Jump to content
  • 0

Próba logowania kończy się zerwaniem połączenia


Teczowy_mis

Question

7 answers to this question

Recommended Posts

Wymieniłem kartę sim, router resetowałem przedwczoraj bo wcześniej byłem na modemie. Internet pada tylko gdy uruchamiam klienta gry i próbuję się łączyć. Tak internet jest dobry. Zainwestowałem także w VPN żeby mojego operatora oszukać ale bez efektu. Internet mam z play. Będę jeszcze próbował zmienić operatora, ale musiało by mi się udać rozwiązać umowę za porozumieniem stron. Nie stać mnie obecnie na płacenie kary umownej.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Rechthager said:

Wymieniłem kartę sim, router resetowałem przedwczoraj bo wcześniej byłem na modemie. Internet pada tylko gdy uruchamiam klienta gry i próbuję się łączyć. Tak internet jest dobry. Zainwestowałem także w VPN żeby mojego operatora oszukać ale bez efektu. Internet mam z play. Będę jeszcze próbował zmienić operatora, ale musiało by mi się udać rozwiązać umowę za porozumieniem stron. Nie stać mnie obecnie na płacenie kary umownej.

A jakie jest stanowisko twojego operatora, w kwestii zrywania połączenia?

Link to comment
Share on other sites

Sam korzystam z takiego internetu i nie miałem problemów, za to osoba ode mnie z klanu skarżyła się dzisiaj na to samo z operatorem orange, a inna mimo stałego łącza także nie mogła się połączyć z grą kilka dni temu. Więc nie do końca jestem pewien, czy to wszystko przypadkowa wina operatorów, czy może Launcher gry coś odjaniepawla.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, .Decado. said:

A jakie jest stanowisko twojego operatora, w kwestii zrywania połączenia?

Toczy się proces reklamacyjny czekam na odpowiedź.

 

Dzisiaj rano bez problemu się zalogowałem i nawet jedną misję na próbę zrobiłem i nie było problemów. Oby to był koniec kłopotów.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...