Jump to content

RAILJACK


Mr.Wordan

Recommended Posts

Jestem zły, jestem wściekły od wczoraj próbuje odpalić statek i nic okazało sie ze go nie odpalę bo sie nie da....fajnie ze ktoś w ogóle poinformował o problemach .... szkoda tylko mojego czasu na questy.... jak można tak [...] po co to w ogóle zaczynali było tak szumnie tak cacy....wrrrrrrrrr

Link to comment
Share on other sites

On 2019-11-29 at 10:32 AM, THeMooN85 said:

Jesteś także ciemny jak tabaka w rogu i nie potrafisz czytać... jest to pierwsza faza wprowadzająca do dużo większej aktualizacji.

[...] której cześć zdania NIE zrozumiałeś? dla twojej wiadomości wcześniej przed hotfixem można było odpalić statek, co do stanu na dzień dzisiejszy juz nie i nie każdy śledzi forum i oto mam pretensje zero info w grze 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mr.Wordan said:

ciemny to ty jesteś buraku... której cześć zdania NIE zrozumiałeś? dla twojej wiadomości wcześniej przed hotfixem można było odpalić statek, co do stanu na dzień dzisiejszy juz nie i nie każdy śledzi forum i oto mam pretensje zero info w grze 

to było niezamierzone, DE to "naprawiło" a i miłego dnia 🙂

Link to comment
Share on other sites

Proponuję ochłonąć bo zaraz ktoś naruszy dobre obyczaje. I będę musiał interweniować.

Co do statku, to zgodnie z zapowiedziami ta część aktualizacji wprowadza suchy dok i możliwość budowy Railjacka. Dopiero w następnych oddana w ręce graczy zostanie możliwość pilotowania tego statku. Tak było mówione od samego początku. Także proszę cierpliwie czekać.

Link to comment
Share on other sites

Odpalenie to był bug(a raczej exploit), który było trzeba odpowiednio wykorzystać, żeby mieć zapętloną animacje lotu w przestrzeń (bo dalej nic nie ma, a przynajmniej w filmie tego exploitu Shy nigdzie nie doleciała).

Co do Railjacka - od pierwszych zapowiedzi na Tennocon było wiadomo, że DE przebiło Apple w marketingu.

Link to comment
Share on other sites

Tak więc same misje i questy railjacka wyjdzie nie w przyszłej fazie, ale jako trzecia, więc możemy sobie polizać lizaka przez szybę na ten czas.

Trochę nie rozumiem tego, że DE mogło poinformować, bo nie każdy czyta forum - zapowiadali w streamach, a w grze masz po prawej listę zmian, dzięki czemu nie musisz wchodzić i wertować forum, bo masz konkretną stronę przypisaną. Do tego Cephalon mówi, że nie możesz nim latać na razie. Co ty jeszcze oczekiwałeś? Wielkiego napisu "NIE MOŻESZ JESZCZE UŻYWAĆ RAILJACKA DO PODRÓŻY, POCZEKAJ NA KOLEJNE AKTUALIZACJE"?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, JohhnyBravos said:

Tak więc same misje i questy railjacka wyjdzie nie w przyszłej fazie, ale jako trzecia, więc możemy sobie polizać lizaka przez szybę na ten czas.

Trochę nie rozumiem tego, że DE mogło poinformować, bo nie każdy czyta forum - zapowiadali w streamach, a w grze masz po prawej listę zmian, dzięki czemu nie musisz wchodzić i wertować forum, bo masz konkretną stronę przypisaną. Do tego Cephalon mówi, że nie możesz nim latać na razie. Co ty jeszcze oczekiwałeś? Wielkiego napisu "NIE MOŻESZ JESZCZE URZYWAĆ RAILJACKA DO PODRÓŻY, POCZEKAJ NA KOLEJNE AKTUALIZACJE"?

z tym ze ja qesta własnie ukończyłem i byłem świecie przekonany ze polecę...stąd moja irytacja 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Dragonka05 said:

Swoją drogę ciekawe, że zechciało ci się wejść na forum i napisać jak fakt niemożności latania Railjackiem ciebie... ekhem.... "irytuje". O tyle ciekawe, że na tym samym forum w polskiej sekcji znajduje się informacja dotycząca aktualizacji i nowego questa. A wystarczyło na spokojnie siąść, poszukać i przeczytać ale po co się męczyć,  lepiej od razu wyrzucać swoje żale 🙂

niektórzy userzy w tej grze są dorośli i pracują nie maja czasu siedzieć i śledzić forum jak juz sie dowiedziałem co i jak  postanowiłem wyrazić swoja opinie....proste? 

Link to comment
Share on other sites

On 2019-11-30 at 6:28 AM, Mr.Wordan said:

niektórzy userzy w tej grze są dorośli i pracują nie maja czasu siedzieć i śledzić forum jak juz sie dowiedziałem co i jak  postanowiłem wyrazić swoja opinie....proste? 

[...]

A o tym że Empyrian (nazwa głównego updatu z Railjackiem) zostanie podzielony na 3 etapy (jesteśmy na pierwszym) byliśmy informowani już we wrześniu.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Kracken said:

To znaczyło by że cię kompletnie nie interesuje to co się dzieje dookoła gry : fora, streamy, platformy społecznościowe itp. (aka wszędzie tam gdzie umieszczanie są informacje o planach rozwoju gry)

A o tym że Empyrian (nazwa głównego updatu z Railjackiem) zostanie podzielony na 3 etapy (jesteśmy na pierwszym) byliśmy informowani już we wrześniu.

wyraziłem swoją opinie i mam do tego prawo no chyba ze te forum to towarzystwo wzajemnej adoracji i NIE wolno wyrażać tu krytyki 😉 ....(to nie jest pytanie)  

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mr.Wordan said:

jaki plącz jaki hejt .... czlowieku czego nie zrozumiałeś..nie mam czasu na szukanie info bo twórcą nie chciało sie na grze userów poinformować ...coś nie tak z wami? 

A niby gdzie mieli poinformować? W samej grze? [...] Ja o tym dowiedziałem się zwyczajnie - z forum. Wystarczyło wejść i przeczytać. Ja też nie mam czasu na latanie po forach i wyszukiwanie info o grze, ale chyba raz na jakiś czas, po większym update warto poczytać o zmianach?

Link to comment
Share on other sites

Sprawa jest wyjaśniona. Przepraszamy za niedogodności. Niektórzy mogli dokonać fail startu, ale oprócz znanej wszystkim animacji z TennoConu nie mogli zrobić fizycznie nic więcej, ponieważ jak wspomina Cefalon z misji systemy kontroli lotu muszą być dopiero odnalezione. Cierpliwości, Tenno!

Trochę przykro też widzieć, że nie mogliście pozostać przy spokojnych wyjaśnieniach, bez wycieczek personalnych. Zamknięte.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...