Jump to content
Sign in to follow this  
[DE]Mag

Digital Extremes i COVID-19 Wątek Informacyjny.

Recommended Posts

 Tenno,

ponieważ nasz rząd dostarczył więcej informacji na temat działań w naszym regionie i kraju, podjętych w temacie COVID-19, chcieliśmy przedstawić plany dotyczące zapewnienia bezpieczeństwa i zdrowia zespołowi Warframe tu w Digital Extremes. Nasze zdrowie wpływa na otaczających nas ludzi, co jest kluczową częścią naszej Polityki.

POLITYKA STUDIA:

Studio podlega pełnemu przestawieniu się na pracę w domu, umożliwiającej wszystkim pracownikom wniesienie wkładu do Warframe z ich bezpiecznych domostw. Wszyscy praktykujemy dystans społeczny. Większość naszej siły roboczej znajduje się w Kanadzie, ale biuro w Kalifornii i pracownicy w innych regionach przestrzegają tych samych zasad.

AKTUALIZACJE:

Studio codziennie sprawdza status aktualizacji, podczas gdy zespół staje się w pełni operacyjny. Naszym najpilniejszym priorytetem jest ukończenie Operacji: Szkarłatna Włócznia. Datę wydania podamy, gdy będziemy ją w stanie określić.

TRANSMISJE:

Członkowie zespołu będą nadawać „z domu”, aby pozostać w kontakcie z naszą społecznością na całym świecie. Przez 7 lat transmisje stały się integralną częścią połączenia z społecznością, a ponieważ wprowadzamy zasady dotyczące pracy w domu, chcemy pozostać w kontakcie i być częścią codziennej rutyny, przestrzegając przy tym dystansu społecznego.

WSPARCIE:

Nasz zespół support.warframe.com został skonfigurowany do ciągłego wspierania Was i Waszego doświadczenia w grze. Spodziewamy się niewielkich opóźnień spowodowanymi przygotowaniami do pracy z domu. Bądźcie wyrozumiali dla naszej ekipy wsparcia. Wasze zgłoszenia będą opracowane, nie ma potrzeby tworzenia duplikatów.

USŁUGI / ZAPLANOWANE ZADANIA:

Mamy kilka zaplanowanych cotygodniowych zadań (takich jak dane handlowe Riven), na które może mieć wpływ migracja naszych stanowisk roboczych do domu, ale będziemy starać się, aby pozostały one operacyjne.

 

Dziękujemy Tenno - będziemy w pobliżu (cyfrowo) i życzymy zdrowia oraz bezpieczeństwa.

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Pamiętajcie, zostanie w domu nie musi oznaczać samotności. Gracze o tym wiedzą 🙂

Edited by Tyranq

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...