Jump to content

Szukam klanu lub grupy osób do wspólnej gry.


BinarnyGrubas

Recommended Posts


Cześć.


Pomimo, że jestem dość świeży na PC, bo gram od ponad tygodnia, to gra nie jest mi obca. Na PlayStation 4 grałem +/- 18 miesięcy z krótkimi przerwami od dnia premiery. Jeśli chodzi o Dojo to dobrze, gdyby było zrobionych większość badań, a najlepiej wszystkie. Co do ludzi to po prostu szukam wariatów, którzy mają dużą wiedzę na temat gry, dobry sprzęt i lubią spędzać w niej trochę czasu. Sam jestem osobą, która nie zmienia często gier, więc jak zacząłem na PC grać, to po prostu będę grał długo. Nie straszne mi informacje, że po paru miesiącach nie będę miał co robić, jestem weteranem Destiny, a tam łącznie nabiłem ponad 5000 godzin w obie części, więc zważywszy na to, że Warframe jest dużo bardziej rozbudowany i jest to również gra, która w porównaniu do tego nieszczęsnego Destiny szanuje czas, który ktoś wkłada w grę, to znajdę sobie coś do roboty. Mogę siedzieć godzinami i farmić od mało znaczących pierdół po fajny sprzęt, który można sprzedać innym. Jeśli chodzi między innymi o Survival czy Defense, to tylko kilkugodzinne sesje, bo wtedy jest prawdziwa zabawa. Jednym zdaniem szukam po prostu ludzi chorych na głowę, dla których nie ma już ratunku 😀. Ogólnie to mogę grać dosłownie wszystko. Lubię również pomagać innym, nie przeszkadzają mi nowe osoby, Warframe jest na tyle dobrze zrobioną grą, że osoba, która nie ogarnia nie stanowi większego problemu jeśli chodzi o przebieg misji, więc to też nie jest tak, że 100% klanu to mają być doświadczone osoby.


Jeśli chodzi o takie sprawy osobiste, to mam na imię Mateusz, studiuję informatykę, a w kwietniu skończę 23 lata. Co do wieku to myślę jednak, że większość osób powinna być pełnoletnia, lub chociaż zbliżona do wieku, który to ustanawia, bo czasami poruszanie niektórych tematów przy młodszych nie jest odpowiednie, a przecież nie będziemy rozmawiać tylko o grze. Płeć nie ma znaczenia, co do osób dużo starszych to w ogóle mi to nie przeszkadza, wielu poznałem przez internet i naprawdę nie gram od dzisiaj, wiek czy płeć nie ma znaczenia jeśli ktoś ma wspólną pasję, ale jak wcześniej wspomniałem ze względu na poruszanie różnych tematów, dobrze jak po prostu na komunikatorze nie będzie dzieciaków. Co do komunikatora to preferuję Discord. Komunikacja dla mnie to podstawa, nie chce mi się z kimś grać i pisać. Tylko rozmowa głosowa na dłuższe posiedzenia, ale nie jest to też jakiś wymóg, który zawsze musi być spełniony, przecież różne są sytuacje, czasami ktoś nie może rozmawiać z jakiegoś powodu po konkretnej godzinie itp. Czasami powiem coś wulgarnego, więc dobrze, jak ktoś nie będzie na to uczulony. Nie używam w co drugim zdaniu przekleństw, ale od czasu do czasu, jak pewnie większości się wymknie. Zdarza się, że zainwestuję trochę w grę, co nie uważam za nic złego, w końcu grając w jedną grę, nie mając nałogów typu papierosy czy częste picie alkoholu, to wydanie na grę F2P trochę kasy raz na jakiś czas nie jest niczym złym.


Co do postępów na PC to mam MR9 i nabite lekko ponad 475.000, więc jedyne co mnie ogranicza to 24 godziny. No do tego dochodzi jeszcze sporo pierdoł do wbijania, które są już zrobione, więc jeśli wziąć je pod uwagę, to lekko ponad 600.000 wyciągnę, a przecież z każdym MR dochodzi nowy sprzęt, a nawet nie liczę tego z Dojo ani wersji Prime. Jeśli chodzi o mody to tak naprawdę mam wszystko potrzebne od Common po Primed R10, więc co do długich sesji sprzęt nie stanowi większego problemu. Wiadomo, jest o czym pisać, przecież też nie mam wszystkiego, ale to już szczegóły. Podstawa jest taka jaka trzeba.


Nie chciałem pisać w temacie założonym przez osoby, które reprezentują klany, bo jak możecie zauważyć troszkę się opisałem, a nie wiem przecież czy jest jakiś klan, czy grupa osób, która spełni moje wymagania, lub czy ja się im spodobam. Można napisać prywatną wiadomość ze szczegółami co i jak, albo w tym temacie. W grze również jestem do końca lutego w miarę obecny pod taką samą ksywką, więc tam też możemy się zgadać. Jeśli chodzi o godziny w których jestem dostępny, to do +/- 23.02 od godzin popołudniowych ile wytrzymam, natomiast potem następny semestr na studiach, jakieś inne obowiązki, więc raczej godziny wieczorne, ewentualnie troszkę nocne wchodzą w grę. Chwilowo odpoczywam po egzaminach zdanych w terminie 0, dlatego sporo siedzę, to też odpowiedź dla osób jakim cudem w takim czasie udało mi się tyle osiągnąć, a trzeba wziąć pod uwagę, że już miałem kiedyś do czynienia z grą. No i co do klanu, to najpierw proponuję porozmawiać z ekipą, coś pograć, a następnie jak będzie spoko i wszystkim będzie pasował nowy nabytek, to i zaproszenie wtedy pójdzie.

 

Link to comment
Share on other sites

Z chęcią dorwe kolejnego towarzysza do gry. Ale co do przyjęcia do klanu to raczej odpada, mój nie spełnia paru twoich wymogów dlatego jedyne co moge zaproponować to towarzystwo na grze od czasu do czasu. 

Zaproś do znaj jeśli masz taką chęć  😉

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...