Jump to content

Grup Olarak Oyuna Giremiyorum

Ainigmata
 Share

Recommended Posts

sabah oyunu indirdim baya güzelmiş oynadım felan neyse pc yi kapattım açtım bi daha girdim chat gözüküyor klana felan girdim arkadaşlarımı vs. görebiliyordum gezegen seçip oyna diyince 3960 3962 port hatası geliyor sabahta geliyordu ama giriyordu.tamam diyorum hata gidiyor sonra öyle kalıyor sürekli takım arkadaşı aranıyor diyor.

port açtım hem modemden hem güvenlik duvarından.antivirüse güvenli olarak gösterdim hatta kapattım antivirüsü.gerekli izinleri verdim yinede grup halinde oyuna giremiyorum.sabah giriyordum bi türlü anlayamadım ne oldu :S

Oyunda Karakterlerin ve silahların rank'ı maksimum 30 dur . 

Oyunda mastery levelini ( gerçek seviyeni ) geliştirebilmek için Sürekli yeni warframeler ve yeni silahlar geliştirmelisin .

1 warframeye 1 rank atlattığın zaman 200 exp gelir . 1.cil , 2.cil ve yakın  dövüş silahına 1 rank atlattığın zaman 100 exp gelir .

durumu nereye paylaşsam bilemedim buraya yazıyorum artık en hızlı şekilde seviye atlamam için ne yapmalıyım adamları öldürdüğüm zaman çıkan puanlar silah seviyesinimi arttırıyor yoksa oyundaki seviyeyimi

Xp Booster alabirsin Marketen. 2 Günlük Xp 40 Platin! 4 Günlük 80 Platin.

Benim cabük Xp bitirmek yöntemim: 6 warframe Farm edip Atölyede yaptirdim 36000 Xp

4 tane silah: 12000 Xp. 5. kere Mastery Rank öyle cikmisimdir.

Iyi Günler.