Jump to content

Więcej informacji o aktualizacjach: Wydanie październikowe


Recommended Posts

Cześć wszystkim!

Październik dobiega końca. Dziś mamy dla wszystkich Tenno nowe wieści o tym, co dzieje się za kulisami, by ułatwić Wam zaplanowanie sobie nadchodzących jesiennych, chłodnych dni (lub cieplejszych zależnie od tego gdzie jesteście)!

W październiku nadal sporo przed nami - nawet jeśli poważne przerwy w dostawach prądu uniemożliwią nam zrealizowanie zamierzeń zgodnie z przygotowanym kalendarzem (jakby praca zdalna z domu nie była wystarczająco trudna)!

Najpierw najważniejsza kwestia: gdzie jest Szklarz?

Wszystkie platformy czekają na ten finał, który jest coraz bliżej (poczekajcie z przewracaniem oczami)! Jak wszystko, co wiązało się z Gwiezdnym szlakiem w tym roku, trochę to zajęło. Jesteśmy tego świadomi. Nora nam świadkiem, że zdajemy sobie z tego sprawę. Finał pojawi się wkrótce i potrwa wystarczająco długo, by jak najwięcej Tenno miało szansę rozegrać go w kontekście całego sezonu. Potem zajmiemy się kolejnymi rzeczami związanymi z Gwiezdnym Szlakiem. Jak zawsze damy wam znać o zakończeniu trzeciego sezonu dwa tygodnie wcześniej.

Wciąż planujemy wypuścić Epizod 5. w październiku - poinformujemy Was, jeśli ulegnie to zmianie.

Następnie, Nezha Prime:

Pozłacany Książę wślizgiem pojawia się w Warframe. 27 października przyniesie od dawna oczekiwany Nezha Prime Access! Szykujcie się Tenno!

19. Runda TennoGenu, część 1. na konsolach:

Pragniemy potwierdzić, że zamierzamy dostarczyć kompletną część pierwszą dziewiętnastej rundy na wszystkie konsole, które na to czekają. Śledźcie ogłoszenia w oczekiwaniu na datę!

Kolejny Devstream:

Tu sprawy się trochę komplikują, bo mamy w zanadrzu parę niespodzianek, ale jesteśmy na etapie "najpierw praca potem pokazywanie" w przypadku niektórych z oczekiwanych rzeczy (Arkana Deimos, Lavos, Corpus Queenpins, ogólne rewizje Warframe). Zrealizowaliśmy kilka Devstreamów z domów i nadal będziemy je realizować, ponieważ dzięki nim mamy szansę być z Wami w okolicznościach możliwie bliskich "normalnej sytuacji". Następny chcielibyśmy zrobić na początku listopada.  Dzięki nim proces rozwoju gry jest bardziej przejrzysty i macie okazję posiedzieć z nami przez godzinę i porozmawiać o wszystkim, co wiąże się z Warframe. Chcemy spędzić z Wami trochę czasu, ale również uchylić rąbek tajemnicy w kwestii tego, co przed nami. Jako społeczność byliście niezwykle wyrozumiali w przypadku tempa zmian i problemów sprzętowych, z którymi borykaliśmy się po drodze. Ten rok sprawił, że wszyscy nieco lepiej poznaliśmy niezręczność zoomowych konferencji -- dlatego jesteśmy wdzięczni wszystkim osobom, które nas oglądają, wiedząc, że streamy nie będą idealne (może to właśnie część ich uroku).


I oczywiście QTCC (Quest to Conquer Cancer - Kampania przeciw Rakowi):

Udało się Wam Tenno! Razem zebraliśmy zamierzone 75,000 $ i mamy 3 nowe cele w październikowej Kampanii przeciw Rakowi!

6f5f13f7b0e11a43ee0546cf15c26cd0.jpg

Ogólne notki z tygodnia nr 32:

Dobiega końca 32. tydzień pracy zdalnej z domu. W tym czasie osiągnęliśmy więcej niż się spodziewaliśmy: począwszy od trudnego początku Szkarłatnej Włóczni, która otrzymała masę poprawek i ulepszeń, po Protokół: Martwy Punkt. Od cyfrowego TennoConu, po jednoczesną publikację aktualizacji Serce Deimosa niecałe dwa miesiące temu. Nie mam zielonego pojęcia, kiedy wszystko wróci do normy. Nie ma jednoznacznych wskaźników, a nasze bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Otrzymujemy coraz więcej wsparcia, by ta cała praca zdalna działała jak należy, ale -- szczerze mówiąc -- nie jest łatwo. Staramy się jak możemy i weryfikujemy co się sprawdza, a co nie. Dzięki, że jesteście z nami, gdy staramy się to wszystko ogarnąć.


Mówiąc krótko, czeka nas wiele pracy. Dbajcie o siebie.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...