Jump to content

I jak ja mam się niby zalogować?

JerryVeasy

Recommended Posts

No to sytuacja jest taka, że jestem powracającym graczem po idk 3 latach i chcąc sie zalogować klient prosi mnie o kod weryfikacyjny z maila. Wszystko było by spoko tylko że dupa, niema maila ja siedzę wkurzony, restartuję skrzynke 20 razy na minute a tu jak maila nie było tak go nima. Sprawdziłem w każdej zakładce jakiej się tylko dało w spamie też. A jak piszę o pomoc do supportu dostaję odpowiedź od bota :| NOICE 

Mam nadzieję że nie usunęło mi konta, bo słyszałem o innych grach gdzie za długą nie aktywnosć usuwali konta

7 hours ago, JerryVeasy said:

No to sytuacja jest taka, że jestem powracającym graczem po idk 3 latach i chcąc sie zalogować klient prosi mnie o kod weryfikacyjny z maila. Wszystko było by spoko tylko że dupa, niema maila ja siedzę wkurzony, restartuję skrzynke 20 razy na minute a tu jak maila nie było tak go nima. Sprawdziłem w każdej zakładce jakiej się tylko dało w spamie też. A jak piszę o pomoc do supportu dostaję odpowiedź od bota 😐 NOICE 

Mam nadzieję że nie usunęło mi konta, bo słyszałem o innych grach gdzie za długą nie aktywnosć usuwali konta

Gdyby usuneli ci konto, to dostał byś informacje że konto nie istnieje. Jeżeli dostajesz info o tym, że masz podać kod weryfikacyjny, to oznacza że konto istnieje.

Kolejna sprawa. maile nie dochodzą na polskie adresy mailowe np. wp, czy onet. Więc zmień na gmail jeżeli masz polskiego maila.

12 hours ago, JerryVeasy said:

A jak piszę o pomoc do supportu dostaję odpowiedź od bota 😐 NOICE 

Jak oni śmią?!!! Nie siedzieć w weekend w pracy i nie odpisywać na maile ludzi!! I to jeszcze z innej strefy czasowej!! No skandal normalnie!

Widać, że ktoś ma problem z czytaniem z zrozumieniem 🙂

Problem nie jest taki że oni mi nie odpowiadają W 5 MINUT tylko to, że jak wiadomość została przydzielona do bota to już człowiek na to nie odpowie, a bot mi niestety nie pomoże. A chcę po prostu zagrać w gre komputerową.

6 hours ago, Dragonka05 said:

Jak oni śmią?!!! Nie siedzieć w weekend w pracy i nie odpisywać na maile ludzi!! I to jeszcze z innej strefy czasowej!! No skandal normalnie!

Ta, bo systemy zmianowe nie istnieją, ani dyżury niedzielne.

Idziesz do byle żabki i zamknięte, bo niedziela. W telewizji też nie ma nowych wiadomości i pogody (resztę załóżmy, że da się ustawić na "zaś"), bo wszyscy wolne mają, bo niedziela...

P.S. Nawet mój operator ma support działający w niedziele, bo jest system zmianowy rozplanowany na cały tydzień.

Jedynie przesunięcie kilka godzin strefy czasowej ma jakieś uzasadnienie (to nie 12h).

5 hours ago, JohhnyBravos said:

Ta, bo systemy zmianowe nie istnieją, ani dyżury niedzielne.

Idziesz do byle żabki i zamknięte, bo niedziela. W telewizji też nie ma nowych wiadomości i pogody (resztę załóżmy, że da się ustawić na "zaś"), bo wszyscy wolne mają, bo niedziela...

P.S. Nawet mój operator ma support działający w niedziele, bo jest system zmianowy rozplanowany na cały tydzień.

Jedynie przesunięcie kilka godzin strefy czasowej ma jakieś uzasadnienie (to nie 12h).

Przepraszam, zapomniałam, że w Kanadzie język polski jest językiem urzędowym i każdy pracownik DE zna ten język perfekcyjnie i jest w stanie szybko udzielić niezbędnej pomocy. Przepraszam bardzo za to.

Hmmmm. Gdyby chociaż dwie osoby znały polski z DE i można by wprowadzić zmiany / dyżury do sprawdzenia supportu polskiego w weekend....

No nie wiem, czy znajdzie się aż tylu (co by nie było, nie podważam tutaj znajomości języka polskiego obojga DE). XD

to samo mam 4 dni i nic a emaila nie zmienisz bo żeby zmienic potrzeba potwierdzenia z emaila a niby jak skoro emaile nie dochodzą? wiadomosci do supportu bez sensu wysyłam logi i nic .z supportu przychodzą emaile od botów jedynie co działa. resetowanie , reinstalacja nic, zmina hasła , zgłaszanie problemu bezpośrednio z konta na stronie też nic i co tak wyrzucic ponad 700 godzin ?

1 hour ago, ENHYDRuS said:

to samo mam 4 dni i nic a emaila nie zmienisz bo żeby zmienic potrzeba potwierdzenia z emaila a niby jak skoro emaile nie dochodzą? wiadomosci do supportu bez sensu wysyłam logi i nic .z supportu przychodzą emaile od botów jedynie co działa. resetowanie , reinstalacja nic, zmina hasła , zgłaszanie problemu bezpośrednio z konta na stronie też nic i co tak wyrzucic ponad 700 godzin ?

I będziesz czekał jeszcze dłużej niż 4 dni. Zapytasz zapewne dla czego? A no dla tego, że wysyłacie po kilka wiadomości dziennie, co zapycha support. Tak drogie dzieci, oni muszą przeczytać każdego maila. Więc jak ktoś wyśle ich w ciągu kilku dni dwadzieścia (a z doświadczenia wiem, że są nawet więksi debile), to muszą przeczytać każdy z nich. Co w efekcie zwiększa czas oczekiwania, i blokuje kolejkę.

Więc wyślijcie jednego maila i cierpliwie czekajcie na odpowiedź.

14 hours ago, ENHYDRuS said:

Mam dokładnie ten sam problem. 

I co w ogóle mamy robić w tej sytuacji?

Jak chcemy zagrać to nowe konto zakładać?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...