Jump to content

Porady, wskazówki, informacje na temat Warframe czyli kanał na Youtubie prowadzony przez Azgherosa


Recommended Posts

Zapraszam do odwiedzenia mojego kanału na Youtubie na którym umieszczam między innymi filmy z gry Warframe. Znajdziecie tam różnego rodzaju poradniki, wskazówki oraz informacje dotyczace gry w większości przypadków skierowane dla początkujących graczy, chociaż jak mnie mam także i osoby które dłużej grają, znajdą jakieś ciekawe i nieznane im rzeczy na temat Warframe. Gorąco zapraszam.

https://youtube.com/channel/UCwcS2sHcVEFstQQ3vh_lxPA

Losowanie nagród obędzie się 29.10.2020 o godzinie 22:00. Stream z tego będzie oczywiście na Youtubie.

ORYGINALNA WIADOMOŚĆ:
"Nie wiem czy mogę reklamować się ze swoim kanałem na youtubie, na który wrzucam filmiki z różnych gier - ale głównie z Warframe. Jeżeli ten temat jest niezgodny z regulaminem (którego nie mogłem odnaleźć - ślepy chyba jestem) to proszę go skasować ale mi nie dawać jakiegoś bana czy coś w tym stylu.

W każdym razie prowadzę kanał na którym umieszczam między innymi filmy z gry Warframe. Są one różne, większość to poradniki i wskazówki dla początkujących graczy, a część z nich to gameplaye. Ale okazją to tego, że zdecydowałem się zareklamować na forum Warframe, jest kolejny konkurs który zorganizowałem na swoim kanale (niestety dotyczy on tylko graczy PC - bo tylko takim graczom mam możliwość przesłania nagród). Jakie są nagrody? Dla jednej osoby będzie to Kolekcja Hydroid Rakkam, a dla pięciu osób nagroda pocieszenia w postaci slotu na warframe."

 

Edited by Azgheros
  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Witaj @Azgheros

miło zobaczyć nowego Tenno dzielącego się swoją wiedzą i pomagającego w promowaniu materiałów Warframe! Cieszymy się także z Twojego udziału w konkursach oraz organizowaniu własnych z dobrą dokumentacją!

Możesz w tym wątku dodawać nowe linki do materiałów :lotus:

Link to post
Share on other sites

Dziękuję. A w obydwóch konkursach które zostały teraz zorganizowane wziąłem udział, właśnie skończyłem opisywać swojego zwierzaka ;). A nuż widelec uda mi się coś wygrać. A jeśli nie - to chociaż dobrze się bawiłem :).

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
  • Azgheros changed the title to Porady, wskazówki, informacje na temat Warframe czyli kanał na Youtubie prowadzony przez Azgherosa

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...