Jump to content
Temporary sub-forum for Update 30: Call of the Tempestarii ×

Recommended Posts

Plany Aktualizacji na wiosnę 2021 - Railjack 3.0 i Aktualizacja 30!

Devstream 152 Overview

Wracamy z naszym drugim Devstreamem w 2021 roku, pokazując, czego tej wiosny spodziewać się po Warframe! Od Railjacka 3.0 do Aktualizacji 30 i dalej, podsumujemy to, co udostępnili nasi deweloperzy.

Oprócz zwyczajowych dyskusji i prezentacji, ten devstream zawierał także pytania od twórców treści i członków społeczności, na które odpowiedzieliśmy. Będę mieszać niektóre pytania, jeśli ich odpowiedzi nie są związane z ujawnioną treścią, ale nie wszystkie pytania zostaną tutaj wymienione.

Jeśli chcecie wysłuchać wszystkich pytań wynikających z nich rozmów, koniecznie sprawdźcie pełną transmisję! Jeśli nie, przejdźcie do naszego przeglądu poniżej:

INFORMACJE PORZĄDKOWE:
- Tak jak zawsze alarmy Darów od Lotus będą dostępne na wszystkich platformach przez 24 godziny po zakończeniu transmisji! Zalogujcie się, aby zdobyć Schemat Katalizatora Orokin i Mod Riven do Karabinu.

- Konkurs Fandomu Octavii - stwórzcie własny Fan Cam Octavii, aby mieć szansę na wygranie Platyny

- Dołączcie do naszego oficjalnego Discorda Warframe i połączcie się z innymi Tenno: https://discord.com/invite/playwarframe

- Octavia Prime jest dostępna na wszystkich platformach!

TENNOCON 2021
Pozostaniemy przy pracy zdalnej przynajmniej do września tego roku, co oznacza, że TennoCon 2021 będzie wydarzeniem cyfrowym. Dokładne szczegóły już wkrótce!

WIOSNA 2021: AKTUALIZACJADevstream 152 Overview

Tej wiosny możecie się spodziewać dwóch aktualizacji:

Railjack 3.0 na PC, zawierającą zawartość Railjack Corpus i Inherencję Dowództwa! Spodziewajcie się

Aktualizacji 30: Zew Tempestarii jednocześnie na wszystkich platformach! Aktualizacja będzie zawierać Zadanie Warframe'a, Sevagotha, Zephyr Deluxe i więcej.

Poniżej dokładniej omówimy sprawy dotyczące każdej z aktualizacji!

RAILJACK 3.0:Devstream 152 Overview

Nadchodzi Railjack 3.0! W naszym ostatnim Devstreamie wspomnieliśmy o „operacji z użyciem piły łańcuchowej” przeprowadzonej na systemie Railjack i oficjalnie mamy więcej szczegółów na temat tego, czego się spodziewać. Ogólnie rzecz biorąc, naszym podejściem jest naprawienie popełnionych przez nas błędów i połączenie Railjacka z resztą gry.

To jest krótki przegląd tego, co nadchodzi, spodziewajcie się pełnego przeglądu w Dev Workshop 8. marca!

"UPRZĄŻ" RAILJACKA
Railjack kapitana decyduje o zbyt wielu parametrach - wkrótce gracze będą mogli zabrać ze sobą własne Awioniki, co pozwoli im wykorzystać ciężką pracę włożoną w rozwój swojego Railjacka w dowolnej misji Railjacka. Host Railjacka nadal będzie określał dostosowanie i wyposażenie, ale Awionika będzie Wasza:

Devstream 152 Overview

Devstream 152 Overview

INHERENCJA
Od wielu Tenno usłyszeliśmy, że niektóre Rangi Inherencji nie są warte poświęcenia czasu, więc ponownie je balansujemy i ulepszamy - jednym z przykładów, o którym wspomniał Scott, była umiejętność, która umożliwiała przywołanie Mecha na misję. Po tym wydaniu będziecie mogli ponownie rozgospodarować punkty Waszej Inherencji!

POŁĄCZENIE Z RDZENIEM ROZGRYWKI
Dodajemy więcej połączeń między rdzeniem Warframe`a a Railjackiem, aby uczynić z niego rozszerzenie Waszych doświadczeń z Warframe. Niektóre z tych zmian obejmują:

- Możliwość otwierania Reliktów w Burzach Pustki
- Określone Relikty ze Skarbca będą dostępne na misjach Railjacka
- Ash zostaje przeniesiony z Maniaków na Railjacka.
- Jad Orfiksa będzie dostępny na Railjacku wraz z Arkanami jako alternatywa dla Eidolonów!

Devstream 152 Overview

https://clips.twitch.tv/ColdHeadstrongMonkeyCeilingCat-KJ3siayDtzn9CJmm


INNE ULEPSZENIA
- „Odnawiamy” wnętrze Railjacków, aby lepiej pasowało do rozgrywki w Warframe.

- Uproszczenie dostępu do Railjacka i usprawnienie misji.

- Nadchodzą nowe tryby gry i niektóre powracają!

To i znacznie więcej zostanie wyjaśnione w naszym Dev Workshop 8. marca!

AKTUALIZACJA 30: ZEW TEMPESTARII
Jak już wspominano, ta aktualizacja zostanie wydana jednocześnie na wszystkich 4 platformach. Wraz z nią nadchodzi Sevagoth i jego Zadanie. Zespół rozmawiał trochę więcej o Sevagothcie, co zamieściliśmy poniżej:

SEVAGOTH
Sevagoth jest wyposażony w dwie egzaltowane bronie: jego Cień i Pazury Cienia. Możecie dostosowywać i modyfikować jego Cień niezależnie od samego Sevagotha!


Jego charakterystyczną bronią jest zamontowana na nadgarstku broń boczna, która zapewnia mu zwiększone obrażenia przy strzałach w głowę! Posiada dwa tryby ostrzału:
- Szybkie strzały, które są idealne do trafień w głowę
- Ładowany strzał, który spowalnia wrogów statusem od zimna!


Oto jego Cień, w tym nowe niestandardowe uniki i niestandardowy kąt kamery ze względu na jego rozmiar:


Na koniec spójrzmy na jego zwinne animacje, przez które Rebecca była podejrzanie podekscytowana:


Mieliśmy również pytania dotyczące asymilacji jego umiejętności: będzie to jego trzecia umiejętność, Mrok!

ZEPHYR DELUXE
Skórka Zephyr Deluxe została zaprezentowana w grze, wraz z nowym zestawem animacji i nowym cieniowaniem przypominającym „lakier samochodowy”!


PIŁA GHULA
Mamy jeszcze więcej do pokazania dla Piły Ghula! Oto kilka GIF-ów przedstawiających więcej kombinacji tego nowego typu broni:

OGÓLNIEJSZE PYTANIA
Spluwy kontra Broń Biała! Czy są jakieś plany, aby zrównoważyć obrażenia zadawane przez broń główną i boczną w porównaniu ze skalowaniem broni białej, czy jesteście zadowoleni z obecnej przepaści między naszymi broniami.

Jesteśmy świadomi obecnej mety broni białej i badamy zmiany, które mogą przybliżyć broń główną i boczną do broni białej.

Część tych badań obejmuje nowe modyfikacje broni głównej i bocznej, oprócz bonusów, które zachęcają Tenno do używania pozostałej części ich wyposażenia: na przykład zadawanie większych obrażeń bronią główną, po trafieniu wroga w zwarciu.

Innym aspektem tych zmian są poprawki walki wręcz, mające na celu utrzymanie fantazji o mocy Warframe, ale dodające więcej niebezpieczeństwa z powrotem do rozgrywki. Obecnie każde uderzenie w zwarciu jest zachwianiem / ogłuszeniem, oferując darmową kontrolę tłumu, która nie jest dostępna, gdy używa się broni palnej. Dyskutowano również o dostosowywaniu prędkości, z jaką możesz wymachiwać bronią białą.

Ogólnie rzecz biorąc, celem nie jest osłabianie broni białej - mamy pewne aspekty, które chcemy poprawić, ale większość naszej uwagi skupia się na dopracowaniu broni palnych!

Obecnie nic nie jest jeszcze postanowione, więc wypatrujcie Dev Workshop, w którym omówione zostaną bardziej konkretne szczegóły dotyczące naszych planów.

Czy jest jakaś szansa, że w przyszłości można by ponownie spojrzeć na sklep nagród Ścieżki Stali? Gdybym mógł grać na Ścieżce Stali, aby zebrać tyle Form Umbra, ile chcę, grałbym bez przerwy, aż będę miał wszystkie Umbra Formy, które chcę - ale ponieważ muszę czekać 8 tygodni, aby uzyskać jedną Formę Umbra, grind nie jest dla mnie wystarczająco pociągający.

Po naszej następnej aktualizacji będziemy ponownie przeglądać nagrody w różnych miejscach, w tym Ścieżce Stali!

Otwarte światy od czasów Równin Eidolon odnotowały znaczny postęp pod względem ogólnej jakości poprzez historię i strukturę nagród, ale zazwyczaj mają cele, które sprowadzają się do „obrony mobilnej”, szczególnie w przypadku zleceń. Czy w przyszłości istnieje chęć skupienia się na bardziej aktywnych celach, czy też "obrona" stanowi rdzeń ogólnego projektu w otwartych światach?

Istnieje ogromna ambicja rozwinięcia i rozszerzenia rozgrywki w otwartych światach. Pracujemy nad bardziej aktywną i / lub zróżnicowaną rozgrywką. W Railjacku pojawił się nowy tryb gry, który może to odzwierciedlać, ale staramy się również ożywić stare tryby gry i uczynić je świeżymi.

Ponieważ moc i obrażenia gracza są tak wysokie i dość łatwe do osiągnięcia, czy istnieje plan, aby skupić się na innych formach trudnej zawartości? Coś podobnego do starych prób, 8-osobowej misji podzielonej na oddział Railjacka i naziemny (Szkarłatna Włócznia) itp.?

Koncentrujemy się w dużej części na trudnościach mechanicznych Bossów zamiast sprawdzania prostego przełożenia wyposażenia na trudność. Utrudnianie gry poza sprzętem to coś, czego zawsze szukamy.

Powiedziawszy to, rozważamy możliwość powrotu Prób z Trzecią Matką Orbów.

INNE CIEKAWOSTKI:
- Projektanci poziomów pracują nad problemami ze znacznikami! Proces jest zautomatyzowany: nadchodzi utopia znaczników.
- Obecnie nie rozważamy zablokowania statystyk Rivenów, jesteśmy skupieni na nadchodzących nowościach na wiosnę 2021.
- W tym momencie nie są już rozwijane żadne Warframe`y Umbra. Zdecydowanie możliwe w przyszłości.
- Nadal pracujemy nad zwierzakami 2.0! Wraz z nowymi towarzyszami nadchodzą Corpus Queenpins, więc może wtedy - jednak żadnych obietnic!
- Ulepszenia Fotobudki to coś, czym jesteśmy zainteresowani, ale zespół obecnie koncentruje się na innych treściach.
- Odświeżanie Sprag / Ven'kra zostało zakończone od strony grafiki, teraz jest to kwestia znalezienia czasu, aby zaimplementować je w grze!
- Postęp między platformami to prośba, o której nadal pamiętamy! W tej chwili nie mamy nic do ogłoszenia, ale słyszymy Was i widzimy.
- Uważamy, że dodanie możliwości przesuwania Znaków na ciele i większej zmiany ich rozmiaru byłoby fajne!

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...