Jump to content
Dante Unbound: Share Bug Reports and Feedback Here! ×
  • 0

hesabımın neden banlandığını öğrenemiyorum!!!

Rynareth

Question

Hesabım, diğer eski hesabım(bir zamanlar emaili silindiği için yenisini kasmıştım) kardeşimin ve arkadaşımın hesapları birden bire askıya alındı sebep ? platinium satışında bulunulduğu yazıyor, çok yüksek miktarlarda trade yapmaya hakkımız bulunmuyor sanırım,arkadaşlarımın hesaplarına bir sürü platinium çektim bir çoğunu kullandık yada hala durmakda banlanan hesabımımda 7.5k arkadaşımın hesabında 5,2k kardeşimin hesabında ise hatırladığım kadarıyla 3.2k plat bulunmak hepsini ben satın aldım satış yapıyor olsam bukadar plat üzerimde tutarmıydım çoktan hesaplara aktarıp yok ederdim...   supporta mesaj attığımızda bize oto mesajdan logslarımızı istediler ama biz satış yağtığımıza dair kanıt istiyoruz. Olayın üzücü ve garip kısmı yakın zamanda aldığımız platlar bütün hepsi çöpe gitti paramız paralarımız. Aklımıza gelen banlanma sebebi birbirimize yardım etmiş olmamız buna hakkımız yok mu? arkadaşım bana bir eşyasını veremez mi ? ya ödünç platinium ? bu bir tekil rol yapma oyunu değil ki binlerce insana ulaşan bir oyun neden buna izin vermesinler ki?. sabahtan beri kara kara düşünüyorum neden ve niçin aldğımız platlara ne olucak ?

1 answer to this question

Recommended Posts

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...