Jump to content

Proxima Corpusu i Nowy Railjack: Poprawka 29.10.10


Recommended Posts

Proxima Corpusu i Nowy Railjack: Poprawka 29.10.10

Tenno, oto dziesiąta poprawka Proxima Corpusu i Nowego Railjacka, zawierająca dalsze poprawki i zmiany. Skupiamy się na poprawkach i funkcjonalności, ale będziemy też czytać i zbierać opinie, by je przejrzeć i omówić. Na wypadek, gdybyście to przegapili, aktualizacja 30: Zew Tempestarii ukaże się w Kwietniu 2021 roku, co oznacza, że do ukazania się tej aktualizacji przejdziemy na tryb „Bez poprawek” (chyba że będzie nagły wypadek)!

 

W miarę czytania opinii i zbierania błędów nasza publiczna tablica Trello zostanie zaktualizowana: https://wrfr.me/3cWj1z1 

 

Zmiany i poprawki Railjacka:

  • Naprawiono awarię podczas przechodzenia między Railjackiem a Archwingiem.
  • Naprawiono niewyświetlanie uzbrojenia Glazio, Laith, Talyn i Vort sortując uzbrojenie Railjacka przez producenta Zetki.

 

Zmiany:

  • Dostosowania dotyczące blokowania woluminów i ścieżek nawigacji, aby uniemożliwić wrogom i graczom przechodzenie pod i przez Ropalolysta, gdy znajdują się na środku areny.

 

Poprawki:

  • Uruchomiono skrypt, aby poprawić statystyki w profilu gracza w odniesieniu do rang przedmiotów modułowych.
    • Warframe śledzi postępy przedmiotów na dwa różne sposoby, przedmiot sam w sobie dla Rang i Mistrzostwa, a następnie w statystykach profilu. Gracze niedawno zauważyli, że ich profil nie śledził przedmiotów modułowych, było to spowodowane przesyłaniem statystyk dla niewłaściwej części przedmiotu. W poprawce 29.10.8 naprawiliśmy przesyłanie, aby nowe statystyki były wysyłane dla właściwego elementu, a ten skrypt teraz naprawia „złe” dane, które były wcześniej wysyłane do profilu. Postęp przedmiotów modułowych powinny być teraz zsynchronizowany i pokazywać prawidłowe Rangi.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...