Jump to content

[-STR-] -STRONGHOLD- & STRONGHOLD BLAST KATILIM BİLGİLERİ

-STR-COMMANDER

Recommended Posts

Selam Str Ailesi, 

Uzun zaman önce warframe oynayıp bazı işlerimden dolayı birakmak zorunda kalmıştım. O zamanlar STR Majestic vardı klanda ilk onunla tanışmıştım. güzel rekor denemeleriimiz olmuştu hatta survivalde yanlış hatırlamıyorsam 2,5 saat kalarak ayın birincisi olmuştuk. Güzel zamanlardı. Bende yeni içerikleri gördükten sonra oyunu yeniden indirmeye karar verdim. Klanda hala yerim var mı bilmiyorum ama mümkünse Str ailesine yeniden katılmak isterim. 

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
4 hours ago, Ragnarath52 said:

Nick değiştirmek zorunlu mu? Ya da daha sonra değiştirsem olur mu?

Evet zorunlu, ancak kardeş klanımız Desert Hawks’a girebilirsin. Oranın alım koşulları tamamen aynı sadece tag zorunlu değil. İsteyen arkadaşlar gene alıyor -STR- tagını.

İki klanın da dojosu full (ignis wraith dahil), iki klan da Anatolian Tigers ittifağında. Eğer kafana yattıysa o klanla Faruk abimiz -Adonis- ilgileniyor onunla iletişime geçebilirsin

On 09.11.2017 at 11:38 PM, -STR-ChainWarden said:

Evet zorunlu, ancak kardeş klanımız Desert Hawks’a girebilirsin. Oranın alım koşulları tamamen aynı sadece tag zorunlu değil. İsteyen arkadaşlar gene alıyor -STR- tagını.

İki klanın da dojosu full (ignis wraith dahil), iki klan da Anatolian Tigers ittifağında. Eğer kafana yattıysa o klanla Faruk abimiz -Adonis- ilgileniyor onunla iletişime geçebilirsin

Teşekkürler.

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

İyi günler 

Oyun içi : Parnaskiller

1 yıldır oynamıyordum oyuna tekrar başlıyorum 

Mastery Rank - 11

Oyun içi neredeyse tüm modlara sahibim. 

1 yıldır gelen karakterleri yapıyorum şu anda oyun içi aktif klan olduğunuzu gördüm :) 

Mail : Kisinsedat@gmail.com

• 2 months later...
  • 2 months later...

Klan başkanımız buraya zorla bişey yazmamızı istedi. Ben de yazacak bişey bulamadığımdan sizlere unlu kurabiye tarifi veriyorum; 

• 1 paket margarin (oda sıcaklığında, 250g)
  • 1 su bardağı pudra şekeri
  • Yarım su bardağı sıvıyağ
  • 1 paket kabartma tozu
  • aldığı kadar un

Un kurabiyesi için gerekli malzemeler iyice yoğurulup oldukça yumuşak bir hamur elde edilir (Verilen ölçüdeki un yeterli olmazsa biraz daha eklenebilir). Hamurdan ceviz büyüklüğünde parçalar koparılıp yuvarlanır, yağlı kağıt serilmiş tepsiye dizilir. Üzerine çizik atılıp önceden 180 derece ısıtılmış fırında 20 dk pişirilir. Un kurabiyeleri fırından çıkınca üzerine pudra şekeri elenir. Basit un kurabiyesi tarifini deneyeceklere şimdiden afiyet olsun.

• 2 weeks later...

Oyun içi Skayl3r
Yaş 18 
skype ts discord vs var
mastery rank 5 başlayalı bi kaç hafta oldu
başlamadan önce ve başladığımdan beri Serdar abinin videolarını izliyorum
onun sayesinde bir çok şey öğrendim oyuna rahat bir başlangıç yaptım 
tek eksiğim Bir klan ve en çok katılmak istediğim klan bu olsa gerek

• 3 weeks later...
  • 1 year later...

Merhabalar.-STR- STRONGHOLD Klanımıza Alım gereksinimlerimiz aşağıdaki görseldeki gibidir.Daha rahat kopyalayıp oyun içinden de ulaşabilmeniz amacıyla tüm yetkililerimizin oyun içi nicklerini aşağıda belirttik ordan ulaşabilirsiniz.

rts5gH.png

Klan Sosyal Medya Sayfalarımız;✌

http://bit.ly/32KP4MH    http://bit.ly/2uNxpri

Sizde Yardımlaşmanın paylaşımın ön planda olduğu bu ailemize katılmak istiyorsanız buradan veya oyun için iletişim nicklerinden bize ulaşabilirsiniz.

İYİ OYUNLAR !

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...