Jump to content

KOMUNIKAT: Dobre praktyki dla bezpieczeństwa konta


Recommended Posts

Witajcie Tenno,

w Digital Extremes bardzo poważnie podchodzimy do bezpieczeństwa kont, mimo że Corpus może być bardzo pomysłowy, próbując uzyskać informacje o zarejestrowanym przez Was koncie.

Dla jak najlepszej ochrony, musicie brać pod uwagę następujące fakty:

  • Digital Extremes nigdy nie wyśle Wam e-maila z publicznej domeny pocztowej (takiej jak Gmail lub Hotmail). Jeśli otrzymacie wiadomość e-mail przesłaną przez Digital Extremes, upewnijcie się, że adres wysyłający to @warframe.com, @digitalextremes.com lub @digitalextremes.zendesk.com. Nie klikajcie linków w fałszywych wiadomościach e-mail, ponieważ mogą prowadzić do złośliwego oprogramowania lub "podszywających się" witryn kradnących hasła.
  • Jeśli korzystacie z komputera PC, upewnijcie się, że weryfikacja dwuetapowa (2FA) jest włączona. Jest ona wymagana do Handlu, tak więc chrońcie swoje konta! Jeśli potrzebujecie więcej informacji na temat 2FA dla PC, możecie przeczytać instrukcje w tym wątku.
  • Jeśli korzystacie z Konsoli, włączcie 2FA na swoim konsolowym koncie. Każda konsola ma inny proces i można go znaleźć w tym wątku. Ochrona konta konsoli obejmuje gry, które logują się automatycznie, w tym Warframe.

Zasadniczo istnieje wiele dobrych programów antywirusowych (niektóre z nich są bezpłatne), a także kilka innych dobrych praktyk (takich jak stosowanie solidnych, unikatowych haseł). Chociaż nie możemy polecać konkretnych programów ani menedżerów haseł, zdecydowanie zalecamy zapoznanie się z renomowanymi programami i używanie ich do swojej ochrony - nie tylko w Warframe, ale dla całego cyfrowego bezpieczeństwa.

Bądźcie bezpieczni (fizycznie i cyfrowo), Tenno!

  • Like 2
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...