Jump to content

Nowa Mobilizacja


---SilenT_Hunter---

Recommended Posts

Witam zakładam ten post z propozycją nowej zmiany, mianowicie dodania Elitarnej wersji misji Mobilizacji ( rzeź jest więc czemu nie )

Wiadomo że Misja dzienna mobilizacji daje ciekawe nagrody ale wsumie każdy kto ukończył Quest Wewnętrzna Wojna może go bez trudu zrobić sam lub z pomocą klanu lub grając na publiku, więc czemu by nie podnieść trochę poziomu trudności i nie dodać nowych atrakcyjniejszych nagród które były by już dostępne nie dla każdego tylko dla osób które już poniekąd zapoznały się z grą powiedzmy 15-16 MR +. Na czym by miało to polegać? W samej misji praktycznie tylko na podniesieniu lvlu wrogów powiedzmy 1 misja 100 druga 200 trzecia 300 myślę że takie wyzwanie wystarczy nawet weteranom. A co do nagród hmm mam parę propozycji

pierwsza tak jak w zwykłym sortie z lekką modyfikacją powiedzmy że szansa na drop np:

30 000 kuvy

3x mod riven

30 000 endo

3x katalizator

druga opcja coś na podobe anomali za każdą zrobioną mobilizację dostaje się coś na podobe odłamka z anomali który można wymienić na konkretną nagrodę np riven kuva endo itp. np"

1 odłamek 10 000 kuvy / 10 000endo / losowy riven / katalizator 

2 odłamki można już wybrać do jakiego typu broni chce się riven

3 odłamki 3 losowe mody riven

5 odłamków 3 riveny do wybranych typów broni

 

wiem że cały ten projekt wymagał by modyfikacji itp ale po prostu jako gracz z ponad 2 letnim stażem brak mi wyzwania w tej grze stąd ten pomysł.

więc śmiamo piszcie co myślicię na ten temat. Pozdrawiam

 

Link to comment
Share on other sites

Zacznijmy od tego, ze system nagród czeka na naprawę w całej grze od lat. Sortie daje mało kuvy, z eso dostajesz głównie relikty, relkity są ogólnie wszędzie (nawet za RJ), są ogólnie totalną zapchajdziurą dla gorszego dropu innych rzeczy. Za fale obrony 200 masz taką samą nagrodę, jak za 20 i moby dropią tyle samo zasobów. Więc wedle obietnic Steve'a czekamy na rework systemu nagród (przynajmniej tych progresowych do długości misji).

Dawanie misji lvl 200, czy 300, to tylko tworzenie większych poduszek na naboje. Jeżeli ktoś wie, jak przeżyć bułę na twarz (powinno być inne określenie, ale będę grzeczny) od lvl 150, to od 300 się dużo nie zmieni (i tak marne szansę na przeżycie). Zmieni się tylko, ile różnych i jak zmodowanych broni / warframe'ów będzie opłacało się zabrać na tą misję (kończy się na kilku metach) oraz jak bardzo powtarzalne będzie postępowanie. Ponieważ przy takich poziomach zaczynają się mety z ciągłym powtarzaniem tych samych sekwencji klawiszy (do porzygu).

Jak dla mnie, to całkowity maksymalny poziom powinien się kończyć na 150, jednak potem powinien rosnąć AI wrogów. Bo myślę, że jakby grineer lvl 150 zaczeli tworzyć formację i Cię flankować, labo infesty zaczełyby mutować i łączyć się w większe hybrydy itd, to byś się bardziej umęczył, niż z gąbkami na naboje lvl 500...

Kiedyś chyba było na devstream pomysł o możliwości tworzenia misji z wybranym poziomem na start, ale zaginął wraz z milionem innych obietnic i pomysłów.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...