Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Rechthager

Próba logowania kończy się zerwaniem połączenia

Question

Przy próbie logowania do gry następuje przerwanie połączenia internetowego. Korzystam z internetu LTE i routera LTE.

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Jak to wygląda u ciebie z szybkością (stabilność) i kiedy ostatnio robiłeś reset routera ?

• 0
Posted (edited)

Wymieniłem kartę sim, router resetowałem przedwczoraj bo wcześniej byłem na modemie. Internet pada tylko gdy uruchamiam klienta gry i próbuję się łączyć. Tak internet jest dobry. Zainwestowałem także w VPN żeby mojego operatora oszukać ale bez efektu. Internet mam z play. Będę jeszcze próbował zmienić operatora, ale musiało by mi się udać rozwiązać umowę za porozumieniem stron. Nie stać mnie obecnie na płacenie kary umownej.

Edited by Rechthager

• 0
2 hours ago, Rechthager said:

Wymieniłem kartę sim, router resetowałem przedwczoraj bo wcześniej byłem na modemie. Internet pada tylko gdy uruchamiam klienta gry i próbuję się łączyć. Tak internet jest dobry. Zainwestowałem także w VPN żeby mojego operatora oszukać ale bez efektu. Internet mam z play. Będę jeszcze próbował zmienić operatora, ale musiało by mi się udać rozwiązać umowę za porozumieniem stron. Nie stać mnie obecnie na płacenie kary umownej.

A jakie jest stanowisko twojego operatora, w kwestii zrywania połączenia?

• 0

Sam korzystam z takiego internetu i nie miałem problemów, za to osoba ode mnie z klanu skarżyła się dzisiaj na to samo z operatorem orange, a inna mimo stałego łącza także nie mogła się połączyć z grą kilka dni temu. Więc nie do końca jestem pewien, czy to wszystko przypadkowa wina operatorów, czy może Launcher gry coś odjaniepawla.

• 0
13 hours ago, .Decado. said:

A jakie jest stanowisko twojego operatora, w kwestii zrywania połączenia?

Toczy się proces reklamacyjny czekam na odpowiedź.

Dzisiaj rano bez problemu się zalogowałem i nawet jedną misję na próbę zrobiłem i nie było problemów. Oby to był koniec kłopotów.