Jump to content
  • 0

Mam kolejne pytanie


Hubi_Wan

Question

9 answers to this question

Recommended Posts

2 hours ago, Hubi_Wan said:

CZy da się zdobyć platyne w inny sposób niż kupienie jej?

z góry dziękuje

 

Jeżeli nie potrafisz zadawać pytań na forum (umieszczać problemu w tytule wątku przede wszystkim), to zdobywanie platyny "w inny sposób niż kupowanie" jest dla Ciebie zdecydowanie zbyt skomplikowaną kwestią i na razie sobie odpuść.

Link to comment
Share on other sites

Hejo.

Pierwsze: @Dr_SomeoneOOF

Drugie: Platynę można zdobyć w inne sposoby. Oto kilka z nich

  • Handel
    • Rzeźbami Ayatan, Modami, Reliktami, Arkanami, Warframe'ami Prime (schematy), Brońmi Prime (schematy i części)/Specjalnymi oraz wiele więcej.
  • Konkursy na Forum lub w grze.
  • Giveaway'e partnerów.

Jest trochę do wybierania. @Knight_of_CydoniaaPodał świetny pomysł, byś znalazł klan. Zakładka rekrutacji w grze (lub na Forum) czeka otworem. Teraz ludziom zaczynają się ferie/urlopy, więc więcej ludzi będzie aktywnych, a znaleźć klan to coraz prostsze zadanie. 🐉

Link to comment
Share on other sites

Nie traktujcie kolegi tak od razu z góry!

Domyślam się, że koledze chodziło o coś odmiennego od tego co dzieje się wewnątrz gry czy środowiska fanowskiego. Np. o to czy da się zdobyć platynę poprzez wymianę punktów z serwisu dogry.pl (lub innego pokrewnego który płaci punktami za wykonywanie zadań na serwisie).

A to raczej nie są już z kolei takie oczywiste sprawy.

Pamiętam, że Twórcy Warframe współpracowali z dogry.pl. Serwis dogry.pl płacił od groma punktów za granie w Warframe. Tak właśnie tą grę odkryłem. Podejrzewam, że kiedyś można było tam też kupić platynę za punkty. Pytanie tylko czy platyna dalej się tam czasem pojawia lub czy pojawia się na innych serwisach tego typu.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Tenno2128 said:

Domyślam się, że koledze chodziło o coś odmiennego od tego co dzieje się wewnątrz gry czy środowiska fanowskiego.

Środowisko fanowkie nie jest zawsze "legitne" i ja osobiście odradzam. Jeżeli chcecie zdobyć platynę w spokojny i bezpieczny sposób to robimy to w środowisku gry. Konkursy, handel, giveaway'e partnerów gry lub zwyczajne kupno.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Tenno2128 said:

środowiska fanowskiego.

W środowisku fanowskim można dorobić się np. - 1000 platyny, więc lepiej jednak kupować czy zdobywać platynę w legalny sposób (kupno jej za prawdziwe pieniądze, handel z innymi graczami, konkursy od DE czy giveawaye od partnerów gry) niż później mieć problemy.

Link to comment
Share on other sites

No OK. Ale ja zaznaczyłem już wcześniej, że nie o środowisku fanowskim chcę tu rozmawiać. Bardziej mnie interesuje możliwość wymiany punktów serwisu dogry.pl na walutę premium.

Gdy zbierałem tam punkty miałem za zadanie grać w WarThunder. Polubiłem grę i tm zostałem. Grając w inne gry (w tym też w Warframe) zdobywałem punkty które wymieniałem na złote orły (waluta premium tej gry). To naprawdę działa i jest legalne. Pozostaje pytanie czy da się lub czy będzie się dało tak samo pozyskiwać platynę.

PS. Gdy piszę "serwis dogry.pl" generalnie chodzi mi wszystkie możliwe serwisy które w legalny sposób oferują możliwość wymiany punktów na walutę premium różnych gier.

Link to comment
Share on other sites

Odradzam. Serwisy tego typu podpadają na ciemną stronę rozgrywki i przeważnie kończą się przeglądem transakcji kont wielu graczy. Jak to powyższy gracz określił nie jest to „legitna” droga do zdobywania Platyny, bo nie zawsze zdajesz sobie sprawę, w jakich miejscach obracała się rozdawana Platyna.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...