Jump to content

PREZENTACJA TWÓRCY: SMOODIE


Cefalon_Tyranq

Recommended Posts

 

29aee6eb7c36cef405a89976eb791652_845x230
"W Warframe zawsze czuję się jak w domu"

Twitch: https://www.twitch.tv/smoodie

Twitter: https://twitter.com/SmoodieGaming

Discord: https://discord.com/invite/smoodie

YouTube: https://www.youtube.com/c/SmoodieGaming

Witamy z Prezentacją Twórcy, comiesięcznym blogu poświęconym Twórcom Warframe i ich uhonorowaniu! W tym miesiącu rzucamy światło na Smoodie, streamerkę Warframe i od czasu do czasu cosplayerkę!

giphy.gif

 


Opowiedz nam trochę o sobie i zawartości Warframe, którą tworzysz!

Witam, jestem Smoodie. Od małego zawsze ciągnęło mnie do gier. Streamuje w nocy, a za dnia pracuje! Obecnie jestem kelnerką i pielęgniarką, z potencjalnymi planami zostania elektrykiem i zdecydowanymi staraniami utrzymania transmisji i społeczności, którą stworzyłam. Większość mojego materiału dot. Warframe jest oparta na streamie z Twitchu.

Skąd pochodzi nazwa Smoodie?

Mój ojciec mnie tak nazywał, kiedy byłam mała. Zapytałam, co to oznacza, a on odpowiedział, że słowo nie ma znaczenia. Po prostu powiedział, że wyglądam jak Smoodie.

94929a8581eab84f76b1404a2cb44f1d.jpg


Kiedy i jak po raz pierwszy znalazłaś społeczność Warframe?

Po raz pierwszy spotkałam się ze społecznością dzięki znajomym w 2015 roku. Niestety, nie miałam wtedy dobrego internetu, więc zrobiłam sobie przerwę aż do końca 2017 roku. Wtedy zdecydowałam się, że będę streamować. Przeglądałam swoją bibliotekę Steam w poszukiwaniu spokojnej gry PvE do zagrania i zanurkowałam z powrotem... 4000 godzin później jestem tutaj!

Co zachęciło cię do rozpoczęcia streamowania Warframe i czego nauczyłaś się po drodze? Co najbardziej lubisz streamować?

Kiedy zaczęłam streamować, chciałam zagrać w coś, w czym czułabym się komfortowo, ponieważ grałam sama, i jest to darmowe, więc to duży plus! Po drodze dowiedziałam się, jak niesamowita jest społeczność Warframe. Dzięki Warframe zbudowałam społeczność, zaprzyjaźniłam się i znalazłam miejsce, w którym mogę być sobą i relaksować się. Streamowanie innych gier sprawia mi ogromną radość, ale w Warframe zawsze czuje się jak w domu.

2cff3cc0db5dca3cc89be530cf7a5ff2.jpg


Co Twoim zdaniem jest najlepsze w społeczności Warframe?

Zacznijmy od tego, że Warframe ma jedną z najlepszych społeczności. Jako kobiecie w świecie gier trudno było po prostu rozmawiać w grze lub włączyć kamerę i rozpocząć pierwsze transmisje. Społeczność tutaj była pomocna, miła i dojrzała. Dzięki nim przejście od braku obecności online do streamowania prawie każdego dnia stało się o wiele łatwiejszym, za co jestem bardzo wdzięczna!

 

Oprócz streamowania, brałaś także udział w cosplayach Warframe w poprzednich TennoConach i podczas streamów! Jaki był Twój ulubiony styl do tej pory i czy planujesz robić więcej cosplayów w przyszłości?

Lotus Prime była moim pierwszym cosplayem, więc czuję, że ma to szczególne miejsce w moim sercu. Planuję robić więcej w przyszłości. Stworzyłam Warframe z nazwą, prologiem, umiejętnościami i wyglądem. Jak dotąd tylko nieliczni go widzieli, ale chciałbym dać z siebie wszystko i przebrać się za mojego własnego Warframe'a na TennoCon w przyszłym roku!

45b62c9df0ed380819db35cea13e2867.jpg


Jak wygląda proces tworzenia kostiumów i zamienianie początkowego pomysłu w ostateczny wygląd?

Potrafię być trochę spontaniczna, więc na pomysł z Lotus Prime wpadłam na kilka tygodni przed TennoCon, co oznaczało, że musiałam się szybko uczyć. Musiałam być kreatywna, co kocham, i po raz pierwszy z powodzeniem dokonałam. To samo stało się w przypadku cosplayu jako Matka z Deimosa: wpadłam na pomysł rajdu Prime Time i zrobiłam to, kończąc tuż przed moim rajdem. Zrobiłam kilka innych cosplayów, które były bardziej przemyślane, takie jak Zjawa z Dead by Daylight, Legion z Dead by Daylight i prosty cosplay Yennifer z Wiedźmina.

34029f3e3c6400c1e975e76e54805b04.jpg

 


Posiadasz również kanał na YouTube! Czy jest to platforma, którą masz nadzieję zgłębić w przyszłości?

Tak! Chciałabym tworzyć więcej treści na YouTube. Mam nadzieję, że wkrótce będę mogła udostępnić więcej materiałów, gdy będę lepiej zaznajomiona z montażem. W moim ostatnim filmie nakłoniłam mamę do odtworzenia odnowionego samouczka „Przebudzenie”, który był dość zabawny, ponieważ w ogóle nie grała w żadne gry. Powiedziała, że dobrze się bawiła!

eb18b52d53fa6f613ee5f7b1c332d2cf.jpg


Poza tworzeniem nowych materiałów, jak spędzasz swój czas?

Pracuję, pomagam rodzinie i tworzę sztukę. Od czasu do czasu tworzę emotikony i grafikę kanału dla innych. Próbuję się w to bardziej zaangażować, ponieważ to mi się podoba!

d48aa19326f4356267200dfd30d30e0e.png


Co dalej cię czeka jako Twórcę Warframe?

Ponieważ spędziłam "kilka" godzin w grze i przeszłam przez większość zawartości, mam ochotę spędzać więcej czasu na tworzeniu buildów, a moim następnym krokiem będzie YouTube. Uwielbiam to, jak bardzo gra się zmieniła i mam nadzieję, że w przyszłości przyniesie to więcej wspaniałych rzeczy!

668358aada09aa325623994edfeef94e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...