Jump to content

Raw Steel - Başvuru Bilgileri

-RAW-SalCronaz
 Share

Recommended Posts

On 24.08.2016 at 1:57 AM, gerg1 said:

5 tl üyelik için istediğinizide yazsaydınız keşke

Klanın websitesi, telefon uygulaması ve çeşitli oyunlardaki sunucuları için her oyundan yapılan katılımlarda üyelerden istediğimiz katılım ücreti. Bu ağustos ayı boyunca Warframe oyuncularından da rica ettiğimiz bir durum. Bunu böyle birşey satıyormuşuz gibi lanse edemezsin. Biz burda 3 yıldır warframe oyuncularına destek veriyoruz.

Hocam ya yanlış clana başvurdunuz ya da ortada bir yanlışlık var. Clanda kimseden zorla para alınmamakta ya da giriş için herhangi bir ücret fakat isteğe bağlı bir bağış sistemi mevcuttur. Bağış yapmak ya da yapmamak kişinin kendi iradesine kalmıştır.

Klanda Websitemiz var Teamspeak adresimiz var Uygulamamız var. Bizde klanı kurup üyeleri klana gel gel diyip binlerce kişilik klan yapabilirdik. Ama bu ne bizim topluluk mantığımıza uyardı ne de şimdi olduğumuz gibi geniş bir aile olabilirdik. Senin aradığın eski oyunlardaki gibi gelen geçeni alan klanlar istiyorsan oyunda bol var onlardan warlordu bile 1 senedir girmeyenlerden...

Edited by Pheronia

Bu basit bir clan değil. Website, team speak, telefon uygulaması vs. hizmeti sunuluyor ve bu hizmetlerin belli bir maliyeti var. Böylesine güzel bir dostluk ortamında "5 tl"'nin lafını yapıyorsan zaten Raw Steel'de işin yok.

Edited by FaithlessWarrior

• 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Ben Erman , Saraybosna da yaşıyorum. Raw Steel klanını şans eseri bulsam da size kısa bi özetle dostluk kardeşliğin ön planda olduğu.Sohbetin ve muhabbetin oyunla sınırlığı kalmadığı klana herkesi gönül rahatlığıyla davet ederim.

Youtube kanalı olan uzun süredir aktif ve her an giderek büyüyerek gücüne güç katan bir klan, başarılı ve günün her anı eğlenceli ve keyifli bir oyun sürmek istiyorsanız katılabileceğiniz dost canlısı ve yardımsever insan topluluğu. 

• 1 month later...

sorun çözücü destekleyici yardımcı çok iyi bir klan akademide idim şimdi ise bir rawsteel klan üyesi olarak 2. ayı dolduruyorum çok iyi bir iletişim var herkez birbirine yardımcı oluyor diğer klanlar gibi herkez kafasına göre haraket edemiyor yani oyunda iseniz mecburi olarak ts3 kullanmanız gerek bu sayede oyundaki her türlü sorun için oyuncu aramak yerine oyundaki birebir konuştuğunuz arkadaşlarınızla iletişim kurup yardım istiyebilirsiniz

• 4 weeks later...