Jump to content

KONKURS: Żarty-w-dechę od Cefalona!


[DE]Mag
 Share

Recommended Posts

Ordis po zabiciu Vay Heka

Fascynujące, dokonałeś tylu poświęceń, zabiłeś przyjaciół dla wpływów i pieniędzy na ulepszenie swojego *BEZNADZIEJNEGO CIAŁA* by być w stanie *W MAŁYM PROCENCIE* dorównać siłą Operatorowi

 A nawet po tylu próbach dalej jesteś *ŻAŁOŚNIE SŁABY, OPERATOR POKONAŁBY CIĘ NAWET WŁÓCZNIĄ DO ŁOWIENIA RYB*

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Knight_of_Cydoniaa said:

Tak mnie zastanawia jak to bedzie wygladac? Ordis bedzie cos gadac po angielsku a napisy po polsku beda calkiem inne?

Też jestem tego ciekaw... Ordis zapewne zna każdy język gry i całą pewnością będzie po angielsku czytał polski tekst 🙂

Link to comment
Share on other sites

Żart:

*Słychać dźwięki spawania / naprawy orbitera*

"Hmm... Nie jestem do końca pewien, czy to powinno tak wyglądać... CZY POWIEDZIAŁEM TO NA GŁOS?!"

*Szybko się rozłącza*

Edited by WodzioQ
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Operatorze !

Ordis pomaga Clem'owi napisać autobiografię , przeczytam ci pierwszy rozdział:

(W różnych tonacjach) Clem Clem Clem , Clem Clem Clem . Clem Clem Clem ! Clem Clem ? ... ( I tak przez pewien czas) 

Edited by Lupus92
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Knight_of_Cydoniaa said:

Tak mnie zastanawia jak to bedzie wygladac? Ordis bedzie cos gadac po angielsku a napisy po polsku beda calkiem inne?

Tak, jest to kompromis dla wszystkich międzynarodowych społeczności, jaki mogliśmy wypracować w porozumieniu z Lotus!

Tłumaczenie żartów, bardzo często opierających się na grze słów nie będzie działać dla większości języków. Dzięki temu, że w Warframe nie tylko tłumaczymy po prostu z angielskiego, ale ma miejsce lokalizacja gry, to dostaliśmy zgodę na dobranie lokalnych żartów z naszych społeczności. Osoby, które znają angielski, nadal będą słyszały oryginalny żart odegrany przez aktorów. Natomiast napisy będą opierać się na lokalnych zwycięzcach naszych konkursów.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Operatorze, moje algorytmy statystyczne obliczyły, że przez ostatni miesiąc Operator naniósł do statku WiĘcEj kRwiI, niż wolontariusze Corpus pozyskali od swych dawców...KIEDYKOLWIEK. Ordis jest dumny, że może służyć pomocą tak PoTwoR-...hojnej osobie.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Po odebraniu nowej broni: Ordis: O! Czy to ta broń na którą tyle czekałem? NARESZCIE MOŻEMY PRZEJĄĆ PANOWANIE NAD... to znaczy ciesze się twoim szczęściem operatorze. hmm może lepiej naprawie tą usterkę

Podczas ozdabiania warframe'a: Operatorze rozumiem, że lubisz błyskotki ale za chwilę twój pancerz będzie cały we KRWI NASZYCH WROGÓW! Czy to dobra cena za dobry wygląd? 

Na misji z plagą i wyposażonym kubrowem: Ordis: Fuu! ale tu śmierdzi, teraz to nie wiem czy to plaga czy kubrow.

Gdy gracz przebywa długo w orbiterze: Ordis: Operatorze! Wykryłem dziwny błąd w systemie... INICJUJE SAMOZNISZCZENIE TRZY!... DWA!... JEDEN!... żartowałem po prostu dawno nie byłeś na żadnej misji. 

W orbiterze: Ordis: Operatorze licząc gwiazdy znalazłem życie w pobliskiej galaktyce może zrobimy mały urlop? Podobno mają szejki

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...