Jump to content

Wstążka Harmonii na zawsze


Recommended Posts

Tenno,

w tym miesiącu niestety straciliśmy członkinię naszej rodziny Digital Extremes. Jej odejście dotknęło nas wszystkich do głębi.

Andrea była jedną z artystek, które jako pierwsze współpracowały ramię w ramię z naszą społecznością, by tworzyć i dzielić się tym jak pracujemy w Digital Extremes. W 2013 poprosiła graczy, by ocenili jej postępy nad "Karabinem Snajperskim Tenno" - znanym dziś jako Vectis. Był to zaledwie początek podróży, którą kontynuowała, modelując Arsenał Warframe i czyniąc go niezapomnianym dziełem sztuki. Jej twórczość zostanie z nami na zawsze.

Od 2017 roku zachęcaliśmy Was we wrześniu do okazywania wsparcia w związku ze Światowym Miesiącem Świadomości Nowotworów Krwi. Co wrzesień pracownicy Digital Extremes oraz gracze wyrażali poparcie oraz przekazywali datki organizacjom charytatywnym, które wywierają bezpośredni wpływ na badania i sposób w jaki traktowani są ludzie dotknięci nowotworami krwi oraz ich rodziny.

Dziś otwieramy kolejny rozdział. Od teraz Wstążka Harmonii jest dostępna za darmo na Rynku i niesie ze sobą nowe przesłanie:

 "Ku wiecznej pamięci Andrei, której umysł i serce będą zawsze żyć w jej dziełach."

Jeśli możesz, rozważ proszę złożenie datku na rzecz https://www.llscanada.org/ lub pomyśl o zostaniu dawcą krwi, jeśli jest to w Twojej mocy.

https://www.digitalextremes.com/news/2020/08/harmony-ribbon-forever

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...