Jump to content
Azgheros

Srebrna Kompania. Rekrutacja: otwarta

Recommended Posts

Zapraszam Wszystkich Aktywnych Graczy do klanu Srebrna Kompania. Warunkiem przystąpienia jest w miarę regularna gra, chęć wspólnego grania i obecność na Discordzie (przynajmniej 1/3 czasu grania w Warframe).

Dojo jest maksymalnie rozbudowane. Posiada wszystkie pomieszczenia, w tym dwa tory z przeszkodami oraz suchy dok w którym możecie zacząć budowę swojego railjacka. Ponadto wszystkie badania są zakończone.

Jesteśmy w sojuszu z innymi klanami w których gra ponad 300 osób! Ponieważ współdzielimy Discord z największym klanem w sojuszu, nie ma problemu ze znalezieniem chętnych na wspólną grę i rozmowy.

Organizujemy także konkursy z nagrodami!

Ponadto początkującym graczom oferujemy pomoc w grze oraz porady.

Gorąco zachęcam do dołączenia do klanu Srebrna Kompania.

Film w którym omawiam jak można dołączyć do klanu i zwiedzam dojo: https://youtu.be/647AtPLXaBU

PS. Ponieważ nie mogę odpisywać na pytania (taki regulamin tego wątku), to tutaj będę wrzucał ewentualne odpowiedzi.

On 2020-04-20 at 2:48 AM, 0zai said:

Jak mogę dołączyć do klanu? I czy otrzymam od razu link do kanału na discordzie?

Zaproszenie do klanu wysłałem. Jest w skrzynce odbiorczej. Po dołączeniu należy w warsztacie zbudować klucz do dojo, aby móc wejść do - zgadnijmy gdzie - do dojo ;).

Jak można dołączyć do klanu, szybciej niż pisząc tu wiadomość (info dla innych chętnych). Jeśli jestem w grze, zawsze można się do mnie odezwać pisząc na dowolnym czacie: /w Azgheros Chciałbym dołączyć do klanu. Wiadomość może być dowolna. Jeśli jestem offline to otrzymasz o tym komunikat a ja wiadomości nie dostanę. Lub też możesz dodać mnie do przyjaciół w ten sposób: /friend add Azgheros "Chciałbym dołączyć do klanu".

Edited by Azgheros
  • Like 2

jestem nowicjuszem i bylo milo jakby ktos pomogl bo samemu to sie gubie 

pozdrawiam

Jak mogę dołączyć do klanu? I czy otrzymam od razu link do kanału na discordzie?