Jump to content

KONKURS: Żarty-w-dechę od Cefalona!


[DE]Mag
 Share

Recommended Posts

Przypominam ponownie, że tylko 1 propozycja powinna znajdować się w poście i jest to wymóg kwalifikacji do  konkursu! Wiele dobry kawałków nie będzie mogło być wziętych pod uwagę, jeśli niektórzy nie przeedytują swojego posta, by zawierał tylko 1 tekst, a nie kilka propozycji.

Dziękujemy za współpracę i Waszą super aktywność w konkursie!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

kiedy wychodzisz z menu wyglądu w arsenale
Ostatni raz widziałem coś tak brzydk- nietypowego gdy byłem wciąż sobą-- gdy sprawdzałem informacje o przeciwnikach przed twoją misją.
The last time I saw something that ugl- uncommon was when I was still myself-- checking out information about the enemy on your last mission.

Edited by thecooked1
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ordis: Operatorze słyszałem o tym,że ugryzienie kubrowa jest naprawdę mocne, możesz to potwierdzić ?


Operator: Owszem, jest niezwykle silne


Ordis: W takim razie Dobrze,że nie przekonałeś się o tym na własnej skóże.[robotyczny hihot] 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy Wszystkim za udział w konkursie! Oto lista zwycięzców, których dowcipy będą skruszone w elektrony i przelane w cyfrowy mózg Cefalona Ordis:
 
1. @_ErVaL_: Operatorze, jak myślisz, co było piewrsze? Kubrow czy jajko?
2. @Tobiasz1231: Operatorze nie wyglądasz zbyt dobrze... może wezwać AMBULAS?
3. @Tyranq: Operatorze, Ordis postanowił skończyć z żartami. Nie nabrałeś się, prawda?
4. @CharyPoter: Po dłuższym czasie AFK* Operatorze, czy to już Trzeci Sen? 
5. @wilkolacek: Operatorze! Ordis w końcu naprawił usterkę (niezrozumiałe trzaski). Może jeszcze nad tym popracuję.

Przypominamy, że tylko pierwsze trzy dowcipy będą dodane w grę, trzymające się osobliwości Ordisa, oraz klimatu Warframe.

Gratulacje Tenno!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...