Jump to content

Porady, wskazówki, informacje na temat Warframe czyli kanał na Youtubie prowadzony przez Azgherosa


Azgheros

Recommended Posts

Zapraszam do odwiedzenia mojego kanału na Youtubie na którym umieszczam między innymi filmy z gry Warframe. Znajdziecie tam różnego rodzaju poradniki, wskazówki oraz informacje dotyczące gry w większości przypadków skierowane dla początkujących graczy, chociaż jak mnie mam także i osoby które dłużej grają, znajdą jakieś ciekawe i nieznane im rzeczy na temat Warframe.

https://youtube.com/channel/UCwcS2sHcVEFstQQ3vh_lxPA

 

ORYGINALNA WIADOMOŚĆ:
"Nie wiem czy mogę reklamować się ze swoim kanałem na youtubie, na który wrzucam filmiki z różnych gier - ale głównie z Warframe. Jeżeli ten temat jest niezgodny z regulaminem (którego nie mogłem odnaleźć - ślepy chyba jestem) to proszę go skasować ale mi nie dawać jakiegoś bana czy coś w tym stylu.

W każdym razie prowadzę kanał na którym umieszczam między innymi filmy z gry Warframe. Są one różne, większość to poradniki i wskazówki dla początkujących graczy, a część z nich to gameplaye. Ale okazją to tego, że zdecydowałem się zareklamować na forum Warframe, jest kolejny konkurs który zorganizowałem na swoim kanale (niestety dotyczy on tylko graczy PC - bo tylko takim graczom mam możliwość przesłania nagród). Jakie są nagrody? Dla jednej osoby będzie to Kolekcja Hydroid Rakkam, a dla pięciu osób nagroda pocieszenia w postaci slotu na warframe."

 https://azgheros.wixsite.com/poradnikwarframe

Link to comment
Share on other sites

Witaj @Azgheros

miło zobaczyć nowego Tenno dzielącego się swoją wiedzą i pomagającego w promowaniu materiałów Warframe! Cieszymy się także z Twojego udziału w konkursach oraz organizowaniu własnych z dobrą dokumentacją!

Możesz w tym wątku dodawać nowe linki do materiałów :lotus:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 months later...

Umieściłem filmy z poradami do zadań jakie czekają Was podczas wykonywania misji Surferka czyli zdobycia Yareli, ale wystarczy zasadniczo obejrzeć ten poniższy film aby okazało się że zadania są banalnie proste:

 

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Stworzyłem kolejny film - który może zainteresować nowych graczy, ale i starzy wyjadacze mogą znaleźć w nim informacje które mogą zaskoczyć. Co prawda nie uniknąłem pewnych błędów - choć generalnie nie dotyczą one treści, ale bardziej technicznej strony filmu - nawet mi się program w którym go robiłem olał i kilka rzeczy źle wyrenderował. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...