Jump to content

Przestaje działać broń ręczna


MiSitaR

Recommended Posts

Witam
Od jakiegoś czasu ( tak mniej więcej 3 epizod szklarza ) borykam się z problemem : 
W trakcie misji ( nie ważne jakiej ) nagle i nie spodziewanie przestaje działać broń ręczna ( miecze kosy itd.. )  - po prostu nie reaguje na klawisz E. Dziś akurat dosyć upierdliwie ten problem wyskoczył w trakcie misji z samą bronią ręczną po przejściu 2 składników infiltracji nagle przestało działać. I dalej nie mogłem przejść ponieważ nie mogłem nawet otworzyć drzwi ( z lewej strony miałem ko9munikat jak by moc warframe`a była ciągle aktywna ale nie spadała energia - nie było efektów działania mocy a nie pojawiał się X przy konsoli ze by otworzyć drzwi.. ( Warframe - Messa Prime ) 
I o tyle jak problem wystąpić potrafił jak miałem inną broń to zazwyczaj przełączenie na inną pozwalało kontynuować misję ( nie usuwało problemu że miecze ... itd.  nie działały ) a dziś nawet nie miałem na co się przełączyć. Teraz pytanie jak to rozwiązać /?? 
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Archiwista said:

A czasami nie wyskoczył Ci mobek z psami? Ten który wytrąca broń? Potem leży radośnie na podłodze i ma niebieską ikonkę na mapce, trzeba sobie podnieść ;)

"Mobek z psami" nie może pozbawić gracza broni białej, nawet jak nie masz żadnej innej.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...