Jump to content
  • 0

Całkowite zacięcie się gry na monitorze


Sewerynus

Question

A więc... Gram sobie gram... i co jakiś czas ( raz na parę godzin, edit teraz już znacznie częściej ) Całkowicie zacina się gra na monitorze, słychać dźwięki, używanie broni skili itp lecz gra całkowicie jest na monitorze zacięta w danej klatce i nic nie mogę z tym zrobić. Dodam co być może być pomocne do rozwiązania problemu że w grze co pewien dłuższy czas miewam spadki klatek jakby właśnie chciał się robić ten problem częściej a nie mógł ( jeśli wiesz o co mi chodzi ).

Dodam że monitor jest dość stary... ale jary xD w innych grach owego problemu nie mam.


PS Problem o tyle dziwny że jak grałem sobie 2 lata temu w tę grę na tym samym sprzęcie i na tych samych mapach problemu nie było. 

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

Problem chyba rozwiązany, zmniejszyłem wszystko na niskie i jak na razie nie spotkałem problemu. 
Widać sprzęt trochę przez te lata się zamulił i nie chodzi już tak dobrze jak kiedyś. 
Będę powoli podnosił opcje po opcji na wyższe aż znowu natrafię na problem i wtedy cofnę o daną opcje.
Pytanie jakie opcje by tu wybrać jeżeli wiecie które dają duże efekty a mało męczą sprzęt? 

PS kolego wyżej... mi się gra nie wyłączała tylko podczas gdy się za dużo działo na ekranie zacinała się w klatce jak obrazek " na ekranie " a w tel normalnie śmigała. 

Link to comment
Share on other sites

Wróżka Decadia mówi "Umyj lodówkę, bo zbyt długo wodę grzeje na parówki. Gdy umyjesz lodówkę, to i gra przestanie się zacinać"

A teraz na serio. Podaj z łaski swojej parametry komputera, bo z fusów to tu nikt nie wróży. Do tego daj podstawowe informacje, np, czy aktualizowałeś sterowniki, jakie masz temperatury na karcie graficznej itp.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...