Jump to content

ticaret hatası

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 6 months later...

@bluezeo140Merhaba. Öncelikle hesabınızı açtıktan sonra ayarlar kısmından warframe hesabınız ile giriş yapmanı gerekiyor denmiş. 

2. adım olarak foruma gelmeniz gerekiyor ve şuan size cevap verdiğim yer forum yani doğru yerdesiniz.

3.Adım olarak bir özel mesaj atmanız lazım https://forums.warframe.com/messenger/compose/?to=1063789 Bu linki kullanarak ve subject kısmına size ayarlar kısmında söylenilen yada verilen size özel kodu giriceksiniz. Your verification code  Mesaj olarak ne yazarsanız yazın. Ve bekleyin. 

4. Adım olarak 2 dk da bir bot mesajları kontrol ediyor demiş yani yaklaşık 5 dk içerisinde hesabınız onaylanmış olamlıdır. Unutmayın market hesabınızın adı oyun içi/forum adınız ile aynı olmak zorunda. 

Yine bir sorun olursa sorabilirsiniz 🙂

• 8 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

evet, bu gönderiyi sonradan görenler için not düşmek istiyorum partner kilidi denilen şey level sınırı. bir ürünün ticarete koyulabilmesi için iki tarafın da level sınırını geçmiş olması gerekiyor. siz 30 level olsanız bile karşınızdaki 5 level ise 6 level bir silahı ticarete iki taraf da koyamıyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...