Jump to content

Raw Steel - Başvuru Bilgileri

-RAW-SalCronaz
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar clan alımları tekrardan başladı bilginize.

Clan daveti yolladım hoşgeldiniz Raid Call toplu konuşma programını kullanmak zorunlu (mikrofon kullanmıyor olsanız dahi).

Raidcall ID: 6970526

Yaş 20

Loki ile başladım.Pek fazla oyunda tecrübem zaten 2-3 haftadır oynuyorum.İkinci öğretim okuduğum için sabahları genelde online olurum.

Raidcall kullanıyorum.

Alırsanız sevinirim.

İyi oyunlar

Yukarıda görebileceğiniz üzere arkadaşım zaten size klan davetini yollamış. İyi oyunlar

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Oyunda tecrübeliydim fakat oyunu sildim ve şimdi tekrar yüklüyorum, klana alımım geçerlimidir?

Şartları kabul ettiğiniz sürece clana alım vardır.

ŞARTLAR

-16 yaş ve üzeri olmak. - Raid Call toplu konuşma programını kullanmak (mikrofon kullanmıyor olsanız dahi).

Ultra Lüx 5 yıldızlı bir klan, tam 3 olimpik yüzme havuzu var, alakart restoranlardan sınırsız faydalanabiliyoruz.  Her konuda tam destek full destek var, enerji sorunu, elektrik kesintisi falan asla yok, kedilere karşı koruma koymuşlar, herkese öneririm memnun kalırsınız.

Edited by DracoMmortis

Mükemmel bir clan , oyun hakkında herşeyi bu clandaki insanlar sayesinde öğrendim ^^

Ultra Lüx 5 yıldızlı bir klan, tam 3 olimpik yüzme havuzu var, alakart restoranlardan sınırsız faydalanabiliyoruz.  Her konuda tam destek full destek var, enerji sorunu, elektrik kesintisi falan asla yok, kedilere karşı koruma koymuşlar, herkese öneririm memnun kalırsınız.

Yeni başlayanlar için muhteşem bi klan.Klanın dojosu birçok malikaneden iyi.Girenin bi yüzü girmeyenin iki yüzü black.Tavsiye ederim

Hoş geldiniz arkadaşlar. iyi görüşleriniz bizleri sevindiriyor. Herkese iyi eğlenceler.

• 2 weeks later...

Selamun Aleyküm ,

Öncelikle başarılarınızın daim olacağı bir oyun dilerim , dostluklarınız kalıcı ve menfaatsiz olur inşallah... 

Yaptıklarınız etkileyici cazibesine kapılıp aranızda olmak istemiştim,  raid call  programını indirip sayfanıza dahi geldim ne var ki programa daha yeniyim ve o an için iletişime nasıl geçeceğimi bilemedim  , tekrar sayfanıza girmek istediğimde banlandığımı gördüm :)) artık beni banlayan arkadaş beni ne zannetdiyse bilemiycem neyse canınız sağolsun .

Sizlerden ricam anlamadan dinlemeden başkasına da böyle muamele yapmamanızdır.

İyi oyunlar ,    

Selamun Aleyküm ,

Öncelikle başarılarınızın daim olacağı bir oyun dilerim , dostluklarınız kalıcı ve menfaatsiz olur inşallah... 

Yaptıklarınız etkileyici cazibesine kapılıp aranızda olmak istemiştim,  raid call  programını indirip sayfanıza dahi geldim ne var ki programa daha yeniyim ve o an için iletişime nasıl geçeceğimi bilemedim  , tekrar sayfanıza girmek istediğimde banlandığımı gördüm :)) artık beni banlayan arkadaş beni ne zannetdiyse bilemiycem neyse canınız sağolsun .

Sizlerden ricam anlamadan dinlemeden başkasına da böyle muamele yapmamanızdır.

İyi oyunlar ,    

Gün boyu herhangi bir admin sizinle iletişim kuramadığı için spam olarak düşünülmüştür bu yüzdende kanaldan banlanmışınızdır.

Raidcall banınızı şuanda kaldırıyoruz gelin tekrar konuşaım eğer uygun görürseniz.

İyi oyunlar.

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...