Jump to content

Serce Deimosa: Aktualizacja 29


Recommended Posts

642e7e91f13e3410f52409eb05a962ac.png

Serce Deimosa: Aktualizacja 29

Tenno,

wiele na Ciebie czeka w Aktualizacji 29. Serce Deimosa. Zdemaskuj sekrety Deimosa, drugiego księżyca Marsa. Odkryj to, co zostało owiane tajemnicą, ukryte w Systemie Origin i dlaczego ten pełen Plagi księżyc ujawnił się dopiero teraz. Możesz rozpocząć swoje poszukiwania w Zadaniu „Serce Deimosa”, dostępnym dla graczy, którzy ukończyli Złącze Marsa.

Tenno, którzy zaczynają swoją przygodę obudzą się teraz w nowym kinowym wstępie i odnowionym samouczku z Doświadczeniem Nowych Graczy: Samouczek 3.0. Jeśli już jesteś przebudzony, Ty również możesz cieszyć się odświeżeniem, poprzez odwiedzenie Kodeksu na Twoim Orbiterze.

Xaku – Warframe zaprojektowany przez społeczność! Spotkaj amalgam trzech upadłych Warframe'ów z minionej epoki, których części zostały złożone przez Pustkę w jedność: Xaku. Przyzywa Cię.

Helminth jest gotowy; najgłębszy dotychczas system personalizacji Warframe'a. Nakarm Helmintha, aby zastąpić Umiejętności Twoich Warframe'ów! Aby zacząć ucztę, musisz zdobyć Segment Helmintha z nowego Syndykatu wewnątrz Serca Deimosa.

Jak w przypadku wszystkich głównych publikacji, utkaliśmy ogromną sieć zmian. Podczas eksploracji wszystkiego, co ma do zaoferowania Serce Deimosa, możecie znaleźć elementy typu placeholders (przyp. tłum. tymczasowe nazwy) i niedokończone funkcje - dajcie nam znać, jeśli zauważycie coś nie tak! W ramach Syndykatu Entrati istnieje oczywiście jego własna ekonomia, odnośnie której czekamy na Waszą konstruktywną opinią, gdy już zagłębicie się w jego funkcje.

Cieszcie się Sercem Deimosa, Tenno!

NOWE ZADANIE: SERCE DEIMOSA

Deimos pojawia się na orbicie Marsa, całkowicie opanowany przez Plagę… jednak wśród wijącej masy rozlega się wezwanie o pomoc, pochodzące z najbardziej antycznej fali nośnej.

Nowe Zadanie jest dostępne w Waszym Kodeksie, Tenno! Wymogiem dla "Serca Deimosa" jest ukończenie Złącza Marsa na Ziemi.

Zadanie „Serce Deimosa” przedstawi Wam najnowszy otwarty świat. Dowiedzcie się wszystkiego o mieszkańcach DRYFU KAMBIONU i duszach czających się w CENTRUM NEKRALISK!

Jeśli kupisz Xaku za Platynę, otrzymasz Mod Riven jako nagrodę za Zadanie oprócz schematu Xaku.

357d572c7fd7f8aab968e05259afab6e.jpg&key

NOWY OTWARTY ŚWIAT: DRYF KAMBIONU

Dryf Kambionu to gęsty, otwarty świat na pokrytym Plagą księżycu Marsa: DEIMOS, który jest połączony z Nekraliskiem, nowym Centrum (szczegóły poniżej). Pod powierzchnią tego otwartego świata znajdziecie Głębię, drugą warstwę. Tam można znaleźć zagadki i tajemnice, jak również spotkać Nekramechy! Dryf Kambionu zostanie udostępniony na Mapie Gwiezdnej po wykonaniu zadania Serce Deimosa.

dab77b032bfa299ad8e5807e8d989544.jpg&key

CYKL OTWARTEGO ŚWIATA: VOME KONTRA FASS

Ogarnięty Plagą księżyc, Deimos, jest pod wpływem ciągłej wojny pomiędzy VOME i FASS. Podczas gry będziecie obserwować, jak zwaśnione rodzeństwo pozyskuje dominację nad Deimosem i jego mieszkańcami.

Vome - swym delikatnym spojrzeniem.
Fass - swoim złośliwym gniewem.

Kiedy Vome wygrywa bitwę z rodzeństwem i czuwa nad Dryfem Kambionu, potężni przeciwnicy Plagi pozostaną uśpieni, a w czasie podróży możesz natknąć się na przyjazne Nekramechy.
Kiedy Fass wygrywa bitwę z rodzeństwem i czuwa nad Dryfem Kambionu, ci potężni przeciwnicy Plagi powstaną, a pogrążone w ruinie Nekramechy będą cicho spoczywać w całym Dryfie Kambionu. Im więcej będziecie grali, tym więcej dowiecie się o ich efektach!

Strzeżcie się, Tenno!

NOWE CENTRUM: NEKRALISK
Nekralisk jest Ośrodkiem Badawczym Pustki i domem dla ENTRATI - o których dowiecie się znacznie więcej, wykonując Zadanie: "Serce Deimosa". Aby zachować notki aktualizacji bez spoilerów, po prostu przedstawimy typy sprzedawców NPC dostępnych w Nekralisku! Pełny opis usług i szczegółów można odkryć w grze po ukończeniu Zadania: Serce Deimosa.

cbcd708f3f91da7079ff0aa76479c515.jpg&key

NOWE SYNDYKATY:

Entrati
Entrati są głównym Syndykatem w tym otwartym świecie. W Entrati będziecie mogli awansować dzięki Żetonom Entrati, aby zdobywać nagrody i szacunek tego starożytnego rodu Orokin.

Nekraloid
Nekraloid jest Syndykatem Operatora wewnątrz Nekralisku. Wewnętrzna Wojna jest wymagana do dostępu do tego Syndykatu. W Nekraloidzie będziecie mogli awansować używając Matryc Orokin, aby zdobyć własnego Nekramecha i nie tylko! W miarę swoich postępów odkryjecie prawdziwą naturę PUSTKI w murach Nekraloidu. (Zobacz sekcję NEKRAMECH, aby dowiedzieć się więcej o Syndykacie Nekraloidów)

SYNDYKAT ENTRATI
SYSTEM ŻETONÓW ENTRATI:

Kluczową częścią Serca Deimosa są Żetony reprezentujące każdego członka rodziny Entrati. Będą one kluczem do postępu w Syndykacie ENTRATI, by zdobyć Reputację, a rozmawiając z każdym Sprzedawcą i podejmując się Zleceń, możecie odkryć wszystko, co można zdobyć!

Istotna różnica między tym Otwartym Światem a innymi jest to, że ze względu na naturę wzajemnych relacji Entrati, używamy symbolicznego systemu Żetonów dla całej Reputacji Syndykatu. Na przykład oznacza to, że wypełniając Zlecenia, zdobędziesz „Żetony Matki”, które możesz wymienić na Reputację Entrati w dowolnym momencie w ramach swoich Dziennych Limitów. Zawsze możesz zdobyć więcej Żetonów Matki, niż pozwala na to Twój dzienny limit, co oznacza, że możesz je gromadzić i wymieniać w dogodnym dla siebie czasie! (Przeczytaj poniżej, aby zobaczyć zmiany Dziennego Limitu!)

Zlecenia / Liderka Syndykatu Entrati: Matka

• Matka pomoże spełnić wszystkie wasze potrzeby związane z postępem i zarządzaniem Syndykatem Entrati!
• Matka zapewnia dostęp do wszystkich Zleceń!

Bronie i nie tylko:

• Po ukończeniu zadania „Serce Deimosa” spotkacie postać, u której będziecie mogli załatwić wszystkie potrzeby w zakresie Broni Entrati!
• Odnajdź te nowe Mody Broni Prime w sklepie Uzbrojenia członka Syndykatu Entrati w Nekralisku! Zobacz sekcję "NOWE MODY BRONI PRIME" poniżej.

*Kitguny Plagi będą dostępne u tej postaci z rodziny Entrati w dalszych aktualizacjach Serca Deimosa.

Rybołówstwo:

• Po ukończeniu zadania „Serce Deimosa” spotkacie postać, u której będziecie mogli załatwić wszystkie potrzeby w zakresie Rybołówstwa Entrati!
• Tutaj będziecie mogli wypatroszyć Ryby Deimosa na części ryb używane w Żetonach tego członka rodziny, materiały do budowy i nie tylko.

Ochrona gatunku:

• Po ukończeniu zadania „Serce Deimosa” spotkacie postać, u której będziecie mogli załatwić wszystkie potrzeby w zakresie Ochrony Gatunku Entrati!
• Tutaj będziesz eksperymentować z Rewitalizacją (zobacz sekcję o Rewitalizacji w uwagach poniżej) i innymi Procedurami Eksperymentalnymi, zdobywaniem Pluszaków i nie tylko!

Wydobycie: Otak

• Wszystkie potrzeby w zakresie Wydobycia Entrati możecie spełnić u Otaka, którego poznaliście na TennoConie!
• Tutaj będziecie mogli wymieniać Kryształy, Rudy i nie tylko!

Osobliwości i Wymiana Żetonów:

• Po ukończeniu zadania „Serce Deimosa” spotkacie postać, u której będziecie mogli załatwić wszystkie potrzeby w zakresie Osobliwości Entrati i Wymiany Żetonów!
• Ten sprzedawca ma również dla Was trochę wyścigów K-Drive w Dryfie Kambionu!
• Tutaj można zdobyć Dekoracje Deimos i wszystkie nowe Sceny Fotobudki Deimos.

NOWE ZLECENIA I SKARBCE IZOLACYJNE

Entrati są gotowi podzielić się szeregiem nowych rodzajów Zleceń godnych Tenno - podejmijcie się ich, aby zdobywać nowe Nagrody (w tym Komponenty Xaku)!

Wypróbujcie nowe Niekończące Zlecenia, aby wykopać masę nagród Deimosa miłych waszym sercom! Po prostu odszukajcie (NIEKOŃCZĄCE) w tytule opisu Zlecenia!
Skarbce izolacyjne czekają na Was jako element Zleceń, postępujcie ostrożnie!

GŁĘBIA:
Niektóre zlecenia wysokiego poziomu pozwolą Wam zbadać GŁĘBIĘ - region pod Deimosem, pełen tajemnic, wrogów i nowych nagród! Zmierzcie się z tajemniczymi obiektami jako Operator, przestudiujcie zagadki pamięciowe i nie tylko! Skarbce Izolacyjne są pełne zgnilizny i nagród!

8acfc8af4652a930277f9cb80d442f2b.jpg&key

SYNDYKAT NEKRALOID

NOWA CZĘŚĆ ROZGRYWKI: NEKRAMECHY

W ramach Syndykatu NEKRALOID uzyskacie dostęp do wszystkiego, czego potrzebujecie, aby zacząć budować swój własny NEKRAMECH! Musicie ukończyć Zadanie: Wewnętrzna Wojna, aby mieć dostęp do tej zawartości.

W SERCU DEIMOSA startujemy z 1-nym NEKRAMECHEM, znalezionym w Syndykacie NEKRALOID! Jest w pełni konfigurowalny kolorystycznie, posiada 4 unikalne zdolności (jak Warframe) i może być przywołany do użycia przez Transferencję poprzez przedmiot Ekwipunku z Koła Sprzętu "WEZWANIE NEKRAMECHA" do użytku w DOWOLNYM Otwartym Świecie! Przedmiot Koła Sprzętu "Wezwanie Nekramecha" jest przyznawany po stworzeniu pierwszego Nekramecha!

*Dodatkowy Mech będzie zaoferowany przez tego członka Entrati w późniejszej Aktualizacji Serca Deimosa.

Poznajcie Nekramechy:

NEKRAMECH - taki sam jak na TennoConie! Rozpocznijcie Zadanie "Serce Deimosa", aby dowiedzieć się więcej o tych maszynach.

* Znajdźcie Schemat Nekramecha, a także jego Komponenty w Syndykacie Nekraloidów.

Umiejętność 1: Nekrasieć
Ciśnij kanistrem płynu grawitonowego, by stworzyć szerokie grzęzawisko, które znacznie spowolni przemierzających je przeciwników. Alternatywnie można strzelić w lecący kanister, by spowić obszar w płomieniach.

Umiejętność 2: Burzowy Całun
Otocz Nekramecha potężny polem elektrycznym, które znacznie zwiększa przeżywalność w walce w zwarciu. Przeciwnicy, którzy uderzą w całun zapłacą bólem za swe zuchwalstwo.

Umiejętność 3: Grobowe Miny
Rozrzuć wokół naładowane miny. Każda z nich po dotknięciu gwałtownie eksploduje, raniąc wrogów w promieniu trzech metrów.

Umiejętność 4: Tryb Obronny
Przyjmij nieruchomą postawę, by skorzystać z maksymalnej siły ognia i na pewien czas zwiększyć wytrzymałość strukturalną.

Nekramechy są kompatybilne z Archgunami, które mają zainstalowany Gravimag!

MODY NEKRAMECHÓW:

9bbdef9c3de8763f8db4b120e79e8eaa.jpg&key

Będziecie mogli Modować swojego Nekramecha korzystając z nowych 16 modów, uzyskanych z poległych Nekramechów.

Odwiedźcie warframe.com/droptables, aby uzyskać wszystkie odpowiedzi na pytania dotyczące dropów!

Te 16 modów Nekramech to mieszanka znanych modów Warframe'a (Rozciągnięcie Nekramecha, Intensyfikacja Nekramecha, Witalność Nekramecha itp.), A także nowych typów modyfikacji specjalnie dla Nekramech (Nekramechowy Odrzut, Nekramechowy Cios, Nekramechowe Tankowanie itp.).

NOWE UZBROJENIE: BRONIE NEKRAMECHÓW
Zarówno Cortege i Mausolon mogą zostać użyte jako Arch-Guny!

CORTEGE
Starożytna broń zaprojektowana przez Entrati używane przez ich Nekramechy. Ogień główny wysysa esencję życiową z celu, aby zasilić niszczycielski ogień alternatywny. Ciężki miotacz ognia o zaskakującym zasięgu. Ogień alternatywny wystrzeliwuje trzy pociski w stożku, które wybuchają, zostawiając na krótki czas zadający obrażenia obszar.

* Znajdźcie Schemat Cortege, a także jego komponenty w Syndykacie Nekraloidów.

MAUSOLON (przyznawany wraz z pierwszym zbudowanym Nekramechem)
Starożytna broń zaprojektowana przez Entrati używane przez ich Nekramechy. Ogień główny wysysa esencję życiową z celu, aby zasilić niszczycielski ogień alternatywny. Automatyczny ogień podstawowy, który karze przeciwników i tryb alternatywny, który ładuje się, aby uwolnić niszczycielski promień energii z dużą eksplozją w miejscu uderzenia.

*Jak wspomniano w niedawnym Dev Workshopie, każda nowa broń w tej aktualizacji zaczyna z minimalną dyspozycją Riven równą 0.5. Dotyczy to także nowej broni Arch-gun: Mausolon i Cortege. Dyspozycje Archgun nie były balansowane w przeszłości, ale będą uwzględnione w następnych, kwartalnych zmianach, poczynając od następnego Prime Access!

393dd06c07828ebb62d0b5799a2c3dd6.jpg&key

OCHRONA GATUNKU
WELOCYPODY - ŻYWE K-DRIVE
Rozrzucone po Dryfie Kambionu są pasywne kreatury, znane jako Welocypody. Tak jak są one strachliwe, jeśli dacie radę takiego złapać i wejść na niego, możecie pilotować nim niczym tymczasowym, organicznym K-Drive! Będziecie w stanie strzelać stojąc na plecach Welocypoda, tak jak z na każdym innym K-Drive! Możecie też zdecydować, by Ochronić ten Gatunek wykorzystując Karabin Usypiający, jaki nabyliście w czasie przygody na Fortunie!

PREDASYT
Te samotne drapieżniki wracają do tych samych partnerów w każdym sezonie godowym, odbywającym się na Bagnach. W innych porach roku rozpraszają się po Dryfie Kambionu. Istnieją trzy podgatunki Predasytów, które można napotkać na wolności. Po schwytaniu można owe podgatunki „Rewitalizować” na towarzyszy u Sprzedawcy Ochrony Gatunku w Nekralisku. Dowiedz się więcej o tworzeniu Towarzyszy Predasytów w sekcji „Nowi Towarzysze Plagi” poniżej.

LISAFILA
Ci padlinożercy wędrują w małych grupach, obgryzając szczątki pozostawione przez większe drapieżniki. Istnieją trzy podgatunki Lisafili, które można napotkać na wolności. Po schwytaniu można owe podgatunki „Rewitalizować” na towarzyszy u Sprzedawcy Ochrony Gatunku w Nekralisku. Dowiedz się więcej o tworzeniu Towarzyszy Lisafili w sekcji „Nowi Towarzysze Plagi” poniżej.

AWIKEA
To skrzydlate stworzenie Dryfu Kambionu można znaleźć przylegające do ścian w grupach lub latające nad głowami. Cierpliwe podejście jest najlepsze, ponieważ jeśli są wystraszone, szybko uciekają. Istnieją trzy podgatunki Awikei, które można napotkać na wolności.

KRYPTILEKS
Te zagrzebane stworzenia można czasami spotkać w pobliżu zainfekowanych roślin Plagi wyrastających z żyjącego krajobrazu Dryf Kambionu. Istnieją trzy podgatunki Cryptilexa, które można napotkać na wolności.

* Każdy z tych gatunków ma unikatowe warianty - znajdź je wszystkie!

RYBOŁÓWSTWO PLAGI
Rybołówstwo na planecie Plagi wiąże się z nowymi wyzwaniami! Ryby mogą latać (tak, latać) po Dryfie Kambionu, i istnieje wiele ich rodzajów. Niektóre ryby będą obecne tylko podczas cyklu Słońca lub Księżyca (patrzcie Fass i Vome powyżej) i mają różne rzadkości!

Przynęta: Za każdym razem, gdy Fass i Vome pojedynkują się w Dryfie Kambionu, ciało przegrywającego Wyrma rozproszy krajobraz własną pozostałością. Można zebrać i użyć pozostałości Fassa jak i Voma jako przynęty, korzystając z menu Rybołówstwa! Podobnie jak w przypadku poprzednich systemów łowienia, wrzuć Pozostałość do „wody” i zaczekaj, aż pojawi się Ryba.

Zapoznaj się z poniższą listą Ryb, aby dowiedzieć się więcej o każdej z zainfekowanych Ryb Deimosa oraz o tym, jak niektóre Ryby reagują tylko na specyficzne Pozostałości. Odwieź członka Syndykatu Entrati zajmującym się rybami w Nekralisku, aby opanować sztukę zainfekowanego Rybołówstwa!

Po zakończeniu zadania Serce Deimosa, nowy sprzedawca udostępni wam Włócznię Sparii, jak i miejsce do oddania Ryb za Reputację, lub filetowania dla części. Ryby na Deimosie są unikatowymi stworzeniami, więc upewnijcie się, że posiadacie właściwy sprzęt!

RYBY JASKINIOWE:

• Duroid - Żywa skamielina sięgająca czasów Orokin, ta nieuchwytna ryba ukrywa się pod powierzchnią basenów Egzokryny w najgłębszych jaskiniach, jakie może znaleźć.
• Akwenpulmo - Te ryby zostały celowe zakażone Plagą w ramach „eksperymentu” Entrati. Żywią się organicznymi osadami w systemach jaskiń.
• Kimeros - Plaga podporządkowała te ryby swoim własnym celom, używając ich jako przeciwciał w Egzokrynie, aby odstraszyć nie-Plagę. Pływają przepastnymi tętnicami Deimosa.
• Kondrikord- Triumf bioinżynierii Orokin, te odporne ryby zaadaptowały się do środowiska Deimosa i wydają się dziwnie odporne na Plagę. Rozwijają się w środowiskach jaskiniowych.
• Witreospin - Jakiekolwiek wyższe funkcje, które ta ryba posiadała, zostały skonsumowane, zostawiając ją jedynie automatem metalu i ciała. Uzupełnia braki prymitywnej egzystencji systemu jaskiń.
• Barbisteo - Żarłoczna jak sama Plaga, ta ryba żywi się szczątkami innych. Unika światła, preferując zamknięte otoczenie jaskiń.
• Miksostomata - Ten wyjątkowo rzadki gatunek ryb jest na granicy wyginięcia, jako że ich pozłacane mięso jest prawdziwym rarytasem dla drapieżników. Ryby te ostrożnie ukrywają się we wnętrzach jaskiń.

RYBY Z POWIERZCHNI:

• Ostimyr - Wypełniona zbędnymi, zmutowanymi organami, ta cierpka ryba jest bardzo pożądana. Wyłania się z powierzchniowych basenów tylko w świetle Wyrm Vome.
• Kryptossawek - Dawniej padlinożercy Orokin, te ryby dawno temu uległy Pladze, a teraz łapczywie ucztują na pływających zarodnikach. Można je znaleźć na całej powierzchni Deimosa. Można je znaleźć na całej powierzchni Deimosa.
• Glutinox - te potężne ryby są kanibalistami. Powstają dzięki światłu Vome, aby wchłonąć rzadkie gazy, wycofując się, gdy wznosi się Fass, pożerając swoich mniejszych krewnych w ich legowiskach.
• Amniofiz Ryby te wykluwają się z przezroczystych kokonów utworzonych w jaskiniach pod krajobrazem pełnym Plagi. Blask Fassa pobudza ich do działania.

NOWE SUROWCE PLAGI
ŻNIWA W DRYFIE KAMBIONU
Dryf Kambionu zawiera całą kolekcję nowych Zasobów do zebrania podczas zwiedzania Serca Deimosa. W przeciwieństwie do bardziej "naturalnych" Zasobów na Równinach Eidolon lub Orb Vallis, powierzchnie Dryfu Kambionu są żyjącym, oddychającym obszarem z całą kolekcją dóbr Plagi do zebrania! Odwieź Syndykat Entrati zajmujący się Górnictwem, aby dowiedzieć się więcej!

Wydobycie
KLEJNOTY

• Fasetowany Tiametryt - Pospolity
• Oczyszczony Dagonic - Pospolity
• Oczyszczony Hecyfron - Nieprzeciętny
• Gwiezdna Nekratyna - Rzadka
• Trapezowy Ksenorast - Legendarny
• Wypolerowany Embolos - Legendarny

STOPY

• Stop Adramalu - Pospolity
• Hartowany Bafolit - Pospolity
• Obrobiony Namalon - Nieprzeciętny
• Destylat Taumiczny - Rzadki

NOWI TOWARZYSZE PLAGI - REWITALIZACJA

Dryf Kambionu to nieprzyjazny świat. Chociaż kilka lokalnych gatunków dostosowało się do przetrwania wśród szalejącej Plagi, nadal padają ofiarą jej ataków. Lisafila i Predasyt nie są wyjątkiem, są zagrożone przez swoje okrutne środowisko. Możesz uratować te stworzenia Ochroną Gatunku, wypędzając je z dzikiego krajobrazu Plagi i uleczyć w Centrum Nekralisk. Tam możesz pomóc w przeprowadzaniu leczenia i „Rewitalizacji” zmieniając je w Towarzyszy.

* Uwaga: Genotypy Towarzyszy Plagi pojawią się w kolejnej aktualizacji.

Jak to działa:

1. Schwytaj

Najpierw musisz uspokoić i schwytać zranioną Lisafilę lub Predasyta (podatne stworzenia będą miały pewien blask po zranieniu przez Plagę). Musisz spotkać te stworzenia, gdy są zainfekowane i uspokoić je, zanim przegrają walkę z Plagą. Przechwycona Lisafia lub Predasyt będzie następnie przekazany do Nekraliska.

Bez interwencji te stworzenia prawdopodobnie ulegną Pladze. Wróć do Nekraliska i porozmawiaj ze Sprzedawcą Ochrony Gatunku, by ratować stworzenie mieszanką mutagenów i antygenów, aby wyleczyć go z dolegliwości.

2. Ulecz

Odwiedź Sprzedawcę Ochrony Gatunku, wybierając Rewitalizację Lisafili/Predasyta, aby rozpocząć zabieg. Istnieją trzy elementy, które przywracają stwora do zdrowia, aby mogły walczyć u Twego boku. Opcje dostępne w tych kategoriach nadają charakterystykę dla Twojego nowego Zainfekowanego Towarzysza:

Rasa: Zranione Lisafile lub Predasyty, uratowane przez Was pojawią się tutaj do wyboru. Podgatunek stworzenia określa jego wygląd fizyczny, podstawowe statystyki i instrukcje.

Mutagen: Adaptuje Plagę, aby zapewnić pewne rodzaje odporności. Efekty uboczne Mutagenów obejmują zmiany wyglądu ogona.

Antygen: Dopasowuje Plagę do wybranych Polaryzacji (Vazarin, Naramon, Madurai, oraz Penjaga). Efekty uboczne Antygenów obejmują różne zmiany fizyczne.

Mutageny i Antygeny mogą być kupione u Sprzedawcy Ochrony Gatunku w Nekralisku.

3. Zatrzymaj lub Uwolnij

Po pomyślnym ocaleniu stworzenia możesz je zatrzymać lub uwolnić. Zatrzymanie stworzenia sprawi, że będzie ono dostępne jako zaufany Towarzysz, a wypuszczenie go z powrotem na wolność pozwoli zyskać Reputację u Entrati.

0519157e938d1f3b16a18142ece5055f.jpg&key

NOWI WROGOWIE PLAGI
Istoty DEIMOS przemierzające Dryf Kambionu ucztują na czymkolwiek wystarczająco głupim, by wejść na ich odludne terytorium. Strzeż się pędzącego terroru Deimos Carnis, potężnego uderzenia Deimos Saxum i podziemnego terroru Deimos Jugulus. Z wieloma odnóżami i przerażającym apetytami, te stworzenia Plagi czekają tylko, by pożreć nieostrożnych Tenno, którzy wejdą im w drogę!

NOWE ZESTAWY MODÓW PLAGI:

Trzy nowe Zestawy Modów są dostępne! Zestawy modów Saxum, Jugulus i Carnis można zdobyć z nagród Zleceń Dryfu Kambionu lub od odpowiednich jednostek Plagi w Dryfie Kambionu.

Zestaw Modów Saxum:

Skorupa Saxum (Warframe): +60% Pancerza, +90% Życia.
Plwocina Saxum (Pistolet): +90% Obrażeń Miażdżących, +60% Szansy Statusu.
Klatka Saxum (Broń biała): +90% Obrażeń Miażdżących, +60% Szansy Statusu.
Bonus zestawu (kiedy wszystkie są zainstalowane): Uniesieni wrogowie wybuchają w czasie śmierci, zadając 30% Maksymalnego Życia Wroga jako Obrażenia Miażdżące w promieniu 6m.

Zestaw Modów Jugulus:

Skorupa Jugulus (Warframe): +60% Pancerza, +90% Życia.
Kręgosłup Jugulus (Pistolet): +90% Obrażeń Przebijających, +60% Szansy Statusu.
Kolce Jugulus (Broń biała): +90% Obrażeń Przebijających, +60% Szansy Statusu.
Bonus zestawu (kiedy wszystkie są zainstalowane): Ciężkie uderzenie bronią białą w ziemie uwalnia przebijające wicie w promieniu 10m, zadając 75 Przebijających Obrażeń i ogłuszając ich na 3s. Czas odnowienia: 6s.

Zestaw Modów Carnis:

Skorupa Carnis (Warframe): +60 Pancerza, +90 Życia.
Żądło Carnis (Pistolet): +90% Obrażeń Tnących, +60% Szansy Statusu.
Żuwaczki Carnis (Broń biała): +90% Obrażeń Tnących, +60% Szansy Statusu.
Bonus zestawu (kiedy wszystkie są zainstalowane): Zabicie wroga Ciężkim atakiem zapewnia 30% Uników i niewrażliwość na zmiany statusu na 6s.

 

NOWA BROŃ ENTRATI

f7bc750c537e8277ed53115d219fc3fd.jpg&key

TRUMNA
Starożytna broń zaprojektowana przez Entrati. Ten przerośnięty karabin automatyczny korzysta z osłabiającego ognia, by pochłaniać esencję życia z wrogów, z każdym trafieniem ładując niszczycielski pocisk ognia alternatywnego.

*Znajdźcie Schemat i Komponenty Trumny, u członka Syndykatu Entrati, zajmującego się Bronią!

81e0f698b7860242bbc8e603c5ad2862.jpg&key

SEPULCRUM
Ten starożytny dwulufowy pistolet Entrati wystrzeliwuje dwa pociski, które wybuchają po zderzeniu. Z każdym uderzeniem, wysysają esencję życia wroga, by naładować zabójczy, namierzający atak alternatywny.

*Uzyskaj Schematy i Komponenty Sepulcrum od członka Syndykatu Entrati zajmującego się bronią!

e7c06b75df1c2e0c2a1f088462c2a018.jpg&key

NOWA CZĘŚĆ ROZGRYWKI: HELMINTH

PRZEGLĄD PEŁNEGO DEV WORKSHOPA:

Dostosuj Umiejętności Warframe z niedoświadczoną wcześniej głębią! Przedstawiamy HELMINTH.

System Helminth to rozszerzenie Pokoju Helmintha na waszym Orbiterze - możecie kojarzyć ten pokój wyłącznie jako przestrzeń wypełnioną Plagą, gdzie możecie usunąć Torbiel Helmintha. Wraz z Aktualizacją "Serce Deimosa" to wszystko się zmienia. System Helminth umożliwia dostosowanie Warframe'ów poprzez wstrzykiwanie nowych Umiejętności w miejsce istniejących.

Po odblokowaniu Systemu Helminth, możecie dokonać szybkiej podróży do Lecznicy Helminth przez Wyposażenie w menu pauzy!

Dokładne wyjaśnienie:

Jak to działa?

By skorzystać z Helmintha, musicie zdobyć "Segment Helmintha". Można go pozyskać z Serca Deimosa od członka Syndykatu Entrati zajmującego się Ochroną Gatunku (po uzyskaniu Rangi 3 z Entrati) i następnie zainstalować na swoim Orbiterze w pokoju Helmintha, aby rozpocząć swoją przygodę z Helminthem!

Kiedy system jest gotowy, oferuje dwa kluczowe aspekty:

- Można zastąpić 1 Umiejętność danego Warframe'a.
- Każdy Warframe może być Asymilowany, aby permanentnie oddać do dyspozycji Helmintha jedną, konkretną Umiejętność.

Dla kogo jest ta możliwość?

Uważamy ten system dostosowywania za skierowany dla bardzo doświadczonych graczy Warframe (Wymóg 8. Mistrzowskiej Rangi). Nie zamierzamy umożliwić nowym graczom odblokowania tego systemu. Celowo umieściliśmy Segment głęboko w postępie gry, aby upewnić się, że tylko doświadczeni gracze będą mogli uzyskać dostęp do Segmentu i rozpocząć swoją podróż z Helminthem.

Czym są Surowce / Wydzieliny?

Praktycznie każdy, kiedykolwiek zdobyty przez was Surowiec może zostać użyty do nakarmienia Helmintha - wasze zapasy mają nowy dom! Karmienie tworzy WYDZIELINY, które umożliwiają korzystanie z Helmintha dla dostosowywania Umiejętności.
Helminth ma zróżnicowany apetyt - upewnijcie się, że karmicie Helmintha Surowcami, które chce jeść, aby uzyskać najlepsze wyniki Wydzielin! Wybór tego, czym nakarmicie Helmintha, zdecyduje o jego gotowości do nagradzania wydzielin - zróżnicujcie jego dietę, aby uzyskać najlepsze wyniki!

Na stałe?

Wstrzyknięte Umiejętności można usunąć poprzez kliknięcie przycisku - pozostaną w danym Warframe'ie tak długo, jak długo będziecie chcieli!

Asymilowanie Warframe'a jest permanentne - Asymiluj tylko Warframe'y, którymi na pewno nie chcesz już grać. Zawsze możesz ponownie zdobyć lub kupić na nowo asymilowane Warframe'y.

Czy Konfiguracje mają znaczenie?

Możecie pogłębić dostosowywanie poprzez zamianę Umiejętności tylko w niektórych konfiguracjach, tak jak było prezentowane na demie! Chcielibyśmy jednak rozwinąć to dalej, aby pokazać, jak daleko można się posunąć.

Możecie posiadać 1 wstrzykniętą Umiejętność W DANEJ konfiguracji!

Sadzając Excalibura na krześle, można wstawić Porażenie w Konfiguracji A, Linienie w Konfiguracji B, oraz Kroczącego w ogniu w Konfiguracji C!

Na przykład, jeśli chcecie, aby w Excaliburze zastosowano Porażenie w Konfiguracji A, ale chcesz, aby Konfiguracja B i Konfiguracja C pozostały domyślne w przypadku Tnący Pęd, możecie to zrobić!

Co dają Rangi Helmintha?

Karmiąc i używając systemu Helminth, awansujesz! Każda ranga odblokowuje coś innego - od nowej mocy po więcej Gniazd Asymilacji (maksymalna ranga Helminth = nieograniczona liczba Gniazd Asymilacji), upewnijcie się, że podnosicie kolejne rangi, regularnie karmiąc Helmintha, asymilując i wstrzykując swoje Warframe'y!

Jakie są Umiejętności Helmintha?

Helminth zapewnia własne unikalne Umiejętności:

WZMOCNIENIE
Zwiększa siłę następnej użytej Umiejętności.

MUNICJA ENERGII
Zwiększa efektywność zużycia amunicji.

MOBILNOŚĆ PLAGI
Zwiększa prędkość manewrów parkouru.

NAZNACZONY ŚMIERCIĄ
“Ogłusz wroga, a część kolejnych zadanych obrażeń zostanie przekazana wszystkim wrogom wokół niego."

ODBUDUJ TARCZE
Natychmiast przywraca Tarcze.

PRZENIKLIWOŚĆ
Kolejna próba hakowania będzie automatycznie zakończona powodzeniem.

WEZWANIE MISTRZA
Uzdrów swojego Towarzysza i przyzwij go do swojego boku.

PRZYSPIESZONE CIERPIENIE
Trafia wrogów w obrębie stożku, dotknięci wrogowie tracą Status Krwawienia i Toksyn, a pozostałe obrażenia tych statusów zostaną im zadane w pojedynczym impulsie.

Czym jest Asymilacja?

Oprócz własnych zdolności Helmintha, możecie asymilować Warframe'a, aby uzyskać 1 konkretną Umiejętność na stałe w pamięci Helmintha (lista poniżej). Nie zezwalamy na Asymilowanie żadnych Prime Warframe'ów, ale możesz Wstrzyknąć Umiejętności w Prime Warframe'y! Warframe'y mogą być Asymilowane na dowolnej randze (nie muszą mieć rangi 30).

Asymilacja polega na permanentnym dodaniu podstawowego Warframe'a do biologii Helmintha. Co 24 godziny można asymilować 1 Warframe.

Czym jest Wstrzyknięcie?

Wstrzyknięcie jest procesem przyznawania Umiejętności Warfarme - bez względu na to, czy pochodzi ona od Helmintha czy innych Warframe'ów. Każdy Warframe może otrzymać 1 Wstrzykniętą Umiejętność na raz w dowolnym gnieździe Umiejętności (tj. mozna umieścić Porażenie na dowolnym z 4 gniazd Umiejętności).

Jakie Umiejętności można zdobyć za Asymilację Warframe'a?

Poniższa tabela przedstawia aktualną listę Umiejętności, które mogą być pozyskane poprzez Asymilację Warframe'a.

WARFRAME - UMIEJĘTNOŚĆ- MODYFIKACJA - NOTKI DEWELOPERÓW

Ash - Shuriken - Poszukujący Shuriken
Atlas - Petryfikacja - Skalny Wzrok - Nie stworzymy Gruzu.
Banshee - Cisza - Grobowa Cisza
Baruuk - Kołysanka - Wieczna Kołysanka
Chroma - Strażnik Żywiołów - Wieczna Straż
Ember - Ognisty Podmuch - Leczący Płomień
Equinox - Sen lub Wściekłość - Opanowanie i Amok - W zależności od Koloru Energii użyjemy Snu lub Wściekłości.
Excalibur - Rozbłysk - Promienne Wykończenie
Frost - Lodowa Fala - Zlodowaciała Fala
Gara - Spektrofuria - Spektrosyfon
Garuda - Ołtarz Krwi - N/A
Gauss - Syfon Termiczny - N/A
Grendel - Żywienie - N/A - Utrzymuje leczenie i daje tylko Odżywcze Uderzenie.
Harrow - Potępienie - Trybunał
Hildryn - Grabież - Płonąca Grabież - Wysysa 50 Energii zamiast 50 Tarcz.
Hydroid - Nawał Artyleryjski - Korodujący Nawał
Inaros - Susza - Klątwa Suszy
Ivara - Kołczan - Wzmocniony Kołczan - Kliknij "Kamuflaż", przytrzymaj: "Hałas". Modyfikacja dotyczy tylko Kamuflażu i Strzały z Linką.
Khora - Omotanie - N/A
Limbo - Wygnanie - Przystań Szczeliny - Zmiana podstawowej Umiejętności: Dodano opcję „Anuluj umiejętność, przytrzymując”, aby wypuścić wrogów ze Szczeliny.
Loki - Przynęta - Zbawicielska Przynęta
Mag - Przyciągnięcie - Chciwe Przyciągnięcie
Mesa - Strzelnica - Płomień Wylotowy
Mirage - Zaćmienie - Półmrok
Nekros - Terror - Przygważdżający Terror
Nezha - Kroczący z Ogniem - Wulkaniczny Przepływ
Nidus - Larwa - Wybuchowa Larwa
Nova - Gwiazda Pustki - Gwiazda Neutronowa
Nyx - Kontrola Umysłu - Psychoza
Oberon - Cios - Natchniony Cios
Octavia - Rezonator - Przewodnik
Protea - Posiłki - N/A
Revenant - Zjawa - Oślepiająca Zjawa
Rhino - Ryk - Przeszywający Ryk
Saryn - Linienie - Regenerujące Linienie
Titania - Czarowięzy - Zaklęte Żniwa
Trinity - Studnia Życia - Woda Życia - Wzmocniono podstawową Umiejętność - teraz przywraca niewielką ilość leczenia w rozciągniętym okresie czasu. Jeśli trafisz wroga,% zadanych obrażeń zamieni się na Leczenie Obszarowe.
Valkyr - Zew Wojenny - Wieczna Wojna
Vauban - Nerwule - Bank Tesli
Volt - Porażenie - Elektrowstrząs
Wisp - Skrzące Wyładowanie - N/A
Wukong - Przeciwstawienie - N/A
Xaku - Szept Xata - N/A
Zephyr - Wybuch Powietrzny - N/A - Wzmocniono podstawową Umiejętność - teraz ma możliwość PRZYTRZYMANIA lub NACIŚNIĘCIA. PRZYTRZYMAJ, aby otrzymać oryginalną funkcjonalność. NACIŚNIJ, aby wessać wrogów w Wir.

Dlaczego te Wstrzyknięte Umiejętności Warframe'a mają takie obostrzenia?

Po opiniach graczy i naszych własnych testach gry było oczywiste, że te Umiejętności Wstrzyknięte do Warframe'a mogą być przeważającym wyborem; co nie jest idealne. Zamiast zmieniać Umiejętność wyłącznie z powodu tych obaw, zdecydowaliśmy się nadać im drobne obostrzenia, gdy zostaną wstrzyknięte.

Jakie mamy zabezpieczenia?

Ponieważ w dowolnym momencie możecie usunąć Umiejętność jednym kliknięciem przycisku, będziecie mogli bezpiecznie eksperymentować z wieloma kreatywnymi kombinacjami.

Na przykład, jeśli zastąpicie "1" Grendela - zestaw umiejętności przestaje działać! Jeśli zmienicie lub ponownie przypiszecie Umiejętności już przypisane do zastosowania taktycznego Railjacka, możecie po prostu ich nie mieć lub mieć na ich miejsce nową! Jeśli umieścicie Grabież Hildryn na Inarosie, nie otrzymacie tarcz - ale przeciwnicy objęci umiejętności stracą Pancerz/Tarcze.

Wszystko zależy od Was - bawcie się dobrze eksperymentując, Tenno!

A co z Umiejętnościami wzmacniającymi Obrażenia?

Jak widać, mamy dwie Umiejętności zwiększające Obrażenia: Zaćmienie Mirage i Ryk Rhino. Tworzymy specjalny przypadek dla tych Umiejętności, gdy zostaną naniesione na Warframe'y z podobnymi Umiejętnościami (tj. Chroma, Mirage, Rhino, Octavia). Kiedy je wstrzykniesz, otrzymasz informację, że możesz mieć tylko 1 umiejętność Wzmocnienia Obrażeń na raz, a zatem jesteś ograniczony do zastąpienia tego typu umiejętności. To znaczy - wstrzyknięte Umiejętności Wzmacniające Obrażenia w Warframe'ach, które już je posiadają, można umieścić tylko wymieniając istniejące Umiejętności Wzmacniające Obrażenia. Jednak to ograniczenie nie dotyczy pozostałych, ponad 30, Warframe'ów.

Co dokładnie dzieje się przy tej Asymilacji Warframe'a?

Asymilowane Warframe'y łączą się z Helminthem w wiecznej więzi. Będą żyć w kwiecie Lotosu, który pasuje do kolorów Asymilowanego Warframe'a, w wiecznym honorze.

Czy „Helminth” to imię na stałe?

Nie lubicie go? W każdej chwili możecie zmienić nazwę swojego Helmintha!

Czy Helminth jest psiarzem czy kociarzem?

No cóż... przekonacie się…

WARFRAME ZAPROJEKTOWANY PRZEZ SPOŁECZNOŚĆ: XAKU
Ani on, ani ona, Xaku to kompozyt… Jednostka Warframe złożona z innych, zagubionych we wczesnych ekspedycjach Entrati Void. Xaku opanował moc Pustki, aby przerażać i oszukiwać swoich przeciwników.

Stworzony przez społeczność w Projekcie Społeczności dla Tworzenia Warframe'a od tematu, przez estetykę, aż po Umiejętności. Grafika koncepcyjna Xaku została wykonana przez fana-artystę w naszej społeczności, Eornheita!

Jako że XAKU jest Warframem społeczności, przeprowadzimy drugą fazę poprawek umiejętności opartych o opinie wszystkich platform, by zapewnić, że rewizje wynikają z doświadczeń społeczności. Omówimy to w Dev Workshopie, jak tylko wasze opinie trafią na nasze biurka!

Umiejętność Pasywna
25% szansy na kompletne przeniknięcie obrażeń broni przez Xaku.

SZEPT XATA
Zadawaj Obrażenia Pustki wyposażoną bronią z każdym atakiem, gdy ta umiejętność jest aktywna.

UŚCISK LOHK
Wici Pustki kradną bronie pobliskich wrogów, aby użyć je jako Twoje własne unoszące się i automatycznie namierzające uzbrojenie.

ZAGUBIONY
Przełączaj się pomiędzy i wybierz spośród trzech Umiejętności pochodzących od Warframe'ów, które tworzą Xaku: Oskarżenie, Spojrzenie i Zaprzeczenie. Przełączaj się pomiędzy nimi naciskając, a użyj ich przytrzymując wybraną.

OSKARŻENIE - Tworzy obszarową szczelinę na ograniczony czas, a ona korumpuje wrogów, którzy chodzą w tym promieniu, aby walczyć u boku Xaku.

SPOJRZENIE - Xaku wydaje z siebie krzyk wielu głosów i zamyka wrogi cel (maks. 2) w miejscu klatką z wici Pustki. Wrogowie, którzy znajdą się w promieniu uwięzionych ofiar, będą mieli zmniejszony Pancerz i Tarcze.

ZAPRZECZENIE - Xaku wystrzeliwuje promień, który zadaje obrażenia Pustki i może usunąć odporność na typ obrażeń u Świadomych. Wrogowie, którzy przeżyją cios, są zawieszeni w powietrzu.

ROZLEGŁY NIE-CZAS
Tymczasowo zrzuć fragmenty Xaku w niszczycielskiej eksplozji, a następnie krocz po polu bitwy w nowej, szybszej formie szkieletu. Wrogowie trafieni odłamkiem ciała otrzymują obrażenia, słabną wobec obrażeń Pustki. Podczas gdy Xaku będąc w postaci szkieletu, ma 75% redukcji obrażeń i zwiększoną mobilność. Należy użyć ponownie w dowolnym momencie, aby powrócić do pełnej formy Xaku.

• Podobnie jak w przypadku Equinox, dostępny jest przełącznik w Arsenale, aby zobaczyć Xaku w swojej formie „Rozległego Nie-Czasu”.

8648a4c8cdcb93e781c642a93579be22.jpg&key

PAKIET XAKU
Xaku wyłania się z Pustki jako osobliwa i tajemnicza nowa siła. Zawiera Warframe'a Xaku, Syandanę Artifex i Wachlarz Quassus. Zawiera także 3-dniowy Wzmacniacz Biegłości i Kredytów.

XAKU: HEŁM KINTSU
Xaku zyskuje unikatowy profil w tym osobliwym hełmie złożonym z pozostałości kilku innych, mniej szczęśliwych Warframe'ów. Grafika koncepcyjna i rzeźba Xaku: Hełm Kintsu została wykonana przez artystę z naszej społeczności, Faven.

SYANDANA ARTIFEX
Ta techno-organiczna syandana mości się na ramieniu, sprawiając, że sylwetka Warframe staje się wyjątkowo spiczasta. Charakterystyczna Syandana Xaku. Grafika koncepcyjna Syandany Artifex została wykonana przez artystkę z naszej społeczności, Karu.

QUASSUS
Odpędź wroga tym ciężkim wachlarzem. Quassus rozrzuca eteryczne sztylety, które są jeszcze bardziej zabójczo celne, gdy używa go Xaku, jako swojej charakterystycznej broni. Grafika koncepcyjna Ciężkiego Wachlarza została wykonana przez artystę z naszej społeczności, Kedemel.

*Znajdziecie Quassus na Rynku w grze lub jego Schemat ze Zleceń Entrati.

 

DOŚWIADCZENIE NOWYCH GRACZY: ULEPSZONY SAMOUCZEK

Tenno rozpoczynający swoją podróż w Warframe obudzą się teraz do nowego, filmowego wprowadzenia i odświeżonego Samouczka.

Nowy Samouczek Warfarme kontynuuje opowieść wprowadzoną w zwiastunie filmowym wyreżyserowanym przez Dana Trachtenberga. Mechaniki, które stały się główną częścią rozgrywki Warframe, jak skoki balistyczne, są teraz częścią samouczka. Przemierzajcie Równiny Eidolon by uciec Kapitanowi Vorowi i rozpocznijcie swoje zadanie odkrycia zagubionych wspomnień!

*Tenno, którzy już ukończyli Samouczek mogą przejść odświeżoną wersję przez odwiedzenie części Kodeksu w swoim Orbiterze dla tego Zadania z nową nazwą: "Przebudzenie" (można je ukończyć wielokrotnie)!

Zmiany K-Drive:
Od jakiegoś czasu otrzymywaliśmy regularne prośby o sprawienie, by broń działała na K-Drive'ach, w wyniku czego udostępniliśmy Broń Drugorzędną, gdy będziecie szusować ze stylem! Pamiętajcie, że broni można używać tylko, kiedy wasz K-Drive jest na ziemi i można ją schować podczas skakania, wykonywania przewrotów, grindowania i innych iskrzących manewrów!

Wejście na wasz K-Drive będzie wyglądało normalnie, dopóki nie naciśniecie skrótu, aby wyposażyć swoja broń boczną (domyślnie klawisz F). Naciśnijcie ponownie, aby ją odłożyć i wykonać te odlotowe triki.

2cb48dbb8bf84073b5a97a1e9e9f6516.jpg&key

NOWE MODY K-DRIVE
Wraz z rozszerzeniem funkcjonalności K-Drive, dodaliśmy nowe mody K-Drive do wykorzystania przez was! Roky w Fortunie posiada te wszystkie nowe towary w zamian za Reputację Nawiewniaków, nie zapomnijcie złożyć Nawiewniakom wizyty!

• Primo Chwała - Zwiększa Maksymalne Kombo Sztuczek do 6000.
• Bomba Lądowa - Naciśnij i przytrzymaj Grind w powietrzu, by spowodować Falę uderzeniową w promieniu 20m.
• Sok - Wykonywanie trików ładuje Energię: 55 Energii za 100 Punktów Trików.
• Ścieżka Oparów - Dodaje 10 Przyspieszenia. Kosztuje 10 Energii/s.

NOWE MODY BRONI PRIME

Paris Prime:
Bhisaj-Bal - Odzyskuje 300% Życia za każde 3 Efekty Status. +90% Szansy Statusu.

Akstiletto Prime:
Zazvat-Kar - +75% Wydajności Amunicji podczas szybowania

Soma Prime:
Hata-Satya - Każde trafienie zwiększa Szansę Trafienia Krytycznego o 1.2% (maks. 500%). Resetuje się przy przeładowaniu lub zmianie broni.

Akbronco Prime:
Damzav-Vati - +240% Obrażeń Wirusowych

*Odnajdź te nowe Mody Broni Prime w sklepie Uzbrojenia członka Syndykatu Entrati w Nekralisku!

 

e833fa7617d4ed279a5b210a4c5c1f68.jpg&key

NOWE PRZEDMIOTY NA RYNKU

PAKIET PLAGI DEIMOS
Jesteś zarazą i plagą dzięki Pakietowi Plagi Deimos. Zawiera pistolet Zymos, pazury Keratinos i Syandanę Sordario.

ZYMOS
Zaraź swoich przeciwników tym rozpraszającym zarodniki pistoletem. Trafienia w głowę wbijają się i eksplodują, uwalniając chmury zarodników, które wyszukują pobliskich wrogów.

* Znajdźcie Schemat Zymosa, a także jego Komponenty w Syndykacie Entrati!

KERATINOS
Zostaw ślad tymi pazurami Plagi o zwiększonym zasięgu ciężkich ataków.

* Znajdźcie Schemat Keratinosa, a także jego Komponenty w Syndykacie Entrati!

SYANDANA SORDARIO
Bioluminescencyjny blask tej Syandany zaraźliwe przyciąga wzrok.

77af4d4ef5dd563505e8ebf5b9b769cc.png&key

KOLEKCJA HYDROID RAKKAM
Dołącz do burdy w swoim zawadiackim pięknie z Kolekcją Rakkam. Zawiera Skórkę Hydroid Rakkam (Kraken w Roju Macek Hydroida także może nacieszyć się nowym wyglądem Deluxe, gdy skórka jest założona), Skórka Włóczni Carcinus oraz Skórka Dirigi Scyph i akcesoria dla Twojego Strażnika. Zawiera również Płaszcz Durangara jako dodatkowy dodatek dla Hydroida.

HYDROID: SKÓRKA RAKKAM
Zwiewny strój, pozwalający na swobodę ruchów w ferworze walki. Kraken Roju Macek Hydroida również może nacieszyć się z nowym wyglądem Deluxe po założeniu tej skórki. Zawiera również Płaszcz Durangara jako dodatkowy dodatek dla Hydroida.

WŁÓCZNIA: SKÓRKA CARCINUS
Uderz niczym fala przypływu w swoich wrogów dzięki tej Skórce do Włóczni.

DIRIGA: SKÓRKA SCYPH
Twój Strażnik uosabia meduzę i jej śmiercionośne żądło tą skórką deluxe.

MASKA SCYPH
Przystawka maski dla Twojego Strażnika w stylu Scyph.

OGON SCYPH
Stylowy ogon dla Twojego Strażnika w stylu Scyph.

SKRZYDŁA SCYPH
Para skrzydeł dla Twojego Strażnika w stylu Scyph.

Zmiany Limitu Dziennej Reputacji:
Wprowadzono zmiany Limitów Dziennych Reputacji, aby zapewnić wyższy limit dla każdej Mistrzowskiej Rangi. Po rozpoczęciu Warframe z MR0, Wasz Dzienny Limit Reputacji zacznie się od 8500 i będzie bardziej wzrastał stopniowo w zależności od Mistrzowskiej Rangi. Będziecie mieć teraz również dostęp do większego Dziennego Limitu Reputacji na każdej randze mistrzostwa w porównaniu do poprzedniego systemu! Zmiany wejdą w życie od następnego Dziennego Resetu.

Limit Reputacji na Rangę Mistrzowską - Stary - Nowy
0 - 1000 - 8500
1 - 2000 - 9250
2 - 3000 - 10 000
3 - 4000 - 10 750
4 - 5000 - 11 500
5 - 6000 - 12 250
6 - 7000 - 13 000
7 - 8000 - 13 750
8 - 9000 - 14 500
9 - 10 000 - 15 250
10 - 11 000 - 16 000
11 - 12 000 - 16 750
12 - 13 000 - 17 500
13 - 14 000 - 18 250
14 - 15 000 - 19 000
15 - 16 000 - 19 750
16 - 17 000 - 20 500
17 - 18 000 - 21 250
18 - 19 000 - 22 000
19 - 20 000 - 22 750
20 - 21 000 - 23 500
21 - 22 000 - 24 250
22 - 23 000 - 25 000
23 - 24 000 - 25 750
24 - 25 000 - 26 500
25 - 26 000 - 27 250
26 - 27 000 - 28 000
27 - 28 000 - 28 750
28 - 29 000 - 29 500
29 - 30 000 - 30 250
30 - 31 000 - 31 000

Zmiany i Poprawki Ekranu Podsumowania Misji / Zakończenia Misji:

• Zmieniono kolejność różnych Nagród na ekranie Zakończenia misji:
   • Medaliony Syndykatu pojawiają się teraz nad Modami i Surowcami.
   • Mody pojawią się teraz zawsze nad Zasobami o tej samej rzadkości.
• Usunięto sortowanie według „Typu”, ponieważ sortowanie według „Ważności” już robi to samo w bardziej logiczny sposób.
• Zaktualizowano okno tablicy wyników Konklawe i Indeksu, dodając nowy styl ekranu Zakończenia misji.
• Dodano przycisk „ukryj” w lewym górnym rogu ekranu Podsumowania misji i ekranu Zakończenia misji. Najedźcie kursorem na ikonę „oka”, aby ukryć interfejs Podsumowania misji, aby w razie potrzeby uzyskać wyraźny obraz otoczenia podczas przeglądania statystyk w trakcie misji. Ta ikona usuwa również ogólny interfejs użytkownika z dioramy Warframe'a znajdującego się w tle na ekranie Zakończenia misji. Teraz można robić zrzuty ekranu swojej drużyny, która wygląda naprawdę świetnie.
• Przycisk wyjścia będzie teraz pulsował, gdy będzie dostępny po powrocie do Orbitera.
• Nakładka drużyny jest teraz wyświetlana na ekranie wyników / na ekranie Zakończenia misji w misji oraz po powrocie do Orbitera.
• Wstrzymanie Warframe podczas przeglądania rezultatów Misji (Tab) zamyka teraz rezultaty misji przed otworzeniem menu pauzy, by uniknąć nakładania się interfejsów.
• Dodaliśmy więcej medali do ekranu Zakończenia misji związanych z:
   • Użycia Kapsuł Podtrzymywania Życia i Znalezione Podręczne Moduły Podtrzymywania Życia / Ogniwa Energetyczne
   • Uleczeniem
   • Celami Ratunku
   • Pierwszym graczem, który znalazł Medalion Syndykatu
• Podczas powrotu z Otwartej Lokacji do odpowiedniego Miasteczka (Równiny -> Cetus, itd.), ekran Podsumowania Misji nie będzie zatrzymywać już ruchu gracza aż do zakończenia początkowej animacji.
• Zmniejszono widoczność kolorowego tła w szybkim oknie podsumowania misji (otwieranym za pomocą Tabu).
• Dodano nową muzykę do ekranu Podsumowania Misji!
• Naprawiono niewyświetlanie wariantów Medalionu Syndykatu obok siebie w sekcji Nagród Zakończenia misji.
• Naprawiono niepoprawne usuwanie muzyki i dźwięków z Zakończenia misji w Orbiterze podczas grania.
• Naprawiono medal za Zabitych Bossów na ekranie Zakończenia misji, który zaliczał Eximusy i inne zabójstwa VIP-ów.
• Naprawiono niezaliczanie poprawnie Sfory Hiena do Medalu Zabicia Bossów.
• Naprawiono niezapamiętywanie preferencji sortowania nagród ekranu Podsumowania Misji w następnych sesjach.
• Naprawiono nakładanie się ekranu Podsumowania Misji na ekran Dziennego Trybutu.
• Naprawiono podwójne liczenie trafień w walce wręcz w medalu Celności.
• Naprawiono kilka błędów skryptów na ekranie Zakończenia misji.

Zmiany Quellora:

• Zmniejszono koszt amunicji Alternatywnego ognia z 75 do 50.
• Wydłużono żywotność pocisku ognia alternatywnego z 0,095s do 0,12s

Dodatki ogólne:

• Zdobądźcie nowe sceny Fotobudki przedstawiające porywające obszary Dryfu Kambionu i Głębi! Znajdźcie je w Syndykacie Entrati!
• Dodano nowe Wyzwania Deimosa:
   • Jugger-Niet
   • Zabij 5 Juggernautów w Dryfie Kambionu.
   • Zakazany Owoc
   • Zbierz 50 Ganglionów z Haptycznych Liści.
   • Robacza Jazda
   • Przejedź się na 20 Welocypodach.
   • Zabij To Ogniem
   • Spal 100 Zainfekowanych Guzów.
• Dodano nową Instrukcję Oxylusa dostępną u Simarisa!
   • Botanik
      • Strażnik Oxylus zeskanuje teraz rośliny w promieniu 20m w przeciągu 5s. Zużywa to ładunki Skanera Kodeksu.

Ogólne zmiany:

• Mody Akolitów zostały przeniesione do Zleceń Entrati, ponieważ wycofujemy powtórkę tego wydarzenia, jednak to nie będzie ostatnia rzecz jaką usłyszycie o Akolitach. Więcej informacji już wkrótce!
• Magnetyzm Mag posiada teraz dodaną funkcjonalność widzianą wcześniej w filmie "Przebudzenie". Teraz kiedy Magnetyzm zostanie przytrzymany w przeciwieństwie do pojedynczego naciśnięcia, Mag będzie trzymać bańkę magnetyzmu przed sobą, która będzie pochłaniać pociski. Ponowne użycie tej umiejętności rzuci skumulowane w stożku obrażenia w przeciwników. Mag będzie też wstanie chodzić trzymając bańkę.
• Obszary Otwartego Świata posiadają teraz własne ikony na Mapie Gwiezdnej!
• Boje Wrogów są teraz wyłączone na misjach Inwazji, ponieważ przywołani przez Boje wrogowie nie atakowali cię, gdy będąc na misjach Inwazji sprzymierzyliście się z odpowiednią frakcją.
• Dokonano ulepszenia dotyczącego cieniowania włosów, gdy włączone jest Odroczone Renderowanie.
• Zestawy modów Powietrza, Drapieżcy i Proton mają teraz unikalne ikony zestawów.
• Węzły Deimos zostały wmieszane do rotacji misji Mobilizacji, Syndykatów i Szczelin Pustki.
• Można teraz zejść z K-Drive poprzez przytrzymanie "X".
• Zaktualizowano opis Athodai, aby wskazywał, że „ZABÓJSTWA strzałem w głowę wyzwalają Przeciążenie”.
• Usunięto niektóre ostrzeżenia dotyczące starszych specyfikacji systemów z programu startowego.
• Decyzja o wniesieniu maksymalnej ilości Medalionów Syndykatów zaokrągli teraz w górę, by umożliwić wykorzystanie ilości Reputacji, zamiast zatrzymywać się przed. Zwiększanie ilości dodawanych Medalionów i pojedyncze Medaliony będą teraz uznawać ten limit.
• Zmieniono "10% Niższa Wydajność Przewodzenia" skórki Brokk Fraggora na "-1s Trwania Kombo".

Poprawki:

• Naprawiono uniemożliwiającą postęp awarię w Zadaniu Wewnętrzna Wojna, spowodowaną przez założonego Towarzysza MOA.
• Naprawiono niemożność poprawnego "zhakowania wieży chłodziwa" w ostatnim etapie Zadania Vox Solaris podczas rozgrywki w pojedynkę.
• Naprawiono awarię podczas zamykania Warframe na ekranie personalizacji statku desantowego.
• Naprawiono znaczne zacięcie mogące wystąpić u Klientów podczas wczytywania poziomu Otwartego Świata lub powrotu do Railjacka.
• Naprawiono Wzmacniacze Szansy Wypadnięcia Zasobów nie wpływające na Okruchy Riven.
• Naprawiono wyciek pamięci, który mógł doprowadzić do awarii po tym jak nigdy nie był niszczony efekt broni Terrańskiego Pancernika.
• Naprawiono unoszące się nieco nad ziemią Ekskawatory w jednym z pomieszczeń jaskiń Równin Eidolon.
• Naprawiono utratę możliwości skoku po wyposażeniu Karabinu Usypiającego będąc w Archwing.
• Naprawiono brak dodatkowego zdrowia Widm Złącza na Stalowej Ścieżce.
• Naprawiono niepojawiający się w dłoni waszego Warframe'a Xoris, podczas wykonywania Ataku z ukrycia, jeśli nie jest to aktywna/wyposażona broń.
• Naprawiono błąd skryptu mogący wystąpić po śmierci gracza w czasie Ochrony Gatunku.
• Naprawiono brakującą akcję kontekstową podczas próby umieszczenia przedmiotu na Liście życzeń Rynku podczas korzystania z kontrolera.
• Naprawiono występujący od dawna problem z nieprawidłową gamą Transmisji (kolory/oświetlenie nie przypominały rzeczywistych scen).
• Naprawiono problemy powodujące nieatakowanie luster Spektofurii Gary przez wrogów.
• Naprawiono problem pozycji Interfejsu w misjach Przechwycenia Skrzynek na Orb Vallis.
• Naprawiono nieprawidłowo umieszczane podpowiedzi z ustalonymi pozycjami, gdy suwak niestandardowej Skali Menu jest ustawiony na inną wartość niż 100%.
• Naprawiono drżenie materiałowych elementów niektórych Syandan, takich jak Syandana Paxis, przy niższych FPS na Orbiterze, Dojo czy Przekaźnikach.
• Naprawiono przenikanie kontekstu akcji Arsenału Sali Balowej Symulakra przenikającej za Arsenałem.
• Naprawiono zawieszanie się interfejsu, które mogło występować podczas przeglądania Łącza Wyposażenia z czatu.
• Naprawiono pojawianie się ścieżki do pliku podczas ulepszenia Orbitera za pomocą Segmentu inkubatora Kavatów. Według zgłoszenia: https://forums.warframe.com/topic/1137524-vasca-curative-doesnt-work-on-my-smeeta-kavat/
• Naprawiono pojawianie się ścieżki pliku zamiast nazw broni Licza Kuvy na ekranie Zakończenia misji, gdy była wyposażona w niej Soczewka.
• Naprawiono znikanie Archgunów w Arsenale, jeśli wybrano opcję „Ulepsz”.
• Naprawiono brakujący symbol żywiołu w zakładce Wyglądu dla Chromy i Excalibura z wyekwipowanym Chromatycznym Ostrzem.
• Naprawiono puste pole pojawiające się między „Tylko Legendarne” a „Pokaż wszystko” podczas filtrowania po „Rzadkości” w oknie Modów.
• Naprawiono niemożność przesunięcia, usunięcia lub wniesienia wkładu do Dekoracji Dojo „Przyroda Vallis: Orb” po tym, jak była raz umieszczona.
• Naprawiono niedziałające ataki powietrzne Statków Desantowych Gazos na wielu poziomach w Gazozo.
• Naprawiono niektóre skały w scenie Gwiezdnego Szlaku 3: Epizod 4, na którym występowały liny.
• Naprawiono Modyfikację Woda Życia dla Trinity, która nie upuszczała już Kul Życia z wrogów oznaczonych Studnią Życia.
• Naprawiono przycisk „Graj”, który był dostępny w programie uruchamiającym grę przed zakończeniem pobierania, jeśli uruchamiasz go po raz pierwszy.
• Naprawiono bezustanne wyświetlanie wskazówek śledzenia podczas użycia Broni białej do wyjścia z widoku Skanera Syntezy.
• Naprawiono awarię podczas migracji hosta z misji Konklawe.
• Naprawiono niemożność użycia suwaków w Opcjach po przełączaniu się między zakładkami.
• Naprawiono tekst wychodzący poza tło na rozwijanej liście rozwijanej Wzmacniaczy.
• Naprawiono błąd „Nie udało się umieścić dekoracji” podczas próby przeniesienia Dekoracji Dojo, nawet jeśli próba przemieszczenia nie miała w sobie nic złego.
• Naprawiono brakujące drzwi w misjach Sabotażu w lokacji Osady Grineer.
• Naprawiono białe okienko pojawiające się nad ikoną Bonusu Biegłości za Ciche Zabójstwa.
• Naprawiono ikony nagłówków Czatu (Drużyna, Klan, Sojusz itp.), zacinające się na ekranie po najechaniu na nie kursorem i wpisywaniu tekstu klawiszem Enter.
• Naprawiono obrócenie prawego nagolennika Maggor.
• Naprawiono opóźnienie z wyświetlaniem tekstu w podświetlanych elementach Interfejsu użytkownika.
• Naprawiono oświetlenie rekwizytów, aby spódnica Gaussa nie wyglądała na kompletnie nieoświetloną w scenach zależnych od oświetlenia otoczenia.
• Naprawiono przypadek Skarbców we Wraku (teraz Deimosie) nie dających Skażonych modów.
• Naprawiono błąd skryptu podczas próby zmiany koloru oświetlenia Toru Przeszkód w Dojo.
• Naprawiono błąd skryptu na ekranie "Przeglądaj Uprawnienia" Sojuszu, powodujący, że nic nie było wyświetlane.
• Naprawiono błąd skryptu powodujący utratę funkcjonalności podczas próby nazwania Zawów.
• Naprawiono błąd skryptu związany z Upiornym Tańcem Revenanta i Cestrą Podwójną.
• Naprawiono błąd skryptu po migracji Hosta w misji Wydobycia, mogący uniemożliwić postęp misji.
• Naprawiono wiele błędów skryptów podczas rzucania pewnych Umiejętności Warframe.
• Naprawiono błąd skryptu mogący wystąpić podczas grania w nieskończone misje Szczelin Pustki.
• Naprawiono rzadki i niegroźny błąd skryptu podczas ładowania Orb Vallis.
• Naprawiono błąd skryptu z Atomosem.
• Naprawiono błąd skryptu mogący wystąpić podczas otwierania okna Zarządzania Klanem.

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...