasa işaretlerinin bazen Host ve Kullanıcı arasında farklı görüntülenmesi sorunu düzeltildi.
 • Gas City haritasındaki küçük delik doldurularak sorun çözüldü.
 • Orb Vallis'teki başarısız Coildrive Ambush Görevin'deki patlama FX sorunu düzeltildi.
 • Belirli vücut kısımlarının, Wisp’in Sol Gate yeteneği ile vurulamaması sorunu giderildi. Şimdi, Sol Gate ile Nox'un miğferini parçalara ayırabilirsin!
 • Void haritalarındaki su yansımaları ve efektlerinde oluşan sorun düzeltildi.
 • Domus Syandana'nın, Khora’nın sırtına doğru şekilde takılmaması sorunu düzeltildi.
 • Orb Vallis'teki Fortuna'ya giden asansörün altındaki küçük harita deliği onarıldı.
 • Çeşitli eski Prime Aksesuar kozmetiklerinin, sohbet ekranında bağlayamama sorunu giderildi.
 • Bir tabanca derisi kuşanıldığında, Quatz'ın kolundan atılan ilave mermilerin gösterilmesi sorunu giderildi.
 • Nezha'nın Blazing Chakram yeteneğinin Ateşleme Hassaslığı istatistiklerine göre geri sayımı sorunu düzeltildi.
 • Liset kapılarının bazı kamera açılarında kaybolması sorunu giderildi.
 • Spectre savaşları sırasında Kavşak tavanlarına atlayabilme sorunu düzeltildi. https://forums.warframe.com/topic/1116166-climbing-through-sedna-junctions-ceiling/
 • Arsenal'deki Warframe'lerin değiştirilmesi ve ardından satın alınmamış kozmetiklerin Arsenal üzerinden önizlenmesi ve sonuçta mevcut olan orijinal Warframe'i gösteren Market önizlemesi sonuçlandı.
 • Peacemaker aktif olarak indirilmeden önceki son kuşanılan silah olsaydı, birincil silahını kanama sırasında kullanan Mesa düzeltildi.
 • Bir Kavat aktifken Kubrow zırhını Markette görmenin, önizlemede Kubrow'un kürkünün zırhla üst üste binmesine yol açması sorunu giderildi.
 • Ayatan Hazineleri menüsünde Ayatan Hazine Arayüzü ve Yıldızlar yüklenirken gerçek zamanlı olarak güncellenmeyen animasyonlar düzeltildi.
 • Devotee modelinin, Kodex girişini birkaç dakika görüntüledikten sonra kaybolması sorunu düzeltildi.
 • Amphatz Kubrow zırhının Kubrow ile üst üste gelmesi sorunu düzeltildi.
 • Boşta animasyonlar sırasında uzanan Amphatz Kubrow Zırh'ının bacak plakalarında dokular düzeltildi.
 • Ovalarda veya Orbis Vadisi'nde Archwing'de mod değiştirirken Fulmin'in herhangi bir animasyon göstermemesi sorunu düzeltildi.
 • Garuda Successor Derisi kuşanıldığında Garuda Pençelerinin Kullanıcılar için yanlış dokuları göstermesi sorunu giderildi. https://forums.warframe.com/topic/1077278-garuda-successor-talon-texture-defaulting-to-original-textures-as-client/
 • Lotus Alertleri hediyesinin herhangi bir seviye gereksinimi göstermemesi sorunu düzeltildi.
 • Leonessa Valkyrie Miğferinin kafasının arkasından geçen örgülerin kesilmesi sorunu düzeltildi.
 • Razorwing’de iken Index’i işaretlerken Titania’nın zeminde birkaç kez görünmesiyle ilgili hata düzeltildi.
 • Khora Spikes Syandana'sının ışık menzilinin dışında titremesine neden olan sorun düzeltildi.
 • Yeniden yükleme işlemi belirli bir zamanda kesilirse Quartz klibinin ortadan kaybolması sorunu düzeltildi.
 • Korece veya Rusça oynarken İpuçları ekranının herhangi bir ipucu göstermemesi sorunu giderildi.
 • Operatör ifadelerinin, Rusça ve Korece dilinde oynarken çalışmama sorunu düzeltildi. Yüz ifadeleri, İngilizce kelimelere dayanıyordu, ancak İngilizce bu bölgelerden çıkarıldığından, nötr ifade kalıcı olarak aktif kaldı.
 • Çok ürünlü bir hesabın envanteri açıldığında ortaya çıkabilecek performans sorunları giderildi.
 • Relais, Cetus ve Fortuna'da iki Warframe'in el sıkışma girişimi sırasının görüntülenmemesi sorunu giderildi. Gerçekten el sıkışmalarının sırrı!
 • Tüfeklerin yeniden doldurma işlemi kesintiye uğradığında ve Ateşleme Modu değiştirildiğinde meydana gelebilecek olan işlevsellik kaybı düzeltildi.
 • Bir konsolu hacklemeye çalışırken Vor Trophy'de olan yanlış bir metin düzeltildi.
 • Etkinlik sırasında bazı Dog Days ödülleri ve Nakak'ın sunduğu eşyaların eksik tercümeleri düzeltildi.
 • Maden aracı bip sesi ile, yakınlarda tortu olduğunu gösterse bile, Güverte 12'den döndükten sonra hiçbir maden yatağını göstermemesi sorunu düzeltildi.
 • Markette Huntress Paketi diorama'sının, Ivara yerine Nova'yı göstermesi düzletildi.
 • Wukong Samadhi Koleksiyonu ve Wukong Samadhi Derisi için Wukong'un Marketteki dioramalarda yanlış eşyayı tutması düzeltildi.
 • Subhuti Syandana'nın bazı Warframe'lerin bacaklarına girmesi düzeltildi.
 • Captain Vor'nın sessiz bir silahtan hasar alırken tepki vermemesi düzeltildi.
 • Narvarr Prime omuz zırhının Mirage Prime’ın omuz plakalarından iç içe geçişmesi sorunu düzeltildi.
 • Corinth'in yeniden yüklenmesi kesintiye uğradığında, shortgun'da oluşan sorun düzeltildi.
 • Wolf of Saturn Six'te, sadece ilk üç diorama'da oynayan “Hepsini İzle” seçeneği düzeltildi.
 • Ağırlıklı Orman-Kamuflaj ve Tekelu derileri için, deri seçeneklerine bakılırken Orthos (Prime)'ın rastgele olarak boyutunun değişme sorunu düzeltildi.
 • Satürn Six'in Ghoulları, Ratele ve Kurtları, her ikinizin de görünmez olduğu durumlarda Sentinelinizi hedef alması sorunu düzeltildi. (örneğin, Ivara'nın Prowl yeteneği, Loki'nin Invisibility yeteneği vb.).
 • "Boşta otomatik değiştir" seçeneği etkinse ve silahta cephanede kalmadıysa, Ana Silahınıza geri dönmenizi engelleyen sorunlar giderildi.
 • Meteor Kamçı Derisinin, Lecta için uyumlu tek kamçı olarak gösterilmesi düzeltildi.
 • Iron Staff'ın, sadece kuşanılmış silahtan cephane boşaldıktan sonra Defy kullanılırken oluşan enerji tahliyesi giderildi.
 • Corpus Karakol haritalarında, belirli bir duvarlardan geçilebilmesi sorunu düzeltildi. Siz hangisi olduğunu biliyorsunuz...
 • Lunar Pitcher'larının Orokin Ay haritalarındaki belirtilen alanlarda ortaya çıkmaması sorunu giderildi.
 • Hayvanların Simulacrum Plains Conservation'da "yakalamaları" ve üreme sorunu sorunu giderildi.
 • Kodeks'te bulunmayan Plains Conservation hayvanlarının taranması düzeltildi.
 • Corpus Karakol haritalarındaki ışık yapılarının, çok opak görünmesi düzeltildi.
 • Sol ve sağ el kollarının amaçlanandan daha fazla hareket etmesine neden olan Tabanca kalça nişan alarak ateş etme pozu ile ilgili sorun düzeltildi.
 • Repala Syandana da dahil olmak üzere birçok Syandananın, oyuncu öldüğünde varsayılan renklerine dönmesi sorunu düzeltildi.
 • Arsenalde ön izleme yaparken, Wukong Samadhi Derisi'nin Omuz Zırhı görünmemesi sorunu düzeltildi.
 • Oyun içi Markette, Wukong Samadhi Iron Staff Derisinin çirkin gergin dokusu düzletildi.
 • Yakınlaştırken ve Yakın Dövüş sırasında Operatöre aktarırken, Keskin Nişancı tüfeklerini amaçlanan çarpanın üstünde yakınlaştırırken kombinasyon oranını arttırma seçeneği düzeltildi.
 • Satürn'ün Skybox'ının bozulmamış olması gerekirken tahrip olmuş bir Galleon gibi gözükmesi düzeltildi.
 • Narvarr Prime Omuz Zırhının, Excalibur Umbra'nın üstüne doğru girmesi düzeltildi.
 • Orbiter'ın çıkarma noktasında çok parlak dokular düzeltildi.
 • Orbiter etrafında birçok alanda (Atölye, Relik Geliştirme konsolu, Arsenal, ve Infested Chair), Dog Days Taktiksel Alert'deki Roller Peluşuların hiç çarpışma olmadan, içe içe geçmesi sorunu düzeltildi.
 • Arsenal'de, sahip olmadığınız Sugatrayı seçtiğinizde, eğer bir Deriyi kuşanmışsanız, Yakın Dövüş silahını varsayılan Deri olarak değiştirmesi düzeltildi.
 • Orb Vallis Kazı Görevi sırasında, oyuncunun çok geç olduğunu fark etmeden görevi başarısızlığa uğramasına neden olan, eksik Harita sınır halkası düzeltildi.
 • Festival Glaxion Derisi Glaxion Vandal ile donatıldığında, eksik olan parıltılı yeşil ışıklar ile ilgili sorun düzeltildi.
 • Koro, Kuva Kalesi Saldırı görevlerinde, Grineer Galleon'un top ateşlerinde kayıp patlama düzeltildi.
 • Eğer oyuncu düşük ayarlarda oynuyorsa ve oradan çok uzağa yürüyorsa, Manolya Ağacı Dekorasyon tabanının ortadan kaybolması ile ilgili sorun düzeltildi.
 • Orbiter'de Kubrow ve Kavatlarla çarpışma olasılığı düzeltildi.
 • Relaylerdeki bazı NPC'lerin belirli kamera açılarında kaybolması sorunu giderildi.
 • Relaylerdeki bazı NPC'lerin, onların arkalarında dururken düzgün olmayan kafa hareketleri optimize edilmiştir. Burada raporlandığı gibi: https://www.reddit.com/r/Warframe/comments/9turea/high_quality_cybernetics/
 • Corpus haritalarındaki birçok kapıda çalışmayan aydınlatmalar düzeltildi ve yansımlarda iyileştirmeler yapıldı.
 • Orb Vallis Görevlerinde Coildrive'ın bazen Takviye Kuvvetleri bırakmak için gelmemesi düzeltildi.
 • Simgelerin kısmen dengelenmesi ve çeşitli menülerin altında küçük bir boşluk göstermesi düzeltildi.
 • Grineer Galeone haritasındaki belirli bölgelerinde Yakın Dövüş Infested birimlerinin ileri veya geri hareket edememeleriyle ilgili sorun düzeltildi.
 • Nova'nın belirli savunma görevlerini bırakabilmesi sorunu giderildi.
 • Uranüs Haritaları üzerindeki, bazı su dokuları ile ilgili bir grafik sorunu düzeltildi.
 • "Pherliac Cocoons Kullan" adımı sırasında Jordas Precept ile ilgili cila ve akış sorunları düzeltildi.
 • Patatga Sugatra'nın, Ninkondi veya Ninkondi Prime ile donatıldığında renk kanallarından etkilenmemesi durumu düzeltildi.
 • Corpus Gemisi Casus görevlerinde, her zaman kapalı olan havalandırmalarla ilgili sorunlar düzeltildi.
 • Bazı Market Kalıpların üretim maliyeti için gerekli olan silah sayısını yanlış göstermesine neden olan bir sorun çözüldü.
 • Eidolon Ovası'ndaki bir seviye deliği düzeltildi. Burada raporlandığı gibi: https://old.reddit.com/r/Warframe/comments/c2m3l2/void_in_poe
 • Ayla, Misa Prime ve Pyra Syandana'nın Banshee Prime'daki kayma sorunları düzeltildi.
 • Jat Kusar varsayılan kılıf konumunun Trinity Stegra derisinin içine geçmesi sorunu giderildi.
 • Kuva Hayatta Kalma görevinde, Kuva Madecileriyle oluşan çarpışma sorunları düzeltildi.
 • Atavist Prime Sag Omuz Palakasının, Ash Koga derisi ile kesişmesi düzeltildi.
 • Kronen Prime'ın, birçok Warframede neden olduğu kılıf sorunları düzeltildi.
 • Sarva Harness Syandana'nın Saryn ile kesişmesi düzeltildi.
 • Daikyu'nun quiver'inin Nezhanın içine girmesi düzletildi.
 • Rhino Blade of The Lotus Derisi üzerinde iyi konumlandırılmamış olan Amblemler düzeltildi.
 • Sarpa Day of the Dead Derisinde bir titreme sorunu düzeltildi.
 • Frost ile Bacak Zırhına doğru oluşan kesişmelerde kısmi düzeltmeler.
 • Bazı Yakın Dövüş Silah Kılıflarına ait resimlerdeki eksik simgeler düzeltildi.
 • Görevdeyken, Kubrow Amphatz Zırhının doğru şekilde yanmaması düzeltildi.
 • Bazı Relaylerin gökyüzünde yanlış gezegenleri göstermesi düzeltildi.
 • Yoldaşların, Orb Vallis'in içindeki mağaralarda elektrikli su yüzünden yaralanmaları ile ilgili sorun düzeltildi.
 • Wisp Çevik animasyon seti kullanıldığında, Warframe'ler ile ilgili oluşan sorunlar giderildi: https://forums.warframe.com/topic/1112277-minor-issue-with-wisps-agile-animation-set
 • Glaive'in düşmanları geri tepme sınırının bir parçası olarak zıplayan silahları saymaması sorunu giderildi.
 • Çoklu hız buff'ları uygulandığında inanılmaz derecede hızlı hareket eden Warframe bacakları düzeltildi. Hâlâ hızlı hareket edeceksin ki, koşu animasyonun daha iyi görünecek!
 • Baruuk'un Spectre'yi yerleştirmesi çok daha uzun sürüyordu bu düzeltildi.
 • War Within Questte, Archwing'den Kuva Kalesi'ne inişli çıkışlı olan bir geçiş düzeltildi.
 • Itzal's Blink'i sualtı seviyelerinde harita dışında yüzmek veya düşmek için kullanabilme sorunu giderildi.
 • Silva ve Aegis kılıcı, Danaus kılıcı ve kalkan tasarımı ile örtüşecek şekilde azaltıldı.
 • Kurtarma görevi UI, görevdeki gerçek Kurtarma ilerlemesine bakılmaksızın bazen “Kurtarma Hedefini Bul” seçeneğine takılı kalması durumu düzeltildi.
 • Octavia’s Anthem son evresindeki haritalarda bulunan yanlış inişler düzeltildi, bazen FX müzik notalarının soluk ve zor görülmesi durumu düzeltildi.
 • Düşmanların, Gara's Mass Vitrify duvarını düzgün bir şekilde hedefleyememesi durumu düzeltildi.
 • Operatör bacaklarının, Smelter Kıyafetiyle üst üste binmesi durumu düzeltildi.
 • Operatör bacaklarının, Smelter Kıyafetiyle üst üste binmesi durumu düzeltildi.
 • Infimeed Spore Ephemera, Chimera Questi sırasında kuşanıldığında, Operatör çevresinde ortaya çıkan bir kutu düzeltildi.
 • Grineer Sealab haritasında su dışında ortaya çıkan suya dalabilen düşmanların durumu düzeltildi.
 • İkincil Enerji renklerini dikkate almayan silahların, patlayıcı görsel efektleri düzeltildi.
 • Statü FXlerinin, ragdolled düşmanlara uygulanamaması durumu düzeltildi.
 • Cyanex'in Alt Ateşi, Fire Rate Mods etkilenmemesi durumu düzeltildi.
 • Komorex'te Terminal Velocity Mod donatmama sorunu giderildi.
 • Mirage’s Hall of Mirror'ın Corinth ve Euphona Prime için bazen alt ateş yerine Birincil Ateş'i klonlaması durumu düzeltildi.
 • Olması gerekenin dışında her yöne uçan Archwing Pursuit görevlerindeki gemilerin durumu düzeltildi.
 • Grineer Settlement haritasındaki seviye deliği düzeltildi.
 • Bir oyuncu Parkur'u kullanmak üzereyken, odanın ortasında bireysel olarak tasarlanmış bir Custom Obstacle Course tüm süslemelerinin ortaya çıkması sorunu düzeltildi.
 • Yüzer fanlar Jüpiter haritasından çıkarıldı.
 • Jüpiter'in Casus Kasası olan Metis'te sisli görünümlü zemin yansıması durumu düzeltildi.
 • Arbitrasyon Heykelinin Sohbet'te bağlanamama sorunu düzeltildi.
 • Jüpiter Haritası arasında sanatın üst üste binmesini önleyen ve AI navigasyonunu geliştiren düzeltmeler yapıldı.
 • Equinox Prime gibi bazı Warframe'lerde tuhaf kumaş görünümü düzeltildi.
 • Hatalı haritalarda, su hacimlerinin görünmesi düzeltildi.
 • Lex Prime'ın uygun yükleme animasyonu kullanmaması sorunu düzeltildi.
 • Mag Magnetizasyonu, % 100'ün üzerinde Manyetik Statüs Efekti ile patladığında bile bazen etkisiz hale gelmemesi durumu düzeltildi: https://forums.warframe.com/topic/1123392-augmentui-mags-magnetized-discharge-disarm-indicates-it-scales-with-str-doesnt/
 • Dargyn pilotlarının önceden alınmış bir Dargyn'i uçurmaya çalışan bir animasyonda sıkışıp kalmaları sorunu giderildi.
 • Birincil Cephane'yi yalnızca kuşanılmış Birinci Silahla birlikte alırken, Kazı Güç Hücresinin otomatik olarak düşmesi düzeltildi.
 • Takımınızla bağlantınız kesildiyse, bir Terminalde başka bir oyuncuya katılma yeteneği düzeltildi.
 • Infested Corpus Kurtarma haritasındaki zeminin altına giren Ayatan Heykeli düzeltildi: https://old.reddit.com/r/Warframe/comments/cw3q6n/an_ayatan_sculpture_spawned_under_the_floor_with/
 • Birden fazla Beacon suikastçisinin ortaya çıkması için Host değişikliğinin kötüye kullanılması durumu düzeltildi. Birisi daha önce bir suikastçi çağırmışsa, Beaconlar bir Host değişikliğinden sonra yerleşmeye uygun olmayacaktır.
 • Arbitrasyon Kalkan Drone'un zaman zaman sınırlanmamış alanlarda ortaya çıkması sonucu, Dronun hiç görünmediği gibi bir izlenim verir.
 • Ash'in Rising Storm Kombo'su, Relentless Combination ve Gunblade silahı ile olan etkileşimi nedeniyle amaçlanandan çok daha hızlı bir şekilde yapıldı.
 • E-posta alanının kilidi açılmış olsa bile görünen e-posta alanındaki gereksiz ipuçlarının görüntülenmesi durumu düzeltildi.
 • Flash Accelerator'un hatalı istatistik metni vermesi düzeltildi (ektra Hasar, Zırh Azaltma değil).
 • Quanta ve Quanta Vandal alt ateş küpü patlama sesi sorunu düzeltildi.
 • Donatılmış Ağır kalibreli bir Cernos Prime'ın, Dikey Yayılma modunun Yatay Yayılma işlevi görmesi durumu düzeltildi.
 • Düşmanların kayaların arasından geçip Orokin Ay haritasının gölge dünyasına girebilmesi sorunu giderildi.
 • İlgili etiketleri ararken, Markette görünmeyen sayısız Kabartma durumu düzeltildi.
 • Ephemeral Spore'un Operatör koltuğu üzerindeki gösterimi düzeltildi. https://forums.warframe.com/topic/1123164-the-effect-of-the-ephemera-equipped-by-the-operator-can-be-seen-through/
 • Bazı Işın silahlarının kafa vuruşlarında yanlış vuruş efektleri çalması durumu düzeltildi.
 • •Baruuk'un Meroe miğfer püskülünün, dioramanın belirli açılardan bakarken bazen kaybolması sorunu düzeltildi.
 • Nikana Tekelu Derisindeki eksik efektler düzeltildi.
 • Kodeks'in “sahip olunan” sayıya göre Relik Geliştirme içermemesi durumu düzeltildi.
 • Infested Impedance'ların bazı Infested düşman türlerini etkilememesi sorunu giderildi. https://forums.warframe.com/topic/1121929-infested-impedance-aura-doesnt-work/
 • Bir controllerla oynarken The War Within questindeki yanlış düğme bilgileri düzeltildi.
 • Yüklenen her cephane için ayrı ayrı doldurmak yerine kendi kendine yüklenen silahlar (Zarr ve Corinth) için yükleme çemberi düzeltildi.
 • Arch-Gun'ın Harrow'un Thurible yeteneğini iki kez kullanması esnasında kullanılamaması düzeltildi.
 • Harrow'un Thurible yeteneğini iki kez kullandığınızda Arch-Gun'ın ekipmandan kaybolması düzeltildi.
 • Wisp'in nişan almadan birinci silah ile ateşi sırasındaki hareket animasyonu düzeltildi.
 • Nişan almadan vuruştan nişan alarak vuruşa geçiş esnasındaki silah görünümü düzeltildi.
 • Aşağıdayken İkincil Silahınıza geçiş yapamamanız düzeltildi.
 • Loki Prime’ın Miğferinde oluşan doku çökmesi sorunu düzeltildi. Burada raporlandığı gibi: https://forums.warframe.com/topic/1118949-loki-prime-collapsing-spot-on-the-helmet-missing-tennobet/
 • Tatsu’nun yere çarpma saldırılarının çoğu kez bağlantı kuramaması sorunu giderildi.
 • Ludoplex Diorama'nın yakınlaştırıldığında çok yakın görünmesi durumu düzeltildi.
 • Octavia'nın Mallet'inin, Resonator'ın hareket etmesini durdurmasına neden olması sorunu düzeltildi.
 • Yıldız Haritasında bir anda sadece 2 Nightmare değiştiricisinin seçilmesi sorunu düzeltildi.
 • Grineer Sealab haritasındaki (Operatöre / Operatörden aktarırken) sıçrayan suyun etkilerinin ekranda sıkışıp kalmasına neden olan FX düzeltildi.
 • Düşmüş iken haraket etmeye çalıştığınızda kameranın rastgele etrafta dönmesine neden olan bir hata düzeltildi.
 • Warframe Kafalıklarını Gözetlerken Aktif olan Prime bir kafalık ise Seçili olanların Üst üste binmesine neden olan bir hata giderildi.
 • Saya's Vigil görevinde Shatterbox'u ilk incelerken Codex'te oynayan kesitten çıkış yaparsanız fonksiyonlarızını kaybetmenize neden olan bir hata giderildi.
 • Sunucuların Index'te Birbirine giren kullanıcı arayüzü görmelerine neden olan bir hata giderildi.
 • Yüksek kare hızı ile oynarken Kalıp zamanlarının tutarsız olmasına neden olan bir hata giderildi.
 • Eğer bir riven modu takılı iken dönüştürüp sonrasında endo ile yükseltirseniz negatif kapasiteye sahip olmanıza neden olan bir hata düzeltildi.
 • Corpus Arkaplanının yanlış simgeye sahip olmasına neden olan bir hata düzeltildi.
 • Wukong'un Celestial Twin Öldürmelerinin Sanctuary onslaught Verimliliğine etki etmemesine neden olan bir hata giderildi.
 • A oyuncusu B'yi Orbiter'ına davet ettiği, B'nin katıldığı ve kendi Orbiter'ına geri döndüğü, ardından B'nin C oyuncunun yörüngesine geri döndüğü durum düzeltildi. Eğer C'nin Orbiterinin Dekorasyonu yoksa B oyuncu A'nın Orbiterinin Dekorasyonunu görecektir!
 • Grineer Butcher'ların sunucular için Silahsız gözükmesine neden olan bir hata giderildi.
 • Orb Vallis Işınlanma destek FX'nin sunucular için düzgün görüntülenememesine neden olan bir hata giderildi.
 • Kazı Görevlerinde Düşmanların Oyuncuların soğuk,Ölü cesetlerini takip etmelerine neden olan bir hata düzeltildi.
 • Sunucu Oyuncuların Hydroid Relay Captura sahnesinde bir düzgün olmayan kafa grafiklerine sahip bir kadın NPC görmelerine neden olan hata giderildi.
 • Fiziği olan dekorasyonların(Roller Floof, vb.) bazen geminizden soğuk,geniş,karanlık uzaya düşmesine neden olan bir hata giderildi.
 • Eğer bir Düşman Slash efektinden ölmüş ise Çift ceset görmenize neden olan bir hata giderildi.
 • Nox ve Lephantis'in görünmez yoldaşları hedef almasına neden olan bir hata giderildi.
 • Boss savaşında Tyl Regor'un sonsuza dek ışınlamayla takılmasına neden olan bir hata giderildi.
 • Bir gravimag yükledikten sonra Focus tecrübesi kazanamamanıza neden olan bir hata giderildi.
 • Antreman bir ustalık testini bitirdikten sonra Geminizin Relayde yan parkedilmesine neden olan bir hata giderildi.
 • Citadella Prime syandana'sının Dönen halkasının hafif yörüngesinin kaymış olması giderildi.Burada da raporlandığı gibi: https://forums.warframe.com/topic/1122937-citadella-prime-syandana-bug/
 • Eğer Mass vitrify duvarının bir parçası kırılmış ise iki duvar oluşturmanıza neden olan bir hata giderildi.
 • Eğer başlangıç platformundan düşerseniz Ustalık seviyesi 12 testini tamamlayamamanıza neden olan bir hata düzeltildi.
 • Shield Lancerların potansiyel olarak köşelere tırmandıktan önce/sonra sonsuza dek takılı kalmalarına neden olan bir hata giderildi.
 • Terra Shockwave MOA'nın yüksek FPS ile oynanıyorsa daha fazla hasar vermesine yol açan bir hata giderildi.Burada da raporlandığı gibi: https://forums.warframe.com/topic/1118654-terra-shockwave-moa-does-10-times-more-damage-at-300-fps-or-no-limit-compared-to-30-fps/
 • Eğer bir Domestik drone size Helminth infirmary sandalyesine giden kapıyı açmışsa sandalyeyi kullanamanıza neden olan bir hata giderildi.
 • Bir Conversation Çağrısının Orb Vallis sınırları ortaya çıkmasına neden olan bir hata giderildi.Burada da raporlandığı gibi: https://forums.warframe.com/topic/1123404-orb-vallis-animal-crap-spawns-out-of-bounds/
 • Kubrow'unuzu severken Kafasının ağıza alınamayacak pozisyonlara girmesi düzeltildi.
 • Amalgam Heqet klonlarının Mirage üzerinde kullanıldığında ekran titremesine neden olan bir hata giderildi.
 • Transference Sırasında ifade tekeri açılırsa devre dışı bırakılmış ifadelerin kullanılabilmesini sağlayan bir hata giderildi.
 • Atlas'ın Titanic Rumbler Augment'inin Rumbler'ları kapıdan geçemiyecek kadar büyütmesine neden olan bir hata giderildi,burada da raporlandığı gibi: https://forums.warframe.com/topic/1122613-atlas-titanic-rumbler-augment-makes-rumbler-too-large-to-go-through-doorway/
 • Cyanex'in Şarjörünüz boş ise ağır atış animasyonlarını iptal etmesi düzeltildi,burada da raporlandığı gibi: https://forums.warframe.com/topic/1123316-cyanex-glaives/
 • Tyl Regor ve onun Grineer Maniac'larının Boss arenasında zıplarken görünmez olmamasına neden olan bir hata düzeltildi.
 • Fortuna Arka odasında Raknoid hologramının titremesi düzeltildi.
 • Bazı K-Drive modlarının konuşmalara linklenenmemesine neden olan bir hata giderildi.
 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
 • Create New...