Jump to content

Data zakończenia Gwiezdnego Szlaku i Aktualizacja w listopadzie


Recommended Posts

Witajcie!


Pozdrawiamy z wyjątkowo ciepłego jak na listopad Londynu, w Ontario. Oto aktualizacja na temat tego, co robimy za kulisami, aby pomóc Wam zaplanować wasze cele w Warframe.

Kiedy zakończy się Gwiezdny Szlak – Seria 3: Szklarz?
To jest bardzo ważne - nasz ostatni post z października szczegółowo opisywał publikację finału, a teraz, gdy jest już wydany, czas porozmawiać o zakończeniu.

Po pierwsze, ponieważ uruchamiamy Next-Gen, nie chcemy, aby gracze dołączali do grupy Tenno i mieli doświadczenie Szklarza trwające tylko miesiąc lub krócej.

Z tego powodu zostawimy Szklarza do końca 2020 roku, a w styczniu 2021 zamienimy go na Przerywnik# 3 (który przywróci stare przedmioty i da dodatkową ochronę tym, którzy już mają przedmioty)! W styczniu opublikujemy post o naszych planach dotyczących Gwiezdnego Szlaku w oparciu o doświadczenie z 3 Serią (która tak właściwie przeżyła pandemię)!

Arkany Deimos + materiały weekendu Publicznej Wersji Testowej: nowe arkany, nowe Zlecenia i nie tylko.
Arkany Deimos są w fazie rozwoju. Nasze następne planowane wdrożenie to Aktualizacja 29.5: Arkany Deimos! Będziemy wydawać Poprawki tylko w nagłych wypadkach.

Podsumowanie Arkanów Deimos można zobaczyć tutaj Update Details.png

Robimy Test Publiczny w ten weekend. Chcecie rzucić okiem na nowe Arkany? Czytajcie dalej:

Wydajemy nowe Arkany Deimosa zwane Pozostającymi i Twierdzeniami. Mają one być synergicznymi Arkanami dla Kitgunów Plagi i Warframe'ów, aby ze sobą współgrać. Spójrzcie:

Pozostające (Arkany Kitgunów Plagi)

POZOSTAJĄCY CZYRAK
20% szansy na wyhodowanie cysty na zwłokach przez 12s, które eksplodują zadając 80 Obrażeń od Ognia w zasięgu 10m i nakładają Obrażenia od Ognia na Arkana Twierdzeń.

POZOSTAJĄCY ODÓR
20% szansy na stworzenie lodowatej mgły przez 12s, zadającej 40 Obrażeń od Zimna/s i nakładającą Obrażenia od Zimna na Arkana Twierdzeń.

POZOSTAJĄCE PORAŻENIE
20% szansy na naelektryzowanie zwłok na 12s, zadając 200 Obrażeń Elektrycznych wrogom w promieniu 10m i nakładając Obrażenia Elektryczne na Arkanach Twierdzeń.

POZOSTAJĄCA WIREMIA
20% szansy na stworzenie zasobnika toksycznej krwi przez 12s, zadającego 40 Obrażeń od Toksyn i nakładającego Obrażenia od Toksyn na Arkany Twierdzeń.

Twierdzenia (Arkana Warframe'a):
TWIERDZENIE INFEKCJI
Przebywanie w strefie Pozostającego Arkanum zwiększa obrażenia towarzyszy oraz przyzwanych sojuszników w zasięgu 60m o 4%/s, nakładając się do 15 razy. Efekt pozostaje aktywny przez 5s po opuszczeniu strefy.

TWIERDZENIE ZAKAŻENIA
Przebywanie w strefie Pozostającego Arkanum Pozostałości tworzy sferę, która orbituje wokół gracza co 2s. Sfera uderzy najbliższego wroga w zasięgu 5m zadając 100 obrażeń i nakładając Efekt Statusu. Kule będą aktywne przez 8s po wyjściu ze strefy.

TWIERDZENIE ŁAGODNOŚCI
Przebywanie w strefie Pozostającego Arkanum zwiększa obrażenia broni o 4%/s, nakładając się do 15 razy. Efekt pozostaje aktywny przez 5s po opuszczeniu strefy.

 

Movember
Nasze wsparcie dla Men's Health trwa w tym roku, a tradycja Mustache powróciła! Sprawdź nasz konkurs tutaj: https://forums.warframe.com/topic/1234498-moframe-of-mind-2020-contest-is-live/

Następny Devstream: Edycja Lavos
Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o naszym własnym Alchemiku, nasz następny Devstream będzie dotyczył Lavosa. Czekajcie na podanie daty!

19. Runda TennoGenu, część 1. na konsolach:
19. Runda TennoGenu, część 1. wejdzie na konsole wraz z Arkanami Deimos! Niektóre z naszych najpopularniejszych przedmiotów TennoGen czekają na zapalonych ekspertów mody na konsoli.

Przywitajcie się z nowymi Twórcami!
Wciąż rozwijamy Program Twórców, dodając w tym tygodniu kilka nowych twarzy! Sprawdźcie niesamowitych Twórców na warframe.com/creators

Discord?

Czy używacie Discorda, Tenno? Rozwijamy nasze plany dotyczące bardziej aktywnej społeczności Discord, więc dołączcie już teraz i dołączcie nasze rozdania nagród, wydarzenia na czacie i nie tylko: https://discord.com/invite/playwarframe!

Do następnego!


https://forums.warframe.com/topic/1232297-an-update-on-updates-october-edition

 

  • Like 6
Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...