Jump to content

Aktualizacja 30: Zew Tempestarii


Recommended Posts

b7291fdec25ccb8d3825a723f588d791.jpg

 

Tenno,

dotarliśmy do 30. dużej Aktualizacji Warframe! Tenno na PC otrzymali duży kawałek zawartości Aktualizacji 30 wraz z Proximą Corpusu i Modernizacją Railjacka, a teraz przybyła zawartość Zadania, nowy Warframe i nie tylko! Na Zew Tempestarii mogą odpowiedzieć Tenno, którzy posiadają Railjacka i ukończyli Zadanie Protokół: Martwy Punkt. To Zadanie przedstawia nową postać, Valę, oraz jej związek z naszym 46. Warframem - Sevagothem, mrocznym sternikiem.

Otwieranie Reliktów Pustki zostało wprowadzone do Railjacka przez obecność nowych Burz Pustki! Te niebezpieczne środowiska przyznają własne nagrody w dodatku do nagrody Reliktu.

Skórka Mirage Oneiro, pierwotnie zaprojektowana przez artystkę CleoNaturin, debiutuje z 2 niestandardowymi zestawami Dumnych i Zwinnych Animacji!

W miarę czytania opinii i zbierania błędów nasza publiczna tablica Trello zostanie zaktualizowana: https://wrfr.me/3cWj1z1
Wiele z tego przenosimy pod etykietę "Aktualizacja 30: Zew Tempestarii", przeorganizujemy i pozostawimy szczegóły na kartach, gdzie jest to możliwe! Przypominamy, że ta tablica nie zawiera wszystkich informacji i po informacje zawsze najlepiej odnieść się do notek Poprawek.

12c38c21d411a37bbca7d390530b9df7.jpg
NOWE ZADANIE: ZEW TEMPESTARII

Tenno!
Nasze pierwsze Zadanie Railjacka w Warframe nadeszło! "Zew Tempestarii" jest Zadaniem dla pojedynczego gracza, które z hukiem wprowadzi go do regionów Proxima. Wybierzcie się w głąb terytorium Corpus i odpowiedzcie na Zew Tempestarii. Uważni Tenno mogą się spodziewać tego, co nadejdzie po ukończeniu Zadania...

Na szlakach Corpus pojawiły się Burze Pustki... czy ma to jakiś związek z tajemniczym okrętem? Wejdź na pokład swojego Railjacka i odpowiedzcie na zew.

Wymagania, by uzyskać dostęp do Zadania Zew Tempestarii są następujące:

 1. Posiadanie Railjacka
 2. Ukończono Zadanie Protokół: Martwy Punkt

Gorąco zachęcamy do podkręcenia opcji Dźwięku (w szczególności Muzyki) na maksimum, dla najlepszych doświadczeń podczas Zadania! Jeśli macie problemy ze słuchem, poprowadzą was napisy.

Jeśli kupicie Sevagotha za Platynę, po ukończeniu Zadania otrzymacie Mod Riven w dodatku do schematu Sevagotha i innych, sekretnych dóbr. Prosimy mieć na uwadze, że po ukończeniu Zadania, schematy Sevagotha będą dostępne u Simarisa, jeśli zachcecie stworzyć duplikat dla Helmintha itp.

d4ee8dbeaadbfac962f15d249c9f64cd.jpg

NOWY TRYB GRY RAILJACKA: BURZE PUSTKI

Burza się zbliża, Tenno. Ale tam, gdzie ryzyko, jest upiorna nagroda! Burze Pustki zostały wykryte wśród rejonów Proxima. Doładowane energią Pustki, załogi abordażowe i przeciwnicy w Szczególnych Miejscach mogą zostać objęci wpływem Szczelin Pustki - idealne warunki na otwieranie Reliktów! Gdy burza nasila się na zewnątrz, przygotujcie się na Leje Pustki na pokładzie Railjacka. Te Leje Pustki mogą zniszczyć wasze Warframe'y, jeśli wejdą z nimi w kontakt - zestrzelcie je, by je zniszczyć!

Przyprowadźcie swoją Załogę Railjacka lub Drużynę, by otwierać Relikty, zdobywać Inherencje i bogacić się nagrodami! Oprócz zdobytej nagrody Reliktu, Burze Pustki oferują własne nagrody po ukończeniu. Niech Pustka ma was w swojej opiece!

Burze Pustki mogą zostać wybrane z poziomu Mapy Gwiezdnej Railjacka oraz zakładki Szczelin Pustki w oknie Stanu Świata.

89b5e794dee2494e3608a2f8f0453547.jpg

Proxima Railjacka i ich Relikty:

 • Proxima Ziemi: Relikty Lith: Grajcie tutaj, by otwierać Relikty Lith i zdobywać ich nagrody!
  • Nagrody Burz Pustki Proxima Ziemi: Godne uwagi nagrody oprócz przedmiotów Reliktu obejmują fragmenty charakterystycznej broni Sevagotha, "Epitaph"!
 • Proxima Wenus: Relikty Lith: Grajcie tutaj, by otwierać Relikty Lith i zdobywać ich nagrody!
  • Nagrody Burz Pustki Proxima Wenus: Godne uwagi nagrody oprócz przedmiotów Reliktu obejmują fragmenty charakterystycznej broni Sevagotha, "Epitaph"!
 • Proxima Saturna: Relikty Meso: Grajcie tutaj, by otwierać Relikty Meso i zdobywać ich nagrody!
  • Nagrody Burz Pustki Proxima Saturna: Godne uwagi nagrody oprócz przedmiotów Reliktu obejmują fragmenty charakterystycznej broni Sevagotha, "Epitaph"!
 • Proxima Neptuna: Relikty Neo: Grajcie tutaj, by otwierać Relikty Neo i zdobywać ich nagrody!
  • Nagrody Burz Pustki Proxima Neptuna: Godne uwagi nagrody oprócz przedmiotów Reliktu obejmują komponenty Warframe'a Sevagoth!
 • Proxima Plutona: Relikty Axi: Grajcie tutaj, by otwierać Relikty Axi i zdobywać ich nagrody!
  • Nagrody Burz Pustki Proxima Plutona: Godne uwagi nagrody oprócz przedmiotów Reliktu obejmują komponenty Warframe'a Sevagoth!
 • Proxima Woalu: Relikty Axi: Grajcie tutaj, by otwierać Relikty Axi i zdobywać ich nagrody!
  • Nagrody Burz Pustki Proxima Woalu: Godne uwagi nagrody oprócz przedmiotów Reliktu obejmują komponenty Warframe'a Sevagoth!

Jak działają nagrody Burz Pustki?
Misje Burz Pustki są podobne do Szczelin Pustki, w których Waszym zadaniem jest ukończenie celu misji oraz zebranie odpowiedniej ilości Substratu.

Wszyscy pieszy przeciwnicy mogą zostać Skażeni przez Szczeliny Pustki. Załogi abordażowe, przeciwnicy Szczególnych Miejsc, personel Załogowców itp. Wszyscy z nich są źródłem Substratu potrzebnego do otworzenia Reliktu, gdy zostaną Skażeni. Substrat jest dzielony podczas Burz Pustki! Ponieważ Railjack wymaga od Tenno koordynacji w wielu środowiskach jednocześnie, uznaliśmy, że dzielenie się Substratem pomoże drużynom otwierać Relikty w sposób przyjazny dla kooperacji.

Po ukończeniu misji, otrzymacie nagrodę Reliktu, oraz przedmiot z tabeli nagród Burzy Pustki.

bab005032100d81e0035a95dec5d8ea8.jpg
NOWY WARFRAME: SEVAGOTH

 

Miotany burzą, wędrujący przez Pustkę Warframe powrócił, by zebrać żniwo dusz. Poślij jego Cień, by zebrać żniwa życia nieuważnych.

Umiejętność Pasywna
W czasie śmierci stań się Cieniem Sevagotha i walcz, aby go wskrzesić poprzez zdobywanie dusz wymaganych do odbudowy jego nagrobka.

ZBIORY
Cień Sevagotha leci do przodu, niszcząc wrogów na swojej drodze. Ocalali otrzymują obrażenia w czasie od Żniw Śmierci. Dusze zmarłych wypełniają Studnię Śmierci.

SIEW
Zasiej ziarno śmierci w pobliskich wrogach, aby wyssać ich siłę życiową. Zbierz swoje żniwo, aby zdetonować dotkniętych wrogów, zadając procent obrażeń ich życia jako obrażenia w obszarowe. Dusze zmarłych wypełniają Studnię Śmierci.

PRZYGNĘBIENIE
Przywołaj obszarową falę pulsacyjną, która usidla i spowalnia wrogów, wysysając ich siłę życiową do Studni Śmierci. Sojusznicy wewnątrz fali kradną życie z każdym atakiem.

EGZALTOWANY CIEŃ
Gdy Studnia Śmierci się wypełni, postać Cienia Sevagotha jest gotowa do uwolnienia. Rozerwij wroga na strzępy kolekcją umiejętności skupionych na walce wręcz.

OBJĘCIA
Widmowe ręce ściągają wrogów w machającą masę.

POCHŁONIĘCIE
Szarżuj przez wrogów i wyrywaj ich dusze, aby uleczyć Cień.

ŻNIWA ŚMIERCI
Nałóż na pobliskich wrogów stan wstrząsu.

ZJEDNOCZENIE
Sevagoth i jego Cień stają się jednością.

Sevagoth może zostać zakupiony na Rynku w grze, jego Schemat można zdobyć przez Zadanie Zew Tempestarii, a Komponenty odnaleźć można w nagrodach Burz Pustki.

2c70e386e0d0363af78bfc1e49ebf97d.jpg

EPITAPH
Mocowana na nadgarstku broń boczna Sevagotha, strzelająca lodowymi sztabami o niskiej prędkości, które gwarantują spowolnienie przeciwników. Naładowany, wystrzeliwuje przebijający pocisk o wysokiej szansie trafienia krytycznego i prędkości lotu. W rękach Sevagotha, trafienia w głowę zadają dodatkowe obrażenia.

Epitaph może zostać zakupiony na Rynku w grze, a jego Schemat i Komponenty odnaleźć można w nagrodach Burz Pustki.

a82eaf46c9b3577ef032db1f498d9fe5.jpg

SEVAGOTH: HEŁM LUCIFUGE
Makabryczny hełm alternatywny dla Sevagotha, Warframe'a, który strzeże Cienia.

2b8c66240de1227f9a09a92ad139a5bc.jpg

SYANDANA VITHYL
Powiewna, wyprofilowana Syandana dla Sevagotha, mrocznego Sternika.

befe42b390f016d9955586dcdc896410.jpg

KOLEKCJA SEVAGOTHA
Zasiej we wrogach strach przed Pustką dzięki Sevagothowi, żniwiarzowi dusz. Kolekcja zawiera Sevagotha, Sevagotha: Hełm Lucifuge, Naramienniki Epitaph, Syandanę Vithil oraz 3-dniowe Wzmacniacze Biegłości i Kredytów.

27b022679646e8762c8d627b890f0987.png

NOWA SKÓRKA DELUXE MIRAGE ONEIRO + ANIMACJE

883bc66a1d21b1dc5eb5bdaf74fe957a.jpg
Tańcz przez mroczne sny razem z tą psotną, inspirowaną Arlekinami skórką deluxe.

Skórka Mirage Oneiro, pierwotnie zaprojektowana przez artystkę CleoNaturin, debiutuje z 2 niestandardowymi zestawami Dumnych i Zwinnych Animacji!

Zgodnie z zasadą działania innych Luksusowych Animacji (Khora Urushu, etc.) są to animacje dostępne dla Mirage oraz Mirage Prime, ale dopiero po zakupie Mirage Oneiro, mogą być wyposażone jako Animacje innych Warframe'ów.

 

NOWY PAKIET NATYCHMIASTOWEGO DOSTĘPU DO RAILJACKA

Tenno, na stanowiska bojowe! Zaokrętuj się natychmiast na swoim Railjacku i ustaw kurs na Proximę dzięki temu pakietowi, zawierającemu zbudowany Railjack, Skórkę Railjacka i nie tylko.

 • 250 Platyny
 • Railjack
 • Railjack: Skórka Sungem
 • 4 gniazda Załogi
 • 7-dniowy Wzmacniacz Surowców

Oferta ograniczona czasowo. Tylko jeden na jedno konto. Zakupienie tego pakietu automatycznie ukończy Zadania Archwing oraz Wzbierający Przypływ, co umożliwi rozgrywkę Railjacka. Nadal można wybrać Zadanie Archwing z Kodeksu na Orbiterze.

FORUM ZGŁASZANIA BŁĘDÓW I OPINII O AKTUALIZACJI 30

https://forums.warframe.com/forum/1780-all-platforms-feedback-bug-reporting/

Zmiany i poprawki Railjacka:

 • Zwiększono Biegłość przyznawaną za każdego Orfiksa, by skalowała się od 1000 do maksimum 2000 przy poziomie 60.
 • Lokacje Świątynia Iota, Gromada Ogal, Pas Korms i Gromada Bendar gwarantują teraz obecność Szczególnego Miejsca.
  • Szczególne miejsca są wymagane przez Burze Pustki, by umożliwić odradzanie się Szczelin Pustki, koniecznych do zebrania Substratu.
 • Członek Załogi przypisany do roli Pilota utrzyma teraz statek nieruchomo, gdy Ty lub inny członek drużyny znajduje się w Artylerii Dziobowej lub Wyrzutni Archwing.
 • Znaki mogą teraz zostać założone na członków załogi przez ekran Wyglądu.
 • Dodano nowe, unikatowe opisy Załogi Railjacka.
 • Naprawiono nieskończony zysk Biegłości przez naprawy członków załogi, gdy pozostawiono Railjacka w misji i pozwolono, żeby otrzymywał obrażenia, kiedy Załoga go naprawiała. Naprawy członków załogi mogą przyznać Biegłość tylko do 20 razy w ciągu jednej misji.
 • Naprawiono nieskończone odradzanie Myśliwców Corpus w Railjacku, co umożliwiało nadużycia.
 • Naprawiono przyznawanie tylko 25 Endo po złomowaniu Uzbrojenia Railjacka (Glazio, Laith, Talyn i Vort) niezależnie od ich poziomu.
  • Po zalogowaniu, gracze, którzy sprzedali Uzbrojenie Glazio, Laith, Talyn lub Vort otrzymają zwrot różnicy Endo danego poziomu, do maksymalnie 40 000 Endo (równe około 200 Złomowanym Szczątkom). Naszym uzasadnieniem dla tego ograniczenia jest nadużycie związane z odradzaniem się Myśliwców Corpus, które było użyte do nieskończonego farmienia przedmiotów, w tym Uzbrojenia.
 • Naprawiono naprawiono nieskończony tunel ładowania misji Railjacka, jeśli wystąpiła podczas niego migracja hosta.
 • Naprawiono niezaliczanie Nekramechów do drużyny obecnej w śluzie Statku Flagowego, co było wymagane do kontynuowania misji.
 • Naprawiono różne problemy funkcjonalności związane z przebywaniem poza Railjackiem jako Operator.
 • Naprawiono niepojawianie się przeciwników i niestrzelające działka Okrętu Flagowego podczas fazy niszczenia słabych punktów misji Volatile.
 • Naprawiono pozostający znacznik Szczególnego Miejsca po ukończeniu go.
 • Naprawiono nieznikający wskaźnik życia Załogowca podczas jego wybuchu, który miał dać graczom znać, że można przestać strzelać.
 • Naprawiono brakujący tunel ładowania Railjacka i nieprawidłowe niebo u klientów, którzy załadowali się przed hostem.
 • Naprawiono brakujący u klientów terminal do zhakowania na Frachtowcu Corpus.
 • Naprawiono nieatakujących i nieprzemieszczających się Dyżurujących członków załogi, gdy przeciwnik był w zasięgu walki wrecz.
 • Naprawiono członka załogi Railjacka przypisanego do roli Pilota, który nie pozostawał w pobliżu Statku Flagowego Corpus po zbliżeniu się do niego i konieczności zniszczenia punktów skanowania.
 • Naprawiono utykanie w tunelu ładowania Railjacka, gdy spróbowano rozpocząć misję Rzezi Sanktuarium z poziomu Mapy Gwiezdnej Railjacka.
 • Naprawiono doświadczanie przez klientów trzęsienia ekranem i efektów dźwiękowych Wyłomu Pustki rzuconego przez hosta.
 • Naprawiono nieusuwanie Nekramechów z pokładu Railjacka po powrocie do Suchego Doku.
 • Naprawiono błędny opis Manewru Driftu Railjacka na kontrolerze.
  • Zamiast "Naciśnij i przytrzymaj LS, by dryftować" brzmi teraz "Naciśnij LB podczas przyśpieszenia, by dryftować".
 • Naprawiono chwilowy czarny ekran podczas przeglądania wyposażenia Towarzysza w Arsenale, gdy przebywano w Suchym Doku.
 • Naprawiono wyświetlanie nazw Elitarnych Myśliwców Corpus w Proximie Woalu jako TARO zamiast ORM.
 • Naprawiono wypychanie graczy z Załogowca Corpus w tryb Archwing, gdy stali poniżej windy w Załogowcu.
 • Naprawiono niewyświetlanie efektu wizualnego skoku Elitarnych Myśliwców Corpus u klientów.
 • Naprawiono zaliczanie Moa Polaris Aurax i Moa Culveri Aurax do kategorii "Zabitych Demolystów" w statystykach Rezultatów Misji.
 • Naprawiono ściśnięty tekst Inherencji w ekranie Rezultatów Misji.
 • Naprawiono nakładanie się celownika broni głównej/bocznej na celownik broni białej, po powrocie do Suchego Doku Dojo.
 • Naprawiono rzadki błąd skryptu mogący wystąpić przy powrocie do Suchego Doku na Przekaźniku.
 • Naprawiono rzadki błąd skryptu mogący wystąpić, gdy wstąpiono w tunel ładowania Railjacka w momencie, w którym przybywał Stalker lub grupa zabójców Syndykatu.
 • Naprawiono błąd skryptu występujący, gdy klient wszedł w interakcję z Pleksusem na pokładzie Orbitera hosta.
 • Naprawiono niegroźny błąd skryptu mogący wystąpić, gdy porzucono misję podczas pewnych spotkań Railjacka.
 • Naprawiono wpływ transmisji Członków Załogi na transmisje innych postaci.
 • Naprawiono kolidowanie Goxów Railjacka z nimi samymi, przez co skręcały, jeśli poruszały się odpowiednio szybko.
 • Naprawiono przyciąganie przedmiotów, z których nie można skorzystać podczas pilotowania Railjacka, przez Strażników wyposażonych w Zbieracz.

Nowe dzieła sztuki Kodeksu stworzone przez fanów:

b5e0d209df2128287198f7b091791457.png

W oczekiwaniu na aktualizację Zew Tempestarii, zleciliśmy naszym pięciu oficjalnym artystom Warframe stworzenie dzieł, które są teraz dostępne w sekcji Fan Art w Kodeksie! Wykorzystaj dowolny Wyświetlacz na Orbiterze, by ozdobić go tymi niesamowitymi grafikami.

Optymalizacje:

 • Poprawiono wydajność sieciową wszystkich platform.
 • Dokonano optymalizacji efektów Grattlera, które wpływały na wydajność karty graficznej.
  • Zmniejszyliśmy rozmiar pocisku Grattlera by dodatkowo poprawić wydajność.
 • Dokonano mikrooptymalizacji otwierania panelu Zaproszeń.
 • Dokonano mikrooptymalizacji rdzenia silnika gry.

Dodatki ogólne:

 • Dodano Fragmenty Somakordu dla specjalnego utworu (unikamy spojlerów) w Zewie Tempestarii.
  • Te fragmenty znaleźć można w Zadaniu Zew Tempestarii! Jeśli przegapicie je przy pierwszym przejściu, Zadanie można powtórzyć przez Kodeks!

Zmiany:

 • Limit Pomieszczeń Dojo w wysokości 128 jest teraz widoczny dla Architektów Dojo. Ten limit istniał od zawsze, ale nie był ujawniony graczom, co mogło prowadzić do zamieszania podczas budowy/niszczenia pomieszczeń.
 • Podczas przeglądania menu Transportera Dojo, pomieszczenie w którym się obecnie znajdujecie będzie wyszarzone, a obok niego wyświetlona będzie strzałka, co ma wskazywać "TUTAJ JESTEŚ!".
  • d00418007c50b51c7b7b15eb9be968dc.png
 • Biczoszpon Khory jest mniej podatny na zablokowanie przez małe obiekty i nieregularności otoczenia.
  • Cytując [DE]Ruu: Małe kamienie lub szczegółowa geometria podłogi nie będą już blokować eksplozji Biczoszponu! Wrogowie, którzy chowają się za osłonami, nie zostaną trafieni przez Biczoszpon, jeśli traficie w przód obiektu, za którym ukryli się wrogowie. Jeśli jednak strategicznie wymierzycie swój atak, to bez problemu pokonacie wrogów.
 • Czerwie Matki Roju odradzają się teraz coraz rzadziej, w zależności jak długo żyją, aby uniknąć niezamierzonego nadużywania tej mechaniki.
 • Usunięto niewydane Sceny Fotobudki Corpus z nieistniejących skrzynek (widoczne w publicznych tabelach nagród).
 • Akolici nie będą już pojawiać się pod wodą w misjach Ścieżki Stali, ponieważ woda ich natychmiast zabija. Jeszcze nie nauczyli się pływać.

Poprawki:

 • Naprawiono brak nagród z przeciwników Eximus, co było związane z niedawnym przeniesieniem Schematów Oberona i Asha do Railjacka.
  • Od teraz, nagrody z Eximusów są takie same, jak podstawowych wariantów. Eksperymentujemy z innymi potencjalnymi rozwiązaniami nagród i ogólnymi ulepszeniami jednostek Eximus zaczynając od tej zmiany.
 • Naprawiono przypadki, w których możliwe było wymuszenie odrodzenia Akolitów w Dryfie Kambionu Ścieżki Stali na poziomie 30, zamiast zamierzonego poziomu 100+ Ścieżki Stali.
 • Naprawiono przypadki, w których śmierć podczas trwania Trybu Obronnego Voidriga uniemożliwiała ruch gracza.
 • Naprawiono niezdolność przeciwników do namierzenia Titanii, gdy rzucono Zjawę (wystrzykniętą przez Helminth) podczas trwania Skrzydłoostrza.
 • Naprawiono brak wpływu modów Siły Aury na Przewodnictwo Ostrza. Sprawiało to, że klony Burzy Ostrzy Asha (oraz prawdopodobnie też klony Mirage i Equinox) przyznawały tymczasowe wzmocnienie Czasu Trwania Kombo swoimi Aurami.
 • Naprawiono brak możliwości wymiany lub sprzedaży Scen Fotobudki Deimosa znalezionych w ukrytych obszarach pod Deimosem.
 • Naprawiono błędny opis Sceny Fotobudki "Serce Deimosa".
 • Naprawiono błędną dyspozycję Riven Halikara Wraith.
 • Naprawiono niemożność załączenia Halikara Wraith w czacie.
 • Naprawiono niewyświetlanie się Biegłości zdobytej przez Nekramechy i Archguny dla Hosta, jeżeli Nekramech został zniszczony przy zakończeniu misji.
 • Naprawiono utykanie Widm w ciągłej animacji zmiany broni.
 • Naprawiono błąd powodujący, że Okno Stanu Świata zawsze wyświetlało 5 Najazdów Ścieżki Stali, pomimo wcześniejszego ukończenia niektórych / wszystkich z nich.
 • Naprawiono utykanie Zephyr w animacji Bomby Nurkującej, kiedy przekroczono portal Rzezi Sanktuarium.
 • Naprawiono ekran postępu misji pokazujący nieprawidłową ilość reputacji zdobytej po ukończeniu etapu Zlecenia.
 • Naprawiono pisanie na czacie podczas ewakuacji z misji, które powodowało, że tekst pojawiał się zarówno na czacie, jak i na pasku wyszukiwania w ekranie nagród za ukończenie misji.
 • Naprawiono błędną ikonę Kolby Bazy Prime na Rynku.
 • Naprawiono brakujący typ rasy Kavat Vasca w genotypach.
 • Naprawiono bardzo trudny do przeczytania tekst dioram Leveriana, kiedy korzystano z jasnej skórki interfejsu (np. Nidus, Orokin, Tenno).
 • Naprawiono mocowanie Syandany Imperator Świątecznej do pleców Octavii Prime, a nie jej szyi, jak w przypadku innych Syandan Imperator.
 • Naprawiono problemy z dźwiękiem alternatywnego wystrzału Morgha.
 • Naprawiono problemy z dźwiękiem Halikara Wraith.
 • Naprawiono błąd skryptu występujący podczas Zadania Vox Solaris, przy próbie zdetonowania K-bomby.
 • Naprawiono błąd skryptu podczas rzucania Kuglarstwa Mirage.
 • Naprawiono błąd skryptu związany z wielokierunkowym laserem Świadomych.
 • Naprawiono nieszkodliwy błąd skryptu, który mógł wystąpić, gdy Kubrow Chesa próbował zneutralizować wroga.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
 • Create New...