Jump to content

Bonewidow i jego zbędna broń


Dr_Someone

Recommended Posts

Żeby odebrać nowego Nekramecha z warsztatu trzeba mieć wolny slot broni Archwing, co jest niby zrozumiałe, ponieważ wraz z mechem dostajemy broń. Może ktoś by mi jednak wytłumaczył, dlaczego gracze - próbując odebrać Bonewidow z warsztatu - zostają zmuszeni do zakupu slotów na broń za platynę (lub pozbycia się już posiadanej broni), a otrzymują w zamian drugiego Mausolona na zerowym levelu? Dla mnie bez sensu i uważam, że jest to ewidentny błąd do szybkiej poprawki przez DE.

Link to comment
Share on other sites

Zapewne dlatego, że ktoś mógł nie posiadać wcześniej Voidrig'a oraz Mausolona, który jest domyślną bronią dla Necramecha... Tak dla Voidriga jak i dla Bonewidow.

Jak nie chcesz mieć na przyszłość takich "przykrych niespodzianek" to zrób sobie zapas slotów.

 

Ja tam sobie zrobię Akimbo Mausolon i będę szaleć po mapie! :D
 

Spoiler

To był, żart. Niestety nie można założyć dwóch Mausolonów. A szkoda.

 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, THeMooN85 said:

Jak nie chcesz mieć na przyszłość takich "przykrych niespodzianek" to zrób sobie zapas slotów.

Zapas slotów w prezencie od Ciebie, czy raczej za platynę? ;)


Ps Gdybyś nie zauważył, to nie chodziło mi o konieczność wydania platyny, ale o zupełnie bezsensowną sytuację w grze. Mimo to, skoro uważasz, że dodatkowy Mausolon jest warty zakupu dodatkowych slotów, to miłego dnia życzę.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...