Jump to content

Srebrna Kompania. Rekrutacja: otwarta


Azgheros
 Share

Recommended Posts

Zapraszam wszystkich aktywnych graczy do klanu Srebrna Kompania. Wymagamy kultury i nic ponadto (nie ważny jest Twój wiek czy poziom Masterki).

Dojo jest maksymalnie rozbudowane. Posiada wszystkie pomieszczenia, w tym dwa tory z przeszkodami, Suchy Dok w którym możecie zacząć budowę swojego railjacka oraz Warsztat Nawiewniaków. Wszystkie badania są zakończone!

Będziecie mieli dostęp do discorda całego sojuszu, na którym można spotkać graczy z różnych klanów, oraz do discorda klanowego.

Jeżeli przestaniesz grać, to oczywiście zostaniesz usunięty z klanu (Nowicjusz może być usunięty już po 7 dniach a wojownik po 14 dniach), ale zawsze gdy wznowisz grę, możesz wrócić do klanu.

Film w którym omawiam jak można dołączyć do klanu i zwiedzam dojo: https://youtu.be/647AtPLXaBU . Możesz napisać w tym wątku, ale ze względu, że ostatnio nie przychodzą do mnie powiadomienia, że ktokolwiek tutaj napisał to najlepiej będzie jeśli dodasz mnie do przyjaciół w grze pisząc na dowolnym czacie gry komendę: /friend add Azgheros (UWAGA. Abym mógł Tobie wysłać zaproszenie do klanu, nie możesz być w żadnym klanie), lub pisząc do mnie bezpośrednio w grze o ile jestem online: /w Azgheros dowolny tekst.

 

PS. Ponieważ nie mogę odpisywać na pytania (taki regulamin tego wątku), to tutaj będę wrzucał ewentualne odpowiedzi.

On 2020-04-20 at 2:48 AM, 0zai said:

Jak mogę dołączyć do klanu? I czy otrzymam od razu link do kanału na discordzie?

Zaproszenie do klanu wysłałem. Jest w skrzynce odbiorczej. Po dołączeniu należy w warsztacie zbudować klucz do dojo, aby móc wejść do - zgadnijmy gdzie - do dojo ;).

Jak można dołączyć do klanu, szybciej niż pisząc tu wiadomość (info dla innych chętnych). Jeśli jestem w grze, zawsze można się do mnie odezwać pisząc na dowolnym czacie: /w Azgheros Chciałbym dołączyć do klanu. Wiadomość może być dowolna. Jeśli jestem offline to otrzymasz o tym komunikat a ja wiadomości nie dostanę. Lub też możesz dodać mnie do przyjaciół w ten sposób: /friend add Azgheros

On 2020-10-08 at 7:49 PM, ghitrol said:

ja bym z chęcią dołączył

Niestety dołączyłeś już do innego klanu, więc nie da się Tobie wysłać zaproszenia :(

On 2021-07-13 at 7:34 PM, Nani2137 said:

Chciałbym dołączyć do klanu

Dziękuję, że napisałeś w wątku rekrutacyjnym (podbiłeś mój temat). Wieczorem jeśli będziesz grał, to się odezwę i wyślę zaproszenie. Jednak jeśli nie uda mi się Cie złapać proponuję abyś skorzystał z komendy: "/friend add Azgheros" wystarczy to wpisać w dowolny czat (bez cudzysłowu). Niestety tylko przyjaciołom lub osób z którymi się czatuje, można wysłać zaproszenie do klanu.

On 2021-08-18 at 9:55 PM, Algorni said:

Witam chciałbym dołączyć  do klanu. 

Niecałe dwie godziny później odezwałem się - co jest rekordem ;), gdyż na forum zagląda okazjonalnie, ale okazało się, że Algorni już dołączył do innego klanu.

Jeśli Ci się śpieszy z wejściem do klanu, to oczywiście rekrutuj gdzie się da - kto pierwszy Cię przyjmie ten lepszy ;). Ale jeśli chcesz koniecznie dołączyć do Srebrnej Kompanii - to najlepiej oprócz umieszczenia w tym wątku postu, spróbuj odezwać się do mnie w grze lub skorzystać z komendy /friend add Azgheros. Jak wejdę do gry to wyślę zaproszenie do klanu pod warunkiem, że nie jesteś w innym klanie (bo wtedy się nie da wysłać zaproszenia). Czasami niestety może to potrwać kilkanaście godzin lub z dwa - trzy dni, bo nie koniecznie w każdy dzień gram w Warframe.

Edited by Azgheros
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
В 19.02.2020 в 11:20, Azgheros сказал:

Zapraszam wszystkich aktywnych graczy do klanu Srebrna Kompania. Wymagamy kultury i nic ponadto (nie ważny jest Twój wiek czy poziom Masterki).

Witam, chcialbym dolaczyc do klanu

P.S. Wysłałem juz zaproszenie do znajomych w grze

 

Edited by temwor
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...