Jump to content

Konsole: Jad Orfiksa: Aktualizacja 29.6.5 (+Poprawki)


Recommended Posts

Lavos.png.58c24a53ad969ba1875e28979acad4

Ta aktualizacja zawiera wszystko z aktualizacji na PC i poprawek od 29.5.6 do 29.6.5 (i kilku ręcznie wybranych niezbędnych dodatkowych poprawek), w tym wiele zmian i poprawek Operacji: Jad Orfiksa! Całkowity rozmiar plików do pobrania na PS4 to około 478 MB i 982 MB na PS5 (należy się spodziewać różnic w rozmiarze w zależności od sposobu, w jaki działają różne systemy), na Xbox około 621 MB i na Nintendo Switch* około 345 MB.

*Do tych Tenno, którzy nie wyposażyli swojego Nintendo Switch kartą SD i nie mają pobranych żadnych innych gier, ta aktualizacja nadal nie zmieni faktu, że Warframe zajmuje więcej miejsca niż ma podstawowa pamięć konsoli (21 GB po wydaniu aktualizacji). To oznacza, że jest wymagana odpowiednia pamięć na Nintendo Switch, aby pobrać tą aktualizację.

UWAGI SZCZEGÓLNE DLA KONSOLI:

 • Trofea Serce Deimosa: Nadal wymagają więcej czasu na przesłanie i zostaną wydane w przyszłej aktualizacji. Dziękujemy!
 • Naprawiono problem, gdzie przypisanie "Pokaż Listę Graczy" do pada kierunkowego nadpisywało jego funkcjonalność podczas nawigowania menu używając kontrolera.
 • Naprawiono utratę funkcjonalności, jeśli otworzono Menu Pauzy przy pomocy kontrolera podczas przeglądania Zleceń lub profilów drużyny. Nie jest już możliwe otwarcie Menu Pauzy podczas przeglądania Zleceń.

Szczególne Uwagi dla Nintendo Switch:

 • Zmieniono domyślne wygładzanie krawędzi dla trybu niezadokowanego i zadokowanego na SMAA.
  • Trochę historii z wygładzaniem krawędzi na Switchu. Przed tą zmianą domyślnie ustawiliśmy tryb zadokowany na TAA i niezadokowany do SMAA. Powodem jest to, że podczas gry w trybie zadokowanym następuje zwiększenie mocy procesora. Eksperymentowaliśmy z tym ulepszeniem, podbijając jakość w różnych obszarach. Jednym z tych obszarów było ustawienie domyślnej opcji wygładzania krawędzi na TAA po zadokowaniu. Jednak było wiele problemów z rozmyciem. Z czasem podjęliśmy kilka prób rozwiązania tego problemu związanego z TAA, ale często włączenie tej funkcji powodowało, że wszystko wyglądało bardzo niewyraźnie, niezależnie od naszych wysiłków. Tak więc kontynuując, SMAA będzie wartością domyślną dla obu trybów. Będziemy nadal przyglądać się obszarom, w których możemy skorzystać z ulepszeń wydajności występujących w trybie zadokowanym.
 • Naprawy czarnych migających obszarów, pojawiających się, gdy opcja "Poświata" i włączona.
 • Więcej poprawek pojawiającego się czarnego ekranu niezwiązanych z powyższym problemem z Poświatą.
 • Naprawiono resetowanie ustawień obrazu.

OPERACJA: JAD ORFIKSA

Świadomi powrócili. Uzbrojeni w sprytnie zaprojektowane impulsy, które mogą dezaktywować Warframe’y i planują przejąć armadę wroga. Przygotuj swojego Nekramecha do jak najdłuższego przetrwania najazdu hordy, aby zdobyć Schematy Lavosa, najnowszego Warframe'a i wiele więcej! 

Operacja: Jad Orfiksa jest ograniczonym czasowo wydarzeniem, które rozpoczyna się dzisiaj o 15:20 czasu polskiego! Operacja będzie aktywna do 22. lutego do 15:20 czasu polskiego.

Cieszcie się także Podwójną Biegłością przez pierwsze dwa tygodnie operacji, począwszy od 21. stycznia o 21:20 do 11. lutego o 21:20! *

* Dajemy naszym konsolowym graczom DODATKOWY tydzień Podwójnej Biegłości, oprócz już ogłoszonych dwóch tygodni, aby podziękować za cierpliwość w związku z wydaniem Operacji: Jad Orfiksa, ponieważ czasami „dziękuję” po prostu nie wystarczy, aby okazać nasze uznanie! 

0a9446c40abfa89e01544046e550dfcf.jpg

CO MUSICIE WIEDZIEĆ

Skoro Wasze Warframe'y zostały zdezaktywowane, będziecie musieli polegać na Nekramechach, aby obronić wrogie statki przed całkowitym ich przejęciem przez Świadomych. Jeśli nie posiadacie jeszcze własnego Nekramecha, będziecie mogli znaleźć Nekramechy na planszy Operacji i użyć ich wykorzystując Transferencję!

Na pokładzie napadniętych statków Grineer i Corpus przygotujcie się na stawienie czoła nowym przeciwnikom Świadomych. Orfiksy są podstępnie zaprojektowane, aby przerywać transferencję i siać spustoszenie. Musicie je wyeliminować siłą swojego Nekramecha oraz Operatora, a także Rezonatory Orfiksa, by utrzymywać wskaźnik Kontroli Świadomych poniżej 100%. Wytrwajcie tak długo, jak tylko możecie, aby zdobyć Ogniwa Fazowe, a następnie móc je wymienić na nagrody i powstrzymać inwazję!

Unikajcie porażki za wszelką cenę, Tenno. 

CO MUSICIE ZROBIĆ

Operacja: Jad Orfiksa nie będzie łatwa i wymaga przygotowania. Aby rozpocząć, musicie ukończyć zarówno misje „Serce Deimosa”, jak i „Wewnętrzna wojna”.

Operacja ma trzy poziomy trudności:

1. Operacja: Jad Orfiksa
2. Operacja: Jad Orfiksa - Zaawansowany
3. Operacja: Jad Orfiksa - Wytrwanie

Przechodźcie przez każdy z nich, aby spotkać wroga na różnym poziomie trudności, aby zdobyć po drodze inne nagrody!

NAGRODY OPERACJI

Odwiedźcie Nekralisk na Deimosie i porozmawiajcie z Ojcem, który chce zademonstrować moc swoich Nekramechów przeciwko zagrożeniu Świadomymi. Gromadzi zapas specjalnego sprzętu, który wymieni za Ogniwa Fazowe, w tym Schemat mistrza eksperymentatora oraz najnowszego Warframe'a: Lavosa, Nekramechowe Mody i nie tylko! Ale czekajcie - mamy więcej! Możecie zdobyć wiele dodatkowych nagród po prostu grając w Operację - w tym także Lavosa! Jeśli chcecie, to możecie zachować swoje Ogniwa Fazowe na Lavosa lub inne przedmioty, ale może będziecie mieli szczęście i zdobędziecie je w ramach Operacji! 

a44f47a6887ac9fead005274c0c73109.jpg

 • Schemat Lavosa i jego części 
 • Schemat Cedo i jej części 
 • Nowe Nekramechowe Mody
 • Nekramech: Hełm Cryptanaut
 • Alternatywne Hełmy Nekramechów
 • Skórki Archgunów
 • Cortage: Skórka Supulchrax
 • Morgha: Skórka Supulchrax
 • Powracają nagrody ze Szkarłatnej Włóczni
 • Schemat: Lacera Ceti
 • Schemat Basmu
 • Schemat Formy Postawy
 • Sala Balowa Symulakra
 • Defazowany Znak Klanu
 • Rysowany Znak Klanu
 • Pozłacany Znak Klanu
 • Arkana Warframe'a 

35a89662364c7f5f5baa4f91575c1a26.jpg

 PUNKTACJA I OGNIWA FAZOWE

Każdy Orfiks ma początkową wartość 100 punktów w pierwszej misji Operacji. W miarę jak Wasza walka ewoluuje, tak samo będzie z Orfiksem, przyznającym Wam więcej punktów na wyższym poziomie trudności. Orfiks będzie wart 200 punktów na najwyższym poziomie trudności (Wytrwanie) i będzie się od tego momentu skalował! Im wyższy wynik, tym więcej Ogniw Fazowych wpadnie w Wasze ręce.

Postarajcie się przeżyć jak najdłużej - 36 Orfiksów to maksymalna liczba w każdej misji, więc kiedy już pokonacie 36, czas na ewakuację! Pierwsze dwie misje mają limit 24 Orfiksów. Gracze, którzy chcą zmaksymalizować swój wynik, powinni udać się na Wytrwanie!

Ogniwa Fazowe można zdobyć z jakiejkolwiek misji Operacji. Ale pamiętajcie - Wytrwanie daje najwięcej punktów za Orfiksa, więc zdobędziecie tam najwięcej Ogniw Fazowych. Przygotowana i skoordynowana drużyna jeszcze więcej! Tak jak ta Operacja jest wykonalna w pojedynkę, najlepsze rezultaty przyniosą skoordynowane Drużyny! 

TABELE WYNIKÓW KLANÓW I TROFEA KLANÓW

Wyniki Klanu są określane na podstawie sumy najlepszych wyników wszystkich uczestniczących członków. Zrównoważyliśmy to do około 50% udziału członków dla Trofeum Złotego poziomu. 

Tablice Wyników:

Te linki przekierują Was, gdy operacja rozpocznie się o 21:20 czasu polskiego! 


(Nie dajcie się zmylić 'ps4' w linku! Obejmuje to również wyniki PS5)

Czytelne dla ludzi: 
PSN: http://content.ps4.warframe.com/dynamic/orphixVenom.php/pl

XBOX: http://content.xb1.warframe.com/dynamic/orphixVenom.php/pl 

NSW: http://content.swi.warframe.com/dynamic/orphixVenom.php/pl

Czytelne dla Narzędzi i Botów: 
PSN: http://content.ps4.warframe.com/dynamic/orphixVenomJS.php/pl

XBOX: http://content.xb1.warframe.com/dynamic/orphixVenomJS.php/pl

NSW: http://content.swi.warframe.com/dynamic/orphixVenomJS.php/pl

Poziom Rozmiaru Klanu Terakotowe Brązowe Srebrne Złote
Ducha 1390 5860 13920 18850
Cienia 3510 22275 69120 137250
Burzy 11700 75250 230400 457500
Góry 35100 222750 691200 1372500
Księżyca 117000 742500 2304000 4575000

74dbe1807ba3d3cc37f25a53a281e227.jpg

 NOWI WROGOWIE ŚWIADOMYCH:

Podczas Operacji: Jad Orfiksa napotkacie trzy nowe jednostki Świadomych i po całkowitym przeskanowaniu ich pojawią się w Symulakrze!

Ortholyst
Ten lekki Świadomy osadza się na twardym podłożu, aby móc rozłożyć masywne, dalekosiężne działa.

Choralyst
Ci eteryczni Świadomi atakują zarówno falami dźwiękowymi jak i grzmiącymi samonaprowadzającymi kulami.

Summulyst
Wysoki rangą Świadomy, który rozwidla swoje ciało, tworząc portal, którego używa do przywołania posiłków i pocisków. Uzbrojony w podwójne działa. 

f2790dc842d6af6ee01c6d74b3160576.jpg

 NOWY WARFRAME: LAVOS

Manipulator fizycznego królestwa, na Wasz rozkaz nasyci swoje zdolności elementami żywiołów. Lavos jest również pierwszym Warframem, który nie zużywa Energii, i zamiast tego polega na systemie Czasu Odnowienia, aby uzupełnić swoje umiejętności. 

 Umiejętność Pasywna
Kule Energii lub Uniwersalne zapewniają Lavosowi 10-sekundową odporność na zmiany statusowe. Przytrzymaj dowolną umiejętność, aby nasycić jej kolejne użycie o dodatkowe Obrażenia od Żywiołów i Statusu. 

 •     Aby ułatwić łączenie elementów do nasycenia na kontrolerze, będziecie mogli zadawać połączone obrażenia od żywiołów, albo a) trzymając razem dwa przyciski umiejętności, aby je połączyć (trochę gimnastyki palców) lub b) trzymając jedną umiejętność, a następnie aktywując inną do połączenia. 

WĘŻOWE UKĄSZENIE
Uderz toksycznym ciosem węża, pochłaniającym cel, by uleczyć Lavosa. Przytrzymaj, aby nasycić wszystkie zdolności Obrażeniami od Toksyny.

WYSYP FIOLEK
Pędź do przodu, przebijając się przez przeciwników i pozostawiając za sobą lodowy ślad roztrzaskanych fiolek. 
Przytrzymaj, by nasycić następną umiejętność Obrażeniami od Zimna.

SONDA TRANSMUTACJI
Wystrzel sondę, która zamienia Kule Życia i Energii na Uniwersalne Kule (dające obie te rzeczy), a podnoszoną amunicję w Amunicję Uniwersalną. Sonda ogłusza pobliskich wrogów,  skracając czas odnowienia umiejętności o jedną sekundę za każdego porażonego przeciwnika. Przytrzymaj, by nasycić następną umiejętność Obrażeniami Elektrycznymi. 

KATALIZACJA
Lavos rozrzuca Próbniki Katalizatora, które zalewają wrogów palącym żelem. Obrażenia zostaną podwojone za każdy żywioł nałożony na przeciwnika. Przytrzymaj, by nasycić następną umiejętność Obrażeniami od Ognia.

Odwiedź Leverian Lavosa, aby dowiedzieć się o Javim. Pełzający Wąż. Wstrętny. Plugawo-mówca.

NOWE PACZKI TENNOGENU
Dostępne są trzy nowe paczki TennoGen! Zawierają skórki oraz wiele więcej od naszych utalentowanych Artystów TennoGen z 2. Partii Rudny 19. Sprawdźcie je na Rynku w grze. 

348565561_TennogenBundleLII.png.bd2b1d20

Paczka TennoGen LV

 • Excalibur: Skórka Ostrza Lotus od BeastBuster
 • Ash: Skórka Ichneumon od Vulbjorn, the graphical walrus.
 • Saryn: Skórka Nocnego Łowcy od Mz-3 

2038700942_TennogenBundleLIII.png.e3a5a8

Paczka TennoGen LVI

 • Garuda: Skórka Tengushin od Lubox
 • Khora: Skórka Miyabi od Malaya i Awk'Q-Luz
 • Nova: Skórka Mithra od lukinu_u
 • Liset: Skórka Mithra od lukinu_u 

1872889682_TennogenBundleLIV.png.4340bdf

 Paczka TennoGen LVII

 • Kostur: Skórka Eklypsa od lukinu_u
 • Rapier: Skórka Arashi od Lubox
 • Nikana: Skórka Undercutter od Felix Leonhart
 • Syandana Valesti od led2012 i Xtygian
 • Syandana Scylla od Faven
 • Oculus Irya od kakarrot2812

NOWA ODSIECZ TENNO

CEDO
Wystrzel glaive, który odbija się od powierzchni w postaci salw obrażeń od żywiołów, następnie przeszyj wrogów precyzyjnym strzałem ognia podstawowego. Obrażenia są zwiększane za każdy nałożony Efekt Statusowy na cel. Niewielka część podnoszonej amunicji będzie zamieniana na Amunicję do Strzelby, gdy Cedo jest trzymane przez Lavosa.

SYANDANA VITAM
Charakterystyczna Syandana Lavosa została zaprojektowana do rutyny laboratorium lub na pole bitwy. 

LAVOS: HEŁM CORDATUS
Alternatywny hełm Lavosa, symbolizujący dążenie transmutatora do mądrości. 

6da686fbab0964a5c334fb88ed1c9788.jpg

 NOWA SKÓRKA NEKRAMECHÓW

Nekramech: Skórka Bruntspar

Odkryj na nowo brutalną siłę najwcześniejszego projektu Nekramecha dzięki tej skórce. Bruntspar jest - i to są słowa Ojca - "Nie do czystej gry ani do zawierania przyjaźni". 

341b7460ed9ee2af8fafe047fce3c46f.jpg

 PAKIET LAVOS
Transmutator Lavos wyłania się z kipiącego dymu, zapomniany mistrz bardzo źle zrozumianej sztuki. Zawiera Warframe'a Lavos, alternatywny hełm Cordatus, ozdobę: Sonda Transmutacji, Syandanę Vitam i Strzelbę Cedo. Zawiera także 3-dniowy Wzmacniacz Biegłości i Kredytów.

Przekształćcie swoją hojność w nagrody! Aby uhonorować ducha dawania, podarowanie Pakietu Lavosa innemu graczowi w grze oznacza, że otrzymasz ekskluzywną Dekorację Sondy Transmutacji Lavosa! 

d3c5fdb8f304c6804b95d9027e1a3484.jpg

 Zmiany Zleceń Skarbców Izolacyjnych i Arkanów

Zmiany przebiegu Skarbców Izolacyjnych:

Istnieją 4 główne filary zmian Skarbców Izolacyjnych. Zmiany te nie tylko znacznie rozluźniają rutynę, ale mają również na celu dalszą poprawę procesu, aby mniej dezorientować nowych graczy.

• Ukończenie danego Skarbca Izolacyjnego, aby odblokować kolejny poziom będzie wymagane teraz tylko raz.
   • Na przykład: Ukończ Skarbiec Izolacyjny (Poziom 1) niedaleko Bramy Nekralisku. Możecie po tym opuścić Deimosa czy nawet wylogować się - po powrocie do Dryfu Kambionu natychmiast będziecie mogli rozpocząć Zlecenie Skarbca Izolacyjnego (Poziom 2). Nie musicie powtarzać pierwszego Poziomu Zlecenia, jeśli nie chcecie.
• Po ukończeniu Skarbca Izolacyjnego, możecie rozegrać Zlecenie Arkana tego samego poziomu.
   • Podobnie jak Skarbce Izolacyjne powyżej, możecie opuścić sesję, a po powrocie do Dryfu Kambionu powrócić od razu do Zleceń Arkana, bez potrzeby ponownego ukończenia Skarbca Izolacyjnego w tej lokacji.
• Każdy poziom Zlecenia Skarbca Izolacyjnego posiada określoną lokację Matki w Dryfie Kambionu, by zapewnić stały i jaśniejszy ciąg rozgrywki.
   • Poziom 1= Matka znajduje się w "UNDULATUM"
   • Poziom 2 = Matka znajduje się w "PERSPEKTYWA ALBRECHTA" i "RYNNA KATABOLICZNA"
   • Poziom 3= Matka znajduje się w "ROPIEŃ"
• Wszystkie 3 Poziomy Zleceń Skarbców Izolacyjnych są dostępne u Matki w Nekralisku.

Zmiany tabeli nagród Skarbców Izolacyjnych/Zleceń Arkana:

Teraz, gdy Zlecenia Arkana są łatwiej dostępne, nadszedł czas, aby zrównoważyć tabele nagród:

• Zlecenia Skarbców Izolacyjnych i Arkana dzielą teraz tabelę nagród. Istnieją 3 różne tabele dla każdego poziomu Skarbca Izolacyjnego/Arkana, które zmieniają się co 3 godziny. Pozwala to na wybranie pożądanej nagrody i skupienie się na niej - zupełnie tak, jak działa to w innych Zleceniach Otwartego Świata.
   • Rotacja korzysta z takiego samego planu, co rotacja Zleceń w Nekralisku.
• Nagrody Zleceń Skarbców Izolacyjnych/Arkana zostały dostosowane, zapewniały lepszą szansę uzyskania wysoce pożądanych nagród:

Zmiany tabeli nagród:

• Matryce Orokin
   • Ogółem mniejsza szansa wypadnięcia.
• Relikty
   • Szansa wypadnięcia pomiędzy starymi typami Zlecenia.
• Części Broni Nekramecha
   • Podzielone między trzema tabelami nagród, by umożliwić wybór.
• Nekramechowe Mody
   • Podobna szansa wypadnięcia, ale podzielone między tabelami, by umożliwić wybór.
• Arkana Deimosa
   • Znacznie większa szansa wypadnięcia.
• Scyntylant (Poziom 1)
   • Szansa wypadnięcia pomiędzy starymi typami Zlecenia
• Części Broni (Poziom 2 i Poziom 3)
   • Lekko zmniejszone: Nigdy nie będzie potrzebny więcej niż jeden Schemat Sporothrix czy też Arum Spinosa. Dotarcie do Zleceń Arkana i otrzymanie schematu innej broni nie jest przyjemne. Chociaż nie eliminuje to całkowicie możliwości zdobycia duplikatów, redukcje szansy wypadnięcia zwiększają szansę otrzymania innych nagród.

Usunięte z tabeli:

Obie nagrody usunięto, by poprawić szanse zdobycia nowych/bardziej pożądanych nagród.
• Rzadkie Klejnoty Deimosa
• Endo

DODATKOWO: Schematami Sporothrix i Arum Spinosa można się teraz wymieniać!
By zbalansować zmniejszenie szansy wypadnięcia Schematu Broni, schematami Sporothrix i Arum Spinosa można się teraz wymieniać. Częściami Sporothrix i Arum Spinosa można było już handlować, teraz idziemy o krok dalej.


Ogólne zmiany i poprawki Skarbców Izolacyjnych:

 • Zmieniono synchronizację dialogów na etapie Toksyczności (2.) Skarbca Izolacyjnego dla lepszej stymulacji dialogu Loida/Otaka. Zmieniono również nieco czas eskalacji, aby opóźnić przybycie wrogów wyższych poziomów.
 • Zwiększono zasięg akcji kontekstowej konsoli Przynęt podczas podnoszenia klucza w Zleceniu Skarbca Izolacyjnego, by zapobiec odsuwaniu się lub stawaniu na nim.
 • Naprawiono znikanie Zleceń Skarbców Izolacyjnych od Matki w Nekralisku po ich wykonaniu dla Klientów do czasu ponownego załadowania Nekralisku.
 • Naprawiono ustawienia dobierania drużyny, mieszające poziomy zleceń ze Skarbców Izolacyjnych, co skutkowało umieszczeniem w niewłaściwym zleceniu Skarbca (np. wybranie poziomu 3 i umieszczenie na poziomie 1).
 • Poprawki związane z niedziałającą Migracją Hosta podczas 1. Etapu Skarbca Izolacyjnego.

Zmiany i Poprawki Nekramechów

Bonewidow:

W menu mamy obfitą porcję zmian i poprawek Bonewidow. Przeanalizujmy tutaj fakty: Arquebex jest bronią dla Voidriga o bardzo dużych obrażeniach, ponieważ ma sens dla jego zestawu zadawanych obrażeń. Bonewidow to nasz Nekramech do Walki Wręcz, który koncentruje się bardziej na przeżywalności i wytrzymałości. Egzaltowana Żelazna Dama nie dorówna Arquebexowi 1:1, ale to nie znaczy, że Żelazna Dama (lub reszta jej zestawu) powinna zostać przyćmiona. Poniższe informacje mają na celu uwzględnienie powszechnych opinii Społeczności, aby zapewnić jej nieco pikanterii.

 • Mody do Walki Wręcz Nekramecha (Punkt Nacisku, Furia, Zasięg) działają teraz na Egzaltowanej Żelaznej Damie.
 • Żelazna Dama Bonewidow może teraz wykonywać Ciężki Atak z pozycji neutralnej oraz do przodu, który wyrzuca pocisk zadający obrażenia! 
 • Zmieniono nazwę "Uderzenie Tarczą" Tarczowniczki Bonewidow na "Pocałunek Damy".
 • Zmniejszono koszt Pocałunku Damy Bonewidow do 15 Energii.
 • Możecie teraz kontrolować Hak Bonewidow zamiast trzymać się wyznaczonego kierunku przed aktywacją.
 • Hak Bonewidow rzucony w przeciwnika ma teraz 100% Szansy Statusu.
 • Hak Bonewidow wysysa teraz procent maks. Życia przeciwnika zamiast stałych obrażeń. Gdy cel jest wyrzucony, zadane obrażenia skalują się do obecnej ilości życia celu.
 • Obie te zmiany wspomagają skalowanie Haka przy zróżnicowanych poziomach przeciwników.
 • Nekramech Bonewidow może teraz odbijać obrażenia przy blokowaniu Tarczowniczką (jest to dostępne wyłącznie dla Bonewidow graczy).
 • Bonewidow zaabsorbuje teraz ataki przeciwników przez kilka sekund po aktywacji Tarczowniczki, a przyjęte obrażenai zostaną dodane do Życia tarczy.
 • Tarczowniczka wrogich Bonewidow ma teraz ograniczoną ilość życia i może zostać zniszczona.
 • Wroga Bonewidow nie przyłączy już ponownie swojego ramienia, gdy dzierży Egzaltowaną Żelazną Damę. Jedna sprawa naraz!
 • Usunięto wskaźnik amunicji Bonewidow, gdy dzierży Żelazną Damę.
 • Naprawiono awarię po użyciu Haka Bonewidow na Mitozycie Deimos.
 • Naprawiono niewyłączanie się Tarczowniczki Bonewidow po wyjściu i wejściu do niej, przez co tarcza pozostawała przyczepiona do torsu (nieaktywna). Jednakże po naciśnięciu przycisku ataku wręcz, wykonany zostałby Pocałunek Damy, który kosztowałby Energię zamiast zwykłego, nieuzbrojonego ataku Nekramecha.
 • Naprawiono wpływ Linii Ognia Bonewidow na Towarzyszy/Zwierzaki.
 • Naprawiono ragdollowanie gracza przez Linię Ognia Bonewidow.
 • Naprawiono utykanie wrogich Bonewidow z Żelazną Damą i niezdolność wyciągnięcia ponownie broni.
 • Naprawiono wyświetlanie powiadomienia Osuwiska Atlasa, gdy wykonano atak wręcz Tarczą Bonewidow (Pocałunek Damy).
 • Naprawiono animacje Linii Ognia Bonewidow nieodzwierciedlające poprawnie obecnego stanu tarczy.
 • Naprawiono trafianie w tylny hitbox Bonewidow przez ataki z frontu.
 • Naprawiono wizualny błąd "Uniemożliwione Użycie Umiejętności" po wyłączeniu Tarczowniczki i Żelaznej Damy.
 • Naprawiono wrogie Bonewidow niewiedzące, jak rozpocząć Pocałunek Damy. Daj buziaka!
 • Naprawiono użycie błędnych animacji bezczynności przez wrogie Bonewidow, przez co ich tarcze wyglądały na odłożone, przez co one i/lub ich miecz były trzymane niepoprawnie.
 • Naprawiono odtwarzanie animacji odłożenia Tarczowniczki podczas kombinacji ataku wręcz przez wrogie Bonewidow.
 • Naprawiono niewyłączanie się Tarczowniczki Bonewidow po Transferencji/ponownym przyzwaniu, przez co wykonywany był cios Tarczą zamiast zwykłego ataku wręcz. Naprawia to także powiązany problem, kiedy Żelazna Dama wykonywałaby tylko pierwszy atak w serii zamiast całego cyklu.
 • Naprawiono malejący obszar blokowania obrażeń Tarczowniczki Bonewidow, kiedy została zaatakowana. Przez to obrażenia otrzymywała Bonewidow, zamiast tarczy.
 • Naprawiono Hak Bonewidow nienadziewający poprawnie swojego celu, jeśli użył go Klient. Wcześniej ragdoll unosiłby się w powietrzu.
 • Naprawiono zdolność do rzucania umiejętności przez chwyconych Hakiem Bonewidow przeciwników.
 • Naprawiono niewyświetlanie powiadomienia "Potrzeba więcej Energii" przez Hak Bonewidow.
 • Naprawiono teleportowanie spuszczonych z Haka Bonewidow przeciwników do ostatniej lokacji zamiast upuszczenia ich, gdy aktywowano Tarczowniczkę.
 • Naprawiono chwytanie Dargynów Hakiem Bonewidow.
 • Naprawione niepoprawne działanie Tarczowniczki Bonewidow Klientów po jej zniszczeniu.
 • Naprawiono awarię, która mogła wystąpić jeśli Bonewidow używała Żelaznej Damy w złym momencie przy powrocie do Miasta.
 • Naprawiono awarię mogącą wystąpić, jeżeli Tarczowniczka Bonewidow została zdezaktywowana, gdy gracz opuszczał misję.
 • Naprawiono niepoprawne kopiowanie się kolorów energii na umiejętność Linia Ognia Bonewidow.
 • Naprawiono problem, w którym Bonewidow może złapać Orba Wyzysku.
 • Naprawiono błąd, który powodował, że procentowa absorpcja Życia Haka Bonewidow, nie odpowiadała wartościom za kolejne rangi umiejętności.
 • Naprawiono ślady żywiołów i efekty dla Egzaltowanej Żelaznej Damy Bonewidow.

Voidrig:

 • Podwojono czas trwania animacji otrząśnięcia się wrogich Voidrigów, by zapewnić więcej czasu na ostrzał ich słabych punktów.
 • Naprawiono pozostawanie powiadomienia "Naciśnij, by rzucić" Nekrasieci Voidriga na ekranie, po opuszczeniu Nekramecha.
 • Naprawiono unoszący się w powietrzu pojemnik Nekrasieci Voidriga i pozostające powiadomienie, jeśli nie został on wyrzucony w przeciągu minuty.
 • Naprawiono niepoprawne nakładanie się koloru energii na Voidrig.
 • Naprawiono wyświetlanie podstawowego drenażu umiejętności Trybu Obronnego Voidriga jako 0 Energii/s.
 • Naprawiono nazwę skórki Hełmu Voidrig Dnia Umarłych. która pojawiała się jako ścieżka w Arsenale Nekramecha. 

Ogólne zmiany i poprawki Nekramechów:

 • Oba Nekramechy Voidrig/Bonewidow, bronie Morgha oraz Cortege mogą zostać zakupione na Rynku za Platynę. Nekramechy dostały własną kategorię na Rynku! 
 • Wymiana w pełni stworzonymi częściami Nekramechów/ich bronią jest teraz możliwa.
 • Usunięto wymóg posiadania Gravimaga na broniach Archwing dla Nekramechów.
 • Zryw Vazarin, Błogosławieństwo Trinity, Uleczenie Equinox, Aura Odnowa oraz Arkanum Impulsu nie leczą już Nekramechów. Spośród 21 źródeł leczenia, tym 5 udało się prześlizgnąć. 
 • Ostrzał z broni podczas unoszenia się jako Nekramech jest traktowany teraz jako "celowanie", przez co mody jak Krytyczne Skupienie i Zaznaczony Cel znów będą działać.
 • Możecie teraz zauważyć Nekramechy Bonewidow na Dryfie Kambionu patrolujące obszar lub w fazie uśpionej, podobnie jak Nekramechy Voidrig.
 • Wrogie Nekramechy (Voidrig i Bonewidow) obrócą teraz swoje ciała by wskazać, że wykonają zryw w waszym kierunku.
 • Dostosowano docelowy dystans Nekramecha od gracza, by zapobiec stawaniu przez nich na graczu.
 • (Znowu) naprawiono utratę Biegłości Nekramechów klienta, jeśli wystąpiła migracja hosta.
 • Naprawiono niewidzialnego i unoszącego się w powietrzu Operatora po opuszczeniu Nekramecha po raz drugi jako Klient.
 • Naprawiono przypadki, w których ani Voidrig ani Bonewidow nie były w stanie atakować wyposażoną bronią.
 • Naprawiono wyświetlanie błędnych statystyk Warframe'a w Arsenale po założeniu Nekramecha.
 • Naprawiono ciągły ostrzał broni Nekramecha po zrywie podczas strzelania.
 • Naprawiono odtwarzanie drugiego dźwięku wyskoku, jeśli wycelowano, gdy Nekramech znajdował się w powietrzu.
 • Naprawiono przypadki, w których kara Biegłości za Wskrzeszenie nie była aplikowana do broni Nekramecha, jeśli była taka sama jak broń Ciężka lub Archwinga.
 • Naprawiono niewyświetlanie pierwszego znacznika w świecie, jeśli został postawiony w Nekramechu.
  •   Nekramechy teraz szybciej przechodzą do pozycji celowania, będąc w powietrzu.
 • Naprawiono nieotrzymywanie Termii przez Hosta oraz Klienta, jeśli przebywali w swoich Nekramechach podczas przyznawania nagrody.
 • Naprawiono potencjalny problem z Czuwającą Saya, jeśli przebywało się w Nekramechu, gdy próbowała ona dać Ci skaner.
 • Naprawiono kodowanie interfejsu użytkownika po wejściu do Nekramecha w kałuży resztek Vome.
 • Kolejna poprawka dla okna Postępu Misji, która wyglądała na pustą w Nekramechu.
 • Naprawiono poprzednio przyzwanego Nekramecha Klienta, który wyglądał jakby eksplodował przy ponownym przyzwaniu.
 • Naprawiono podwójne dodatki Nekramecha Snake w zadaniu Serce Deimosa.
 • Naprawiono niedziałanie wybranego koloru Energii przy uderzeniach w ziemię Nekramecha.
 • Naprawiono tracenie Biegłości broni Nekramecha, jeśli migracja hosta wystąpi podczas pilotowania Nekramecha, kiedy aktywna jest jego czwarta umiejętność. Naprawia to także błąd skryptu związany ze Wskrzeszaniem po migracji hosta. 

Zmiany:

 • Podwojono częstość występowania Nekratyny! Aby wprowadzić tę zmianę, zmniejszono częstotliwość wypadania Hecyfronu o 6%, aby zrównoważyć wzrost Nekratyny.
 • Ta zmiana jest podobna do tego, w jaki sposób zwiększyliśmy częstość występowania Taumiki w Arkanie Deimos, aby ułatwić budowanie Nekramechów.
 • Dostosowano strefę obrażeń Flagelokanta, aby ułatwić trafienie w niego.
 • Zapętlony dźwięk pojawiającego się Teralysta nie będzie już odtwarzany na Cetus.
 • Zmodyfikowano ekran inkubacji Zwierząt, aby umożliwić kupowanie Gniazd Towarzyszów za Platynę, jeśli ich potrzebujesz, usuwa to dodatkowy krok polegający na konieczności opuszczania ekranu inkubacji, aby przejść na Rynek. (to znaczy, że działa to teraz tak samo jakbyście chcieli odebrać broń z Warsztatu, ale nie mieli wolnych Gniazd).
 • Celownik w interfejsie Nekramecha będzie teraz biały, tak jak inne, by zapewnić najwyższą możliwą widoczność.
 • Wyłączono możliwość otworzenia Menu Pauzy po złapaniu ryby, ponieważ mogło doprowadzić to do niepoprawnego stanu.
 • Opcja "Zamień Wciśnij/Przytrzymaj Umiejętności" pozwoli teraz dopasować ustawienie dla każdego Warframe.
 • Wiele umiejętności Warframe, starych i nowych, wykorzystywało tą funkcjonalność do różnych czynności. Opinie graczy wykazały, że globalnemu ustawieniu "Wciśnij/Przytrzymaj" było daleko do ideału, jako że domyślne zachowanie niektórych umiejętności było preferowane. Po wybraniu "Zamień Wciśnij/Przytrzymaj Umiejętności" w menu Opcji, napotkacie nowy ekran pozwalający wybrać, jak zachowuje się każdy Warframe!

17a732a85867d04c31631cfa6a7a2d43.jpg

 •  Naprawiono dźwięk wyrzucenia łuski Magnusa, by lepiej pasowały do estetyki/animacji rewolweru.
 • Możecie teraz budować Kitguny u Ojca w Nekralisku, jak i również je Ozdobić/Dostarczyć/Nadać Imię! Wszystko, co powinien zrobić sprzedawca Kitgunów!
 • Zastąpiono wymogi Schematu Broni w Ofiarach Nekraloida odpowiednimi Schematami Komponentu Lufy, usuwając tym wymóg Rangi Mistrzostwa przy podnoszeniu Rangi. 
 • Schematami Basmu i Lacera Ceti można się teraz wymieniać.
 • Wiadomości z transmisjami posiadają teraz pulsujący przycisk ponownego odtworzenia.
 • Wymóg Rangi Mistrzostwa zostanie teraz wyświetlony przy próbie zakupu broni, której wymagania nie zostały spełnione.
 • Przełącznik dźwiękowy „Transmisja Porad” dotyczy teraz Transmisji Szczeliny Szklarza.
 • Zrównoważono mody Nekramechowej Wydajności, aby nie kumulowały się powyżej 100%. Dotyczy to zarówno modów Nekramechowy Dryf, jak i Nekramecha Wydajność. Maksymalna ranga Nekramechowego Dryfu ma teraz 60% Wydajności Unoszenia, a maksymalna ranga Nekramechowej Wydajności ma teraz 30% Wydajności Silników (ponieważ zwiększa wszystkie statystyki). Łącznie otrzymujesz maksymalną wydajność 90%.
  • Mody Nekramechowej Wydajności zwiększają efektywność wszystkich manewrów wpływających na wytrzymałość do 60% na maksymalnej randze, co pozostawia niewiele miejsca na rozwój innych modów. W połączeniu z Wydajnością Unoszenia (Nekramechowy Dryf), która już ogranicza się do problematycznej wydajności 125%, otrzymujemy naprawdę niepożądane wartości. Nie wychwyciliśmy tego w balansowaniu zanim wypuściliśmy je w aktualizacji, co jest naszym błędem.
 • Zwiększono rozmiar czcionki Rangi Reputacji z 18 do 19, aby były zgodne ze standardem i, mamy nadzieję naprawić sporadyczne wyświetlanie pustego kwadratu zamiast liczby.
 • Poprawiono obsługę slotów Ekwipunku Railjacka dla lepszej widoczności i ogólnej jasności:
  •    Zmieniono licznik Pojemności Szczątków, by korzystał z ikony zamiast tekstu i przycisku złomowania: wskaż, by zobaczyć tekst i wybierz, by otworzyć okno złomowania.
 • Dodano dodatkowy przycisk dla połączonych Komponentów i Uzbrojenia (odbudowanych Szczątków), by pokazać Pojemność Komponentów i Uzbrojenia oraz pozwolić na Złomowanie wielu z nich jednocześnie, korzystając z dedykowanego okna Złomowania.
 • Dostosowano ustawienia systemu pogłosu Sceny Kolorowego Klucza, by lepiej pasowały do poziomu.
 • Ikony małego, niebieskiego Nekramecha i hełmu Warframe'a wskazują teraz na minimapie gdzie znajduje się Nekramech/Warframe, który nie jest "pod kontrolą", by zapobiec gubieniu ich.
 • Zmniejszono obszarowy impuls Pięści Duszy Nekrosa, by nie wyrzucał już przeciwników poza układ słoneczny.
 • Poprawki związane z wyszukiwaniem ścieżek na Statku Corpus, w którym mogła utknąć SI.
 • Wyczerpanie Dopalacza Railjacka zresetuje teraz status Dopalacza, aby rozwiązać problem nieładowania się Dopalacza po wyczerpaniu.
 • Przyciszono dźwięki umiejętności Uścisku Lohk Xaku.

Poprawki:

 • Naprawiono awarię przy interakcji z kryształem, którym rozpoczyna się walkę z Nihilem.
 • Naprawiono awarię mogącą wystąpić, gdy ominięto przerywnik filmowy Samouczka.
 • Naprawiono rzadki przypadek, w którym Orvius mógł spowodować awarię.
 • Naprawiono awarię podczas Transferencji do Operatora, jeśli jednocześnie aktywowano Zdalnego Obserwatora w Fotobudce.
 • Naprawiono awarię mogącą wystąpić przy przełączaniu się między Operatorem i Nekramechem po rzuceniu dowolną broną typu Glaive.
 • Naprawiono awarię występującą przy wymianie pewnej broni i kombinacji modów.
 • Naprawiono awarię związaną z Podpalaczami Eximus.
 • Naprawiono awarię związaną z używaniem Wybuchowej Sztuczki bez maksymalnej rangi.
 • Naprawiono nieodtwarzanie dźwięku Scyntylanta dla Klienta, przez co nie mogli oni go widzieć i nabyć.
 • Naprawiono błąd występujący podczas używania tego samego Archgun w gnieździe na Ciężką Broń i na broń Nekramech, który powodował, że Biegłość zdobyta przed pierwszym przywołaniem Nekramech nie byłaby dodana do wersji Archguna Nekramecha.
 • Naprawiono brak odpowiedzi Interfejsu przy przytrzymaniu klawisza podczas używania Szybkiej Podróży/Trybu Dekoratora w Dojo.
 • Naprawiono Syndykaty, w których można było zdać tylko uniwersalne medaliony wyświetlające „NIE DO WYMIANY”, gdy nie masz nic na wymianę.
 • Naprawiono zapętlanie się dźwięku zainfekowanej kapsuły Pathocysta, gdy kapsuły są tworzone, ale nie pojawiają się czerwie.
 • Naprawiono dźwięki strzałów Paris Prime czasami odtwarzane lokalnie dla zdalnych graczy.
 • Naprawiono wizualne problemy ze skórką łuku Oscira po założeniu na Brammie Kuvy.
 • Naprawiono utrzymywanie się etykiety „BONUS” na Rynku po zakupie wspomnianego przedmiotu.
 • Naprawiono znikomą widoczność Lobotrysida zarówno podczas pływania, jak i stałej dioramy.
 • Naprawiono uchwycone sceny Flagelokant, które miały nieprawidłowe ustawienie.
 • Naprawiono brakujące animacje dolnej części ciała podczas wykonywania powietrznego ataku Biczem.
 • Naprawiono wrogów, którzy byli pod trwałą kontrolą tłumu przy połączeniu umiejętności Roju Macek Hydroida i Larwy Nidusa (Wstrzykiwanie Helminth).
 • Naprawiono cele misji Railjack i niepojawiających się wrogów, jeśli Klient był w fotelu Pilota podczas ładowania.
 • Naprawiono utratę funkcjonalności, jeżeli otworzyliście Link z czatu podczas powrotu do Dojo z misji Railjack.
 • Naprawiono rzadkie surowce, które pojawiały się w niedostępnych miejscach przy punkcie ewakuacji na Statku Corpus.
 • Naprawiono Cewkonapędy na Orb Vallis, które zyskiwały 5 razy większą szybkostrzelność.
 • Naprawiono wyciszoną muzykę w przerywniku filmowym Wewnętrznej Wojny.
 • Naprawiono działa Załogowca Railjack namierzające graczy, którzy byli ukryci przy pomocy Półcienia Itzala. 
 • Naprawiono pozostający na ekranie komunikat "Wróć na Railjack" na misji Railjack.
 • Naprawiono aktywację Asa Przestworzy podczas korzystania z Chromy, w wyniku której jego dodatkowy skok umiejętności pasywnej został usunięty, a smocze skrzydła pojawiały się podczas podwójnego skoku.
 • Naprawiono błąd ponownego użycia Uścisku Lohk Xaku bez celów w pobliżu, który skutkował utratą wszystkich broni.
 • Naprawiono umiejętność Xaku: Uścisk Lohk, która przestawała funkcjonować, jeśli była używana zbyt szybko.
 • Naprawiono błąd, przez który Klienci nie widzieli wygasania broni, gdy Host użył umiejętności Xaku Uścisk Lohk.
 • Naprawiono pierwszy Cień, powstały przez Pięść Duszy Nekrosa, ignorujący Siłę Umiejętności modyfikacji Tarcza Cieni.
 • Naprawiono nieodradzanie przeciwników zabitych przez Pięść Duszy Nekrosa jako Cieni u Klientów.
 • Naprawiono niewskrzeszanie jako Cieni przeciwników "oznaczonych" Pięścią Duszy Nekrosa i zabitych przez Klientów.
 • Naprawiono niepokazywanie liczb obrażeń strefy Pozostającego Arkanum dla Klientów.
 • Naprawiono niedziałający poprawnie efekt wibracji przy użyciu Kitgunów strumieniowych.
 • Naprawiono błędną replikację tekstu celu rzutu Pęcherzem w Zleceniu Badań Plagi, gdy Host trzyma pęcherz.
 • Naprawiono niewyświetlanie Medali Końca misji na ekranie Rezultatów Ostatniej Misji.
 • Naprawiono wyświetlanie szarego pola na Rynku, jeśli przeglądało się przedmiot, który już posiadano po zalogowaniu.
 • Naprawiono niedziałające menu Pauzy, w przypadku śmierci/wykrwawiania się podczas Transferencji.
 • Naprawiono wypadające znacznie rzadziej Bursztynowe Gwiazdy Ayatan niż przed Arkanami Deimos.
 • Naprawiono rzadki problem z Wymianą moda Riven, gdy posiadano 30 Gniazd Modów Riven przyznawanych przez 30 Rangę Mistrzostwa.
 • Naprawiono problem czarnego ekranu w przypadku zbyt szybkiego pominięcia animacji lotu w Zadaniu Serce Deimosa (mogło także wystąpić w innych przypadkach ładowania Dryfu Kambionu).
 • Naprawiono problem, przez który gracze nie mogli dołączyć do poczekalni Publicznej misji na Dryfie Kambionu lub Orb Vallis podczas gdy Mapa Gwiezdna była otwarta.
 • Naprawiono utratę funkcjonalności Czatu po pokonaniu Nihila.
 • Naprawiono niemożność użycia/anulowania umiejętności lub przejścia w tryb Operatora po rzuceniu Upiornego Tańca Revenanta i powaleniu lub próbie chwycenia krawędzi podczas jego animacji.
 • Naprawiono wyświetlanie Biegłości zdobytej przez specjalną broń Nekramecha w Rezultatach Misji, nawet jeśli nie została ona użyta podczas misji (broń nie uzyskiwała żadnej Biegłości).
 • Naprawiono przypadki niedostępności żył Wydobycia w Dryfie Kambionu przez odrodzenie ich w środku otoczenia.
 • Naprawiono niemożność załączenia w czacie Kitguna z nowymi Komorami Plagi Vermisplicer i Sporelacer.
 • Naprawiono niewyświetlanie "TRYB OGNIA" Catabolysta w statystykach Arsenału.
 • Naprawiono wyświetlanie błędnej ilości Życia w Paskach Życia w misjach Otwartej Lokacji po opuszczeniu drużyny przez Hosta.
 • Naprawiono przypadek rozdartego na dwie i wizualnie zniekształconego ragdolla wroga, jeśli był on trzymany przez Therid Deimos w trakcie jego śmierci.
 • Naprawiono zepsute animacje ruchu w bok Archwinga.
 • Naprawiono nieresetowanie suwaka głośności Mowy do 100 po przywróceniu domyślnych ustawień, gdy suwak Głośności Transmisji był ustawiony na 100.
 • Naprawiono obecność przycisku Schematu w łączu czatu Inarosa Prime.
 • Naprawiono całkowicie czarny topór Tyl Regora.
 • Naprawiono brakujące dźwięki pewnych promieni laserowych (w Pustce, Ropalolyst, itp.).
 • Naprawiono błędne wyświetlanie dużych, mięsnych ścian na niebie Dryfu Kambionu.
 • Naprawiono przesadzoną poświatę amunicji w Dryfie Kambionu.
 • Naprawiono niewidzialną ścianę w modelu Railjacka.
 • Naprawiono błędne powiadomienie wyjścia przy próbie opuszczenia Sceny Nekralisku Fotobudki.
 • Naprawiono sygnalizatory posiłków Corpus na Orb Vallis, które się nie rozkładały po pojawieniu.
 • Naprawiono efekty wybuchu przy zniszczeniu Załogowca Grineer, które wyglądały blokowo na misjach Railjack. Naprawia to także niepotrzebne ładowanie tekstur.
 • Naprawiono niektóre błędy animacji, przez które ramiona broni Quanta Vandal nie otwierały się w pełni po przeładowaniu. Naprawiło to także rozmycie związane z przeładowaniem.
 • Naprawiono spadanie klientów przez mapę, gdy wchodzili na K-Drive.
 • Naprawiono niewyświetlanie nagrodzonych Plakietek Ochrony Gatunku, jeśli przyznano więcej niż jedną.
 • Naprawiono brakującą, centralną platformę podczas walki z Kelą De Thaym, jeśli przerywnik filmowy został pominięty.
 • Naprawiono stające się niewidzialnymi i niemożliwymi do przeładowania Archguny, gdy przyzwała je Mag i użyła Magnetyzmu w formie "Absorpcji".
 • Naprawiono brakującą animację "zakręcenia na palcu" przy alternatywnym wystrzale Euphony Prime.
 • Naprawiono wyświetlanie paska Życia Bossa przy przeglądaniu wpisów Stalkera Cienia i Akolitów w Kodeksie.
 • Naprawiono nakładanie się ikony Barwnika Dojo z ekranem Rezultatów Misji.
 • Naprawiono nakładający się interfejs i przesunięty suwak po wybraniu przedmiotu w Paczce na Rynku i wycofaniu się z Paczki.
 • Naprawiono problem z zamianą Dioram przy złapaniu Lobotrysida lub Flagelokanta.
 • Naprawiono błędną antenę w statku desantowym Gwiezdnego Szlaku Nory.
 • Naprawiono błąd, przez który Biegłość Archguna nie została zapisywana, gdy broń była wyposażona jednocześnie w Gnieździe Broni Ciężkiej oraz Archguna.
 • Naprawiono nie zapisywanie się dostosowanych kolorów na pociskach Arum Spinosa.
 • Naprawiono problemy z wydajnością broni Fluctus.
 • Naprawiono problem z dopiskom "Nowy" na modach, która nie wyświetlała się poprawnie.
 • Naprawiono przesunięcia w Skórce TennoGen Osiris.
 • Naprawiono rozciągnięcie ikonki emotki Rangi 30.
 • Naprawiono niewyświetlanie się efektów Pozostającego Porażenia u klientów.
 • Naprawiono problem z błędną teleportacją na Odświeżonym Statku Corpus w dużym Pomieszczeniu Wentylacyjnym.
 • Naprawiono brak możliwości handlu bronią Decurion Podwójny Prisma.
 • Naprawiono różne problemy na Odświeżonym Statku Corpus z błędnymi niewidzialnymi kolizjami oraz problemami znacznika
 • Naprawiono problem wydajności związany z kombinacją broni Panthera Prime oraz pewnym Modem.
 • Naprawiono utratę funkcjonalności przy wybieraniu obecnego Wzmacniacza podczas ładowania się Rynku.
 • Naprawiono nieodradzanie Kapsuł Podtrzymywania Życia po upłynięciu 34 minut.
 • Naprawiono Modyfikację Siekających Szponów Garudy, która nie trafiała przeciwników za Tobą we wskazanym Zasięgu.
 • Naprawiono Maczetę Wraith, która uderzała tylko raz wroga podczas wykonywania Ciężkiego Ataku. 
 • Naprawiono niepowielanie się efektów specjalnych błyskawic przez Hosta z Pozostającego Porażenia dla Klientów.
 • Naprawiono znikającą w pewnych przerywnikach filmowych głowę Lotus.
 • Naprawiono niewidzialną broń typu "Pięści", gdy Gara korzystała ze skórki Kaleida.
 • Naprawiono szklisty obszar Urushu Khora, który nie nakładał wybranego koloru poza Arsenałem. 
 • Naprawiono niemożność umieszczenia ryb Deimos w akwarium Kwatery Osobistej. 
 • Naprawiono błąd moda K-Drive: Pop Top, który wyświetlał niepoprawny kolor statystyk (nie powinien być negatywny/czerwony).
 • Naprawiono interfejs lunety Buzloka nierozciągający się do krawędzi ekranu, pozostawiając widoczne luki. 
 • Naprawiono brakującą muzykę w końcowym przerywniku filmowym Wewnętrznej Wojny.
 • Naprawiono chwilowe wyciszenie dźwięku w zadaniu Wyrzeczenie.
 • Naprawiono przyciszanie dźwięku przy zatrzymaniu czasu w Scenie Fotobudki. 
 • Naprawiono pogłos w Scenie Kolorowego Klucza Fotobudki.
 • Naprawiono utrzymujący się niestandardowy dźwięk doładowania moda Ścieżki Oparów K-Drive, gdy gracz zejdzie z K-Drive.
 • Naprawiono błąd skryptu podczas próby użycia akcji kontekstowej Pilota Railjacka w czasie zmiany poziomów. 
 • Naprawiono błąd skryptu podczas rozpoczynania Wydobycia Ekskawatorem w Dryfie Kambionu.
 • Naprawiono błąd skryptu przy użyciu Auto-Instalacji modów na Akbronco Prime, gdy posiadano mod Damzav-Vati.
 • Naprawiono błąd skryptu podczas rzucania wielu umiejętności Warframe'ów. 
 • Naprawiono błąd skryptu powiązany z powiadomieniem rzadkiego przedmiotu/zasobu.
 • Naprawiono błąd skryptu z Quantą Vandal. 
 • Naprawiono błąd skryptu powiązany z Tnącym Pędem Excalibura.
 • Naprawiono liczne błędy skryptów związane z wsiadaniem / zsiadaniem / używaniem wieżyczek bocznych Railjacka.
 • Naprawiono skrajny przypadek błędu skryptu w przypadku pisania na czacie, gdy Menu Opcji jest otwarte.

 

NSW Jad Orfiksa: Poprawka #1

Poprawki:

 • Naprawiono brak sklepiku Gwiezdnego Szlaku. Lećcie wydać te Kryształowe Kredyty!

 

NSW Jad Orfiksa: Poprawka #2

Poprawki:

 • Naprawiono znikanie brudu z Pluszaka Kubrodona Grala, gdy patrzy się na niego pod określonymi kątami na dioramie.
 • Naprawiono błąd powodujący, że muzyka dioramy Gwiezdnego Szlaku nie zatrzymywała się po opuszczeniu dioramy Szklarza przed jej zakończeniem.
 • Naprawiono brakujący pasek przewijania na ekranie 'Odtwórz' Gwiezdnego Szlaku, pozwalający zobaczyć wszystkie Akty.
 • Naprawiono niektóre ikony misji w Kodeksie, które nie wyświetlały „zablokowanych” zniekształceń wizualnych.

 

 

XBOX + PlayStation Jad Orfiksa: Poprawka #1 + NSW 29.7.0

Gwiezdny Szlak: Przerywnik III

0ad1f09bc2f2fbaf4664608807b17e9a.jpg

Przerywamy zaplanowany program, aby przedstawić Wam Gwiezdny Szlak: III Przerywnik!

Przerywnik III przynosi nowe Wyzwania, poprzednie nagrody Gwiezdnego Szlaku, w tym 2 Formy Umbra, oraz nowe „uwielbiane” Pluszaki w Ofertach Gwiezdnego Szlaku!

Więzienie Nihila

Nihil być może został uwięziony, lecz wciąż jest on zagrożeniem… jak również właścicielem unikatowej broni. Gracze pytali, w jaki sposób będą mogli powtórzyć swoją walkę z Nihilem i zdobyć Vitricę w przyszłości - odpowiedzią jest, że wszystko będzie miało swój powrót. Czekajcie na ostateczne ogłoszenia!

NOWE WYZWANIA GWIEZDNEGO SZLAKU!

DZIENNE

 • Surfujemy!
  • Zabij 20 wrogów podczas jazdy na K-Drive
 • Reanimator
  • Znajdź i przejmij stery nad Upadłym Nekramechem na Deimosie
 • Pradawny Obelisk
  • Aktywuj Obelisk Requiem na Deimosie

TYGODNIOWE

 • Polowanie na Skarbiec
  • Wykonaj Zlecenie Skarbca Izolacyjnego
 • Nakarm Bestię
  • Nakarm Helmintha dowolnym surowcem
 • Nekralizer
  • Zabij 100 wrogów używając Nekramecha

TYGODNIOWE ELITARKI

 • Zimna Stal
  • Zabij 1000 Wrogów na Ścieżce Stali
 • Szabrownik Surowców
  • Zbierz 20 typów różnych surowców
 • Mniej Uczęszczana Ścieżka
  • Ukończ 5 Misji Ścieżki Stali

ZAPOBIEGANIE DUPLIKATOM!

Nagrody Przerywnika są czasami powtórzeniem poprzedniej serii Gwiezdnego Szlaku i chociaż nowi gracze mogą cieszyć się otrzymywaniem niektórych z tych nowych przedmiotów, chcemy nagradzać także powracających Bezsennych! Osiągniemy to, przyznając nagrodę w postaci 50 Kredytów Przerywnika Gwiezdnego Szlaku zamiast wcześniej posiadanego przedmiotu. Nie dotyczy to przedmiotów, takich jak Gniazda Warframe'ów lub przedmiotów jednorazowego użytku (takich jak Forma), ale raczej posiadanych, unikalnych przedmiotów, takich jak poprzednie Kosmetyki Gwiezdnego Szlaku.

Ogólne zmiany:

 • Dodano schematy hełmów Cordatus dla Lavosa, Gauss dla Mag, Marv dla Protei oraz Kintsu dla Xaku do rotacji Sklepu Gwiezdnego Szlaku.

Nie jest tajemnicą, że Gwiezdny Szlak: Szklarz trwał znacznie dłużej, niż się spodziewaliśmy. Jak wspomniano w Devstreamie #151, następna część Gwiezdnego Szlaku będzie znacznie prostsza, aby przenieść uwagę narracji na Nową Wojnę i nie tylko.

Zmiany Operacji Jad Orfiksa:

 • Zrównoważyliśmy próg punktacji wymaganej do zdobycia Trofeum Jadu Orfiksa, aby uwzględnić niższy limit przeciwników na konsolach, zmianę wprowadzono, aby pomóc w wydarzeniach obciążających sprzęt (Szkarłatna Włócznia itp.). W rezultacie konsolowi Tenno nie mogą osiągnąć takiego samego wyniku jak Tenno na PC, co niepotrzebnie utrudnia zdobycie trofeum klanowego. W rezultacie zmniejszyliśmy o połowę wymagania punktacji Trofeów:

 

Poziom Klanu

Terakotowe

Brązowe

Srebrne

Złote

Ducha

695

2930

6960

9425

Cienia

1755

11137

34560

68625

Burzy

5850

37125

115200

228750

Góry

17550

111375

345600

686250

Księżyca

58500

371250

1152000

2287500

 

Poprawki:

 • Naprawiono niemożność użycia nawigacji Railjacka, jeśli misja zakończyła się porażką.
 • Naprawiono wyświetlanie się napisu "WYKRYTO POŁĄCZENIE PROXY" podczas rozgrywki w misji Operacji: Jad Orfiksa.

 

XBOX i PlayStation Jad Orfiksa: Poprawka #2

Poprawki:

 • Naprawiono wyświetlanie się Instrumentów Bombast jako możliwych do zakupienia (nie dało się ich zakupić) w menu Mandachordu. Są one częścią Octavia Prime Access!
 • Naprawiono znikanie brudu z Pluszaka Kubrodona Grala, gdy patrzy się na niego pod określonymi kątami na dioramie.
 • Naprawiono błąd powodujący, że muzyka dioramy Gwiezdnego Szlaku nie zatrzymywała się po opuszczeniu dioramy Szklarza przed jej zakończeniem.
 • Naprawiono brakujący pasek przewijania na ekranie 'Odtwórz' Gwiezdnego Szlaku, pozwalający zobaczyć wszystkie Akty.
 • Naprawiono niektóre ikony misji w Kodeksie, które nie wyświetlały „zablokowanych” zniekształceń wizualnych.

 

NSW, XBOX i PlayStation Jad Orfiksa: Poprawka #3

Wyjaśnienie Hełmu Arkanum w Ofercie Gwiezdnego Szlaku:

Ostatnie Dary Nory Night zawierały schemat hełmu Arkanum Skorpion, przedmiotu wycofanego dawno temu, w Poprawce 13.2.3. WMiał być zamiast tego całkowicie nowym przedmiotem kosmetycznym Operatora, Wilczym Kapturem, ale dane na zapleczu się lekko wymieszały. Schemat Hełmu Skorpion Arkanum pozostanie w sklepie aż do przedawnienia obecnej oferty, wtedy jego miejsce zajmie Wilczy Kaptur Operatora, który pozostanie w przyszłych rotacjach oferty sklepu.

Powtórka walki z Nihilem

Czy jesteście gotowi stawić czoła Nihilowi po raz kolejny, Tenno?

Dary Nory Night będą oferować zarówno Klucz Nihila, jak i Więzienia, wymagany do stoczenia kolejnej walki z Nihilem. Po zdobyciu obu, podejdź i użyj Dekoracji Więzienia, aby walczyć. 

Klucz Nihila pozwala stoczyć pojedynczą bitwę z Nihilem, po której konieczne będzie zdobycie kolejnego klucza. Klucz Nihila znajdzie się okresowo wśród Darów Nory Night.

Dla tych Tenno, którzy pierwotnie nie walczyli z Nihilem podczas Szklarza, użycie tego klucza pozwoli zdobyć ciężkie ostrze Vitrica. Tenno, którzy już zdobyli miecz Vitrica, mogą zdobyć Mod Riven po ukończeniu misji!

Spodziewajcie się Klucza Nihila wśród Darów w następnym tygodniu!

Poprawki:

 • Naprawiono błąd w opisie Pakiecie Świetlistego Blasku, który wspominał o "Modzie Riven Karabinu" zamiast "Modzie Riven Kitgun".
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
 • Create New...