Jump to content
  • 0

Problem z łowieniem ryb na Deimos


Tenno2128

Question

Witam wszystkich.

Podczas łowienia ryb na Deimos zablokowało się wszystko. Nie mogę się przemieścić, wybrać broni, rzucić włócznią czy przynętą, Nie można wywołać kołowego zasobnika ze sprzętem.

Jedyne co można zrobić to wycelować włócznią (prawy klawisz), zaznaczyć punkt charakterystyczny (klawisz G), przesunąć kamerę (klawisz H).

To wszystko.

Zdarzyło mi się to już kilka razy.

Co można zrobić w takiej sytuacji?

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

Hejo. Od razu do sedna problemu. Z tego co wiem to jest całkowity soft lock, nie pamiętam co dokładnie go wywołuje ale jak napisałeś, to wina wędkowania na Deimos'ie. Jak czytałem na Forach i serwerach Discord Warframe, problem jest znany. Więc domyślam się, że zostanie on naprawiony w najbliższej aktualizacji, która będzie jeszcze w tym miesiącu. Niestety jedyne rozwiązanie jakie znam to wyjście z misji. Jeśli nawet Esc nie działa to niestety pozostaje Alt+F4

Link to comment
Share on other sites

ESC działa bo już kilka razy w ten sposób wychodziłem. Problem polega na tym, że kilka godzin kopałem kamienie i polowałem na zwierzaki na wzmacniaczu zasobów. Teraz wszystkie wysiłki znów pójdą w nicość. Zostawiłem grę włączoną na pewien czas w nadziei, że jakaś dobra dusza podpowie co robić. Miałem nadzieje, że jest na to jakiś trik który pozwala na wyjście z tej sytuacji ale skoro nie ma to trudno.

Dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Mieliśmy piękną aktualizację Jad Orfiksa. Problem miał zniknąć w listopadzie. Mamy koniec grudnia. Znów jest to samo. Wędkowanie na Deimos nadal zacina grę zgodnie z opisem wyżej. Są jakieś informacje kiedy ten poniekąd znany już problem będzie naprawiony?

Link to comment
Share on other sites

DE mają wolne do 4. Stycznia a ten błąd, o którym pisałeś ma wiele form. Jeden z nich został naprawiony, ale  tylko dlatego, że łatwo było go powtórzyć i zweryfikować.

Jeśli masz jakieś dodatkowe informacje co robiłeś to najlepiej napisz je wszystkie do supporta. Im więcej informacji, tym lepiej!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...