Jump to content

Wesołych Świąt!


Recommended Posts

HO_HO_HO (1).png

Drodzy Tenno!

Dziękujemy Wam za spędzanie czasu w naszej produkcji. Kłaniamy się nisko i życzymy boskich łupów, owocnej podróży poprzez rozległe drogi Systemu Origin, oraz jak najbardziej Wesołych Świąt i super wystrzałowego Nowego Roku!

Mamy nadzieję, że doznacie z nami więcej nowości i jeszcze większej rozbudowy Warframe w 2020!

Już zaliczyłem w studiu prawie sześć lat pracy i nadal nie ogarniam jak wyśmienicie wygląda Warframe, wraz z jej drogocenną polską społecznością!

Do boju!

Wasz gwiezdny towarzysz,

Tomasz

*obrazek cukierkowego Mikołaja od gracza Santa O z polskiego discordu WF

Link to comment
Share on other sites

Tenno,


TL;DR: życzę Wam wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!


2019 rok kończy się startem Waszych gotowych Railjacków do walki z wrogami w kosmosie. Zanim doszliśmy jednak do tego momentu, przedstawiliśmy Wam w 2019 roku Norę Night i Gwiezdny Szlak w dwóch odsłonach fabularnych oraz 2 przerywnikach jej audycji kosmicznego radia. Mogliście stanąć do walki z kolejną Matką Orbów, Zyskobiorczynią, tym samym mając szansę na zdobycie Hildryn. Dokonaliśmy remasteringu Równin Eidolon i wprowadziliśmy tam również Ochronę Gatunku. Odkryliście owoce eksperymentów Alada V na Jowiszu i Zakłócenia. Pojawiła się Wisp, Gauss oraz Grendel. Wukong, Ember i Vauban przeszli gruntowne zmiany. W Starej Krwi stworzyliście, zabiliście lub skonwertowaliście swoje Licze Kuvy. W tym samym roku, kiedy zaczęliście używać Archgunów poza trybem Archwing, przeszliśmy przez zmiany Walki wręcz i dodaliśmy Parazon.


Jedną z tych drobnych zmian z 2019 roku, jakie osobiście doceniam, to dzielenie się konfiguracją Modów na czacie, a jakie Wy macie ulubione zmiany/nowości wprowadzone w tym roku? Możecie podać je poniżej wraz z "życzeniem" na 2020. Nie dajemy gwarancji ich spełnienia, ale możemy przekazać taki list do Tennoclausa 😉

Link to comment
Share on other sites

Witam.

Chciałem życzyć wszystkim zarówno od DE, jak i wszystkim graczom, wesołych i udanych świąt.

Jeżeli chodzi o mnie, to z chęcią bym zobaczył w roku 2020, jakąś nową innowacje do Baro. Jakiś quest albo nowy set broni, czy coś w tym stylu.

A na koniec. Wesołego nowego roku!!!

Link to comment
Share on other sites

A więc Tenno! Co więcej mogę powiedzieć niż WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEJ NOWEJ DEKADY! Oby Baroo przynosił same dobre rzeczy, a platyna sama wpadała do portfeli!

A co do was wielcy ludzie z Digital Extremes. Dziękuje wam za stworzenie tak wspaniałej gry i możliwości należenia do tego community! Mam nadzieję, że ta gra zostanie zapamiętana jako legenda tak samo jak i ich twórcy. Czuje się zaszczycony widząc tu mojego Grendela za co chce wam wielce podziękować.

Jako swoje życzenie chciałbym poprosić o jakiegoś skina do Gaussa (czuje, że ten Warframe może być na prawdę piękny.)

Link to comment
Share on other sites

Witam Tenno, Orokinów, Grinnerów, Corpusów, Plagowców, Świadomych i tych mniej świadomych,

Z okazji świąt serdecznie chce wam powiedzieć WESOŁEGO JAJKA a nie uno momento nie te święta... WESOŁYCH ŚWIĄT byście spędzili je dzielnie z bliskimi i dalszymi.
A w nadchodzącym roku mnóstwo kredytów, nie mniej surowców, milionów platyny, wspaniałych znajomych/przyjaciół/kolegów/a może nawet koleżanek w klanie.
Orokini by oddali więcej złota (Chodzi o wersje prime)
Grinnerom by dzielnie umierali i się tak łatwo nie poddwali
Corpusom by mieli jak najwięcej kredytów dla nas na wygranie w indexie
Pladze by była mniej namolna i dawał więcej mutagenów
Świadomym by nie byli zbyt świadomi 
 

A pozostałym użytkownikom spełnienia marzeń i wesołego arrivederczi życzy -CNY-Prosektorium aka Prącki.

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...