Jump to content

Hangi Karakter Ve Hangi Silahı Almalıyım

Stickand
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar warframe başlayalı 15 saat falan oluyor 15 saattir aralıksız oynuyorum oyunda çok güzel karakterler falan gördüm silahlar acaba siz hangi karkater ve silahı öneriyorsunuz bana seri atış yapabilecek bir silah lazım oynarken zevk alabileceğim grakata mesela almadım ama almayı düşünüyorum bunun yanına hangi karkater gider 

Oyunda tüm karakterleri ve tüm silahları oynamalısınız . Bu şekilde gerçek seviyenizi geliştirebilirisiniz . Gerçek seviyenizi isminizin sol tarafında görebilrsiniz .  

Warframe 1 rank ( seviye ) atlattığınızda 200 exp ( tecrübe ) gelir .

Herhangi bir silaha 1 rank ( seviye ) atlattığınızda 100 exp ( tecrübe ) gelir .

Grakata oyuncu olarak tavsiye etmem! Boltor daha güclüdür.

Warframe öneri Frost. kendini koruya bilecek ve hazar düsmana büyük zarar verir.

Yeni oyuncuya bunu ben öneririm.

saryn aldım sedna gezegenine gidiyorum az kaldı 10 bölüm falan oradan parçaları düşüyor sanırım araştırmıştım sizce sedna kalıbını almakla iyimi yaptım

Saryni aldim diyorsun- Sedna üstünden gidiyorum diyorsun, Parcalari aramiyorum diyorsun. Bir dahkine Lütfen ne lazim olursa onu yaz-

saryn aldım sedna gezegenine gidiyorum az kaldı 10 bölüm falan oradan parçaları düşüyor sanırım araştırmıştım sizce sedna kalıbını almakla iyimi yaptım

af edersinizde bunda anlaşılmayacak ne var parçaları aramıyorum demedim saryn karakterini tamamlamak için sedna gezegenine gidiyorum doğru değilmi diye soruyorum.üstte ne yazdığımı kopyaladım diğer mesajımdan