Jump to content

Aktualizacja Konsol: Zew Tempestarii [Aktualizacja Wydana!]


Recommended Posts

U30Tempestari4K_v5.thumb.jpg.33865780128

Pracujemy nad Zewem Tempestarii dla PlayStation 4 i 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch!

Będzie ona zawierać wszystko od Poprawki 29.6.6 z PC, aż do najnowszej zaplanowanej Aktualizacji: Zew Tempestarii! Obejmuje to również poprawki z PC, w których zostały naprawione główne błędny i problemy związane z wydaniem Proxim Corpusu i Nowego Railjacka. 

Ponieważ jest to nasz drugi wątek dotyczący statusu aktualizacji konsol w 2021 roku, chcielibyśmy uprzejmie przypomnieć wszystkim, że pozbywamy się żargonu branżowego „Podczas Certyfikacji” i osobnych wątków dla platform, aby zastąpić je innymi formami komunikacji takimi jak portale społecznościowe, transmisje na żywo itp. Chcemy Was jak najlepiej informować o postępach w pracach nad aktualizacjami konsol! 

Ten wątek zostanie zaktualizowany, gdy potwierdzimy datę premiery Zewu Tempestarii. Naszym celem jest wydanie aktualizacji na wszystkich platformach jednocześnie, co oznacza, że data premiery może zostać ogłoszona w ostatniej chwili. 

Następna duża aktualizacja Warframe zawiera:

27b022679646e8762c8d627b890f0987.png

Wszystko z Aktualizacji 29.10.0: Proxima Corpusu i Nowego Railjacka z PC! 

 • Od zatrudniania członków załogi Railjacka przez Inherencję Dowództwa i zupełnie nowe Proximy Corpusu po eksplorację, odnowę i zmianę Inherencji, przywrócenie trybu gry - Orfiks, całkowity przegląd mechanik Railjacka i wiele więcej!

442b0ee878ccebfd6bc2466a397ca898.png

Kolekcja Zephyr Harrier! Przemierzaj przestworza w zapierającym dech w piersiach stylu. Wraz z Kolekcją Operatora Harrier, Skórką Statku Desantowego Arclite, Motywem UI Zephyr Harrier i zestawami Animacji Zephyr Harrier!

 • Odnowa Umiejętności Zephyr! Podmuch Wiatru, Wybuch Powietrzny i Tornada otrzymały zmiany, aby osiągnąć lepszą synergię!

86e0a49033aba4f5e02babe4459ed44f.png

Uwolnij cień dzięki najnowszemu Warframe’owi - SEVAGOTH, w Zadaniu Zew Tempestarii! Miotany burzą, wędrujący przez Pustkę Warframe powrócił, by zebrać żniwo dusz. Poślij jego Cień, by zebrać żniwa życia nieuważnych.

Całą masę dodatków, zmian i poprawek!


Będziemy stale aktualizować ten wątek o odpowiednie informacje (rozmiar aktualizacji itp.) oraz oczywiście o oficjalną datę premiery.

Przemy ciągle do przodu, Tenno!

 

Status Aktualizacji na Dzień 26.03.2021

Czołem Tenno na konsolach!

Minął już tydzień od premiery najnowszej aktualizacji na PC, więc chcemy się z Wami podzielić wieściami o postępach w pracach nad wersją na konsole! Zespół nadal pracuje nad wydaniem Proxim Corpusu i Nowego Railjacka, a także Zewu Tempestarii na wszystkie platformy. Oto kilka ważnych uwag dotyczących aktualizacji:

Przybliżona data wydania Zewu Tempestarii:

Zgodnie z zapowiedzią z 153. Devstreamu, pracujemy nad jednoczesnym wydaniem Aktualizacji 30: Zew Tempestarii na wszystkich platformach już w kwietniu. Będzie ona oczywiście obejmować zawartość Proxim Corpusu i Nowego Railjacka, a także poprawki, które naprawiły wszystkie krytyczne błędy i wprowadziły zmiany zasugerowane przez społeczność. Dokładną liczbę poprawek podamy już bliżej premiery.

Przybliżona data wydania na konsoli nowej generacji Xbox Series X|S:

Jak ogłoszono w 153. Devstreamie, wersja Warframe nowej generacji pojawi się na Xbox Series X|S już w kwietniu! W miarę zbliżania się do premiery będziemy mieli więcej informacji na temat tego, czego możecie się spodziewać.

Rozmiar Aktualizacji Zew Tempestarii oraz Remaster:

Poniżej znajduje się szacowany rozmiar Aktualizacji 30 dla konsol. Te liczby prawdopodobnie jeszcze się zmienią przed premierą, poinformujemy Was o tym właśnie tutaj! Pamiętajcie, że ta aktualizacja zawiera nie tylko całą aktualizację Railjacka, ale także nadchodzącą zawartość Zewu Tempestarii – więc prawdopodobnie domyślacie się, że jest dość duża! Pełne szczegóły znajdziecie poniżej dla każdej z konsol.

Xbox:

Aby przygotować wersję dla nowej generacji wprowadziliśmy za kulisami kilka zmian, które muszą zostać wprowadzone wraz z 30. aktualizacją. Aby zostały one w pełni zaimplementowane, musicie ponownie pobrać całą zawartość Warframe. Dobra wiadomość jest taka, że ogólny rozmiar Warframe zostanie w rezultacie nieco zmniejszony - mniej więcej do 30 GB z 32 GB.

PlayStation:

Aktualizacja 30 będzie wymagała pobrania około 11 GB na PS4 i 12,5 GB na PS5. Różnica jest spowodowana odmiennym sposobem, w jaki działają różne generacje.

PS5 Czasy ładowania:

Podczas pracy nad aktualizacją odkryliśmy, że w naszym alokatorze pamięci wystąpiły problemy z wątkami, które wpływały na czasy ładowania. Po rozwiązaniu tego problemu w 30. aktualizacji czasy ładowania na PS5 zostaną w rezultacie skrócone o połowę!

Nintendo Switch:

Przygotowaliśmy delikatny remaster w ramach przygotowań do 30. aktualizacji, aby po jej wydaniu całkowity rozmiar Warframe na Switchu nie przekroczył obecnych 22 GB. Waga plików do pobrania wyniesie około 7 GB ze względu na proces remasteringu.

Nowy Tennogen na Nintendo Switch:

Dwie następne paczki TennoGen również pojawią się na Switchu wraz z 30. aktualizacją, w których znajdą się przedmioty z 4. rundy!

Paczka TennoGen na Nintedo Switch IX

 • Mirage: Skórka Mithra od Lukinu_u
 • Rhino: Skórka Scarab od Mz-3
 • Valkyr: Skórka Delusion od prosetisen

Paczka TennoGen na Nintendo Switch X

 • Mag: Skórka Graxx od Faven
 • Volt: Skórka Graxx od Faven
 • Syandana Soveregin od BeastBuster
 • Saryn: Skórka Integra od Cheschire

To wszystko na dziś!

 

Status Aktualizacji na Dzień 09.04.2021

Swazdo-lah, Tenno na konsolach! 

Jesteśmy na dobrej drodze, by wydać Aktualizację 30: Zew Tempestarii jednocześnie na wszystkich platformach. Zespół ciężko pracował nad przygotowaniem wszystkiego do premiery. Jak możecie być świadomi, przeszliśmy w stan "braku poprawek" na PC, by wszyscy członkowie załogi mogli przygotować wszystkie platformy. 

Nie możemy jeszcze podzielić się datą premiery, ale możecie spodziewać się przedziału czasowego w przyszłym tygodniu! 

W międzyczasie, poniżej jest kilka rzeczy, które możecie zrobić, by przygotować się do Aktualizacji:

 • Przygotujcie się na Zadanie Zew Tempestarii spełniając poniższe wymagania:
  • Ukończyliście Zadanie Protokół: Martwy Punkt 
  • Posiadacie Railjacka (ukończyliście Zadanie Wzbierający Przypływ)
   • Railjack będzie możliwy do zakupienia na Rynku w grze, kiedy Aktualizacja zostanie wydana.
 • Przygotujcie swoje ulubione palety kolorów dla Zephyr Harrier.
 • Przeczytajcie notki Aktualizacji Proxima Corpusu i Modernizacji Railjacka na PC, by zapoznać się z nadciągającymi zmianami Railjacka.
  • Prosimy mieć na uwadze, że niektóre rzeczy wspomniane w Warsztacie zostały zmienione wraz z wieloma poprawkami od czasu jego opublikowania. 

Następna aktualizacja stanu będzie ogłoszeniem daty premiery! Do zobaczenia później, Tenno.

 

Status Aktualizacji na Dzień 12.04.2021

Premiera Aktualizacji 30: Zew Tempestarii już JUTRO!

Ważna informacja dla PlayStation: 

 

Aktualizacja Wydana!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
 • Create New...