Jump to content

Publiczna Wersja Testowa: Loteria Klucza Wstępu #3


Recommended Posts

Witajcie Tenno!

Nadszedł czas na kolejny weekend Częściowo-Publicznej Wersji Testowej, tym razem z Arkanami Deimos. Prosimy przeczytać wątek w całości przed udzieleniem odpowiedzi w oficjalnym, angielskim poście!

  1. Będziemy używać Kluczy Steam, aby dla dostępu do „Testowego Warframe'a” - upewnijcie się, że macie konto Steam!
  2. Wszystkie ankiety i posty będziemy publikować w języku angielskim - aby wziąć udział, musicie rozumieć język angielski.
  3. Pomimo naszych starań, kont konsolowych nie można kopiować na nasz serwer testowy na PC, więc do udziału zostaną wybrane tylko konta PC Warframe - przepraszamy!
  4. Będziemy prosić o ukierunkowane uwagi dotyczące aktualizacji Arkanów Deimos. Wszyscy gracze, nie tylko posiadacze Kluczy Testowych, otrzymają szczegółowe informacje przed startem. Spodziewajcie się publicznego Warsztatu Deweloperów w najbliższych dniach.
  5. Opublikowanie wiadomości w oficjalnym, angielskim wątku nie gwarantuje wejściówki - będzie ona losowa. Korzystamy z forów, ponieważ chcemy, aby potencjalni uczestnicy już wiedzą, jak korzystać z naszych forów i mają podstawową wiedzę opisaną w oryginalnym, angielskim poście.
  6. Jeśli to wszystko brzmi dla Was dobrze - po prostu odpowiedzcie w oficjalnym, angielskim wątku na forum Warframe, pisząc "There is so much to be done here on Deimos". Wyślemy około 1000 nowych Kluczy Steam na ten weekend.

Będziemy losowo wybierać konta spośród odpowiedzi na oficjalny, angielski wątek. Wybrane konta, które mają liczne ostrzeżenia, raporty w grze lub nałożone ograniczenia, zostaną usunięte z loterii, a ich klucz zostanie przekazany do innego losowego gracza.


Ponadto, w miarę zwiększania liczby graczy zapraszanych na weekendy z Wersją Testową, napotkaliśmy niefortunne ograniczenie. Im więcej osób otrzymuje dostęp do Testu, tym bardziej obciąża on naszą zaporę, ograniczając całkowitą liczbę Tenno, których możemy jednorazowo ugościć. Wszyscy ci, którzy wcześniej uzyskali dostęp testowy, będą mieli ponowny dostęp tym razem, ale przechodząc do przyszłych testów, będziemy musieli ograniczyć listę zaproszonych. Na razie mamy jedną prostą zasadę: Jeśli zalogujesz się do Testu podczas weekendu Testu Publicznego, nadal będziesz mieć dostęp do niego, gdy będzie mieć miejsce następny. Jeśli NIE zalogujesz się podczas weekendu testu publicznego, Twój dostęp do Testowego Warframe'a zostanie cofnięty, aby zrobić miejsce dla nowych graczy w przyszłości.

Wszyscy, którzy będą mogli uczestniczyć w weekendowych testach, otrzymają wiadomość w skrzynce odbiorczej w Warframe w ciągu tygodnia. Osoby usunięte nie będą już miały Warframe Test w swoich bibliotekach Steam. Zastrzegamy sobie prawo do oferowania stałych miejsc sprawdzonym kolaboratorom lub innym zaufanym graczom.

Przepraszamy za tę nową zasadę „korzystaj albo trać”, ale jest to najlepsza opcja przyznawania dostępu nowym graczom w oparciu o ograniczoną liczbę kluczy Steam, do których mamy dostęp.
 

TEN WĄTEK FORUM WARFRAME ZOSTANIE ZAMKNIĘTY 11 LISTOPADA O 18:00 ET. KLUCZE STEAM I POWIADOMIENIA O ZATWIERDZENIU ZOSTANĄ WYSŁANE PRZEZ SKRZYNKĘ W GRZE 13 LISTOPADA.
 

Powodzenia i do zobaczenia w Dryfie!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...