Jump to content

Aktualizacja Konsol: Jad Orfiksa (PREMIERA JUŻ DZISIAJ)


Recommended Posts

Witajcie ponownie! Sprawdzamy co i jak podczas, gdy ruszamy z wydaniem Operacji: Jad Orfiksa już DZISIAJ!

Tak, Aktualizacja: Jad Orfiksa 29.6.5 zostaje wydana dzisiaj o 21:00 czasu polskiego na Playstation i Xbox. Operacja rozpocznie się niedługo po tym o około 21:20! To da Wam czas na pobranie aktualizacji i upewnienie się, że nie ma z nią większych problemów, zanim rozpoczniemy Operację. 

Naszym celem jest dziś również wydanie na Nintendo Switch, powodem opóźnienia są różnice stref czasowych między nami a Nintendo, co sprawia, że proces zatwierdzania trwa nieco dłużej. Potrzebujemy więc trochę więcej czasu, aby przygotować się do aktualizacji i operacji! Będziemy Was informować, kiedy poznamy dokładną godzinę wydania aktualizacji i samej Operacji: Jad Orfiksa! Jeśli z jakiegoś nieprzewidzianego powodu wystąpi dalsze opóźnienie, niezwłocznie Was o tym poinformujemy.

To nie wszystko! Czasami nie wystarczy tylko podziękować za cierpliwość, więc pierwotnie planowane dwa tygodnie podwójnej biegłości na konsolach wydłużyliśmy do TRZECH! Gdy operacja zostanie rozpoczętą, włączymy wzmacniacz podwójnej Biegłości aż do 11. lutego!

Nie możemy się doczekać aż zaczniecie łapać Hakiem i oplatać Nekrasiecią Świadomych podczas operacji! Wypatrujcie czerwonego tekstu, który odwiedzi Was jak zwykle w grze i odliczy czas do wydania aktualizacji.

Edited by (PSN)NAJNIR
  • Like 1
Link to post
Share on other sites
  • (PSN)NAJNIR changed the title to Aktualizacja Konsol: Jad Orfiksa (PREMIERA JUŻ DZISIAJ)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...