Jump to content

Witam mam dziwne pytanie 😉


OsOSs

Recommended Posts

Jak na razie biegam excaliburem i czy jest jakaś możliwość rozwoju po 30 lvl.?Podobá mi się tá postać i chciałbym ją jakoś ulepszyć a kończom mi się pomysły. Czy jest sens dawać excaliburowi Frangora ,czy jest to ,,młotek,,dla jakiegoś innego Warframa?

Dzięki za odpowiedzie.

 

Link to comment
Share on other sites

Możesz sobie na przykład zaaplikować formę, co zresetuje ci poziom do 0, ale będziesz w stanie dodać nową polaryzację, co pozwoli ci zmieścić więcej modów. Forma nie jest przedmiotem jakoś bardzo łatwo dostępnym dla nowych graczy, więc polecam na razie się skupić na odblokowywaniu misji. Po drodze będziesz sobie dostawać przedmioty pomagające w dalszej grze, w tym takie, z których wypada właśnie forma.

Potem jest jeszcze jeden system progresji odblokowywany po konkretnym queście.

 

Broni używaj jakiej chcesz, czymkolwiek gra ci się wygodnie.

 

Odnoszę do polskiej wikii. Nie ma super dużo informacji, tylko podstawy, ale powinno pomóc na początek. Angielska wersja jest dużo lepszym źródłem informacji, ale to zależy od twojego poziomu języka.

https://warframe.fandom.com/pl/wiki/Forma

https://warframe.fandom.com/pl/wiki/Polaryzacja

 

 

Link to comment
Share on other sites

Chyba trochę zbyt dużo skomplikowanych info na start. Spróbuję od początku.

Każda broń pasuje do każdej postaci (oczywiście mesa z cernosem będzie mało praktyczna wg. mnie, ale może go nosić jak ktoś chce).

Co do rozwoju postaci

-  Masz dosłownie setki modyfikacji do nich (w większości uniwersalne modyfikacje, które możesz wkładać w kilka postaci na raz). Możesz je dowolnie wyjmować i wkładać, a każdy mod można wzmacniać, co kosztuje więcej punktów polaryzacji

- Aury to specjalne mody, które zamiast zjadać ilość punktów polaryzacji, to zwiększają ich ilość

- Orokin reaktor zwiększa dwukrotnie pojemność polaryzacji postaci (instalujesz do konkretnej postaci na stałe). Co do broni tak samo działa katalizator Orokin

- Wspomniane formy zmieniają polaryzację gniazda na mod, dzięki czemu możesz zaoszczędzić punktów polaryzacji (mody z polaryzacją taka sama jak gniazdo zabierają 2x mniej punktów), jednak instalacji ich spowoduje, że będziesz musiał wbijać 30 rangę na nowo

- adapter exilus odblokowuje gniazdo na mody exilus (związane zazwyczaj z ruchem i minimapa), dzięki czemu masz jedno gniazdo na mody ekstra

- arkany, to specjalne mody, które dają bonusy do różnych akcji (np szansa na więcej energii z kulki energii, czy szansa na natychmiastowa odbudowę tarcz). Jednak to już dla o wiele bardziej zaawansowanych graczy i na początku są zbędne

Wracając do broni - bronie mają swoje mody, exilus adaptery (po za broni białymi), można w nie także instalować formy, zamiast aury bronie białe mają postawy do walki, a tylko specyficzne bronie mają swoje własne arkany, ale jak wspominałem nie są super potrzebne na start.

A co najważniejsze - startowy Warframe nie jest w żaden sposób gorszy od innych. Ja mając wszystkie Warframe nadal czasami używam swojego startera i nie jest w niczym gorszy od tych najnowszych, które żeby zdobyć musisz mieć zrobione milion warunków.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...