Jump to content
Sign in to follow this  
[DE]Mag

Aktualizacja 26: Stara Krew

Recommended Posts

Aktualizacja 26: Stara Krew

Grendel_Keyart_Kuva_4K.jpg
Ta aktualizacja zrodziła się z naszego zamiaru dostarczenia Wam mnóstwa treści - zbyt wiele, by wymieniać je w liście, ale wszystko możecie sprawdzić po dalszym kliknięciu. Najważniejsze informacje:
 
GRENDEL: Pożywiajcie się w szalonym stylu dzięki naszemu 42. Warframe'owi! Leverian ukazuje wszystko...
 
ZMIANY WALKI WRĘCZ: FAZA 2.: Walka wręcz ewoluuje dalej z naciskiem na TECHNIKĘ - odświeżenie Postaw/Kombo powrót Wyposażania Broni do walki wręcz i WIELE więcej.
 
ODNOWIENIE VAUBANA I EMBER: Odświeżeni, by lepiej podkreślać ich motywy przewodnie i zaoferować więcej sposobów rozgrywki!
 
LICZE KUVY: Nowi, nasyceni Kuvą wrogowie czekają - Śmierć Grineer skąpanych w karmazynie napędza ich nieśmiertelne pragnienie, by zabić: CIEBIE. 
 
Witajcie w Aktualizacji 26: Stara Krew! To bardzo obszerna lektura i doceniamy Wasz czas poświęcony na zapoznanie się z nią. Zanim zaczniecie, możecie spodziewać się miłej wiadomości w skrzynce odbiorczej w grze z kilkoma przedmiotami od nas. Wiemy, że poświęciliście dużo czasu i zasobów na niektóre rzeczy, które zmieniamy (Walka wręcz, Vauban, Ember itp.), więc skorzystajcie z tych bezpłatnych przedmiotów, logując się przed 1. stycznia 2020 przed godziną 5:59:59 czasu polskiego:
• 3 Formy
• 7-dniowy Wzmacniacz Biegłości


DODATKOWO dla tych, którzy się kwalifikują (MR 3+ i konta stworzone przed ogłoszeniem Legendarnego Rdzenia 18. października) 1x Legendarny Rdzeń będzie dostarczony w osobnej wiadomości! Takie kryteria są niezbędne, aby uniknąć nagradzania nieaktywnych kont, które mogłyby wykorzystać ten prezent do nadużyć w handlu.
 
Pojawi się osiem limitowanych czasowo Alarmów, dostępnych od piątku 1. listopada od godziny 21:00 do poniedziałku 4. listopada do 21:00 czasu polskiego:

• Dzięki ogromnym zmianom, które przynosi Faza 2. Walki Wręcz: TECHNIKI, możecie także oczekiwać trzech Alarmów dedykowanych tylko Walce Bronią białą i sprawdźcie, jak zmiany wypadają w stosunku do trzech głównych frakcji w różnych warunkach misji. Każdy Alarm nagradza w pełni zbudowaną Formą po ukończeniu - dzięki czemu będziecie mieli jeszcze więcej opcji dostosowania broni do walki w zwarciu, jeśli uznacie to za stosowne. 
• Wprowadzenie Liczy Kuvy przynosi także nowy rodzaj Reliktu - Relikty Requiem. W sumie są cztery Relikty, które zawierają Mody Requiem, Adapter Broni Exilus i wiele więcej! Aby uzyskać więcej informacji, przejdźcie do sekcji Liczy Kuvy. Aby zapewnić Wam dobry start w walce z Liczami Kuvy, na Sednie będą cztery Alarmy, z których każdy nagrodzi jednym z czterech niedestylowanych Reliktów Requiem. Ponieważ ukończenie zadania Wewnętrznej Wojny jest wymagane, aby uzyskać dostęp do Fortecy Kuva, powiadomienia te są dostępne tylko dla tych, którzy ukończyli Węzeł Sedny i lokacje Sedny.  
• Jako zabawny bonus możecie także zagrać w Alarm dla Glifu „Grendel w akcji”!


18a296a5672e9cdbb434e2ed20280fcd.jpg


LICZE KUVY:
My larwy żyjemy... niezbyt długo.
Mamy nadzieję. Żyć dłużej. Pracować. Zabijać... może Królowe zauważą.
Może podzielą się. Starą krwią.
Jesteśmy larwami. Ale ostatecznie. nawet larwy kiedyś polecą.


Aktualizacja 26. przynosi zupełnie nowy rodzaj wroga, rozgrywki i nagród: przybyli Licze Kuvy. Ten system jest tym, czym z czasem stał się system Kingpin, po raz pierwszy pokazany w Devstream #88, mimo że był odłożony na długi czas! Będzie także rozszerzany we wszystkich frakcjach Warframe'a i jak również zostanie dodany aspekt Klanowy w przyszłej aktualizacji.
 
Ten system ma stanowić wyzwanie. Ma być zagrożeniem. Ma na celu postawienie przeciwko Wam mściwego i nieśmiertelnego przeciwnika, którego musicie rozgryźć, aby wiedzieć jak go pokonać. Będzie wymagał najlepszej wiedzy na temat sprzętu i gry! Notatki Aktualizacji zarysują najważniejsze elementy, a gra nauczy Was reszty. Zaczynajmy, Tenno.

5efc727aa08f8e6967f94236805b0aeb.jpg

 
PARAZON:

Parazon jest pierwszym i najważniejszym elementem, by pokonać Licze Kuvy, ale nie jest wyłączny dla systemu Liczy Kuvy. Jest to nowe narzędzie dla WSZYSTKICH Tenno na każdym poziomie i jest teraz częścią Samouczka. Jest to interaktywne narzędzie o szerokim zastosowaniu w grze, od takich podstaw, jak hakowanie, po głębsze rozgrywki, takie jak odszyfrowanie sposobu zabicia Waszego Licza. 
 
MODY PARAZONA:
Przenieśliśmy niektóre mody Warframe'a (np. Intruz) do nowych modów Parazon i dodajemy nowe Mody (wymienione poniżej). Nasze podejście polega na tym, żeby zapewnić korzyści dla wielu sposobów, w jaki można wykorzystać Parazon, zamiast zajmować gniazda w Warframe'a. Wszystkie Mody Włamywacza Parazona można znaleźć w Bazach Danych Infiltracji w całym Systemie Origin, a Mody Zabójcy można znaleźć u różnych bossów!

Parazon będzie posiadać 3 gniazda normalnych Modów i 3 gniazda MODÓW REQUIEM (opisanych poniżej). 
 
MODY WŁAMYWACZA - Myślcie o nich jako o ulepszeniu aspektu narzędziowego "hakowania" i "włamywania się". Ułatwiają one hakowanie lub dają niewielkie korzyści po pomyślnym zakończeniu hakowania! 

• Intruz: + Dodatkowe Sekundy do hakowania. 
• Pod Napięciem: Poraź elektrycznością wrogów w zasięgu 24 metrów przy Hakowaniu.  
• Automatyczny Włam: 30% Szansy na automatyczne hakowanie! 
• Optymalizacja: Zwiększona szybkość Sprintu o 45% po zhakowaniu.
• Klucz Główny: Odblokuj pobliskie szafki po zhakowaniu.
• Bez Śladu: Stań się niewidzialny na 18s po zhakowaniu. 
• Tryb Awaryjny: 50% Szansy na zresetowania nieudanego hakowania. 

MODY ZABÓJCY - są potrzebne dla nowych DOBIĆ "MIŁOSIERDZIA" PARAZONA, które mogą pojawić się w dowolnym momencie gry na kwalifikujących się wrogach.

• Krew za Życie: 50% szansy na upuszczenie Kuli Życia przy Miłosierdziu.
• Krew za Energię: 50% szansy na upuszczenie Kuli Energii przy Miłosierdziu.
• Krew za Amunicję: 100% uzupełnienia Magazynka przy Miłosierdziu.
• Uderz i Uciekaj: +60% prędkości manewrów parkour po użyciu Miłosierdzia przez 6 sekund.
• Poza Zasięgiem Wzroku: Oślep wrogów w zasięgu 18 metrów przy zabójstwie Miłosierdzia. 
 
830abe7511f9af9a5024c9323072d55f.jpg

 
DOBIJANIE PARAZONEM czyli "MIŁOSIERDZIE"
Dobijacze Parazona to nowa śmiertelna technika, która może wystąpić w dowolnej misji na prawie dowolnej jednostce. Jest opcjonalna, ponieważ nadal możesz zabić wroga bez użycia takiego dobicia. Wrogowie zasługujący na Miłosierdzie będą mieli nad głową ikonę Parazon! 
 
MODY REQUIEM: 
6be46161ab815429c6fa8715526651d9.jpg

Nowe Mody Requiem nadeszły i są jedynym sposobem, by naprawdę pokonać Wasze Licze Kuvy. Wasz Licz jest nieśmiertelny, dopóki nie domyślicie się prawidłowej kombinacji Modów Requiem - ich kolejność ma znaczenie, a jedynym sposobem na uzyskanie ich jest poszukiwanie wskazówek od Niewolników Licza i wypróbowanie ich na Liczu.

Jest 8 Modów Requiem:

LOHK
Z tajemniczej przepaści jesteśmy widziani
Przez to, co nie nosi imienia
 
XATA
Zwiastunami jego są spadające gwiazdy
W płomieniach niebo i Ziemia
 
JAHU
Prawa cielesne nie są pisane
Gdy słońca i miłość przygasają
 
VOME
Kosmicznemu szaleństwu prawa poddane
Chociaż umysły krzepkie błagają
 
RIS
W świetlistej przestrzeni gwiazdy poczerniałe
Patrzą, oskarżają, przeczą
 
FASS
Ryczące, jęczące, to królestwo nasze
W szaleństwie straceni umierają
 
NETRA
Zgniłe hordy bluzgi wyśpiewują
Zgodnie z planami złowrogimi
 
KHRA
Do form kosmicznych z płaszczyzn stycznych
Jak zaczynaliśmy tak kończymy

Relikty Requiem zawierają także nowy przedmiot - Okruch Rivena! Fragment rozbitego Rivena. Posiadając odpowiednią ilość okruchów, można się udać do Palladino, który będzie w stanie odtworzyć kompletny Riven.
 
Zdobywanie Modów Requiem
72fc0e0174065589347f2d75d50908c9.jpg

Pustka reaguje na eksperymenty w Fortecy Kuvy - i po raz pierwszy: pojawiają się Szczeliny Pustki w Fortecach Kuvy! Ale są one inne niż pozostałe i odpowiadają jedynie na RELIKTOM REQUIEM.

Istnieją 4 Relikty Requiem- każdy z 2 Modami Requiem. Zbierzcie je wszystkie!
 
• Relikty Requiem z MISJI POWODZI KUVY są gwarantowane.
• Relikty Requiem z MISJI SYFONU KUVY można zdobyć w 30% przypadków.
 
• Można je destylować jak Relikty Lith, Meso, Neo i Axi. Dodano 5. Zakładkę dla RELIKTÓW REQUIEM na ekranie Destylacji Reliktów Pustki. 
 
Mody Requiem mają ograniczoną liczbę ładunków (3), ale zużywają je tylko po faktycznym pokonaniu Licza. Powiel Mody Requiem w swojej kolekcji, będą się przydawały. 
 
PRZEJDŹMY DO LICZÓW:

WRÓG:
• Zabicie CZERWIA KUVY jest pierwszym krokiem do stworzenia Licza. Możesz znaleźć Czerwie na dowolnej misji z poziomem 20+ z frakcją Grineer - wykluczając Mobilizacje/Szczeliny/Zadania/specjalne regiony, etc. w tym momencie. Czerwie są dostępne tylko dla graczy, którzy zakończyli Wewnętrzną Wojnę, jest wymagany warunek do wygenerowania Licza.
• Możesz mieć tylko jednego aktywnego Licza w danym czasie. 
• Jedynym sposobem na pozbycie się Licza jest użycie Parazonu z odpowiednią konfiguracją Modów Requiem - ale nie będziesz w stanie rozgryźć konfiguracji, dopóki nie znajdziesz swojego Licza. Dowiesz się jak to wykonać poniżej.
• Tylko Ty i Twój Parazon możecie być zabójczy dla Licza, ale inni gracza w drużynie mogą pomóc Ci osłabić tego przeciwnika.

POLOWANIE I WPŁYWY:
Polowanie rozpocznie się, kiedy zostaniesz namierzony przez swojego Licza. Specyficzny Znak (w menu Nawigacyjnym) powiadomi Cię, kiedy powstanie Twój Licz, dając Ci opcję podglądu Przeciwnika w każdej chwili:

- Przewiń przez tą zakładkę, aby odszyfrować szczegóły Licza, od Poziomu po Historię kombinacji Modów Requiem i więcej!
• Czerwona mgła spowijająca lokacje Systemu Origin doprowadzi Cię na ślad Węzłów pod wpływem Licza, które będą dostępne dla Ciebie podczas wyboru Misji. 
• Każda lokacja pod wpływem Licza objęta jest GRABIEŻĄ NAGRÓD. Pokonanie swojego Licza zwróci Ci to, co zostało Zgrabione! Im mniej jest lokacji pod wpływem Licza, tym mniejsza Grabież. 
• Lokacje pod wpływem Licza mieszczą NIEWOLNIKÓW LICZA. Potrzebujesz użyć swojego Parazona na Niewolniku, który zdradzi wskazówki jak zniszczyć Licza, ustawiając właściwą konfigurację MODÓW REQUIEM.
• Oczyszczenie lokacji ze znajdujących się tam Niewolników ujawni Ci szczegóły wymagane do odkrycia zabójczych Modów Requiem.
• Kiedy odkryjesz trzy Mody Requiem, musisz także rozgryźć wymaganą Kolejność ich instalacji w Parazonie na zasadzie prób i błędów podczas kolejnych potyczek ze swoim Liczem - powodzenia! 
 
BITWA:
Prawdopodobieństwo że Wasz Licz zechce na Was zapolować jest widoczne w oknie Waszego Licza. Im bardziej jest na Was rozłoszczony, tym większe jest prawdopodobieństwo ataku. Kiedy zwabisz swojego Licza po unicestwieniu jego Niewolników i oczyszczeniu Lokacji spod jego wpływu, Licz pojawi się stawiając opór, a konfrontacja może mieć następujące rezultaty:

PORAŻKA - jeśli Twój Parazon nie posiada odpowiedniej Konfiguracji Modów Requiem. Zostaniesz pokonany, a Twój Licz ucieknie i stanie się potężniejszy.

ZWYCIĘSTWO - jeśli Twój Parazon posiada odpowiednią Konfigurację Modów Requiem. Zatriumfujesz. 

ZWYCIĘSTWO!
Pokonanie swojego Licza da Ci dwie opcje:

POKONAJ:
Pokonanie swojego Licza Parazonem kończy jego nieśmiertelność i daje Ci dostęp do jego Broni Kuva. 

KONWERTUJ:
Skonwertowanie Twojego Licza Parazonem zwerbuje go do Twoich szeregów i zwiększa szansę, że pojawi się z odsieczą podczas misji. 

 

BROŃ KUVY: 
Kiedy Pokonasz Licza, otrzymasz wariant Broni Kuva, unikalnej dla Twojego Licza. Lista bazowych broni jest podana poniżej i posiadają niestandardowe statystyki są zależne od Twojego Licza: 
 
Karak Kuvy: Spersonalizowana broń przerażającego Licza Kuvy. Posiada zwiększoną prędkość przeładowania, mniejszy odrzut i większą celność niż standardowy karabin Karak.

Quartakk Kuvy: Inaczej niż standardowy Quartakk ta wersja dla Liczy Kuvy pozwala strzelać ogniem ciągłym z biodra, a po wycelowaniu przełącza się w charakterystyczny dla pierwowzoru tryb unicestwiający cele salwami czterech pocisków.

Ogris Kuvy: Spersonalizowana broń przerażającego Licza Kuvy. W odróżnieniu od pierwowzoru Ogris Kuva posiada mniejszy Magazynek i strzela półautomatycznie zadającymi większe obrażenia pociskami wzbogaconymi detonitem.

Kohm Kuvy: Kohm Kuvy strzela szybciej niż oryginał. Każdy wystrzelony pocisk generuje dodatkowy ładunek, wzmacniając z każdym strzałem moc Kohma Kuvy.

Tonkor Kuvy: Ten granatnik Licza sieje dewastujący zamęt dzięki większej Prędkości Przeładowania.

Drakgoon Kuvy: Wyrzutnia szrapneli Drakgoon Kuvy odpala salwy intensywnie rozgrzanych odłamków, nieustannie rykoszetujących od ścian. Posiada większy Magazynek i szybciej się Przeładowywuje. Może strzelać szerokimi lub skupionymi salwami.

Stubba Kuva (aka Stubba Podwójna): Wybuchy bólu wywołane błyskawicznymi, podwójnymi garściami tego wariantu podwójnego pistoletu maszynowego Grineer. Wyższa Szybkostrzelność i pojemność Magazynka.

Seer Kuvy: Ten wariant pistoletu nie tylko strzela szybciej, ale dysponuje również pojemniejszym magazynkiem. Większe przybliżenie, dodatkowo jego pociski zadają niewielkie obrażenia Żrące.

Kraken Kuvy: Spersonalizowany wariant, który strzela potrójną salwą, co jedno wciśnięcie cynglu, albo może zmiennie wystrzelić pozostałość magazynka jedną wybuchową salwą. Wyższa Szybkostrzelność, pojemność Magazynka i prędkość przeładowania.

Brakk Kuvy: Ten zmodyfikowany dla Liczy półautomatyczny pistolet Brakk to imponująca siła w małym opakowaniu. Większa szybkostrzelność, pojemniejszy magazynek i szybsze przeładowywanie.

 

NOWOŚĆ:

CHAKKHURR KUVY: Oparty na muszkiecie Karabin powodujący dodatkowe Obrażenia strzałami w głowę!

SHILDEG KUVY: Masywny miażdżący młot!! 
AYANGA KUVY: Archgun, który można przemienić w Ciężką Broń używając Katalizator Gravimag.

 
INNE NAGRODY I TAJEMNICE: 
 
Jeśli nie zachwyca Cię Broń Kuvy oraz wieczni Towarzysze, jest wiele więcej atrakcji! Powstanie Licza Kuvy z Czerwia ma szansę stworzyć czadowego Licza, posiadającego jedną z siedmiu nowych Efemer, należących wyłącznie do niego, a które możesz zdobyć za jego Konwersję lub Pokonanie (o ile jest w nią wyposażony)! Te Efemery są nieco wyjątkowe i rzadkie, więc nie oczekuj, że zdobędziesz je od każdego napotkanego Licza, ale nie wykluczamy dopracowania tego. 
 
Udostępniamy nowe przedmioty na Rynku, które pomogą Wam w dominacji świata Kuvy, jeśli będzie to droga, którą chcecie obrać. Jak wszystkie nasze oferty, te zawartości mają zapewnić pewną wygodę dla graczy i dlatego są odpowiednio wycenione:   
 
Paczka Niezbędnych Modów Parazona
Zestaw zawierający nowe Mody dla Twojego Parazona, które wspomagają podczas Hakowania, oraz dają szansę wykonania Miłosierdzia na wrogach. Zakupione Mody posiadają zerową rangę. 
 
Pakiet Promiennych Reliktów Requiem
4 Promienne Relikty Requiem, każdego typu: I, II, III, oraz IV.
 
Kolekcja Łowcy Liczów Kuvy
Poznaj smak Starej Krwi pobierając dzięki temu ekskluzywnemu, jednorazowy zakupowi, zawierającemu przedmioty związane z Liczami Kuvy. Zawiera: Mody Requiem, Pakiet Promiennych Reliktów Requiem, Zbroję Kuva dla Warframe’ów, wraz z asortymentem Próbników Kolorów Kuvy.


NOWY WARFRAME: GRENDEL
Pożeracz światów i wszystkiego innego.

PASYWNA:
Każdy pożarty przeciwnik zapewnia 50 bonusu Pancerza.
 
UCZTA:
Połknij wroga w całości i przetrzymaj go w jelitach Grendela. Nieusatysfakcjonowany? Jedz dalej, ale uważaj, każdy przeciwnik w brzuchu Grendela powoli zużywa Energię. Przytrzymaj, aby zwrócić przetrzymanego wroga pokrywając go toksyczną żółcią.
 
ŻYWIENIE:
Przetraw wrogów w żołądku Grendela i zasil pobliskich sojuszników obszarowym wzmocnieniem.
Odżywcza Energia – wzmocnienie Energii
Odżywczy Pancerz – wzmocnienie Pancerza
Odżywcze Uderzenie – wzmocnienie Mnożnika Obrażeń

 
ZWRACANIE:
Gwałtownie zwróć nasiąkniętego żółcią wroga z jelita Grendela, zamieniając nieszczęsne stworzenie w toksyczny pocisk.
 
STARCIE W PROCH:
Nabrzmiały od posilania się, Grendel skręca się w kulę, a wrogowie na jego drodze są wysyłani w powietrze. Skakanie sprawia, że Grendel uderza w ziemię tworząc falę uderzeniową, która zadaje obrażenia.
 
Można zdobyć Grendela darmowo doświadczając historii jego czynów w Levarianie. Po wysłuchaniu, rozpoczniesz polowanie na Grendela, zdobywając:

• Lokalizator Neurooptyki Grendela
• Lokalizator Powłoki Grendela
• Lokalizator Systemów Grendela

Te Lokalizatory znajdują się w Arbitrażach, ujawniając ukryte misje na planecie wspomnianej w Leverianie. Grendel pomaga tylko potrzebującym – tylko Ci, którzy będą naprawdę nie mają "nic", odnajdą jego części.


1cf07a678f8d2e1b585a18d85e194ffc.jpg


GRENDEL: HEŁM GLUTT
Obiad podano. Kultowy hełm dla Grendela.
 
91049f92048552a701b7037f052bacd5.jpg


SYANDANA SUMBHA
Niezwykła Syandana, ulubiona część stroju walecznego smakosza, Grendela.
 
8d3d4f36e8aa63111325b5653377e17d.jpg


MASSETER
Przedzieraj i przegryzaj się przez hordy przeciwników tym nietypowym wielkim mieczem, wzorowanym na wale korbowym. Charakterystyczna broń Grendela.
 
*Podczas władania jego charakterystycznym Masseterem, Grendel jest odporny na uderzenia obszarowe kontrolujące tłum, kiedy wykonuje Ciężkie Ataki.

 
PAKIET GRENDELA
Nasycająca kolekcja dla dzielnych smakoszy. Zawiera Warframe'a Grendel, Hełm Glutt, wielki miecz Masseter, Syandanę Sumbha oraz 3-dniowe Wzmacniacze Kredytów i Biegłości.
 
520823d10b176775a887284eaf0db40f.jpg


 
ODŚWIEŻENIE EMBER
 
Nowa Pasywna: Uzyskaj 5% Siły Umiejętności za każdego płonącego wroga w zasięgu 50m (aż do limitu). 
 
KULA OGNIA
Zasadniczo działa tak samo jak teraz - stuknij, jeżeli szybko potrzebujesz ognia, przytrzymaj, aby naładować w celu zwiększenia obrażeń. Wrogowie pod wpływem jakiegokolwiek statusu ognia doznają teraz dodatkowych obrażeń. 
Kula Ognia ma kombo rzucania, jeśli użyjesz go wiele razy szybko, stanie się silniejsza.
Zadawanie obrażeń i czas ładowania także się skalują z najnowszymi umiejętnościami Ember...
 
SAMOSPALENIE (w zastępstwie Akceleranta)
Czas na lekcję historii! Przed aktualizacją 11.5, drugą umiejętnością Ember było "Przegrzanie", oferując aurę obrażeń od ognia, która również chroniła ją przed ostrzałem wroga. Prawie SZEŚĆ lat później nadszedł czas, aby ten pierścień ognia zatoczył pełne koło.
 
Przy aktywacji Ember pokrywa się ochronną zbroją ognia. Jej obecny poziom samospalenia jest sygnalizowany przez unikalny wskaźnik UI; im wyższa temperatura, tym większa odporność na obrażenia i tym skuteczniejsze stają się inne umiejętności Ember.
 
Wskaźnik Samospalenia na początku będzie rósł powoli - zabijanie wrogów i używanie Kuli Ognia Ember spowoduje, że wskaźnik będzie rósł szybciej. Ale uważajcie! Jeśli wskaźnik osiągnie maksimum, Ember „przegrzeje się” i Samospalenie zacznie zużywać Energię na sekundę, im dłużej pozostaniesz w stanie przegrzania. Możecie temu zapobiec, używając Ognistego Podmuchu, by usunąć część miernika temperatury lub dezaktywujcie Samospalenie, aby zresetować wskaźnik.
 
OGNISTY PODMUCH
Czas rzucania został znacznie skrócony, a umiejętność odbiera teraz Pancerz pobliskim wrogom. Redukcja Pancerza Ognistego Podmuchu skaluje się na podstawie aktualnego poziomu Samospalenia Ember. Po rzuceniu natychmiast zmniejszy to poziom Samospalenia nawet o połowę.
 
INFERNO (w zastępstwie Świata w Ogniu)
Po aktywacji Inferna, wszyscy wrogowie znajdujący się w zasięgu wzroku zostają uderzeni przez ognistą kometę, zapalając każdy cel, który znajdzie się w osobistym pierścieniu ognia. Inferno kosztuje Energię za każdy cel w zasięgu wzroku i jest ograniczony do 10 celów, pomijając innych wrogów nie znajdujących się w zasięgu.
 
Jeśli wróg podpalony przez Inferno wejdzie w kontakt z innym celem, ogień się rozprzestrzeni, podpalając go z odnowionym czasem trwania umiejętności. Obszarowe obrażenia od ognia skalują się z aktualnym poziomem wskaźnika Samospalenia.
 
Dzięki tym zmianom, gracze będą odgrywać bardziej aktywną rolę w "podkręcaniu temperatury" wszystkiego, co stoi im na drodze, z dodatkową ochroną, która obejmuje niestabilną naturę Ember.
 
Zmiany Modyfikacji Ember:
 
1. Kula Ognia: Płomienny Szał: ta Modyfikacja jest bez zmian.
2. Modyfikacja Samospalenia: Błyskawiczny Akcelerant jest zastąpiony przez Blask Samospalenia: Sojusznicy w zasięgu Dzielonej Biegłości otrzymają 50% Redukcji Obrażeń Samospalenia.
3. Ognisty Podmuch: Pirofobia staje się Leczącym Płomieniem: Każdy trafiony przeciwnik leczy Ember o 25 do 50 na podstawie aktualnego poziomu Samospalenia.
4. Inferno: Ogniste Trzęsienie staje się Egzotermiką: Wrogowie zabici przez Inferno mają 15% szansy na upuszczenie Kuli Energii.
 
ODŚWIEŻENIE VAUBANA
 
Kiedy ponownie spojrzeliśmy na Vaubana, chcieliśmy utrzymać jego potężną kontrolę tłumu, jednocześnie zwiększając jego mobilność i zabójczy potencjał, aby nadążyć za błyskawicznym tempem Warframe w 2019 roku.
 
NERWULA (w zastępstwie GRANATÓW TESLI)
Zamiast przyklejać się do powierzchni, te nowe Roboty Tesli będą podążać za graczem. Gdy wróg znajdzie się w zasięgu, roboty przyczepią się i wygenerują impuls elektryczny, który ogłuszy cel i pobliskich wrogów. Każdy robot ma ograniczoną liczbę ładunków elektrycznych, zanim będzie musiał zostać zastąpiony. Przytrzymaj przycisk, aby przywołać kilka Nerwuli na raz!
 
STAWIACZ MIN
Wszystkie cztery miny zostały zastąpione nowymi opcjami:
 
1. Cewka Wiążąca przyciąga wielu pobliskich wrogów tam, gdzie się przyklei, uniemożliwiając im poruszanie się.
2. Sfera Strzałek wystrzeliwuje gwoździe o dużej prędkości we wszystkich kierunkach, zadając obrażenia przebijające każdemu, kto ma pecha być w pobliżu.
3. Kładka Wektorowa tworzy bieżnię, która zwiększa prędkość w wybranym kierunku (wskazywanym strzałkami). Gracze muszą poruszać się w tym samym kierunku, co kładka, aby otrzymać wzmocnienie, podczas gdy przeciwnicy będą czuli oddziaływanie niezależnie od tego, w którym kierunku chcieli iść.
4. Amplifikator przyczepi się do pobliskiego sojusznika, zwiększając jego obrażenia na pewien czas.
 
Uderzenie Fotonowe (Bastylia przeniesiona na #4)
Nadajnik oznacza lokalizację na mapie. Po krótkim odliczaniu, obszar zostaje ostrzelany przez laser orbitalny wywołujący potężną eksplozję (i tak, działa wewnątrz pomieszczeń).
 
BASTYLIA (połączona z Wirem)
Dwie moce Vaubana zostały połączone w nową, niszczycielską superumiejętność!
 
Po rozmieszczeniu, Bastylia pochwyci pobliskich wrogów, pozbawiając ich z czasem pancerza. Gracze stojący w promieniu Bastylii zyskają tymczasowy, dodatkowy pancerz, który z biegiem czasu wzrośnie w zależności od tego, ile wrogów jest aktualnie przetrzymywanych w Bastylii.
 
Kiedy czas trwania Bastylii dobiega końca, rozpada się w krótki wir w centrum rzutu, co ułatwia grupowe zabójstwa. Chcesz, aby Wir pojawił się wcześniej lub trwał dłużej? Przytrzymując przycisk aktywacji, wszystkie aktywne Bastylie rozpadną się wcześniej lub jeśli nie ma Bastylii, przytrzymanie rzuci nowy Wir.
 
Ogólnie rzecz biorąc, wiele umiejętności Vaubana zostało usprawnionych lub zastąpionych, dzięki czemu jego narzędzia są znacznie bardziej użyteczne i uniwersalne, aby nadążyć za tempem przeciętnej misji Warframe.
 
Zmiany Modyfikacji Vaubana:
 
1. Nerwule: Bank Tesli: Podczas gdy cel ma doczepioną Nerwulę, każde uszkodzenie zadane jej będzie absorbowane przez Nerwulę i przekazywane przy śmierci jako wyładowania zadające obrażenia Elektryczne w zasięgu 8m.
2. Brak Modyfikacji dla Stawiacza Min.
3. Uderzenie Fotonowe: Przekaźnik Fotonowy: Jeśli Uderzenie Fotonowe trafi przynajmniej 5 wrogów, następne jego użycie nie będzie kosztować Energii.
4. Bastylia: Odrzucająca Bastylia: Od momentu połączenia Bastylii i Wiru, ich Modyfikacje zostały połączone także w 1 Modyfikację. Wrogowie wewnątrz Bastylii mają 100% szansy na zostanie wypchniętymi co 4s. Dodatkowo, Czas trwania Wiru jest zwiększony o 70% jego Maksymalnego Czasu trwania za każdy dodatkowy wrzucony w niego Wir.
 
* Vauban i Ember zostają w międzyczasie usunięci z Konklawe celem zrównoważenia.
18ce0caa152a340fd4336ffef04b1502.jpg&key

 
KOLEKCJA TITANIA EMPRESS
Odświętny strój szlachetnie urodzonych. Zawiera Titanię: Skórkę Empress, Pixia Dex: Skórkę Hawkmoth dla egzaltowanej broni, Diwata: Skórkę Mot dla miecza, Zestaw Pancerza Titanii: Heartwood oraz Pisoleto-Ostrza: Skórkę Dendrite.
 
6f6f17eb3211d79d9241f6900f4f47e7.jpg


ZESTAW ZBROI TOWARZYSZA: EUFRAT
Zawiera Zbroję Towarzyszy: Eufrat zarówno dla Kubrowa jak i Kavata, wzorowane na zastraszającym i smukłym jak ostrze wyglądzie Strzelby Tigris.
 
NOWY KAVAT:
O to Vasca! Prawdziwe dziecko nocy spijające życie.
 
Jak zdobyć:
Zabierzcie swoje Kavaty nocą na Równinach Eidolon by napotkać Kavata Vasca - nos w nos. Jeśli Wasz Kavat zostanie skażony ugryzieniem Vasca, dokonajcie ekstrakcji Genotypu i rozpocznijcie inkubacji używając 2, by posiąść własnego, krwiożerczego kiciusia.
 
Nie chcesz by Twój kavat był nosicielem wirusa? Odwiedź Mistrza Teasonai na Cetusie aby otrzymać Remedium Vasca.
 
Instrukcje Vasca:
- Wampiryczne Ugryzienie: Ugryzienie Vasca omija pancerz, wysysa żywotność ofiary i leczy siebie.
- Transfuzja: Gdy mistrz wejdzie w stan wykrwawiania, Vasca poświęci część swojego Życia, by go wskrzesić.
 
DODATKOWO, nowe Pluszaki Vasca mogą zostać uzyskane u Mistrza Teasonai!
 
Nie masz ochoty na kocią walkę? Sprawdź rynek dla nowego Zestawu Startowego Kavata Vasca!
 
c5650aa1d6003a521f49458c7581eeb7.jpg
 

EXILUS BRONI: PRZEZNACZENIE + DLACZEGO!
 
Przedstawiamy nowy Adapter Exilus Broni, który odblokowuje gniazdo Modów Exilus broni głównej i bocznej, przyznając dodatkowe miejsce na użyteczne mody. Adapter Exilus może zostać odnaleziony w Darach sześciu głównych Syndykatów, Reliktów Requiem, oraz na Rynku!
 
Adaptery będą przeznaczone tylko dla Broni Głównych i Bocznych. Po zakończeniu wprowadzania zmian w systemie Walki Wręcz dokonamy ponownej oceny zapotrzebowania na wariant do walki w zwarciu.
 
Temat ograniczonej pojemności istnieje i bez gniazda Exilus, więc nadaliśmy tym gniazdom domyślną Polaryzację, to znaczy, że wszystkie mody Exilus są polaryzacji - (Naramon) lub V (Madurai).
 
Jeśli jesteście zaznajomieni z Modami Exilus, są to mody użytkowe lub mobilności, nie zwiększające siły rażenia. Poniżej znajduje się lista modów zgodnych z gniazdem Exilus. Wszystkie mody nie wymienione na tej liście zostały uznane za zwiększające siłę rażenia broni, lub niebędące wyłącznie "użytkowymi":
 
Mody kwalifikujące się do gniazda Exilus Broni:
Max Amunicji:

 • Magazynek Bębnowy
 • Kompresja Naboju
 • Szybki Magazynek

 
Mutacja:

 • Mutator Karabinowy
 • Mutator Karabinowy Prime
 • Mutator Strzelbowy
 • Mutator Strzelbowy Prime
 • Mutator Pistoletowy
 • Mutator Pistoletowy Prime
 • Mutator Strzał
 • Mutator Snajperski
 • Strażnicze Zasoby

 
Przybliżenie:

 • Orle Oko
 • Szeroki Pogląd
 • Oddalenie
 • Patrol Rozpoznawczy
 • Powietrzne Peryferia

 
Ruch:

 • Zwinne Celowanie
 • Błyskawiczny Strzał
 • Szybki Celownik

 
Modyfikacja Odrzutu:

 • Pistoletowy Ślizg
 • Dryf Podwójnej Lufy
 • Stabilizator
 • Podła Precyzja
 • Ślizgowy Ostrzał
 • Pewne Ręce

 
Celność:

 • Skierowane Rozporządzenie
 • Zwężona Lufa
 • Podsystem Celowniczy

 
Cisza:

 • Cisza
 • Milcząca Bateria
 • Wyciszenie

 
Tempo Przełączania Broni:

 • Delikatne Ręce
 • Mgnienie
 • Refleks Rewolwerowca

 
Przeładowanie po schowaniu Broni:

 • Broń w Gotowości
 • Taktyczne Przeładowanie
 • Wyrzutnik Magazynka

 
Prędkość Pocisku:

 • Prędkość Graniczna
 • Zabójcze Przyspieszenie
 • Zabójczy Pęd

 
Inne:

 • Kleisty Wybuch
 • Ostrożny Strzał
 • Akcelerator Fomorian
 • Kinetyczny Rykoszet
 • Granaty Wiążące

 
Zmieniono działanie następujących Modów:
 
Ogólne zmiany
• Zwiększono Magazynek Bębnowy do +90% Amunicji
• Zwiększono Kompresję Naboju do +90& Amunicji 
• Podła Precyzja ma teraz -90% do Odrzutu
 
Zmniejszenie Drenażu (Maks. Ranga):
• Broń w Gotowości: z 13 do 9
• Taktyczne Przeładowanie: z 13 do 9
• Wyrzutnik Magazynka: z 13 do 9
• Podła Precyzja: z 11 do 9
• Ostrożny Strzał: z 12 do 10
• Mutator Karabinowy: z 9 do 7
• Mutator Karabinowy Prime: z 14 do 10
• Mutator Strzelbowy: z 9 do 7
• Mutator Strzelbowy Prime: z 14 do 10
• Mutator Strzał: z 9 do 7
• Mutator Pistoletowy: z 9 do 7
• Mutator Pistoletowy Prime: z 14 do 10
• Mutator Snajperski: z 9 do 7


Zmiany Walki wręcz, Faza 2.: Technika 
 
Przynosi ona zmiany do Warframe'a - skupia się ona na rozgrywce, a walka wręcz nie jest pominięta. Faza Pierwsza była w Waszych rękach od miesięcy i nadszedł czas na Fazę Drugą. Poniżej znajduje się szczegółowy opis kierunku, w którym zmierzamy i zamiarów dotyczących tej nowej Fazy. 
 
Nie tykamy się zmian Rivenów Broni białych, dopóki nie otrzymamy zaktualizowanych danych - spodziewajcie się wcześniejszego powiadomienia, kiedy zbliżamy się do tego dnia. 
 
Chcemy, żebyście wiedzieli jak Wasze użycie Walki Wręcz i opinie o systemie pomogły ukształtować Fazę Drugą i jak niektóre zmiany pozwalają na bardziej spójne doświadczenie w Walce Wręcz. Nasze narzędzia sprawiły, że ataki z Obrotu były najbardziej optymalne kosztem bardziej interesującego systemu Walki Wręcz i staramy się to całkowicie wyprostować. 
 
Poprzednio wprowadziliśmy kilka zmian do systemu Walki Wręcz (szczegółowo opisanych w Dev Workshopie dotyczącym Zmian Walki Wręcz: Fazy Pierwszej.) m.in.:

• Wprowadzenie nowego szybkiego ataku
• Pełne, gruntowne odnowienie efektów VFX obrażeń żywiołowych
• Celowanie Atakami Obszarowymi zamiast uderzania bezpośrednio pod graczem będącym w powietrzu. 


Podczas gdy wybrane zmiany zostaną odwrócone (zobaczcie poniżej zanim zareagujecie), pozostała część systemu posłużyła jako solidna podstawa dla większej Fazy Drugiej.
 
Miejcie na uwadze, że te zmiany nie są zapisane w kamieniu i niektóre aspekty nowego systemu Walki Wręcz zostaną poprawione podczas standardowego procesu QA. Jest kilka innych cech, które zostaną dodane później, wprowadzone w Zmianie Walki Wręcz: Fazie Trzeciej w późniejszym terminie.
 
Więc co obejmuje Aktualizacja Walki Wręcz: Faza Druga?
 
ROZGRYWKA
1. Powrót Wyposażania Broni Białej i Manualne Blokowanie!
2. Uniki Anulujące i Uniki Taktyczne

KOMBINACJE
3. Zmiany Postaw, Kombinacje i Ty!
4. Płynniejsze Przejścia Kombinacji
5. Odnowienie Licznika Kombinacji

NARZĘDZIA
6. Zmiany Ataków Obszarowych
7. Do zobaczenia, Przewodzenie; Witajcie, Ciężkie Ataki i Wzniesienie!
8. Statystyki Broni, Ograniczenia Mistrzostwa i Ogólne Zmiany Walki Wręcz
9. Zrównoważenie / Funkcjonalność Modów
10. Bronie Egzaltowane
11. Ekrany: Zmiany Arsenału

CZĘŚCI TECHNICZNE
12. Wspomaganie Celowania
13. Lepkie Palce przy Wyposażaniu Broni Białej!

PRZYSZŁOŚĆ
14. Przewodzenie 2.0 czyli "Tryb Wściekłości" i plany na przyszłość!
 
Jak zapewnie widzicie, ta sekcja będzie nieco dłuższa, więc usiądźcie wygodnie, wypijcie kubek Greedy Mleka i przygotujcie się na przeczytanie wszystkiego na temat tego, jak możecie przerobić swoich przeciwników w salsę Waszymi ulubionymi białymi broniami!
 
Nadrzędną uwagą przed rozpoczęciem jest to, że każda broń do Walki Wręcz, która pierwotnie była pojedynczym typem obrażeń Żywiołowych, została zmieniona na Fizyczne + Żywiołowe, co pozwala również na większą niezawodność Statusu (Silva i Aegis są wykluczone z uwagi na Płomienne Ostrze).
 
ROZGRYWKA
 
1. Wyposażanie Broni Białej i Ręczne Blokowanie!
Jedną z większych zmian dodanych w Zmianach Walki Wręcz: Fazie Pierwszej było dodanie płynności pomiędzy zmianami broni białej, a Głównymi / Bocznymi Broniami. Jednak niektórzy gracze woleli posiadać możliwość manualnego blokowania, wraz z czym ich konfiguracje były cięższe do kontrolowania. Mimo że przywróciliśmy możliwość manualnego blokowania dla graczy grających "jedynie z mieczem", nie było to to samo. 
 
Dobre wieści są takie, że obie możliwości powracają! Trzymanie przycisku zmiany broni w pełni wyposaży Was w broń białą, a przycisk celowania będzie manualnie blokował ten tryb. Przycisk Zmiany Broni, podczas gdy Egzaltowana Broń Biała jest w użytku, również zablokuje Was w trybie Walki wręcz! (Nie martwcie się, Automatyczne Blokowanie jest nadal w użyciu!)
Zmieniliśmy także użyteczność blokowania: Blokowanie neguje teraz 100% obrażeń w kącie blokowania zależnym od wyposażonej broni białej. Wszystkie skuteczne Bloki zwiększą również nowy Licznik Kombo!
 
BlockingAngleDiagram.png.a47772a79a2ebfa
W powyższym przykładzie, miecze i tarcze (na przykład Silva i Aegis) posiadają kąt blokowania wynoszący 70 stopni, wyśrodkowany z przodu gracza, a sztylety (na przykład Mroczny Sztylet) będą posiadać kąt blokowania wynoszący 45 stopni. (Poprzednio wszystkie bronie posiadały kąt blokowania wynoszący 45 stopni po wprowadzeniu Automatycznego Blokowania.) 
 
2. Uniki Anulujące i Uniki Taktyczne
Jednym ze starszych i większych zażaleń dotyczących systemu kombinacji była blokada animacji. Ukończenie 7-krokowych kombinacji jest świetnym uczuciem, ale animacje kompletnie blokowały możliwość ruchu. Wprowadzamy dwa nowe sposoby, które sprawią, że to Ty będziesz mieć kontrolę:
 
• Uniki Anulujące - Pozwalają graczowi na aktywację uniku w każdej chwili podczas ataku wręcz, aby skończyć kombinację i uniknąć ataków.  
• Uniki Taktyczne - Robienie uników podczas blokowania wykonuje teraz Unik Taktyczny, skracając dystans i pozwalając pozostać Wam w zasięgu walki wręcz. Jest to po to, aby nie przerwać płynności walki po anulowaniu ataku, ale również w razie, gdybyście nagle potrzebowali szybkiej ucieczki!
 
KOMBINACJE
 
3. Zmiany Postaw, Kombinacje i Ty
Do tej pory największą zmianą, którą zobaczycie w nowym systemie Walki Wręcz będą przemiany Postawy a także tego, jak Kombinacje współpracują ze sobą. W starym (aktualnym) systemie, Kombinacje były efektem wciskania przycisków, co prowadziło do łańcucha animacji. W Zmianie Walki Wręcz: Fazie Drugiej ataki są wykonywane gładko i przystosowują się!
 
Zmiana Kombinacji dotyczy każdej Postawy, nie tylko typów broni. Na przykład Królewskie Tempo (Mod Postawy Broni Ciężkich) nadal będzie posiadał inne Kombinacje niż Postawa Rozcinającego Wiru, mimo że obie Postawy pasują do broni typu Ciężkiego. Teraz różnica jest taka, że obie dzielą design, który używa podobnych ruchów i rodzajów ataków.
 
Chcieliśmy również, aby ataki wręcz były bardziej intuicyjne. Na przykład, jeśli celujecie z ramienia broniami głównymi lub blokujecie nadchodzący ogień, po czym wciśniecie przycisk walki wręcz, najprawdopodobniej zechcecie się zbliżyć do przeciwnika! Jeśli nie wciskacie przycisku ruchu, podczas atakowania wręcz oznacza to przeważnie, że chcecie dobić swój cel. Chcieliśmy nowe Kombinacje odzwierciedlające istniejący ruch, a więc nowe ruchy odzwierciedlają świadomość sytuacji.
 
W większości przypadków poniższe ulepszenia mogą zostać zastosowane przy użyciu dowolnego Modu Postawy wyposażonego do broni (a nie tylko indywidualnych typów broni!):
 
Kombinacja do Przodu (Ruch do przodu + Atak Wręcz) - Pozwala to na zaatakowanie bez przerywania ruchu 1-3 pierwszymi atakami (w zależności od Postawy). Ostatni atak sekwencji płynnie zapętli się w pierwszy, abyście mogli utrzymać poziom mobilności podczas atakowania.
Kombinacja Taktyczna do Przodu (Ruch do Przodu + Blokowanie/Celowanie + Atak Wręcz) - Ten ruch przeważnie służy do otwierania walki wraz ze zbliżeniem się do przeciwnika, w celu przejścia do silniejszych łańcuchów ataków. Początek lub koniec tej kombinacji może posiadać uderzenie obszarowe, pozwalając Wam na kontrolę tłumu, a w środku kombinacji ataki będą większe i zamaszyste, pozwalając na trafienie wielu przeciwników.
Neutralna Kombinacja (sam przycisk Ataku Wręcz) - Mocno uderzające, nieruchome ataki pozwalają graczom na zniszczenie ich celów. Ostatni atak może albo posiadać efekt powalający albo wyrzucający w powietrze i pozostawienie ich tam, jeśli jeden zestaw ataków nie dokończy roboty.
Neutralna Taktyczna Kombinacja (Blokowanie/Celowanie + Atak Wręcz) - Pierwszy atak będzie dłuższym pchnięciem lub rzutem bronią w celu zwiększenia zasięgu. Pozostałe ataki będą mocno uderzały i często kończyły się na rzucaniu przeciwnikami lub Ataku Wznoszącym w przeciwieństwie do powalenia lub zachwiania się. Ataki Wznoszące są szczegółowo opisane w Sekcji 7. tego Workshopa.
Kombo Powietrzne (Atak Wręcz podczas Skakania) - Wykonuje kombinacje w powietrzu bez poświęcania mobilności.
Kombo Szybowania w Powietrzu (Ruch do Tyłu + Atak wręcz podczas Skakania) - Utrzymuje gracza w miejscu dopóki kombinacja nie zostanie zakończona i zastępuje kąt ataku obszarowego, aby móc kontynuować akcję!
 
Przykład Ruchu Pro Gamera: Użyj pierwszego, rozpoczynającego ataku w Kombinacji Taktycznej do Przodu (Ruch do Przodu + Blokowanie/Celowanie + Atak Wręcz), aby skrócić dystans do celu, następnie przejdź do albo do Neutralnych Kombinacji (Tylko Atak Wręcz) lub Neutralnych Taktycznych Kombinacji (Blokowanie/Celowanie + Atak Wręcz) w celu wykończenia przeciwnika.
 
Wszystkie zmiany Postaw rzucają światło na nieregularności w Postawie postaci Wisp w porównaniu do innych Warframe’ów. Jesteśmy tego świadomi i pracujemy nad nową Postawą Wisp!
 
4. Płynniejsze Przejścia Kombinacji
W starym systemie tylko pierwszy wyprowadzony atak kombinacji pozostał by w "pamięci" i zostałby wykonany na końcu animacji ataku. Każda próba wyprowadzenia nowego ataku była ignorowana do czasu rozpoczęcia kolejnego ataku. W nowym systemie następny atak jest ciągle aktualizowany w zależności od ostatniej próby wyprowadzenia ataku. 
 
Pozwala to na pojawianie się efektów zmiany kombinacji w ostatnich sekundach od razu po zakończeniu pierwszego ataku. Nigdy więcej czekania na zakończenie animacji kombinacji ataku przed możliwością spamowania przycisku ataku od nowa! Chwała płynności!
 
5. Odnowienie Licznika Kombinacji
Licznik Kombinacji dostanie nową funkcjonalność. Zamiast po prostu dostarczać stały bonus do obrażeń, Licznik Kombinacji będzie teraz działał jako zasób, który można wydać w nowej, ciężko uderzającej walce: CIĘŻKICH ATAKACH! Zastąpią one przycisk przewodzenia a zmiany te obejmuje Sekcja 7. Ten licznik będzie się zwiększał w mniejszej ilości ale szybciej i może być zwiększany przy użyciu ataków wręcz, blokowaniu ataków, obrażeń radialnych z Ataków Obszarowych i z rzutów broniami rzucanymi (np. Glaive).
 
Jako możliwy do wydania zasób, Licznik Kombinacji powinien być łatwy do odnowienia, a zmiany powinny odzwierciedlać to jak łatwo jest zdobycie i zużycie zasobów Licznika Kombinacji. W dodatku, "ciężkość" ataku będzie miała obliczoną różnicę przy ilości, z jaką zwiększa się Licznik Kombinacji. Jako ogólna zasada, lżejsze, szybsze ataki dadzą mniej niż wolniejsze, ciężkie ataki. Idźcie na całość, Tenno!
 
DYGRESJA: jako rezultat nowego systemu Licznika Kombinacji, niektóre Mody zostają zmienione, ale istnieją także takie, które się nie zmieniają, na przykład: Liczba Ofiar, gdyż działa on tak samo. Wszystkie Wyzwania Riven związane z Przewodzeniem zostały zmienione, aby odzwierciedlić „Licznik Kombo”. Na przykład Mody Riven mogą teraz mieć Szansę + / -, aby nie zdobywać Punktów Licznika Kombo przy trafieniu. Mody, które otrzymają kilka zmian zostały wypisanie poniżej, w Sekcji 9.
 
DODATKOWA INFORMACJA: Zdolności korzystające z licznika kombo (takie jak Asha, Atlasa itp.) będą skalowane do 25% ich wcześniejszych wartości, aby zrekompensować łatwość kumulowania znacznie wyższego Mnożnika Licznika Kombo. Ta wartość oczekuje na weryfikację poprawności balansu.

 • Czas trwania kombo jest teraz wyświetlany jako zakładka pod Mnożnikiem Kombo!

 
NARZĘDZIA
 
6. Zmiany Ataków Obszarowych
Efekt ragdoll przy Atakach Obszarowych (z kilkoma wyjątkami, *ekhem*JatKittag*ekhem*), jednak efekt ten jest zastąpiony efektem, który odsunie przeciwników do tyłu lub powali ich, pozwalając graczowi na chwilę oddechu i przygotowując przeciwników na kolejne ataki.
 
Zmiana Walki Wręcz: Faza Pierwsza wprowadziła globalne użycie efektu ragdoll przy Atakach Obszarowych, więc jest to druga rzecz, który zostaje cofnięta i zostaje zastąpiona lepszym sposobem na przyniesienie śmierci z chmur! 
 
Wszystkie bronie do walki wręcz otrzymały zaktualizowane efekty uderzenia z wyskoku - przyjdźcie i walcie z wysoka (SLAM atak) i aż poleje się posoka! 
 
7. Zastępowanie Przewodzenia Ciężkimi Atakami i Statusem "Wzniesienia"
Przewodzenie ostatecznie się z nami pożegna w aktualizacji Zmiany Walki Wręcz: Fazie Drugiej i zostaje zastąpione nowymi Ciężkimi Atakami, jak również efektem statusu Wzniesienia. Jak powiedzieliśmy poprzednio, Mody Przewodzenia również zostaną zmienione, aby pomóc nowemu systemowi, a także zwiększyć rozmiar użytecznych Modów przy tworzeniu ostatecznej broni.
 
A oto planowane zmiany:

Ciężkie Ataki (Ogień Alternatywny przy Walce Wręcz) - Ciężkie Ataki mogą zostać aktywowane w każdej chwili, wystarczy po prostu wcisnąć przycisk alternatywnego strzału, gdy ma się wyciągniętą broń białą. Kosztuje to cały Licznik Kombinacji (wpływają na to Mody), więc upewnijcie się, że zadacie ból! Jeśli nie macie żadnego aktywnego Licznika Kombinacji, użyjecie Ciężkiego Ataku, ale nie zyskacie bonusu zwiększonych obrażeń z Licznika Obrażeń. 
Ciężkie Ataki Obszarowe ( Skok + Ogień Alternatywny przy Walce Wręcz) - Ten nowy Atak Obszarowy utworzy na przeciwnikach nowy efekt znany jako STATUS WZNIESIENIA. Gdy cel jest Wzniesiony, jest on zawieszony w powietrzu, pozwalając graczowi na kontynuację atakowania, podczas gdy przeciwnik wisi bezsilnie w powietrzu. Jeśli tak samo nie macie żadnego aktywnego Licznika Kombinacji, zadziała on jako Ciężki Atak Obszarowy bez bonusu zwiększonych obrażeń i z minimalnym Statusem Wzniesienia.

Pytacie jednak, co z efektami Przewodzenia? Efekty Przewodzenia Pancerza Prime pojawią się teraz, gdy Licznik Kombo osiągnie 2!
 
8. Statystyki Broni i Ograniczenia Mistrzostwa
Wraz z nową zmianą, jest szeroki zakres przeglądów Broni Białych i tego jak działają z nowym systemem:

 
Mistrzowska Ranga - Bronie będą przejrzane, aby upewnić się, że ich funkcjonalność i siła równają się właściwym Mistrzowskim Rangom, podobnie do przeglądów Broni Głównych i Bocznych.
Podstawowe Obrażenia - Ponieważ Mnożnik Kombinacji będzie miał wpływ jedynie na Ciężkie Ataki, podstawowe obrażenia wszystkich broni wręcz zostały znacząco zwiększone.
Podstawowy Zasięg - Wraz z obrażeniami, zasięg również zostaje zwiększony, aby upewnić się, że posiekacie jak najwięcej. Podczas gdy podstawowy zasięg zostaje zwiększony, Mody Zasięgu będą teraz posiadać inne kalkulacje. Jest to szczegółowo opisane w Sekcji 9.
Funkcjonalność Modów i Arkan Przewodzenia - Jak wspomniano powyżej, wszystkie funkcjonalności Modów i Arkan powiązanych z Przewodzeniem mają statystyki zmienione na zwiększenie Statusu Wzniesienia, obrażeń Ciężkich Ataków i modyfikatorów Licznika Kombinacji.

Spoiler

Właściwości uniwersalne

 • Zwiększono zasięg ataków z kopnięciem z 1.5 do 2m (z wyjątkiem Broni sparringowej, gdzie zwiększono zasięg do 2.5 m)
 • Zwiększono Czas Trwania Kombo z 3 do 5 sekund

Sztylety
Ogólne

Ustawiono Kąt Parowania na 45
Zwiększono Kontynuację Uderzeń z 0.3 to 0.9

MISTRZOWSKA RANGA 0-3
Ceramiczny Sztylet

Zwiększono Obrażenia z 35 do 140
Zwiększono Zasięg z 1 do 1.8
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 20%
Zwiększono Szansę Obrażeń Krytycznych z 5% do 10%

Sztylet Żaru
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 0 do 3
Zwiększono Obrażenia z 45 do 14 Miażdżących, 76 Przebijających, 56 Tnących i 62 od Ognia
Zwiększono Zasięg z 1 do 1.75
Zwiększono Szansę na Status z 5% do 14%
Zwiększono Szansę Obrażeń Krytycznych z 5% do 14%
Zwiększono Obrażenia krytyczne z 1.5x do 1.6x

Mroczny Sztylet
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 0 do 2
Zwiększono Obrażenia z 35 Radiacyjnych do 58 Przebijających, 36 Tnących i 60 Radiacyjnych
Zwiększono Zasięg z 1 do 1.75
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 22%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 5% do 8%

MISTRZOWSKA RANGA 4-6
Sheev

Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 0 do 5
Zwiększono Obrażenia z 45 do 270
Zwiększono Zasięg z 1 do 1.7
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 5% do 13%
Zwiększono Obrażenia krytyczne z 2x do 2.1x

Karyst
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 0 do 6
Zwiększono Obrażenia z 50 Toksycznych do 30 Miażdżących, 84 Przebijających, 72 Tnących i 87 Toksycznych
Zwiększono Zasięg z 1 do 1.75
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 26%

MISTRZOWSKA RANGA 7-9
Mroczny Sztylet Rakta

Zwiększono Obrażenia z 50 Radiacyjnych do 88 Przebijających, 62 Tnących i 96 Radiacyjnych
Zwiększono Zasięg z 1 do 1.75
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 30%
Zwiększono Szansę Obrażeń Krytycznych z 5% do 12%
Zwiększono Obrażenia krytyczne z 1.5x do 1.8x

Sztylety Podwójne
Ogólne

Ustawiono Kąt Parowania na 50
Zwiększono Kontynuację Uderzeń z 0.3 to 0.8

MISTRZOWSKA RANGA 0-3
Fang

Zwiększono Obrażenia z 30 do 108
Zwiększono Zasięg z 0.75 do 1.65
Zwiększono Szansę na Status z 8% do 16%
Zwiększono Szansę Obrażeń Krytycznych z 5% do 8%

MISTRZOWSKA RANGA 4-6
Okina

Zwiększono Obrażenia z 40 do 140
Zwiększono Zasięg z 0.75 do 1.7
Zwiększono Szansę na Status z 15% do 20%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 5% do 16%

MISTRZOWSKA RANGA 7-9
Sztylety Eteryczne

Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 0 do 6
Zwiększono Obrażenia z 45 do 224
Zwiększono Zasięg z 0.75 do 1.75
Zwiększono Szansę na Status z 15% do 30%
Zwiększono Szansę Obrażeń Krytycznych z 5% do 10%
Zwiększono Obrażenia krytyczne z 1.5x do 1.8x

MISTRZOWSKA RANGA 10-12
Fang Prime

Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 0 do 10
Zwiększono Obrażenia z 36 do 178
Obrażenia Fizyczne są teraz zgodne z podstawowym Fangiem
Zwiększono Zasięg z 1 do 1.75
Zwiększono Szansę na Status z 5% do 26%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 5% do 26%
Zwiększono Obrażenia krytyczne z 1.5x do 2.6x

Pięść
Ogólne

Ustawiono Kąt Parowania na 50
Zwiększono Kontynuację Uderzeń z 0.5 to 0.9

MISTRZOWSKA RANGA 0-3
Furax-Mk1

Zwiększono Obrażenia z 35 do 90
Zwiększono Zasięg z 0.5 do 1.25

Ankyros
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 0 do 2
Zwiększono Obrażenia z 30 do 90
Zwiększono Zasięg z 0.5 do 1.25

MISTRZOWSKA RANGA 4-6
Furax

Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 0 do 5
Zwiększono Obrażenia z 35 do 135
Zwiększono Zasięg z 0.5 do 1.25
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 11%
Zwiększono Szansę Obrażeń Krytycznych z 20% do 25%
Zwiększono Obrażenia krytyczne z 2x do 2.3x

Tekko
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 2 do 6
Zwiększono Obrażenia z 45 do 160
Zwiększono Zasięg z 0.5 do 1.25

MISTRZOWSKA RANGA 7-9
Ankyros Prime

Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 0 do 8
Zwiększono Obrażenia z 38 do 128
Zwiększono Zasięg z 0.5 do 1.25
Zwiększono Szansę na Status z 15% do 16%
Zwiększono Szansę Obrażeń Krytycznych z 20% do 28%
Zwiększono Obrażenia krytyczne z 2x do 2.4x

Furax Wraith
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 3 do 9
Zwiększono Obrażenia z 35 do 139
Zwiększono Zasięg z 0.5 do 1.25
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 15%
Zwiększono Szansę Obrażeń Krytycznych z 25% do 30%
Zwiększono Obrażenia krytyczne z 2.5x do 2.7x
Początkowe Kombo ustawiono na 20

MISTRZOWSKA RANGA 10-12
Tekko Prime

Zwiększono Obrażenia z 56 do 180
Zwiększono Zasięg z 1 do 1.35

Sparing
Ogólne

Ustawiono Kąt Parowania na 50
Zwiększono Kontynuację Uderzeń z 0.5 to 0.9

MISTRZOWSKA RANGA 0-3
Kogake

Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 0 do 2
Zwiększono Obrażenia z 35 do 120
Zwiększono Zasięg z 0.5 do 1.25

MISTRZOWSKA RANGA 4-6
Obex

Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 0 do 4
Zwiększono Obrażenia z 25 do 120
Zwiększono Zasięg z 0.5 do 1.25

MISTRZOWSKA RANGA 7-9
Hirudo

Zwiększono Obrażenia z 55 do 130
Zwiększono Zasięg z 0.5 do 1.25
Zwiększono Szansę na Status z 5% do 11%
Zwiększono Szansę Obrażeń Krytycznych z 15% do 30%

Korrudo
Zwiększono Obrażenia z 61 do 193
Zwiększono Zasięg z 0.5 do 1.25

MISTRZOWSKA RANGA 10-12
Kogake Prime

Zwiększono Obrażenia z 70 do 242
Zwiększono Zasięg z 0.5 do 1.25
Zwiększono Szansę na Status z 34% do 38%

Obex Prisma
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 4 do 10
Zwiększono Obrażenia z 25 do 150
Zwiększono Zasięg z 0.5 do 1.25

Pazury
Ogólne

Ustawiono Kąt Parowania na 55
Zwiększono Kontynuację Uderzeń z 0.5 to 0.8

MISTRZOWSKA RANGA 4-6
Venka

Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 3 do 4
Zwiększono Obrażenia z 37 do 140
Zwiększono Zasięg z 0.5 do 1.75

Ripkas
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 3 do 5
Zwiększono Obrażenia z 55 do 173
Zwiększono Zasięg z 0.5 do 1.75

MISTRZOWSKA RANGA 13-15
Venka Prime

Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 8 do 14
Zwiększono Obrażenia z 55 do 188
Zwiększono Zasięg z 0.5 do 1.8
Zwiększono Szansę na Status z 15% do 24%
Zwiększono Szansę Obrażeń Krytycznych z 25% do 32%
Zwiększono Obrażenia krytyczne z 2.5x do 2.6x

Nunchaku
Ogólne

Ustawiono Kąt Parowania na 55

MISTRZOWSKA RANGA 7-9
Ninkondi

Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 0 do 8
Zwiększono Obrażenia z 45 Elektrycznych do 90 Miażdżących i 100 Elektrycznych

MISTRZOWSKA RANGA 10-12
Shaku

Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 0 do 10
Zwiększono Obrażenia z 55 do 180
Zwiększono Szansę na Status z 25% do 34%
Zwiększono Szansę Obrażeń Krytycznych z 7.5% do 18%

MISTRZOWSKA RANGA 13-15
Ninkondi Prime 

Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 10 do 14
Zwiększono Obrażenia z 54 do 234

Wachlarze
Ogólne

Ustawiono Kąt Parowania na 55
Zwiększono Kontynuację Uderzeń z 0.6 to 0.7

MISTRZOWSKA RANGA 7-9
Gunsen

Zmniejszono wymaganą Mistrzowską Rangę z 10 do 8
Zwiększono Obrażenia z 50 do 160
Zwiększono Zasięg z 0.5 do 1.7

Pistoleto-Ostrza
Ogólne

Ustawiono Kąt Parowania na 45

MISTRZOWSKA RANGA 4-6
Redeemer

Zwiększono Obrażenia z 60 do 180
Zwiększono Zasięg z 0.5 do 1.7
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 22%
Zwiększono Szansę Obrażeń Krytycznych z 5% do 10%
Zwiększono Obrażenia krytyczne z 1.5x do 1.8x

MISTRZOWSKA RANGA 7-9
Sarpa

Zwiększono Obrażenia z 70 do 160
Zwiększono Zasięg z 0.5 do 1.75
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 28%
Zwiększono Szansę Obrażeń Krytycznych z 5% do 14%
Zwiększono Obrażenia krytyczne z 1.5x do 2x

MISTRZOWSKA RANGA 10-12
Redeemer Prime

Zwiększono Obrażenia z 80 do 212
Zwiększono Zasięg z 0.5 do 1.75
Zwiększono Szansę na Status z 28% do 30%
Zwiększono Szansę Obrażeń Krytycznych z 16% do 24%

Rapiery
Ogólne

Ustawiono Kąt Parowania na 60
Zmniejszono Kontynuację Uderzeń z 1 to 0.7

MISTRZOWSKA RANGA 7-9
Destreza

Zwiększono Obrażenia z 75 do 158
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono Szansę na Status z 5% do 14%
Zwiększono Szansę Obrażeń Krytycznych z 20% do 28%

Endura
Zwiększono Obrażenia z 95 do 200
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono Szansę na Status z 25% do 36%
Zwiększono Szansę Obrażeń Krytycznych z 5% do 10%

MISTRZOWSKA RANGA 10-12
Destreza Prime

Zwiększono Obrażenia z 76 do 170
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono Szansę na Status z 18% do 20%
Zwiększono Szansę Obrażeń Krytycznych z 24% do 32%

Glaivy
Na początek informujemy, że samookaleczenie zostało usunięte z Wzmocnionych Rzutów Glaive'a. Ponieważ ta decyzja przeszła przez proces testowy, niektórzy wspominali, że wpływa to na określoną interakcję Chromy, ale wpływa pozytywnie na 41 innych Warframe'ów. 

Aby sprecyzować, Mod Wzmocnionego Rzutu został zmieniony, aby nie tworzyć wybuchów po uderzeniu w obiekt lub wroga przy swoim ostatnim odbiciu, oferuje jedynie dodatek do Przebicia. 

Ogólne
Ustawiono Kąt Parowania na 55
Zwiększono Kontynuację Uderzeń z 0.5 to 0.7

MISTRZOWSKA RANGA 0-3
Kestrel

Zwiększono Obrażenia z 35 do 84
Zwiększono Zasięg z 0.5 do 1.2

Glaive
Zwiększono Obrażenia z 45 do 105
Zwiększono Zasięg z 0.5 do 1.25
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 12%
Zwiększono Szansę Obrażeń Krytycznych z 10% do 12%

MISTRZOWSKA RANGA 4-6
Orvius

Zwiększono Obrażenia z 70 do 195
Zwiększono Zasięg z 0.5 do 1.3
Zwiększono Szansę na Status z 15% do 18%
Zwiększono Szansę Obrażeń Krytycznych z 15% do 18%

Blok + Alternatywny Strzał rzuci glaive, który unieruchomi wrogów

MISTRZOWSKA RANGA 7-9
Cerata

Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 3 do 7
Zwiększono Obrażenia z 44 Toksycznych do 19 Miażdżących, 36 Przebijających, 52 Tnących i 76 Toksycznych
Zwiększono Zasięg z 0.5 do 1.25

Falcor
Zwiększono Obrażenia z 78 do 230
Zwiększono Zasięg z 0.75 do 1.3
Zwiększono Szansę na Status z 28% do 34%

Halikar
Zwiększono Obrażenia z 45 do 149
Zwiększono Zasięg z 0.5 do 1.2
Zwiększono Szansę na Status z 20% do 29%
Zwiększono Szansę Obrażeń Krytycznych z 10% do 17%

Pathocyst
Zwiększono Obrażenia z 82 do 262

MISTRZOWSKA RANGA 10-12
Glaive Prime

Zwiększono Obrażenia z 50 do 164
Zwiększono Zasięg z 0.5 do 1.25
Zwiększono Szansę Obrażeń Krytycznych z 15% do 22%

Nikany
Ogólne

Ustawiono Kąt Parowania na 55
Zwiększono Kontynuację Uderzeń z 0.6 to 0.7

MISTRZOWSKA RANGA 4-6
Nikana

Zwiększono Obrażenia z 45 do 142
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 16%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 10% do 16%

MISTRZOWSKA RANGA 7-9
Nikana Smoka

Zwiększono Obrażenia z 85 do 188
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono Szansę na Status z 15% do 22%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 15% do 22%

MISTRZOWSKA RANGA 10-12
Skiajati

Zwiększono Obrażenia z 77 do 175
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.7
Zwiększono Szansę na Status z 27% do 30%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 15% do 19%
Zwiększono Obrażenia krytyczne z 1.9x do 2.1x
Zwiększono Atak Obszarowy: Zasięg z 3 do 6

Nikana Prime
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 0 do 12
Zwiększono Obrażenia z 95 do 198
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono Szansę na Status z 20% do 28%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 20% do 28%
Zwiększono Obrażenia krytyczne z 2x do 2.4x

Dwuręczne Nikany
Ogólne

Ustawiono Kąt Parowania na 55

MISTRZOWSKA RANGA 7-9
Tatsu

Zwiększono Obrażenia z 96 do 214
Zwiększono Zasięg z 2 do 3
Zwiększono Szansę na Status z 23% do 28%
Zwiększono Szansę Obrażeń Krytycznych z 11% do 16%
Zwiększono Obrażenia krytyczne z 1.9x do 2x

Miecz i Bicz
Ogólne

Ustawiono Kąt Parowania na 60

MISTRZOWSKA RANGA 7-9
Lacera

Zwiększono Obrażenia z 80 Elektrycznych do 12 Miażdżących, 38 Przebijających, 66 Tnących i 100 Elektrycznych
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 2.5% do 5%

Mios
Zwiększono Obrażenia z 80 do 177     
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 15% do 19%

MISTRZOWSKA RANGA 10-12
Jat Kusar

Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 10 do 11
Zwiększono Obrażenia z 80 od Ognia do 79 Miażdżących, 13 Przebijających, 45 Tnących i 81 od Ognia
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.4
Zwiększono Szansę na Status z 5% do 19%

Tonfy
Ogólne

Ustawiono Kąt Parowania na 60

MISTRZOWSKA RANGA 0-3
Kronen

Zwiększono Obrażenia z 65 do 130
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 5% do 10%

MISTRZOWSKA RANGA 4-6
Boltace

Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 2 do 4
Zwiększono Obrażenia z 85 do 176
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono Szansę na Status z 25% do 28%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 5% do 6%

MISTRZOWSKA RANGA 7-9
Ohma

Zwiększono Obrażenia z 100 Elektrycznych do 76 Miażdżących, 38 Tnących i 110 Elektrycznych
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5

MISTRZOWSKA RANGA 10-12
Boltace Telos

Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 8 do 11
Zwiększono Obrażenia z 85 do 210
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono Szansę na Status z 25% do 35%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 10% do 20%

MISTRZOWSKA RANGA 13-15
Kronen Prime

Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 8 do 13
Zwiększono Obrażenia z 66 do 212
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono Szansę na Status z 24% do 34%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 12% do 22%

B. Drzewcowe
Ogólne

Ustawiono Kąt Parowania na 55
Zmniejszono Kontynuację Uderzeń z 0.8 to 0.6

MISTRZOWSKA RANGA 0-3
Orthos

Zwiększono Obrażenia z 50 do 175
Zwiększono Zasięg z 2 do 3
Zwiększono Szansę na Status z 15% do 18%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 5% do 6%

Tonbo
Zwiększono Obrażenia z 80 do 184
Zwiększono Zasięg z 2 do 3

MISTRZOWSKA RANGA 4-6
Guandao

Zwiększono Obrażenia z 90 do 202
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 22% do 28%

Cassowar
Zwiększono Obrażenia z 70 do 188

Sydon
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 2 do 5
Zwiększono Obrażenia z 75 do 225
Zwiększono Zasięg z 2 do 2.9

Serro
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 2 do 6
Zwiększono Obrażenia z 75 Elektrycznych do 96 Tnących i 138 Elektrycznych
Zwiększono Zasięg z 2 do 3
Zwiększono Szansę na Status z 25% do 26%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 5% do 8%

MISTRZOWSKA RANGA 7-9
Kesheg

Zwiększono Obrażenia z 105 do 241
Zwiększono Zasięg z 2 do 2.9
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 23%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 7.5% do 19%

Pasocyst
Zwiększono Obrażenia z 90 do 284
Zwiększono Zasięg z 1.5 do 2.7

Lesion
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 7 do 9
Zwiększono Obrażenia z 100 do 237
Zwiększono Zasięg z 1.5 do 2.7
Zwiększono Szansę na Status z 30% do 37%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 5% do 15%

MISTRZOWSKA RANGA 10-12
Vaykor Sydon

Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 8 do 11
Zwiększono Obrażenia z 85 do 213
Zwiększono Zasięg z 2 do 2.9
Zwiększono Szansę na Status z 25% do 33%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 15% do 21%
Zwiększono Obrażenia krytyczne z 2x do 2.5x

Rozbłysk jest teraz wyzwalany przez Blokowanie + Alternatywny Strzał przy pełnym naładowaniu

Orthos Prime
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 2 do 12
Zwiększono Obrażenia z 65 do 234
Zwiększono Szansę na Status z 15% do 36%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 10% do 24%
Zwiększono Obrażenia krytyczne z 2x do 2.2x

Kostur
Ogólne

Ustawiono Kąt Parowania na 60

MISTRZOWSKA RANGA 0-3
Bo-Mk1

Zwiększono Obrażenia z 45 do 90
Zwiększono Zasięg z 2 do 3

MISTRZOWSKA RANGA 4-6
Bo

Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 0 do 4
Zwiększono Obrażenia z 50 do 140

Amphis
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 0 do 5
Zwiększono Obrażenia z 55 do 130
Zwiększono Zasięg z 2 do 3
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 21%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 7.5% do 13%
Zwiększono Obrażenia krytyczne z 1.5x do 1.7x

Tipedo
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 3 do 6
Zwiększono Obrażenia z 50 do 124
Zwiększono Zasięg z 1.5 do 3

MISTRZOWSKA RANGA 7-9
Złamane Berło

Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 5 do 7
Zwiększono Obrażenia z 60 do 179
Zwiększono Zasięg z 1.5 do 2.9

MISTRZOWSKA RANGA 10-12
Bo Prime

Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 5 do 10
Zwiększono Obrażenia z 70 do 176
Zwiększono Szansę na Status z 25% do 32%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 12.5% do 24%
Zwiększono Obrażenia krytyczne z 2x do 2.6x

Tipedo Prime
Zwiększono Obrażenia z 76 do 170
Zwiększono Zasięg z 1.5 do 3

Kosy
Ogólne

Ustawiono Kąt Parowania na 60
Zmniejszono Kontynuację Uderzeń z 0.8 to 0.6

MISTRZOWSKA RANGA 0-3
Anku

Zwiększono Obrażenia z 70 do 170
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.8            

MISTRZOWSKA RANGA 4-6
Ether Reaper

Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 3 do 4
Zwiększono Obrażenia z 65 do 180
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.7
Zwiększono Szansę na Status z 15% do 20%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 15% do 20%

MISTRZOWSKA RANGA 7-9
Caustacyst

Zwiększono Obrażenia z 75 Żrących do 17 Miażdżących, 71 Przebijających, 69 Tnących i 103 Żrących
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.9
Zwiększono Szansę na Status z 30% do 37%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 5% do 9%

Hate
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 2 do 8
Zwiększono Obrażenia z 70 do 230
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.8
Zwiększono Szansę na Status z 15% do 20%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 20% do 30%

MISTRZOWSKA RANGA 10-12
Reaper Prime

Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 2 do 10
Zwiększono Obrażenia z 75 do 200
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.8
Zwiększono Szansę na Status z 12% do 25%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 20% do 35%
Zwiększono Obrażenia krytyczne z 2x do 2.5x

Ciężkie Ostrza
Ogólne

Ustawiono Kąt Parowania na 55
Zwiększono Kontynuację Uderzeń z 0.2 to 0.6

MISTRZOWSKA RANGA 0-3
Gram

Zwiększono Obrażenia z 100 do 160
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.8

Scindo
Zwiększono Obrażenia z 100 do 200
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.6

Galatine
Zwiększono Obrażenia z 125 do 182
Zwiększono Zasięg z 1.45 do 3 

MISTRZOWSKA RANGA 4-6
Mroczny Miecz Podziału (Ciężkie Ostrze)

Zwiększono Obrażenia z 90 Radiacyjnych do 68 Przebijających, 52 Tnących i 100 Radiacyjnych
Zwiększono Zasięg z 1.45 do 2.8 

Zenistar
Zwiększono Obrażenia z 130 od Ognia do 80 Miażdżących, 68 Tnących i 150 od Ognia
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.6            
Zwiększono Szansę na Status z 25% do 30%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 5% do 10%

Czas trwania Dysku ma teraz w podstawie 10 sekund i jest zwiększany przez Mnożnik Kombo

MISTRZOWSKA RANGA 7-9
Scindo Prime

Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 4 do 8
Zwiększono Obrażenia z 130 do 250
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.7
Zwiększono Szansę na Status z 15% do 24%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 20% do 26%
Zwiększono Obrażenia krytyczne z 2x do 2.4x

MISTRZOWSKA RANGA 10-12
Paracesis 

Zwiększono Obrażenia z 144 do 222
Zwiększono Zasięg z 1.45 do 2.9
Zwiększono Szansę na Status z 12% do 22%

War 
Zwiększono Obrażenia z 140 do 250
Zwiększono Zasięg z 1.45 do 3.2
Zwiększono Szansę na Status z 20% do 26%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 20% do 26%
Zwiększono Obrażenia krytyczne z 2x do 2.6x

MISTRZOWSKA RANGA 13-15
Galatine Prime

Zwiększono Obrażenia z 165 do 280
Zwiększono Zasięg z 1.45 do 3 
Zwiększono Szansę na Status z 20% do 26%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 20% do 26%

Gram Prime
Zwiększono Obrażenia z 180 do 300
Zwiększono Zasięg z 1.45 do 2.9 

Młoty
Ogólne

Ustawiono Kąt Parowania na 50
Zwiększono Kontynuację Uderzeń z 0.2 to 0.4

MISTRZOWSKA RANGA 0-3
Fragor

Zwiększono Obrażenia z 115 do 200
Zwiększono Zasięg z 2 do 2.5

Magistar
Zwiększono Obrażenia z 80 do 210
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5

MISTRZOWSKA RANGA 4-6
Jat Kittag

Zwiększono Obrażenia z 130 do 200
Zwiększono Zasięg z 2 do 2.8

Sibear
Zwiększono Obrażenia z 130 od Zimna do 70 Miażdżących, 20 Przebijających, 50 Tnących i 100 od Zimna
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.6
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 30%

MISTRZOWSKA RANGA 7-9
Heliocor

Zwiększono Obrażenia z 140 do 280
Zwiększono Zasięg z 2 do 2.5
Zwiększono Szansę na Status z 2.5% do 12%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 25% do 38%

Magistar Sancti
Zwiększono Obrażenia z 120 do 240
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.6
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 20%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 20% do 30%

Volnus
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 4 do 9
Zwiększono Obrażenia z 100 do 220
Zwiększono Zasięg z 1.8 do 2.9

Wilczy Kafar
Zwiększono Obrażenia z 130 do 259
Zwiększono Zasięg z 1.5 do 3.1

MISTRZOWSKA RANGA 10-12
Arca Titron

Zwiększono Obrażenia z 180 do 360
Zwiększono Zasięg z 2 do 2.6

Heliocor Synoid
Zwiększono Obrażenia z 120 do 280
Zwiększono Zasięg z 2 do 2.6
Zwiększono Szansę na Status z 20% do 40%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 10% do 16%
Początkowe Kombo ustawiono na 20

Fragor Prime
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 7 do 12
Zwiększono Obrażenia z 130 do 270
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.6
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 18%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 35% do 40%
Początkowe Kombo ustawiono na 30

Maczety
Ogólne

Ustawiono Kąt Parowania na 55

MISTRZOWSKA RANGA 0-3
Kama

Zwiększono Obrażenia z 45 do 90
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.4
Zwiększono Szansę na Status z 2% do 10%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 5% do 12%
Zwiększono Obrażenia krytyczne z 1.5x do 1.8x

Maczeta
Zwiększono Obrażenia z 25 do 120
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 15%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 5% do 10%

Prova
Zwiększono Obrażenia z 35 Elektrycznych do 52 Miażdżących i 76 Elektrycznych
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 16%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 5% do 14%
Zwiększono Obrażenia krytyczne z 1.5x do 2x

MISTRZOWSKA RANGA 4-6
Maczeta Gazal

Zwiększono Obrażenia z 52 do 178
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.6
Zwiększono Szansę na Status z 25% do 30%

Kreska
Zwiększono Obrażenia z 70 do 190
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.4

Nami Solo
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 0 do 6
Zwiększono Obrażenia z 35 do 172
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5

MISTRZOWSKA RANGA 7-9
Maczeta Prisma

Zwiększono Obrażenia z 25 do 193
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 31%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 5% do 15%
Zwiększono Obrażenia krytyczne z 1.5x do 1.9x

Prova Vandal
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 3 do 8
Zwiększono Obrażenia z 48 Elektrycznych do 80 Miażdżących i 118 Elektrycznych
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 32%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 5% do 14%
Zwiększono Obrażenia krytyczne z 1.5x do 2x

MISTRZOWSKA RANGA 10-12
Maczeta Wraith

Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 1 do 11
Zwiększono Obrażenia z 45 do 211
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 33%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 5% do 19%
Zwiększono Obrażenia krytyczne z 1.5x do 2.1x

Miecz i Tarcza
Ogólne

Ustawiono Kąt Parowania na 70

MISTRZOWSKA RANGA 0-3
Silva i Aegis

Zwiększono Obrażenia z 35 do 98
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5

Ack i Brunt
Zwiększono Obrażenia z 50 do 149
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5

MISTRZOWSKA RANGA 10-12
Cobra i Crane

Zwiększono Obrażenia z 100 do 296
Zmieniono Obrażenia Fizyczne z 90% Miażdżących, 10% Przebijających do 70% Miażdżących i 30% Przebijających
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.6
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 10% do 15%

Sigma i Octantis
Zwiększono Obrażenia z 60 do 174
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5

Silva i Aegis Prime
Zwiększono Obrażenia z 120 do 318
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono Szansę na Status z 25% do 30%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 15% do 25%

Miecze
Ogólne

Ustawiono Kąt Parowania na 55

MISTRZOWSKA RANGA 0-3
Skana

Zwiększono Obrażenia z 35 do 120
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 16%

Miecz Szczęk
Zwiększono Obrażenia z 44 do 120
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 18%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 5% do 6%

Cronus
Zwiększono Obrażenia z 35 do 106     
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 18%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 5% do 6%

Miecz Żaru
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 0 do 3
Zwiększono Obrażenia z 35 do 147     
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 20%

Miecz Łuskowy
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 0 do 3
Zwiększono Obrażenia z 37 do 150     
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 22%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 5% do 8%

MISTRZOWSKA RANGA 4-6
Miecz Plazmowy

Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 0 do 4
Zwiększono Obrażenia z 35 Elektrycznych do 34 Miażdżących, 12 Przebijających, 88 Tnących i 66 Elektrycznych
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono Szansę na Status z 15% do 18%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 15% do 18%

Mire
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 0 do 5
Zwiększono Obrażenia z 35 do 23 Miażdżących, 23 Przebijających, 47 Tnących i 65 od Toksyn        
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.7
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 31%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 5% do 9%

MISTRZOWSKA RANGA 7-9
Miecz Eteryczny

Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 0 do 7
Zwiększono Obrażenia z 37 do 192     
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 34%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 5% do 10%

Mroczny Miecz
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 0 do 8
Zwiększono Obrażenia z 35 Radiacyjnych do 120 Przebijających, 60 Tnących i 80 Radiacyjnych 
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 40%

Skana Prisma
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 0 do 8
Zwiększono Obrażenia z 35 do 170     
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 16%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 20% do 28%
Zwiększono Obrażenia krytyczne z 2x do 2.2x

Krohkur
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 7 do 9
Zwiększono Obrażenia z 70 do 217     
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono Obrażenia krytyczne z 1.7x do 2.3x

MISTRZOWSKA RANGA 10-12
War Strzaskany

Zwiększono Obrażenia z 90 do 187
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 20%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 15% do 35%
Zwiększono Obrażenia krytyczne z 1.5x do 2.2x

Dakra Prime
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 6 do 10
Zwiększono Obrażenia z 60 do 170
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 18%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 15% do 36%
Zwiększono Obrażenia krytyczne z 1.5x do 2.4x

Skana Prime
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 0 do 12
Zwiększono Obrażenia z 42 do 210
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 26%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 10% do 26%
Zwiększono Obrażenia krytyczne z 1.5x do 2.6x

Podwójne Miecze
Ogólne

Ustawiono Kąt Parowania na 60

MISTRZOWSKA RANGA 0-3
Skana Podwójna

Zwiększono Obrażenia z 35 do 120
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 16%

Nami Skyla
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 0 do 2
Zwiększono Obrażenia z 50 do 125
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 15%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 5% do 10%

Kama Podwójna
Zwiększono Obrażenia z 42 do 96       
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.4
Zwiększono Szansę na Status z 7.5% do 15%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 5% do 10%

Miecz Żaru Podwójny
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 0 do 3
Zwiększono Obrażenia z 35 do 147     
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 20%

Zoren Podwójny
Zwiększono Obrażenia z 30 do 70       
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.3

MISTRZOWSKA RANGA 4-6
Mroczny Miecz Podziału

Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 0 do 5
Zwiększono Obrażenia z 65 Radiacyjnych do 56 Przebijających, 28 Tnących i 32 Radiacyjnych  
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.4

Dakra Dex
Zwiększono Obrażenia z 65 do 142                 
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono Szansę na Status z 20% do 24%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 10% do 16%

Tasaki Podwójne
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 3 do 5
Zwiększono Obrażenia z 35 do 157                 
Zwiększono Zasięg z 1 do 1.7

Ichor Podwójny
Zwiększono Obrażenia z 35 Toksycznych do 19 Miażdżących, 11 Przebijających, 45 Tnących i 47 Toksycznych         
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.3

Raza Podwójna
Zwiększono Obrażenia z 48 do 110     
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.4
Zwiększono Szansę na Status z 5% do 10%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 20% do 25%

MISTRZOWSKA RANGA 7-9
Keres Podwójny

Zwiększono Obrażenia z 44 do 115     
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5

Basolk Podwójny
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 3 do 7
Zwiększono Obrażenia z 65 od Ognia do 55 Miażdżących, 15 Przebijających, 55 Tnących i 85 od Ognia           
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.4

Miecz Eteryczny Podwójny
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 0 do 8
Zwiększono Obrażenia z 40 do 180     
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono Szansę na Status z 10% do 28%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 5% do 20%
Zwiększono Obrażenia krytyczne z 1.5x do 2x

Kama Podwójna Prime
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 6 do 8
Zwiększono Obrażenia z 70 do 160     
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.4
Zwiększono Szansę na Status z 20% do 25%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 15% do 20%

Tasaki Podwójne Prisma
Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 3 do 9
Zwiększono Obrażenia z 35 do 133                 
Zwiększono Zasięg z 1 do 1.7

MISTRZOWSKA RANGA 10-12
Krohkur Podwójny

Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 6 do 10
Zwiększono Obrażenia z 70 do 250     
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5

Nami Skyla Prime
Zwiększono Obrażenia z 60 do 180
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Zwiększono Szansę na Status z 30% do 34%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 20% do 22%
Zwiększono Obrażenia krytyczne z 1.5x do 2x

Bicze
Ogólne

Ustawiono Kąt Parowania na 45

MISTRZOWSKA RANGA 0-3
Lecta

Zwiększono Obrażenia z 45 Elektrycznych do 20 Miażdżących, 25 Tnących i 56 Elektrycznych

MISTRZOWSKA RANGA 4-6
Atterax

Zwiększono wymaganą Mistrzowską Rangę z 2 do 5
Zwiększono Obrażenia z 45 do 129

Scoliac
Zwiększono Obrażenia z 55 do 150
Zwiększono Szansę na Status z 15% do 29%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 5% do 13%

Galvacord
Zwiększono Obrażenia z 80 do 210

MISTRZOWSKA RANGA 7-9
Lecta Secura

Zwiększono Obrażenia z 75 Elektrycznych do 30 Przebijających, 66 Tnących i 80 Elektrycznych
Zwiększono Szansę na Status z 25% do 30%
Zwiększono szansę trafienia krytycznego z 5% do 15%
            

Zawy
Balla
Sztylet

Zwiększono Obrażenia z 68 do 224
Zwiększono Zasięg z 1 do 1.7
Kostur
Zwiększono Obrażenia z 80 do 224

Ooltha
Miecz

Zwiększono Obrażenia z 72 do 224
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Kostur
Zwiększono Obrażenia z 85 do 224

Mewam
Miecz

Zwiększono Obrażenia z 86 do 224
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
B. Drzewcowa
Zwiększono Obrażenia z 101 do 244

Cyath
Maczeta

Zwiększono Obrażenia z 72 do 230
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.6
B. Drzewcowa
Zwiększono Obrażenia z 101 do 248

Dehtat
Rapier

Zwiększono Obrażenia z 68 do 224
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
B. Drzewcowa
Zwiększono Obrażenia z 80 do 244

Kronsh
Maczeta

Zwiększono Obrażenia z 86 do 234
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.4
B. Drzewcowa
Zwiększono Obrażenia z 101 do 250

Zainfekowany Kripath
Rapier

Zwiększono Obrażenia z 70 do 213
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
B. Drzewcowa
Zwiększono Obrażenia z 82 do 230

Zainfekowany Keewar
Scythe

Zwiększono Obrażenia z 79 do 309
Zwiększono Zasięg z 1 do 1.7
Kostur
Zwiększono Obrażenia z 93 do 262

Sepfahn
Nikana

Zwiększono Obrażenia z 72 do 226
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.5
Kostur
Zwiększono Obrażenia z 85 do 226

Rabvee
Maczeta

Zwiększono Obrażenia z 68 do 234
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.4
Młot
Zwiększono Obrażenia z 146 do 252

Dokrahm
Scythe

Zwiększono Obrażenia z 68 do 308
Zwiększono Zasięg z 1 do 1.8
Ciężkie Ostrze
Zwiększono Obrażenia z 146 do 286
 

9. Zrównoważenie Modów i Zmiany w Funkcjonalności
Ponieważ podstawowe obrażenia broni białych zostają zwiększone, niektóre godne uwagi mody zostają zrównoważone i/lub zmienione w sposobie działania. Z szerokim zakresem zmian wpływających na Przewodzenie i Ciężkie Ataki, niektóre Mody musiały zostać zmienione w Mody dla innych systemów lub zmienione w sposobie w jakim skalują się ich obrażenia. 
 
Dla pełnej przejrzystości: niektóre z Modów zostają osłabione, gdyż poczuliśmy, że jest to konieczne, aby pozwolić Fazie Drugiej na bycie traktowaną jako nowy początek Walki Wręcz. Naszym zamiarem jest stworzenie ujmującej walki wręcz i różnorodności Modów, co nie jest możliwe, gdy jest jeden najlepszy zestaw lub pojedynczy Mod, który pozwala zabić niemal wszystko co znajduje się w grze. Uwielbiamy zabijać rzeczy efektywnie, ale chcemy, aby walka była również ujmująca i sprawiała uczucie bycia potężnym. Ataki w obrocie wciąż istnieją, ale ich używanie to nie coś do czego was zmuszamy. Ponawiając: Wybrane narzędzia sprawiły, że ataki z Obrotu były najbardziej optymalnym sposobem zabijania przeciwników w cenie bardziej interesującego systemu w Walce Wręcz a teraz staramy się to wyprostować. 
 
W tej chwili, obecna lista Modów i ich proponowanych zmian znajduje się poniżej.
 
Wszystkie mody z przewodzeniem - zostały zmienione aby dostosować je do Zmian Fazy 2. Walki Wręcz
Uszkodzenia Wewnętrzne Amalgam - Zostanie zamienione z Ładowanych Ataków na Ciężkie Ataki.
Napływ Krwi - Będzie skalował się inaczej, używając kumulując się w zależności od Licznika Kombinacji, zwiększając 60% za każdy poziom Licznika Kombo (coś zupełnie łatwiejszego do osiągnięcia w Fazie Drugiej).
Stan Przeciążenia - Teraz używa kumulacji opartej na tym, ile Efektów Statusu jest na celu przy 120% obrażeń na Status.

   • Podczas całego ponownego równoważenia Walki Wręcz, Stan Przeciążenia nadal solidnie odstawał. Od czasu premiery ma niezaplanowaną mechanikę nakładania się. Nic innego nie używa tej mechaniki w grze, co jest problematyczne w zrównoważeniu. Rozumiemy, że nie ma nic gorszego niż określenia takie jak „niezaplanowane”, więc wyjaśnimy nasze podejście: początkowo nakładanie się odbywało się podczas ostatecznych obrażeń. Jak nasze ostatnie zmiany ujawniły, staramy się od tego odejść. Wynika to z faktu, że tego rodzaju nakładanie powoduje, że bardzo trudno jest kontrolować postęp obrażeń i jest bardzo mylące co do tego, które obrażenia, Walki wręcz / Statusu, itp. mają zastosowanie w danym momencie. Ta nowa wersja Moda powoduje obrażenia Stanu Przeciążenia, które równają się z Punktem Nacisku, kiedy wróg ma jeden rodzaj Statusu, w porównaniu do Punktu Nacisku Prime, który nakłada dwa Statusy i stamtąd rośnie i rośnie. Pomijając fakt, że maksymalne możliwe obrażenia są teraz niższe, uważamy, że aktualny mod jest nadal bardzo poważny po najnowszej zmianie.
   • Nowy "podniesiony" Status ma również znaczenie przy obliczaniu Stanu Przeciążenia. Odnowione Postawy wraz z nowymi Ciężkimi Atakami dają Wam nowe sposoby nałożenia Statusu na wrogów, co zwiększa niezawodność Stanu Przeciążenia.

 

70357b78c5c2cba9bad1df0dc9a95525.png&key


Skażony Cios - Dodaje dużą ilość do Licznika Kombinacji, ale stanowczo zmniejsza czas, po którym licznik zacznie spadać.
Ukryta Śmiertelność - pozostanie na razie modem sztyletu z +16 Początkowym Kombo i 100% obrażeniami Dobijania, do czasu późniejszej rewizji. (Uwaga: Zmieniło się to w stosunku do tego, co zostało opisane w ostatnim artykule Dev Workshop)
Wyższy Bieg - Zwiększa szybkość ruchu gracza po trafieniu Ciężkim Atakiem.
Trwające Cierpienie - Zwiększa Szansę Statusu na przeciwnikach znajdującym się pod wpływem Statusu Wzniesienia.
Trwający Cios - Zwiększa Szansę Licznika Kombo przy trafianiu Wzniesionych przeciwników.
Skupienie Energii - Dodaje Elektryczne Obrażenia do ataków, a także zwiększa generację Licznika Kombinacji.
Skupiona Obrona - Dodaje 20 stopni do kąta blokowania broni.
Zestaw Modów Gladiatora - Dodaje mnożnik wraz z Licznikiem Kombinacji aż do 60% dla całego zestawu.
Drwina Obrońcy - Zwiększa Licznik Kombinacji za blokowanie ataków. (Notatka: Mechanika drwiny wciąż działa.) (Uwaga: Nie usunęliśmy Drwiny.)
Śmiertelny Cios - Zwiększa obrażenia Ciężkiego Ataku i skraca czas ładowania takiego ataku
Uderzenie Życia - Ciężkie Ataki od teraz regenerują Zdrowie.
Okaleczający Cios - Zmieniono z dodatniego wzmocnienia na kumulujące się, ale zwiększono podstawową funkcjonalność do znaczącego 150% starej wersji w celu balansu. 
Ożywienie - Zwiększa Prędkość Ataku o +40%, i szansę na zwiększenie Licznika Kombo o 20%
Zasięg / Zasięg Prime - Od teraz zwiększa zasięg w sposób, który został znormalizowany. W poprzedniej wersji, bronie długiego zasięgu otrzymywały zbyt dużą korzyść, podczas gdy przy broniach krótkiego zasięgu ta korzyść była praktycznie niewidoczna.
Spirala Reakcji - Zwiększa Wydajność Punktów Kombinacji przy używaniu Ciężkich Ataków.
Zasłona Odbijająca + 100% Szansa na punkt licznika Kombo w czasie blokowania.
Sprężynowe Ostrze - Zwiększa teraz Zasięg Walki Wręcz kumulując się do 3 razy.
• Prawdziwa Kara - Dodaje 40% Szansy Obrażeń Krytycznych, ale zmniejsza też szansę na zwiększenie Licznika Kombo o -10%
Krwawiące Rany - Zwiększa szansę Statusu z Kumulującym się Mnożnikiem, zwiększone do 40% za poziom kombinacji.
 
W tej aktualizacji planujemy zmiany w następujących Broniach, Arkanach i Bonusach Szkół Fokusu:
 
Zenurik - Wewnętrzna Potęga - Zmieniono na 60% Wydajności Kombinacji, zamiast Wydajności Przewodzenia.
Synoid Heliocor, Furax Wraith i Fragor Prime - Wszystkie otrzymują wyższy podstawowy poziom kombinacji, by nadrobić za wzmocnione Obrażenia Przewodzenia, które posiadały.
Arkana Exodia Triumfu - Zmienione na +50% szansy zwiększenia Licznika Kombo przy uderzeniu.
Arkana Exodia Chwały - Zmienione na +200% szansy zwiększenia Licznika Kombo, przy uderzeniu wzniesionych przeciwników.
Arkana Exodia Odwagi - Przyznaje teraz +5 Generacji Energii po zabiciu przeciwnika ciężkim atakiem. Nakłada się do 3 razy.
 
Jeszcze raz: niektóre z tych zmian mogą podlegają weryfikacji i wciąż mogą się zmienić. Jesteśmy pewni, że teraz gdy Zmiana Walki Wręcz: Faza 2. jest wydana, poddane one będą dalszemu równoważeniu zarówno w użyteczności, jak i efektywności ich użycia (lub nadużycia).
 
10. Bronie Egzaltowane
Jak można się było tego spodziewać, wszystkie Egzaltowane Bronie Białe również zostaną zmienione wraz z Fazą Drugą, dostając dostęp do zmian kombinacji. Dla tych, którzy to przegapili, Żelazny Kij Wukonga już posiada tą funkcjonalność wprowadzoną (z wyjątkiem Ciężkich Ataków i zmian Ataków Obszarowych).
 

Spoiler

Unikalne / Egzaltowane

Szpony Garudy
Ustawiono Kąt Parowania na 60
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.2
Zwiększono Obrażenia z 72 do 180
 
Pustynny Wiatr
Ustawiono Kąt Parowania na 60
Zwiększono Zasięg z 1 do 1.2
 
Jaśniejące Ostrze
Ustawiono Kąt Parowania na 60
Zwiększono Zasięg z 1 do 2.8
Dodano Ciężki atak
 
Pazury Valkyr
Ustawiono Kąt Parowania na 60
Zwiększono Zasięg z 0.5 do 1.7
 
Żelazny Kostur
Ustawiono Kąt Parowania na 65
Dodano Ciężki atak


11. Nowe Ekrany: Zmiany Arsenału!
Część Aktualizacji 26. wprowadza zmiany do Ekranu Arsenału i sposobu w jaki wyświetla on informacje. W aktualnym systemie, Wasz ekran Arsenału wygląda jakoś tak:

OldArse.png.8581a0d062ec16a186e0b94edfda
 
W Aktualizacji 26. ten ekran zostaje reorganizowany, aby zawierał Zestawy, Towarzyszy i Pojazdy w zakładkach, jak również dostarczał więcej informacji na temat wybranej broni:
 


• Oryginalny cel zmian, zrównoważenie różnych misji, okazał się pomyślny! Po naszym przeglądzie wyników nagród z różnorodnych misji, Esencja Vitus płynie teraz równomiernie.
 
• Usłyszeliśmy Wasze opinie na temat częstotliwości nagród, szczególnie tych, które zawierają Mody. Uważamy, że wybór między nagrodami, które można kupić i tymi, które można zdobyć jest ważny, ale rozumiemy także wasze rozczarowanie, kiedy niektóre rzeczy mogą "rozrzedzić" częstotliwość Endo. 
 
Zaspokajamy to pragnienie bardziej spójnego Endo na dwa sposoby: 
1. Mody jak, Energiczna Zmiana i Tarcza Obronna, dostępne od czasu wydania Arbitraży zostaną przeniesione do ofert Arbitrów za Esencję Vitus, Endo zastąpi ich miejsce.  
2. Otwieramy nową ścieżkę dla – chętnych – graczy podążających za Endo. Czytajcie dalej, aby poznać szczegóły!


Dzięki dodaniu Esencji Vitus do łupów od Dronów, zyski są... wyższe niż przewidywano. Pozostawimy częstotliwość tych łupów bez zmian, uważnie obserwując wpływ Arbitraży na ekonomię Kuvy.
 
ALE! Skoro Esencja Vitus płynie wartkim nurtem, chcemy dodać inne ciekawostki do nabycia. Dlatego Sklep Arbitrów udostępnia teraz nową Rzeźbę Ayatan Zambuka! Być może napotkaliście tę rzeźbę na Cetus – starzec Suumbaat targuje się wybitnie, ale Arbitrzy mają swoje sposoby. Oferta Rzeźby do kupienia zapewni graczom ciągły postęp w stosunku do celów opartych na zasobach nawet, jeśli posiadają już niektóre z dostępnych łupów.
 
http://n9e5v4d8.ssl.hwcdn.net/uploads/26d48f80119bfad31432db5063b38e46.jpg
 
• Zmniejszono liczbę oddziałów Dezerterów Kavor wymaganych do nagrody w misji Dezercji Arbitrażu w celu dopasowania do innych typów misji.
   • Nagrody są teraz co dwie drużyny Dezercji zamiast co cztery drużyny
• Dodano Dekorację Esencji Vitus do Sklepu Honorów Arbitrażu.
• Poprawiono efekt podnoszenia Vitus, by był większy i czerwony.
• Naprawiono Vitus spadające niekiedy przez podłogę.
 
Zmiany Catchmoon:
Jeśli dotarłeś do tej części notek aktualizacji, to najprawdopodobniej rozumiesz, że aktualny stan gry może zmienić kierunek. Nadszedł czas skierować Bronie zawierające komorę Catchmoon na inną ścieżkę: Komora Catchmoon będzie zmodyfikowana do rozsądniejszego poziomu mocy, który nie uszkodzi jej skuteczność.
• Zmniejszono opad obrażeń z 100 do 10.
• • Zmniejszono zasięg pocisku z 40m do 20m oraz dystans opadu obrażeń z 20-30m do 8-16m.
 
Prosimy zanotować, że inne bronie strzelające podobnymi pociskami (Fulmin/Arca Plasmor) mogą znaleźć się w zakresie zmian, ale powiadomimy Was zanim rozważymy cokolwiek zmienić. W tym etapie przeprowadzamy tylko przegląd. 
 
Zmiany efektu status podpalenia:
Efekt status obrażeń od ognia będzie teraz zmniejszać pancerz o 50% w czasie. Każdy nadany efekt ognia zwiększy czas trwania statusu. Niewystarczająco gorąco? Nałóż efekt wielokrotnie, by zwiększyć temperaturę, zadając dodatkowe obrażenia wraz ze wzrostem płomieni.
 
Zmiany Titanii:
• Titania pozwala na Transferencję Operatora podczas Skrzydłoostrza.
• • Animacje umiejętności Titanii są teraz ograniczone do górnej partii ciała (prócz Skrzydłoostrza); łagodzi to zatrzymanie pędu animacji dolnych partii ciała, oraz skrócono czas rzucania umiejętności.
• Hołd Cierni odbija ORAZ zmniejsza otrzymywane obrażenia, by nasz mały motylek nie był aż taki delikatny.
• Titania może stworzyć teraz do czterech dodatkowych Brzytwomotyli, gdy wszystkie Hołdy są aktywne - po jednym na Hołd.
• Skrzydłoostrza mogą teraz zbierać Hołdy.
• Przeciwnicy pod wpływem Latarnii Titanii otrzymają zadane im obrażenia po zakończeniu Umiejętności (jak Kontrola Umysłu).


 
Zmiany mapowania tonów:
Naszym celem przy zmianach mapowania tonów jest złagodzenie męczących obrazów poprzez wprowadzenie ciemniejszych półcieni. Sprawy mogą wyglądać na bardziej sprane, nie martwcie się jednak, to celowy zabieg. Jeśli zauważycie rzeczy nietypowe i odstające od reszty, dajcie nam znać!
 
PRZED:
http://n9e5v4d8.ssl.hwcdn.net/uploads/67f71c61f935a5505e8e91345a18d6ed.jpg
 
PO:
http://n9e5v4d8.ssl.hwcdn.net/uploads/174f45921d14ed833dc8c91fba142818.jpg
 
Dodatki ogólne:
• Dodano dwa nowe Wyzwania:
   • Otchłań patrzy na Ciebie - stwórz Licza Kuvy
   • To, co nas nie zabije - Pokonaj dowódcę Licza Kuvy 5 Rangi
• Tęsknicie za przystojnym Prałatem Zeloidów, który mówił, że jesteście piękni? Schemat Zabójstwa na Wraku Orokin Emisariusza (Wielokrotnego użytku) znajdziesz teraz na Rynku!
• Dodano możliwość kupna większej ilości gniazd Konfiguracji Modów (maksymalnie do 3 na przedmiot) oraz Konfiguracji Wyglądu (maksymalnie do 3 na przedmiot) w odpowiednich miejscach w Arsenale! Uważamy to za bardziej wszechstronny sposób na dostosowanie Waszych ulubionych Warframe'ów, Broni itd., niekoniecznie wszystkiego, co posiadasz. Mając to na uwadze, zmieniliśmy cenę z 20 do 10 Platyn (jak pokazano na Prime Time #266). 
   • Proszę, miej na uwadze, że 10 Mistrzowska Ranga jest konieczna, by je kupić.
• Dodano Test 28. Rangi Mistrzostwa dla wkrótce kwalifikujących się Tenno!
• Dodano nowy pasek życia wprowadzony wraz z walką z Emisarzem do wszystkich bossów prócz Jackala, Vora i Lecha Krila, Raptora, Sfory "Hyena", Ambulasa i Lephantisa.
• Dodano kategorię "Plaga" do listy dekoracji Dojo.
• Dodano wskazówkę do ekranu Łącza Wyglądu, która wskazuje, że Znaki nie są używane w Łączu Wyglądu.
• Dodano opcję szybkiej podróży do Skarbca Klanu. 
• Możesz teraz „Zresetować Dekoracje Głównego Pokoju” w swoim Orbiterze. Jeśli zmienisz zdanie w ciągu procesu resetu, zobaczysz dodatkowe powiadomienie i musisz przepisać słowo klucz, zanim zmiany będą dokonane.
 
Optymalizacje:
• Dokonano mikro-optymalizacji rysowania efektów.
• Naprawiono błąd skryptu podczas próby rozpoczęcia zadań Chimera Prolog / Apostazja Prolog / Gambit Glasta.
 
Ogólne zmiany:
• Menu Opcji, Skarbów Ayatan, oraz ustawień pomieszczenia Dojo otrzymały nowy wygląd!
• Ekran ładowania stawia teraz Wasz statek desantowy na czele formacji!
• Tekko Prime otrzymuje teraz dodatkową Szansę na Status w rękach Atlasa i/lub Atlasa Prime.
   • Bazowy status = 10%, Prime = 26%
• Kavaty przyznają teraz do 3 Genotypów (zamiast 2). Dotyczy to wszystkich Kavatów, które poprzedzają tę aktualizację. Jeśli wykorzystałeś już 2, znajdziesz jeszcze 1 gotowy do działania!
• Możliwe jest teraz wejście do własnego Dojo z menu Klanu podczas odwiedzenia obcego Dojo, powrót do Orbitera nie jest już wymagany.
• Dekoracje Dojo mogą zostać teraz położone przez podwójne kliknięcie, zamiast wymogu zatwierdzenia przyciskiem "Umieść Dekorację".
• Zwiększono głośność alarmów Ratunku Lua w oparciu o opinie graczy.
• Wciśnięcie "Enter" w wyborze wyposażenie podczas używania wyszukiwarki założy teraz pierwszy zestaw z powstałej siatki.
• Zwiększono czas trwania Odsłaniającego Harpuna z 10 do 15 sekund.
• Zamieniono łup z Kanionierów Kuva z Karmazynowego Derwisza i 80 Endo na Stan Przeciążenia.
• Sojusznicy nie będą atakować Celu Syntezy, dając ci pełną kontrolę jeśli chcesz skanować.
• Statystyki broni będą teraz odzwierciedlane w nieco bardziej zaokrąglony sposób. Wbudowane Obrażenia są dodawane zanim zdarzy się cokolwiek na broni - zwiększenie Obrażeń bazowych broni, a następnie renormalizacja procentu Obrażeń. To sprawia, że Mody Żywiołowe nakładają się w taki sposób, jakiego można się spodziewać.
• Przeniesiono sekcję 'Wskazówki' w oknach Ulepszeń Arsenału na pasek przycisków na dole.
• Zwiększono 'Dodatkową Szansę na Łup' z pewnych wrogich Amalagamów z 2% na 4% ze względu na odkrycie iż ten łup był zepsuty (naprawiono niżej). Pomyślnych łowów! 
• Ekran Cyklu Rivenów daje teraz opcję przeglądania statystyk Riven dla każdego posiadanego wariantu tej broni. Na przykład mogę teraz wybrać albo mojego normalnego Lexa, albo mojego Lexa Prime, aby zobaczyć ich Statystyki.
 
Poprawki:
• Naprawiono wypadanie Esencji Vitus w zupełnie innym miejscu do punktu zniszczenia Drona Arbitrażu.
• Naprawiono niepoprawne wypadanie dodatkowych modów: Gracji Kavata, Podbicia Antygrawitacyjnego, Miażdżącego Kopniaka oraz Odomedyka z Amalgamów.
• Naprawiono zmieniającą się kolejność pomieszczeń pod wpływem migracji Hosta w Elitarnym Sanktuarium Rzezi.  
• Naprawiono zatrzymanie śledzenia postępu Wyzwania Riven u Klienta, jeśli zdarzyła się Migracja Hosta.
• Naprawiono błąd, w którym Rozjemcy Mesy nie strzelały po przytrzymaniu strzału podczas toczenia się z założonym Walcem Mesy.
• Naprawiono niemożność odkrycia kilku Rivenów na raz, które mają podobne Wyzwania (złap rybę, wydobądź minerał, itd.). Według zgłoszenia: https://forums.warframe.com/topic/1129245-multiple-rivens-cant-be-unveiled-simultaneously/
• Naprawiono przypadki, w których nie każdy rodzaj reliktu był dostępny w Szczelinach Pustki. Dla każdego typu reliktu będzie teraz dostępna Szczelina Pustki. 
• Naprawiono brakujące opisy przedmiotów w Sprzęcie.
• Naprawiono kiepskie oświetlenie Skażonego Vora po jego przybyciu w Pustce.
• Naprawiono niedopasowany efekt wystrzału Plinx.
• Naprawiono obracanie się Tekko Prime w twoich rękach, z każdą zmianą koloru.
• Naprawiono przenikanie się Napierśnika Divy w Hydroida/Hydroida Prime.
• Naprawiono usuwanie Dekoracji, które właśnie umieściłeś, powodujące nieukładanie się przedmiotu w stos z tymi, które już posiadasz w Twoim Ekwipunku i ukazujące się jako Rzeźby Ayatan dopóki nie odświeżysz ekranu.
• Naprawiono okazjonalne wyświetlanie Rangi 61 w zakładce 'Odtwórz' Gwiezdnego Szlaku.
• Naprawiono powolne ładowanie Interfejsu podczas przełączania między opcjami Warframe'a w zadaniu Nagroda Vora.
• Naprawiono dziwne zniekształcanie się niestandardowego interfejsu HUD Gaussa, Khory i Wukonga w Oburęcznym trybie walki.
• Naprawiono powielanie niektórych wzmocnień w HUD (np. Półmrok Mirage), gdy gracz przechodził do swojego Operatora i zmieniała się wartość wzmocnienia.
• Naprawiono nakładanie się paska Alarmów na Interfejs podczas oglądania swojego Profilu.
• Naprawiono niewyświetlanie się salda Platyny/Kredytów podczas oglądania przedmiotu załączonego na Czacie.
• Naprawiono bardzo krótkie miganie ikony wroga na ekranie jeśli pominęło się wstępną scenkę filmu podczas podróży na Przekaźnik.
• Naprawiono błędny interfejs modów podczas przeglądania Łącza Modów Venari.
• Naprawiono rozpuszczenie się Kavata przy przeglądaniu Łącza Modów Kavata.
• Naprawiono niemożność zobaczenia Bazgranin K-Drive na Rynku jeśli nie posiada się K-Drive.
• Naprawiono możliwość chodzenia po ekranie Arsenału Pojazdów.Według zgłoszenia: https://forums.warframe.com/topic/1130110-arsenalarchwing-bug/
• Naprawiono niepoprawne skalowanie się Trybu Dekorowania. Według zgłoszenia https://forums.warframe.com/topic/1129541-decoration-resize-bug-and-how-to-get-around-it/ 
• Naprawiono wyświetlanie się Shawzin Dax za każdym wykonywaniem Gestu po zakupie Shawzin po raz pierwszy.
• Naprawiono zacięcię się gry, podczas otwierania Rynku.
• Naprawiono niemożność podejrzenia pochwy Katany, gdy używano postawy Ślepa Sprawiedliwość.
• Naprawiono błędne położenie Naramienników Etheria na Mirage Prime.
• Naprawiono nieaktywujący się u klientów efekt statusu ładunku Battacora.
• Naprawiono ciągły ostrzał Warframe z Quatz po Transferencji do Operatora.
• Naprawiono zabijanie nieśmiertelnych Warframe (Absorpcja Nyx itp.) przez mod Bojowa Dyscyplina.
• Naprawiono pojawianie się białego ekranu spowodowanego śmiercią Warframe'a pod wpływem moda Bojowa Dyscyplina.
• Naprawiono niemożność poruszania się w Trybie Dekorowania.
• Naprawiono nakładające się elementy interfejsu przy przeglądaniu Łącza Wyglądu w Arsenale.
• Naprawiono zanikanie dźwięków Kitgun po użyciu trybu oburęcznego i przyzwaniu Archwing.
• Naprawiono utratę uzbrojenia oraz niemożność odzyskania broni podczas Upiornego Tańca Revenanta. 
• Naprawiono nieutrzymywanie koloru energii przez Pyłki Wisp, gdy zostały podniesione przez gracza niebędącego Wisp.
• Naprawiono niezawijanie słów w interfejsie Złącza Wenus.
• Naprawiono przypadek, w którym Pięściarze Atlasa nie ulegały zniszczeniu przy spamowaniu Umiejętnością.
• Naprawiono znikanie Kuvy z "Rezultatów Ostatniej Misji" po zamknięciu i ponownym otworzeniu ich.
• Naprawiono wrogów w Symulakrum, którzy czasem zostali uwięzieni w dziwnych pętlach animacji podczas pauzy.
• Naprawiono niepowracanie gracza do pokoju po wyjściu z Własnego Toru Przeszkód/Pokoju Pojedynków.
• Naprawiono konieczność ponownego uruchamiania spowodowanego używaniem kontrolera oraz wyświetlaniem ekranu Modów poprzez Arsenał w trakcie Samouczka (zanim odblokowałeś Segment Modów).
• Naprawiono niezmienianie się Interfejsu powiadomień o Zaproszeniu po zmianie Skalowania Menu (do momentu ponownego zalogowania).
• Naprawiono wyświetlanie Gniazd Amp na Rynku, zanim ukończono zadanie Drugi Sen.
• Naprawiono nieaktualizującą się prędkość używania mocy po zmianie Wyposażenia z założonym Wrodzonym talentem na Wyposażenie bez założonego Wrodzonego Talentu.
• Naprawiono bieg pod kątem, gdy próbowano biec prosto w Konklawe.
• Naprawiono wygląd Kubrowa/Kavata zawsze będący Wyposażeniem A po załadowaniu się do Orbitera przed wejściem w Arsenał.
• Naprawiono możliwość zabawy z Kubrowem/Kavatem podczas gry na Shazwin.
• Naprawiono niewyciąganie Dex Pixia, gdy Skrzydłoostrze zostało rzucone z wyjętym Archgunem.
• Naprawiono lewitującego NPC w Przekaźniku Hydroid.
• Naprawiono przypadki niewidzialnego Archwinga w przerywnikach jego przybycia (Instrukcja Jordas, itp.).
• Naprawiono rozpikselowany korpus Volta.
• Naprawiono zawsze wyświetlanie wyposażenia A Operatora podczas przeglądania profilu.
• Naprawiono odlatujące zbyt wcześnie w animacji odlotu Kondroki.
• Naprawiono przenikanie Syandany Cryona przez Warframe w pewnych postawach.
• Naprawiono nienakładanie obu kolorów przez Oculus Jotunheim.
• Naprawiono niedziałającą poprawnie na Sydon/Vaykor Sydon skórkę B. Drzewcowej Lahnss.
• Naprawiono nieutrzymywanie pędu/ruchu przez pewnych przeciwników po odpauzowaniu Fotobudki.
• Naprawiono znikanie czasu strzał Uśpienia/Ukrycia Ivary po Transferencji do Operatora.
• Naprawiono niemożność odczytania pełnej listy statystyk broni w Łączu Modów ze względu na to, że ma wiele alternatywnych trybów ostrzału. 
• Naprawiono niewyświetlanie się cen paczek Tickera oraz wyświetlanie się ich na szaro jeśli posiadasz niektóre przedmioty z paczek.
• Naprawiono dublowanie nazw członków Czatu na liście użytkowników.
• Naprawiono dziurę w pomieszczeniu Podwodnego Laboratorium Grineer. Według zgłoszenia: https://old.reddit.com/r/Warframe/comments/djtd61/i_went_through_a_hole_in_the_wall_ended_up
• Naprawiono szybkie wystrzeliwanie Naładowanego strzału Staticora wiele razy, gdy amunicja jest całkiem wyczerpana podczas używania Sali Zwierciadeł Mirage.
• Naprawiono błędne położenie Syandany Massif Prime na Wisp.
• Naprawiono przenikanie Napierśnika Diva przez Chroma/Chroma Prime.
• Naprawiono nadmierną roztrzęsienie Boltora: Skórki Bravura.
• Naprawiono nieskończone hakowanie szafek MOA. 
• Naprawiono niemożność wystrzelenia z Ampa Pyłu jako Operator po przełączaniu w przód i w tył w Sprzęcie.
• Naprawiono nieprawidłowe animacje Pyrany Prime. Według zgłoszenia: https://forums.warframe.com/topic/1085383-pyrana-primes-passive-not-animating-correctly/
• Naprawiono złe animacje Gram/Gram Prime, gdy jest wyposażony w Skórkę Ciężkiego Ostrza Mortier. 
• Naprawiono niemożność zobaczenia Hunhow podczas scenki filmu Drugiego Snu. 
• Naprawiono niemożność skoku po wystrzeleniu z Sarpy i spadania z krawędzi.
• Naprawiono wzmocnienie Zaćmienia Mirage, które nie zwiększało obrażeń pocisków Mitera, a przez to nie zwiększało obrażeń tnących.
• Naprawiono przypadki, w których Klient nie mógł używać umiejętności po przeniesieniu się Operatora do Warframe'a.
• Naprawiono brakujące lasery Baz Danych na Orb Vallis. 
• Naprawiono pojawianie się wyglądu poprzednio wyposażonego Kavata na aktualnym Kavacie.
• Naprawiono nieaktywowanie się bonusu Syntetycznego Refleksu bez Towarzysza.
• Naprawiono 0% Celność podczas korzystania wyłącznie z Battacora.  
• Naprawiono odłączoną lufę Fulmina pozostającą u Klienta po zmianie broni.
• Naprawiono wrogie zwłoki, które czasem zaczynały szaleć u Klienta po zabiciu przez Oszczepy Świetlne Excalibura.

 • Like 1
 • Woah 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupiłem riven do catchmona, kosztem 30 k kuvy rolowałem go i sformowałem broń żeby się dowiedzieć, że została popsuta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 minutes ago, Rechthager said:

Kupiłem riven do catchmona, kosztem 30 k kuvy rolowałem go i sformowałem broń żeby się dowiedzieć, że została popsuta. 

Catchmoon dostał takie zmiany przez % graczy jaki go używał, Pablo o tym wspominał. Ta zmiana nikogo (kto widział statystyki) nie zdziwiła. 

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak inni ale DE mogło darować sobie przerabiane systemu walki albo przynajmniej zmienić w mniejszym stopniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam zakładałem, że będzie gorzej. Głównie boli mnie brak możliwości ustawienia ataku broni białej pod lewy klawisz myszy, gdy jest zablokowana postać na broni białej. Proszę dajcie w końcu tą opcję, bo mi brakuje jej od zmian melee 2.0. Kombo mogłyby być troszkę dłuższe, ale to jak reszta - do przyzwyczajenia. Chociaż rękawice z zasięgiem 4-5m brzmi z lekka absurdalnie, ale to nie gra od wzorująca II WŚ, żeby była super realistyczna...

Edited by JohhnyBravos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko jedna prośba w związku z Liczami - zdejmijcie blokade czasową komendy "/unstuck", bo krew zalewa, jak 2-3x w ciagu walki utyka sie między kontenerami itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaktualizowana terminologia w Aktualizacji: Mody Wieczne, Szepty Wieczne itp. pozostaną w oryginale. Po następnej poprawce będziecie mogli zauważyć zmianę w grze:

Quote

 

Mody Requiem

Szept Requiem

Requiem

 

Dziękujemy za Wasze uwagi dotyczące nowości i zmian pokazanych w Starej Krwi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
 • Create New...