Jump to content
  • 0

Parazon - o co z tym chodzi


MacSen

Question

Cześć.
Od długiego czasu WF traktuję  już tylko  jako "włącz postrzelaj odstresuj się  i wyłącz". Co skutkuje że mam głęboko w poważaniu  nowe frame  i sprzęt.
Jednak zaciekawił mnie właśnie temat bodaj przedostatniej aktualizacji. O co chodzi z parazonem czy jak to się tam wabi.
O ile ubijam sługusów jakiegoś lisza. O tyle gdy pojawia się ten lisz to obijam mu tarcze do zera zbijam pasek hp o 1/3 i gdy pojawia się nad nim  taka debilna czerwona ikonka  atakuję ... i pupa. On mnie dobija. Niby miałem zebrać requiem   w postaci trzech kart, zebrałem. Ułozyłem je w kolejności i dalej to samo?
Ktoś wie o co chodzi czy to kolejny debilny update psińco wart ?

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

Każdy licz ma sekwencję modów requiem które układasz w Parazonie. Zabijając sługi oraz wykonując próby sekwencji na liczach dostajesz szepty - czyli podpowiedzi jakie mody potrzebujesz. 

Jako że zbijasz liczowi do 1/3 życia znaczy że masz znany i ułożony w sekwencje 1 z 3 modów. Trzeci albo szukasz na własną rękę (wykonując próby, ostatnie wykonane próby są widoczne w oknie licza) albo odnajdziesz uzbierając wystarczającą ilość szeptów.

Same mody requiem są do zdobycia z reliktów requiem. Relikty wypadają ze sług (5%) i są też nagrodą z misji syfonu (30%)/powodzi kuva(100%).
Relikty otwierasz na szczelinach requiem które zawsze będą w fortecy kuva.

Link to comment
Share on other sites

Czyli masz losowego licza, z losową konfiguracją modów, które żeby poznać musisz zabijać moby pojawiające się w losowej ilości na mapach, gdzie podpowiedzi są w losowej konfiguracji, albo metodą prób i błędów na losowo pojawiającym się liczu, używając losowo zdobywanych modów z losowo dostawanych reliktów.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...