Jump to content

[WYDARZENIE] Zgaduj-zgadula, Tenno (PL Trivia) 30.08.2020 na Twitch!

Recommended Posts

Zgaduj-zgadula z Helminthem i Polskim Twórcą Warframe. Gotowi, Tenno?

PandaClemHelminth.png.acdc4c5a539efd7d7317570c0a688ecf.png

Idąc w ślady TennoTrivia z TennoConu 2020 zdecydowaliśmy się stworzyć własną zabawę, bliższą sercu Polakom: Zgaduj-Zgadula, Tenno! We współpracy z Polskim Twórcą Warframe: Adikdarkcero, zapraszamy do wzięcia udziału w krótkim quizie z pytaniami dotyczącymi Plagi! Lubicie macki? Hodujecie dziwną pleśń w łazience? Znaleźliście niezidentyfikowane organizmy w głębi lodówki? Może okażecie się ekspertami na miarę wyzwania Zgaduj-Zgaduli!

"Tak, Mag, ale gdzie mamy się udać ryzykując nasze byty? I kiedy?"

To wydarzenie odbędzie się na kanale Twitch Twórcy Warframe: Adikdarkcero 30. sierpnia 2020 o godzinie 20:00 czasu polskiego. Adik rozpoczyna streamowanie wcześniej, jeśli chcecie zaklepać miejscówki (żartuję, wystarczy zarejestrowane konto Twitch!).

"Jak to będzie wyglądać?"

To proste i będzie podobnie jak na TennoConie. 5 osób z największą ilością punktów otrzyma nagrodę!

"Och, nagrody, jestem zainteresowany/a Mag! Co dostaniemy?"
Napięcie! Dowiecie się w dniu wydarzenia!

Mamy nadzieję widzieć wielu z Was, polskich Tenno, w niedzielę na wydarzeniu. Proszę zadbajcie o swoje Helminthy w międzyczasie i odkurzcie strony Wiki dotyczące Plagi, jesli chcecie przygotować klasyczne ściągi materiały pomocnicze. >:D

• Like 8
4 hours ago, Knight_of_Cydoniaa said:

Ile to trwac bedzie bo mam nocke wtedy i nie bede mogl siedziec zbyt dlugo?

Przewidujemy 20 pytań! Tak więc nie jest to zbyt długo 😇

Polscy Tenno!

Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału! Nagrody zostały wysłane do zwycięzców ukazanych poniżej. Wygrali oni:

1. miejsce - Inaros Prime Akcesoria

2. Pakiet Wsparcia - Neofita Deimos

3. Kolekcja Deluxe wybrana przez gracza oraz Robot Doomestos Carrion

PL.PNG.02e5276f00c8435f4ea269acdf3d1ef5.PNG

@AdikDarkCero Dzięki za prowadzenie! @[DE]Kev dziękuję za obecność i wsparcie przy organizacji, jak również @Tyranq

Mam nadzieję, że wszystkim się podobało i z chęcią zorganizujemy kolejne edycje we wrześniu. Sprawdzajcie powiadomienia, by nie przegapić okazji!

• Like 5

Super event! Dziękuję bardzo zespołowi Digital Extremes za przygotowanie czegoś tak fenomenalnego! Świetnie się bawiłem! Podziękowania składam również prowadzącemu stream na platformie Twitch @AdikDarkCero, który w niezwykły sposób kierował transmisją, wykonał swoje zadanie perfekcyjnie! Dziękuję Ci @[DE]Mag za pomoc i wsparcie przy wydarzeniu! @Tyranq bez Ciebie musielibyśmy używać słownika :D @[DE]Kev Merci beaucoup! Your questions are the best! Dziękuję uczestnikom i pozdrawiam wszystkich! Our Warframes are strong!

• Like 5
1 hour ago, Knight_of_Cydoniaa said:

Event byl swietny. W takim formacie powinno byc czesciej organizowane.

Dziękujemy Wam za udział. Im więcej zaangażowania od Was tym lepsze szansę na nowe konkursy, quizy i łamigłówki od Nas!

• Like 1

Bardzo dziękuję @[DE]Mag, @[DE]Kev i @Tyranqza możliwość prowadzenia i zorganizowania tak fajnego eventu! Jak i również dziękuje licznej publiczności, aż 98% streama brało udział w Quizie! Mam nadzieję, że to nie ostatni taki event :)

A dla tych, których ominął Quiz mam tutaj nagranie z streama wraz z poradnikiem na przyszłość :)

• Like 2
  • [DE]Mag unfeatured this topic