Jump to content

Szukam dobrego warframe


Hubi_Wan

Recommended Posts

Dzien dobry. Szukam warframe którym by mi sie dobrze grało.Jestem nowy wiec niedokońca rozumiem gre. obecnie gram excaliburem i preferuje gre agresywną oraz postacie trzymające sie na blisko ( jak złamie jakiś podpunkt regulaminu to nie krzyczcie ja tu tylko ten jeden raz)

 

z góry dziękuje

 

Link to comment
Share on other sites

Nie ma w tej grze czegos takiego jak dobry frame. Kazdy gracz to inna opinia na to czym warto grac.

Jesli o mnie chodzi to polecam Titania albo Mirage (dzisiaj nawet ze skarbca wychodzi wersja Prime) z jakas bronia obszarowa.

I nie wiem co masz na mysli "postacie trzymajace sie na blisko". 

I wazna uwaga, kazdy warframe bedzie slaby jak nie bedziesz wiedzial jakie mody wkladac.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Khora na bicz bez combo i z zenurikiem, troszke gorzej sie nia gra po ostatnim nerfie ale bardzo dobry allrounder ktory sam udzwignie kazdy tryb na normalu. Minus ze frame troche upierdliwy w farmieniu i przydaje sie jakis riven do statsticka. Plus ze zbudowany na combo dobrze skaluje sie na steel path z shooting gallery.

Link to comment
Share on other sites

Polecam Ci Valkyr na początek, jeżeli lubisz trzymać się na blisko tzn napierdzielasz przeciwników w walce wręcz idealna, wrzucasz sobie 4 skilla który daje Ci białą broń w postaci pazurów i jesteś nieśmiertelny dopóki masz tego skilla załączonego. Poszukaj sobie jakiegoś buildu na youtube i życzę miłego rozszarpywania wszystkiego co stanie na Twojej drodze. 

PS. Podstawową Valkyr bardzo łatwo się dropi zabijając bossa który jest żenująco łatwy. 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...