Jump to content

En Iyi Damege Veren Silahlar Hangisi ?

4NeuS
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar ben oyun içinde silah olarak elimde Paris, İkincil silah Kunai ve yakın savunma içinse Kılıç kullanıyorum. Ben genelde tek başıma göreve çıkıyorum ( zira diğer arkadaşlar görevi bitiriyo ama arkalarında hep yaratık bırakıyor. ) Bu silahlar beni kısmen güzel bir suikastçı yapıyor. damage lerimde fena değil. parisle hep tek atıyorum. %125 kritik vs.  

Benim asıl sorum. en kısa sürede en çok damage i vurup katliam yapmak. bunun için bana bir silah çizelgesi sunarsanız sevinirim. 

Şu da var. Karakterim volt, excalibur ve loki. En iyi damage veren ve düşmanı kolaylıkla yıkabilen bir karakter söylerseniz ayrıca müteşekkir olurum :))

Şimdiden teşekkür ederim. . .

Tüm karakterleri oynamalısınki kendine en uygunu seçebilesin . Mastery levelini ( Gerçek levelini ) Geliştirebilmek için sürekli yeni silahlar yeni warframeler geliştirmelisin .. 

Warframeye 1 rank atlatırsan 200 exp gelir . 

1.cil 2.cil ve yakındövüş silahlarından herhangi birine 1 rank atlatırsan 100 exp gelir . Bu şekilde oyunda mastery levelini geliştirebilrisin .

Bu oyunda mod sistemi var yani modların ne kadar iyi ise o kadar fazla vurursun veya o kadar çok canın kalkanın olur gibi .. Daha iyi daha güçlü silahları takabilmek içinde ilk olarak mastery levelini geliştirmelisin ..

• Like 1

En güclü silah Synapse: Clan dojo dan yaptirip ayrica atölyede gene yapman gerekiyor,

En Cok Hazar veren Warframe Nova dir.

Paris gruplarda oynamayi tavsiye edilemez, kursun atisi yavas dir.

ilgin için saol. nekros hakkında ne diyebilirsin. ?

Rica ederim!

Nekros: karanlikta onlan karsilastinmi, cok korkarsin. Oyundada o korkuyu düsmana veriyordur.

Kendisinin Abilitysi bire bir iyi organize edilmis. ve oyuna dahil edilmistir.

Nekros´u 375 Platin almayi deger. Solo oyuncular bile zor olan missionlardan rahat gecebilirler. ben bu Rahatli sadece Frost/Rinho görmüstüm.

Tavsiye mutlak edilebilir.

Iyi Günler......