Jump to content
(PS4)NAJNIR

Notka Deweloperów: Przerywnik trwający już 6 miesięcy, kończy się za 2 tygodnie!

Recommended Posts

Tenno

Jak wkrótce zobaczycie w naszych kanałach marketingowych, II Przerywnik kończy się 3 maja na wszystkich platformach. Wydajcie swoje Kredyty II Przerywnika! W najbliższych tygodniach rozpocznie się Gwiezdny Szlak Seria Trzecia: Szklarz, z nową serią ekskluzywnych nagród i nowo dodanych wyzwań - wiele zaprojektowanych i zasugerowanych przez społeczność!

Ale przejdźmy do sedna: „Dlaczego II Przerywnik trwa tak długo”?

Ten post wyjaśni, dlaczego;

Krótką odpowiedzią na „dlaczego” jest chęć umieszczenia nie tylko mocno podkreślonej „Historii” w serii, ale także dodanie poczucia większej interaktywności z opowiadaniem Nory.

Długą odpowiedzią jest niepowodzenie za niepowodzeniem, z którymi mieliśmy do czynienia jako deweloperzy z powodu naszych własnych wyborów - jesteśmy całkowicie odpowiedzialni za każdy dodatkowy dzień II Przerywnika. Mieliśmy problemy z czasem, kreatywnymi wyborami, niespodziewaną pracą z domu i nie tylko. Ale kiedy przeanalizujemy każdą z tych kwestii, wszystkie sprowadzają się do jednego poważnego problemu: jakości.

Trzecia odsłona systemu Gwiezdnego Szlaku wiąże się z niższym ryzykiem niezadowalającej jakości - ale rzeczy otaczające jej rozwój z kolei wiążą się z wysokim ryzykiem - Szkarłatna Włócznia, Railjack, Odświeżenie Warframe, te pracochłonne i kreatywne aktualizacje wpłynęły na nasze predyspozycje do wydania Serii Trzeciej. Każda z aktualizacji przyniosła nowy zestaw świeżych wyzwań i problemów do rozwiązania, co niestety przesunęło datę wydania jeszcze dalej.

Jesteśmy odpowiedzialni za jakość naszych wydań, a jeśli chodzi o Serię Trzecią, nie chcemy, aby jej funkcjonowanie było tym, na czym się skoncentrujecie. Nie chcemy, abyście pytali „czy to zadziała” na poziomie funkcjonalnym, ale raczej „czy to zadziała” na poziomie koncepcyjnym i narracyjnym. W Serii Trzeciej chcieliśmy spróbować poprawić kurs, aby dostarczyć aktualizację, pod którą, jak mamy nadzieję, bez żadnych obaw będziemy mogli się podpisać.

Do zobaczeniu w MAJU w GWIEZDNYM SZLAKU SERII TRZECIEJ: SZKLARZ!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...