Jump to content

Brakujacy exp. (chyba)


Knight_of_Cydoniaa

Recommended Posts

Otoz iz ze sie zblizam do 30MR zuwazylem pewien probelm. Brakuje mi 3 broni i 8.998 xp czyli akurat.

Ale nie w tym problem. Ludzie bez jedenj zrobionej broni maja juz 30. Zauwazylem tez ze maja za bronie boczne wiecej expa niz ja.

BUtWycx.jpgPrzy broni bocznejj maja 344,000 expa ja jak widac 3000 mniej.

Mam wszystko i tak jak inni 116

LFmtLvr.jpgI tu moje pytanie. Ja cos zle sprawdzam czy mi naprawde gra zabrala 3000xp?

Link to comment
Share on other sites

Nie masz jednej primary oraz jednej melee a także jednego archguna.

12 hours ago, Knight_of_Cydoniaa said:

Ale nie w tym problem. Ludzie bez jedenj zrobionej broni maja juz 30. Zauwazylem tez ze maja za bronie boczne wiecej expa niz ja.
Przy broni bocznejj maja 344,000 expa ja jak widac 3000 mniej.

To jest bzdura!
Ma to zastosowanie wyłącznie w przypadku ludzi posiadających Foundera (Grand Master)

2zmxIOP.png
ekviBcq.png
wraz zestawem:

Excalibur Prime
NYdcP6i.png
+6000

Lato Prime
Wnr20xy.png
+3000

Skana Prime
RhgD7og.png
+3000

Łącznie +12000 Mastery Points więcej.

Tak to wygląda u mnie, wiem (bo to moja obsesja) że mam wszystko co da się zdobyć w grze normalnie grając, nie posiadając Foundera.

BoWNvWR.png

tOapGFr.png
5h6l0Nq.png
gkpv8kN.png
Fe59yFj.png
K5m03E8.png
a1bxJzN.png
sTsixE1.png
QJwgtXx.png
t85HIFI.png
14SeD35.png
RQryBBV.png

A tak wygląda to u ciebie:

QQgq28r.png

Brakuje ci dokładnie tych 3ch broni czyli dokładnie 9000.
Sigma & Octantis jest z logowania więc nie zdobędziesz tego póki nie osiągniesz wymaganego progu logowań.
Braton Vandal leci z Elite Sanctuary Onslaught (Rotacja C).
Cortege ma szansę na losową część (jedną z trzech) z otwartego przez Loid'a trzeciego skarbca na misji Isolation Vaults (Tier 3).

Link to comment
Share on other sites

To weź wytłumacz mi to xD

e7lC5Ix.pngfpSW0iD.png

Ja potrafię to wytłumaczyć... gość nie ma "zarejestrowanych" Primary Kitgunów na profilu, pokazuje mu, że ich nie ma, choć i tak za nie nie dostaje Mastery Points, stąd różnica w Primary Weapons i Secondary Weapons.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, THeMooN85 said:

Brakuje ci dokładnie tych 3ch broni czyli dokładnie 9000.
Sigma & Octantis jest z logowania więc nie zdobędziesz tego póki nie osiągniesz wymaganego progu logowań.
 

Glownie przez ta bron poruszylem temat bo mnie cisnie na 30 MR. Ale widze ze trzeba bedzie cierpliwie poczekac.

27 minutes ago, Dr_Someone said:

W dalszym ciągu nie rozumiem , dlaczego wam pokazuje exp 341,000 za secondary przy zrobionych 116/116, podczas gdy u mnie 347,000 przy 112/116

To byl drugi powod dlaczego poruszylem ten temat. U gracza z klanu ktory mial 30 MR mial te 3000xp (czyli akurat aby wbic 30MR bez broni z dniowki) wiecej za boczne niz ja.

I nie byl founderem czyli mial tak jak ja 116 broni. Ale to chyba jakis bug jak to w warframe bywa.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak... masz mieć dokładnie 591 "rzeczy" zrobionych na maksa, to jak wyglądają inne cyferki w profilu najlepiej puścić między bajki, tobie brakuje dokładnie tych trzech broni co pisałem wcześniej i masz już MR30 i tyle chyba w tym temacie.

Founderzy mają o 12000 więcej, bo mają "+3 rzeczy" więcej (1 Warframe, dwie bronie).

Z czystej ciekawości przeglądałem dziś profile Founderów i nie zgadniecie co... w 90% ich przypadków zawsze był jakiś syf na zakładce AMP, mięli po dwa razy te same ampy na profilu, co powodowało pokazywanie u nich np.10 albo nawet 11 ampów, gdzie w grze jest dokładnie 9 ampów.

Tu macie przykłady moich pozostałych MR30, posiadających dokładnie tak samo jak ja "wszystko" jak należy
9DTR51z.png

WCU2H3U.png

appGW9l.png

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...