Jump to content

KONKURS: Miłość zaklęta w Strzale


[DE]Mag

Recommended Posts

Konkurs Miłość zaklęta w Strzale
Zdobądź Ivara Prime Access celnym strzałem!

WF_LoveIsInTheArrow_Header.png.afb2d5336
Zapach zaurocz-strzela unosi się w powietrzu! Wyposaż swój łuk i strzały, i zostań Kupidynem w Warframe. Znajdź dwie postacie w grze, które są dla siebie stworzone i zrób zrzut ekranu z uderzeniem/(próbą) ich strzałą. Mogą być wszędzie - miłość nie zna granic! Ostron, Grineer, Nef Anyo, para Zainfekowanych Taranów. Gdziekolwiek ich zobaczysz, celuj, strzelaj i pokaż nam zrzut ekranu łuku Kupidyna w akcji!

Jak wziąć udział: Niczym Kupidyn, ustrzel fotkę, ekhem zrób zrzut ekranu lub scenę Fotobudki kiedy uderzasz w parę, która jest dla siebie stworzona za pomocą swojej strzały/łuku. Podziel się swoim obrazkiem w wątku poniżej do oceny!
Potrzebujecie przykładu?

Valentines2020_Example.thumb.jpg.e47da41

Zasady:

• Jedno zgłoszenie na gracza należącego do Polskiej Społeczności Warframe
• Zgłoszenie musi być stosowne dla społeczności forum
• Zgłoszenie musi być Waszą oryginalną twórczością
• Nie rezerwujcie wpisów w wątku konkursowym
• Zgłoszenia niezgodne z tymi zasadami zostaną zdyskwalifikowane.

Nagrody:

• 1. miejsce – Ivara Prime Access!
• 2. miejsce – 1000 Platyn!
• 3. miejsce – 750 Platyn!
• 4. miejsce – 500 Platyn!
• 5. miejsce – 250 Platyn!

Zwycięzcy zostaną wybrani na podstawie jakości obrazu i kreatywności w uchwyconej scenie.
Ten konkurs zaczyna się teraz i będzie trwać do czwartku, 13. lutego, do godziny 19:00 czasu polskiego.

WSZYSCY POLSCY GRACZE Z KAŻDEJ PLATFORMY MOGĄ UCZESTNICZYĆ!

 

---------------------------------------------- WYNIKI ----------------------------------------------

Pragniemy podziękować serdecznie wszystkim uczestnikom! Postawiliście nas przed trudnym wyborem i tym razem zaangażowaliśmy więcej jurorów z naszego zespołu Wsparcia i Międzynarodowej Społeczności, by zdecydować o głównej wygranej!

 

Niezwykłe przedsięwzięcie! 

Lista Zwycięzców:

1. @copoconaco

2. @Natiss

3. @Hollowwyn

4. @Gandalf_White

5. @Groggerz

Nagrody będą wkrótce przesłane!

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursach dla Polskiej Społeczności Warframe i sprawdzania Forum, by być na bieżąco z publikowanymi przez nas informacjami.

Link to comment
Share on other sites

Love is in the air ❤️

Trzeba wesprzeć tego nieśmiałka, no dalej ziomek. Jeśli nie spróbujesz do niej zagadać to nic z tego nie wyjdzie! A jeśli się nie uda, to pamiętaj, że ryb w morzu jest wiele i wystarczy pływać, aż znajdzie się tą jedyną ❤️

Tym nieśmiałkiem jestem również ja, ale pokonuję to i zobaczymy jak mi się powiedzie. Strzała kupidyna dopadła mnie w grudniu. Powodzenia wszystkim zakochanym!

 

Największym szczęściem jest przekonanie, że jesteśmy kochani, tacy, jacy jesteśmy, a raczej pomimo tego, jacy jesteśmy”

~ Victor HugoS5t6CpN.jpg

 

Edit: W opisie konkursu jest błąd. Napisane jest do 13 stycznia :)

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Knight_of_Cydoniaa said:

Pytalem sie o cos podobnego w poprzednim konkursie ale czy moge wyslac jedno tu a drugie (inne) na angielska wersje.

 

Wysyłasz zgłoszenie albo w Polskim wątku albo w Angielskim. Jedno zgłoszenie na gracza. Tak brzmi zasada 🙂

Zachęcam do zgłoszenia tutaj jednak.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Knight_of_Cydoniaa said:

Pytalem sie o cos podobnego w poprzednim konkursie ale czy moge wyslac jedno tu a drugie (inne) na angielska wersje.

 

Tak jak udzieliliśmy odpowiedzi wcześniej - możesz brać udział tylko w jednym konkursie. Oblicz swoje statystyczne szanse i weź udział tam, gdzie chcesz, ale tylko jeden raz!

Quote

Jedno zgłoszenie na gracza

------   ------   ------  ------

Zrobiłam wszystkim użytkownikom imgura następującą poprawkę w poście:
"Mała edycja, by było widać ujęcie od razu w poście!"

Dodatkowo zaktualizowałam datę zakończenia, oczywiście konkurs trwa do 13. lutego 😊 Dziękuję za pilne czytanie warunków!

Link to comment
Share on other sites

Witajcie.

Niezwykłe przedsięwzięcie! Był to naprawdę trudny wybór. Potrzebowaliśmy poprosić kilku współpracowników, aby wzięli udział w głosowaniu.  

Lista Zwycięzców:

1. @copoconaco

2. @Natiss

3. @Hollowwyn

4. @Gandalf_White

5. @Groggerz

Nagrody będą wkrótce przesłane!

Dziękujemy wszystkim Polskim Tenno za udział!   

:community: Oklaski i Ukłony :community:
 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...