Jump to content

Konsole: Aktualizacja 30: Zew Tempestarii (+Poprawki)


Recommended Posts

*Poprawki znajdują się na samym dole tematu.

b7291fdec25ccb8d3825a723f588d791.jpg

Tenno,

dotarliśmy do 30. dużej Aktualizacji Warframe! Tenno na innych platformach otrzymali duży kawałek zawartości Aktualizacji 30 wraz z Proximą Corpusu i Modernizacją Railjacka, a teraz przybyła zawartość Zadania, nowy Warframe i nie tylko! Na Zew Tempestarii mogą odpowiedzieć Tenno, którzy posiadają Railjacka i ukończyli Zadanie Protokół: Martwy Punkt. To Zadanie przedstawia nową postać, Valę, oraz jej związek z naszym 46. Warframem - Sevagothem, mrocznym sternikiem.

Otwieranie Reliktów Pustki zostało wprowadzone do Railjacka przez obecność nowych Burz Pustki! Te niebezpieczne środowiska przyznają własne nagrody w dodatku do nagrody Reliktu. 

W miarę czytania opinii i zbierania błędów nasza publiczna tablica Trello zostanie zaktualizowana: https://wrfr.me/3uNtd3W 

Wiele z tego przenosimy pod etykietę "Aktualizacja 30: Zew Tempestarii", przeorganizujemy i pozostawimy szczegóły na kartach, gdzie jest to możliwe! Przypominamy, że ta tablica nie zawiera wszystkich informacji i po informacje zawsze najlepiej odnieść się do notek Poprawek.    

Podzielcie się swoją opinią i znalezionymi błędami w 30. aktuazlizacji tutaj: https://forums.warframe.com/forum/1780-all-platforms-feedback-bug-reporting/ 

Będzie ona zawierać wszystko od Poprawki 29.6.6 z PC, aż do najnowszej, wydanej na wszystkich platformach Aktualizacji: Zew Tempestarii! Obejmuje ona również wybrane poprawki i zmiany.

 

Uwagi szczególne dla PlayStation:

Całkowity rozmiar plików do pobrania na PS4 to około 11 GB i 12.5 GB na PS5 (należy się spodziewać różnic w rozmiarze w zależności od sposobu, w jaki działają różne systemy). 

NOWY Zaawansowany Pogłos:

Zaawansowany pogłos jest już dostępny w tym, co nazywamy wprowadzeniem „Beta”! Jest to całkowicie nowy system pogłosu, który wykorzystuje metodę Splotu (Odpowiedź Impulsowa). Oznacza to, że zamiast używać w grze algorytmicznego pogłosu (Stary), możemy zamiast tego używać rzeczywistych przestrzeni. Możemy nasycić system pogłosu nagraniem prawdziwej przestrzeni pogłosowej i połączyć to z dźwiękami gry. Dzięki temu uzyskacie bardziej realistyczne, żywe i głębokie brzmienie. Byliśmy zajęci dostosowywaniem ustawień pogłosu do wszystkich pomieszczeń. Możecie więc teraz doświadczyć tej zmiany w całej grze!

Dostosowaliśmy również sposób łączenia pogłosu. Kiedy przechodzicie z różnych obszarów, musimy mieszać pogłosy (pomyślcie o małej przestrzeni przechodzącą w większą). Kiedyś robiliśmy to na podstawie odległości, ale teraz obliczamy to na podstawie czasu. Pozwoli to na dokładniejsze odczucie przejścia. 

„Zaawansowany pogłos” jest domyślnie włączony, możecie przełączyć się z powrotem na „Stary pogłos” w opcjach audio, jeśli chcecie. 

b022df1c6b277431d2893c6009967424.png

Poprawki PlayStation:

 • Naprawiono problemy z rozrywaniem ekranu w grze (zwłaszcza w nawigacji i arsenale), jak zgłoszono tutaj: 

 

Poprawki dotyczące PS5:

 • Czasy ładowania zostały skrócone o połowę na PS5!
  • Podczas prac nad aktualizacją odkryliśmy, że w naszym alokatorze pamięci wystąpiły problemy z wątkami, które miały wpływ na czasy ładowania. 

 

Uwagi szczególne dla Xboxa:

Aby przygotować się na wersję nowej generacji, istnieją zakulisowe działania programistyczne, które muszą zostać uruchomione wraz z Aktualizacją 30. Aby móc je w pełni zaimplementować, Warframe musi zostać ponownie pobrane w całości, aby odniosło to skutek. Dobrą wiadomością jest to, że ogólny rozmiar Warframe został w rezultacie nieznacznie zmniejszony - około 30 GB w porównaniu z 32 GB. 

WF_XBSXLaunch_NewsHeader_3840x1040.thumb

WERSJA GRY NA NOWĄ GENERACJĘ XBOX

Dzięki waszemu przytłaczającemu wsparciu przez ostatnie 8 lat, Warframe mogła rozwijać się i dostosowywać do każdej generacji, z Warframe na Xbox nie będzie inaczej. 

System Origin jest prawdziwym doświadczeniem następnej generacji na Xbox Series X|S dzięki gruntownym ulepszeniom grafiki i wydajności Warframe! Doświadczcie dynamicznego oświetlenia umożliwionego przez Ulepszony Silnik Graficzny, rozdzielczości do 4K w 60 klatkach na sekundę, krótszych czasów ładowania, rozgrywki z przyjaciółmi między generacjami konsoli, ulepszonego audio i wiele więcej!

Wraz z tymi ekscytującymi zmianami do Xbox Series X|S nadchodzi nasz nowy system pogłosu Odpowiedź Impulsowa! Ten system umożliwi osiągnięcie większej głębi odgłosów w równie bogatych otoczeniach uniwersum Warframe, pozwalając na bardziej zróżnicowane i szczegółowe odgłosy. Zaktualizowaliśmy także nasze kodeki audio, co oznacza mniejsze rozmiary plików i ogólną poprawę jakości. 

Połączenie tego wszystkiego sprowadzi zupełnie nowe doświadczenia do Warframe i nie możemy się doczekać, aż wszyscy je zobaczą i usłyszą!

FAQ
Czy gracze Xbox One i Xbox Series X|S mogą grać razem?

Tak! Jeśli przejdziesz na Xbox Series X|S, gra z drużyną na Xbox One nadal będzie możliwa. 

Czy aktualizacje Xbox One i Xbox Series X|S będą dostępne jednoczesne?
Tak! Przyszłe aktualizacje będą wydawane jednocześnie na Xbox One i Xbox Series X|S.  

Czy następna generacja będzie miała cross-save?
Tak! Tak, ale będzie dostępny tylko pomiędzy Xbox One i Xbox Series X|S.

Czy jest możliwa migracja konta z PC na Xbox Series X|S?
Aktualnie nie zezwalamy na migrację kont z PC na Xbox Series X|S. 

Czy Warframe będzie obsługiwać rozdzielczość 4K - 60 FPS na Xbox Series X|S?
Warframe na Xbox Series X|S będzie obsługiwać rozdzielczość aż do 4K i 60 FPS.

Czy Osiągnięcia Xbox One zostaną przeniesione na Xbox Series X|S?
Tak! Osiągnięcia Xbox zostaną przeniesione, łącznie z postępem nieukończonych.

Poprawki Xboxa:

 • Naprawiono śledzenie osiągnięć „Zakazany Owoc” i „Robacza Jazda” we wszystkich innych otwartych lokacjach, ale nie w Dryfie Kambionu. 
 • Naprawiono niemożność wyświetlenia karty gracza gracza z tabeli wyników na ekranie zakończenia misji. Znajduje się tam teraz przycisk „Pokaż kartę gracza”, który wyświetli profil wybranego gracza. 
 • Naprawiono rabaty kuponów na Rynku, które nie działały przy zakupie Nekramechów.
 • Naprawiono możliwość usłyszenia czatu głosowego graczy drużyny przeciwnej w Konklawe. 

 

Uwagi szczególne dla Nintendo Switch:

Przygotowaliśmy delikatny remaster w ramach przygotowań do 30. Aktualizacji, tak aby po jej uruchomieniu całkowity rozmiar Warframe na Switchu nie przekroczył obecnych 22 GB. Rozmiar pobierania wyniesie około 7 GB ze względu na proces remasteringu. Aby pobieranie mogło się zacząć, potrzebujesz 7 GB wolnego miejsca. 

Dla tych Tenno, którzy nie wyposażyli swojego Nintendo Switch w kartę SD i nie pobrali żadnych innych gier, ta aktualizacja nadal utrzyma Warframe ponad podstawowym limitem pamięci. Oznacza to, że posiadanie niezbędnego miejsca na Nintendo Switch jest konieczne do zaakceptowania przyszłych aktualizacji. 

NOWY TENNOGEN NA SWITCHU

Dwie nowe Paczki TennoGen są tutaj! Zawierają przedmioty pochodzące z 4. rundy! 

Paczka TennoGen na Nintedo Switch IX

 • Mirage: Skórka Mithra od Lukinu_u
 • Rhino: Skórka Scarab od Mz-3
 • Valkyr: Skórka Delusion od prosetisen 

Paczka TennoGen na Nintendo Switch X

 • Mag: Skórka Graxx od Faven
 • Volt: Skórka Graxx od Faven
 • Syandana Soveregin od BeastBuster
 • Saryn: Skórka Integra od Cheschire 

 

Ogólne uwagi dla konsol: 

 • Zmiany i poprawki kontrolera:
  • Dodano wstrząsy kontrolera do kilku odgłosów walki wręcz, ciężkiego lądowania Tenno, skoków balistycznych i nie tylko!
  •  Naprawiono domyślne powiadomienie interfejsu „1 2 3 4” przy nasyceniu żywiołami Lavosa zamiast domyślnych powiązań kontrolera. Dostosowano także interfejs użytkownika, aby wyjaśnienia nasycenia i przycisków były bardziej czytelne. 
  • Naprawiono brak możliwości wyłączenia w kontrolerach niektórych umiejętności (takich jak Kroczący Pośród Chmur Wukonga i Wysyp Fiolek Lavosa) bez ponownej aktywacji menu umiejętności.
  • Naprawiono „wznoszenie/opadanie” pojawiające się jako podwójne wiązanie w opcjach Dostosuj kontroler > Opcje umiejscowienia. Pokażą teraz swoje unikalne przypisania. 
  • Naprawiono niezapisywanie niestandardowych nazw konfiguracji, jeśli wirtualny kursor nie znajduje się nad gniazdem konfiguracji podczas korzystania z kontrolera.  
  • Naprawiono wyskakujące powiadomienie „Tworzenie sesji nieudane”, pojawiające się dwukrotnie po odłączeniu przewodu kontrolera i próbie rozpoczęcia misji. 
  • Naprawiono awarię podczas uzyskiwania dostępu do Arsenału za pomocą kontrolera. 
  • Naprawiono niedziałający przycisk powiadomienia, pojawiający się podczas handlu i używania kontrolera.
 • Trofea Serce Deimosa: Nadal wymagają więcej czasu na przesłanie i zostaną wydane w przyszłej aktualizacji.
 • Skórka Deluxe Mirage Oneiro i jej animacje pojawią się w następnej poprawce / aktualizacji konsol. 
  • Skórka i animacje zostały wydane na PC z Zewem Tempestarii, ale niestety ze względu na charakter wprowadzania aktualizacji na konsole nie mogliśmy uwzględnić ich w tej aktualizacji. Chcemy to zrobić tak szybko, jak to możliwe, ale w międzyczasie możecie wzbić się w przestworza w dobrym stylu dzięki nowej kolekcji Zephyr Harrier Deluxe! 

 12c38c21d411a37bbca7d390530b9df7.jpg

NOWE ZADANIE: ZEW TEMPESTARII

Tenno!
Nasze pierwsze Zadanie Railjacka w Warframe nadeszło!  "Zew Tempestarii" jest Zadaniem dla pojedynczego gracza, które z hukiem wprowadzi go do regionów Proxima. Wybierzcie się w głąb terytorium Corpus i odpowiedzcie na Zew Tempestarii. Uważni Tenno mogą się spodziewać tego, co nadejdzie po ukończeniu Zadania...

Na szlakach Corpus pojawiły się Burze Pustki... czy ma to jakiś związek z tajemniczym okrętem? Wejdź na pokład swojego Railjacka i odpowiedzcie na zew.

Wymagania, by uzyskać dostęp do Zadania Zew Tempestarii są następujące:

 1. Posiadanie Railjacka
 2. Ukończono Zadanie Protokół: Martwy Punkt

Gorąco zachęcamy do podkręcenia opcji Dźwięku (w szczególności Muzyki) na maksimum, dla najlepszych doświadczeń podczas Zadania! Jeśli macie problemy ze słuchem, poprowadzą was napisy. 

Jeśli kupicie Sevagotha za Platynę, po ukończeniu Zadania otrzymacie Mod Riven w dodatku do schematu Sevagotha i innych, sekretnych dóbr. Prosimy mieć na uwadze, że po ukończeniu Zadania, schematy Sevagotha będą dostępne u Simarisa, jeśli zachcecie stworzyć duplikat dla Helmintha itp. 

bab005032100d81e0035a95dec5d8ea8.jpg

NOWY WARFRAME: SEVAGOTH

https://www.youtube.com/watch?v=qtbYEmIbAc8/pl 

Miotany burzą, wędrujący przez Pustkę Warframe powrócił, by zebrać żniwo dusz. Poślij jego Cień, by zebrać żniwa życia nieuważnych.

Umiejętność Pasywna
W czasie śmierci stań się Cieniem Sevagotha i walcz, aby go wskrzesić poprzez zdobywanie dusz wymaganych do odbudowy jego nagrobka. 

ZBIORY
Cień Sevagotha leci do przodu, niszcząc wrogów na swojej drodze. Ocalali otrzymują obrażenia w czasie od Żniw Śmierci. Dusze zmarłych wypełniają Studnię Śmierci.

SIEW
Zasiej ziarno śmierci w pobliskich wrogach, aby wyssać ich siłę życiową. Zbierz swoje żniwo, aby zdetonować dotkniętych wrogów, zadając procent obrażeń ich życia jako obrażenia w obszarowe. Dusze zmarłych wypełniają Studnię Śmierci. 

PRZYGNĘBIENIE
Przywołaj obszarową falę pulsacyjną, która usidla i spowalnia wrogów, wysysając ich siłę życiową do Studni Śmierci. Sojusznicy wewnątrz fali kradną życie z każdym atakiem. 

EGZALTOWANY CIEŃ
Gdy Studnia Śmierci się wypełni, postać Cienia Sevagotha jest gotowa do uwolnienia. Rozerwij wroga na strzępy kolekcją umiejętności skupionych na walce wręcz. 

   OBJĘCIA
   Widmowe ręce ściągają wrogów w machającą masę.

   POCHŁONIĘCIE
   Szarżuj przez wrogów i wyrywaj ich dusze, aby uleczyć Cień.

   ŻNIWA ŚMIERCI
   Nałóż na pobliskich wrogów stan wstrząsu. 

   ZJEDNOCZENIE
   Sevagoth i jego Cień stają się jednością.

Sevagoth może zostać zakupiony na Rynku w grze, jego Schemat można zdobyć przez Zadanie Zew Tempestarii, a Komponenty odnaleźć można w nagrodach Burz Pustki.

2c70e386e0d0363af78bfc1e49ebf97d.jpg EPITAPH
Mocowana na nadgarstku broń boczna Sevagotha, strzelająca lodowymi sztabami o niskiej prędkości, które gwarantują spowolnienie przeciwników. Naładowany, wystrzeliwuje przebijający pocisk o wysokiej szansie trafienia krytycznego i prędkości lotu. W rękach Sevagotha, trafienia w głowę zadają dodatkowe obrażenia.

Epitaph może zostać zakupiony na Rynku w grze, a jego Schemat i Komponenty odnaleźć można w nagrodach Burz Pustki.

a82eaf46c9b3577ef032db1f498d9fe5.jpg SEVAGOTH: HEŁM LUCIFUGE
Makabryczny hełm alternatywny dla Sevagotha, Warframe'a, który strzeże Cienia.

2b8c66240de1227f9a09a92ad139a5bc.jpg

SYANDANA VITHYL
Powiewna, wyprofilowana Syandana dla Sevagotha, mrocznego Sternika.

befe42b390f016d9955586dcdc896410.jpg

KOLEKCJA SEVAGOTHA
Zasiej we wrogach strach przed Pustką dzięki Sevagothowi, żniwiarzowi dusz. Kolekcja zawiera Sevagotha, Sevagotha: Hełm Lucifuge, Naramienniki Epitaph, Syandanę Vithil oraz 3-dniowe Wzmacniacze Biegłości i Kredytów.

27b022679646e8762c8d627b890f0987.png

PROXIMA CORPUSU I NOWY RAILJACK

Railjack Corpusu przybył, Tenno. Krocząc dalej po ścieżce "oferuj to, co zostało pokazane", w końcu dotarliśmy do Proximy Corpus! Po przeanalizowaniu obecnego stanu Railjacka, podczas prac nad Proximą Railjack, wiedzieliśmy, że będziemy musieli nie tylko dodać nową zawartość, ale też odnowić już obecną. Przedstawiamy: Modyfikację Railjacka! Nasza pierwotna wyprawa z Empireum w 2019 była krokiem w nieznane, ale mimo potknięć, celowaliśmy w Lua. Nasza początkowa wizja mająca zapewnić świeżą rozgrywkę i doświadczenia rozwinęła się do stanu, w którym była nazbyt skomplikowana i posiadała za wysoki próg wejścia.  Aktualizacja ma na celu uprościć doświadczenie Railjacka zarówno dla nowych jak i powracających graczy. Zachęcamy was do sprawdzenia tego trybu gry ponownie, wiele się zmieniło! A jeśli dopiero zaczynacie przygodę z Railjackiem, witamy. To doskonały czas, by zacząć. 

e04aff037b283d7ca4ddba2e1130e73e.jpg

PROXIMA CORPUSU:
Aktualizacja Railjacka Corpusu nadeszła! Ta Aktualizacja wprowadza pełne doświadczenie Railjacka Corpusu, dzięki całkowicie nowym regionom i Puntom Zainteresowania do odkrycia.  

Nowe Regiony Proximy Corpusu

Załoganci i Roboty wzbijają się w powietrze i znacznie rozszerzają Mapę Proxim - trzy nowe planety (Proxima Wenus, Neptuna i Plutona) wprowadzają nowych wrogów, nowe interesujące miejsca i nie tylko. Najtrudniejsze misję Railjacka Corpusu zostaną dodane na Proximę Woalu. 

66af890ebe39879421c0452321d5167b.jpg

Pula dostępnych misji również została poszerzona, w naszych staraniach, aby jeszcze bardziej połączyć doświadczenie Railjacka z typową rozgrywką Warframe.

Niektóre z tych nowych typów misji są już dobrze znane - klasyczne tryby Obrony i Eksterminacji będą czasami głównym celem misji Railjacka. Przedrzyjcie się jako zespół do okrętu flagowego, a po zakończeniu wycofajcie się z powrotem do Railjacka.

Jeśli szukacie łupów, ci chciwi Corpus w Proximie mają wiele sekretów do odkrycia! Otwórz każdy pojemnik, wejdź na każdy statek, wymęcz każdego wroga!

Każda misja Proximy Corpusu posiada swoje struktury gotowe do eksploracji i szabrowania przez niestrudzonych Tenno. Pomyślnych łowów! 

Kopalnie Lodu: Proxima Neptuna

Wrak Frachtowca: Proxima Plutona i Woalu

Wrak Tarczy Orokin: Proxima Wenus

Dodaliśmy również dwa nowe typy misji! 

Pierwszy rodzaj, nazwany „Orfiks”, będzie znany każdemu, kto grał w Operację: Jad Orfiksa - pokonaj Świadomych, wykorzystując Operatorów i Nekramechy do ominięcia niwelujących stref. Podobnie jak w Operacji, jeśli nie posiadacie własnego Nekramecha, w misji dostępne będą powalone Nekramechy. Zamiast nagradzać walutą wydarzenia, nagrodami w tej misji mogą być Arkana, oferując alternatywę dla drużyn polujących na Eidolony. Węzły Orfiksa będą zablokowane, jeśli nie ukończyliście zadania Drugi Sen, z powodu znacznych spojlerów!

 • Biegłość przyznawana za każdego Orfiksa skaluje się od 1000 do maksimum 2000 przy poziomie 60.

Drugi jest znany jako Volatile! Ten całkowicie nowy typ misji zapewnia możliwość sabotażu okrętu flagowego. Pomóżcie Cefalonowi Cy od wewnątrz, doprowadzając do awarii reaktora wykorzystując otoczenie, jednocześnie odpierając Inżynierów, którzy spróbują Was powstrzymać!  
 

Poniżej znajduje się lista innych nagród dostępnych w Railjacku Corpus:

 • Penta Carmine
  • Specjalny wariant granatnika Penta, o zwiększonej szybkostrzelności i podwojonej pojemności magazynka.
   • Znajdź schemat i komponenty Carmine Penta we wrakach frachtowców Corpus w Railjacku!
 • Athodai
  • Działo odtworzone na podstawie technologii napędowej zapewnia solidnego kopa. Zabójstwa strzałem w głowę dają Przeciążenie, które blokując drugorzędne funkcjonalności maksymalizuje szybkostrzelność i wydajność amunicji na krótki czas.
   • Znajdź schemat i komponenty Athodai we wrakach Tarczy Orokin w Railjacku Corpus!
 • Nowy mod karabinu: Krwotok Wewnętrzny
  • Efekt Statusu Miażdżącego ma 35% szansy na nałożenie Efektu Statusu Tnącego (x2 gdy Szybkostrzelność jest poniżej 2.5).
   • Znajdź mod Krwotoku Wewnętrznego we wrakach Frachtowców Corpus, Kopalniach Lodu i wrakach Tarcz Orokin w Railjacku!
 • Nowy mod pistoletu: Krwotok
  • Efekt Statusu Miażdżącego ma 35% szansy na nałożenie Efektu Statusu Tnącego (x2 gdy Szybkostrzelność jest poniżej 2.5)
   • Znajdź mod Krwotok we wrakach Frachtowców Corpus, Kopalniach Lodu i wrakach Tarcz Orokin w Railjacku!
 • Nowa postawa wachlarzy: Wotywna Rzeź
  • Precyzyjne, skupione łuki i cięcia nie skrępowane litością.
   •  Znajdź postawę Wachlarzy we wrakach Frachtowców Corpus, Kopalniach Lodu i wrakach Tarcz Orokin w Railjacku!
 • Nowy Strażnik: Nautilus
  • Z instrukcjami "Automatyczne Omni" i "Kordon", ten Strażnik jest idealnym towarzyszem podczas długich podróży na pokładzie Railjacka.
   • Znajdź schemat i komponenty Strażnika Nautilus w Kopalniach Lodu Railjacka Corpus! 
 • Relikty Nyx Prime, Hikou Prime i Scindo Prime
 • Relikty Valkyr Prime, Venka Prime i Cernos Prime 
  • Permanentnie udostępniliśmy Nyx/Valkyr Prime i ich broń Prime w Railjacku Corpus! Znajdźcie ich Relikty w nowych Wrakach Fraktowców Corpus, Kopalniach Lodu i Wrakach Tarczy Orokin w Railjacku! A także jako nagrody za zbadanie Punktów Zainteresowania Grineer!
 • Arkana Warframe w Rotacji C (tj. co każde 12 Orfiksów) w trybie Orfiks w Railjacku Corpus (do maksymalnie 36 Orfiksów). 
 • Ash i Oberon zostali dodani do nagród Railjacka! Schematy komponentów Oberona mogą zostać znalezione w punktach zainteresowania Railjacka Grineer oraz Bonusach Potyczek, a schematy komponentów Asha w misjach Obrony Railjacka Corpus.
  • Permanentnie usunęliśmy schematy Asha i Oberona z nagród Maniaków i Eximusów. Dokonaliśmy tego, aby powiązać Railjacka z nagrodami należącymi bardziej do "rdzenia rozgrywki Warframe", oraz by uprościć ich zdobywanie w kwestii tworzenia rozgrywek. 

Megatemat Opinii o Misjach Corpusu i Szczególnych Miejscach: 

CorpusRJ.thumb.jpg.4a6a7f3cab676024f27f8

 

NOWI WROGOWIE RAILJACKA CORPUSU

08f9e84e722334e2217f2bae176bdf5b.jpg

Wraz z odsłonięciem nowych regionów Proximy nadchodzą także nowi przeciwnicy Corpus w Railjacku! Proximy Corpusu są wypełnione specjalnymi jednostkami, zaprojektowanymi by wytrzymać zewnętrzne rubieże Mapy Gwiezdnej, a także was załatwić. 

 
Każda Proxima Corpus posiada swoje jednostki:

Proxima Wenus: TARO

Proxima Neptuna: AXIO

Proxima Plutona: VORAC

Proxima Woalu (węzły Corpus): ORM

Uzbrójcie swoje Railjacki, by przegonić myśliwce HAPRI wyposażone w szybkostrzelne działka plazmowe, myśliwce WEAVER, które obracają się wystrzeliwują namierzające kule naładowanej plazmy, myśliwce BASILISK wyposażone w namierzające wieżyczki, które wystrzeliwują skupione wiązki energii, i nie tylko!

Weź szturmem Okręty flagowe Sztyca walcząc z: RAKNOIDAMI ATLOC, które zostały ulepszone o wyrzutnię rakiet zamontowaną na tułowiu; jednostkami specjalnymi VAMBAC wyposażonymi w wyrzutnie granatów zbliżeniowych; MOA CULVERI uzbrojonymi w skupioną wiązkę termiczną; jednostkami Elitarnymi Proximy Corpusu - AURAX i wieloma innymi!

Uprowadźcie wrogie Załogowce Corpus i przejmijcie kontrolę nie tylko nad ich lotem, ale także siłą ognia w postaci Roju Pocisków!

NOWE SUROWCE RAILJACKA

Płyta Tikoru

Pancerz ze stopu o dużej gęstości, używany do budowy ofensywnych statków kosmicznych.

Ten surowiec jest najważniejszym zasobem Kuźni dla Tenno! Helminth może zostać nakarmiony Płytami Tikoru, co da Żółć.

 

USUNIĘTE ZASOBY RAILJACKA

Usunęliśmy sześć typów surowców Railjacka z tabeli nagród:

 • Pustrele
 • Koperniki
 • Trachony
 • Kesslery
 • Brakoid
 • Fresnele

Chcieliśmy zmniejszyć ilość surowców Railjacka wprowadzonych podczas premiery. Pozostaną w waszych Ekwipunkach i rozważamy możliwość ponownego ich wprowadzenia w późniejszym terminie. Wszystkie Schematy wymagające tych przedmiotów zostały zaktualizowane, by odzwierciedlały istniejące Surowce, a wypadające zasoby zostały zastąpione Płytami Tikoru, gdzie było to konieczne. Te Surowce zostały także usunięte z karty menu Helmintha. Jeśli zobaczycie jakieś pozostawione wzmianki o tych Surowcach w grze, które mogliśmy przeoczyć, prosimy dajcie nam znać!

W przypadku Tenno, którzy przekazali te Zasoby na Szczątki, część waszego wkładu zostanie uznana jako zasób, który je zastępuje. Na przykład, jeśli dołożono 60% wymaganych Koperników na Karcinoksa, ten wkład 60% zostanie zachowany po aktualizacji Schematów.

Dodatkowo, wykorzystujemy tę okazję, aby uprościć formuły Kuźni, by zmniejszyć różnorodność potrzebnych materiałów. Wszystkie możliwe do wytworzenia przedmioty wymagać będą kombinacji następujących zasobów:

 • Płyty Tikoru
 • Tytanu
 • Diod Kubicznych (Proxima Corpusu)
 • Węgliki (Proxima Grineer)

NOWY STRAŻNIK SKUPIONY NA RAILJACKU

bb751b004d8897ed83f6b59e8ab606e9.jpg

Nautilus

 • Z instrukcjami "Automatyczne Omni" i "Kordon", ten Strażnik jest idealnym towarzyszem podczas długich podróży na pokładzie Railjacka.

Znajdziecie Nautilusa na Rynku za platynę, lub jego Schematy i Komponenty w Kopalniach Lodu Railjacka Corpus! 
 
Instrukcja Automatycznego Omni

 • Nautilus ma 100% szansy na naprawienie pobliskich uszkodzeń kadłuba Railjacka i ugaszenie pożarów. Czas odnowienia: 20s

 
Instrukcja Kordon

 • Nautilus zmusza wrogów w promieniu 30m od celu do zebrania się w grupę, aby ułatwić namierzanie. Czas odnowienia: 15s

Obie Instrukcje Automatyczne Omni oraz Kordon są przyznawane automatycznie po zbudowaniu lub zakupieniu Strażnika Nautilus! 

NOWY RAILJACK: Modyfikacja Railjacka!

Co się zmieniło:

Warframe ma kilka kluczowych atutów, które pomogły mu przetrwać próbę czasu w świecie gier wideo. Jedną z tych mocnych stron jest poczucie „ciągłości”; ostrza i broń palna łączą się ze sobą, a cele misji są jasne, wymagają refleksu i świadomości. Od pierwszej wizyty Mapy Gwiezdnej postęp misji przekłada się na postęp w Złączach, które prowadzą do Zadań i innych systemów, które są wprowadzane w naturalny sposób. 

Wejdźcie na pokład Railjacka. Technologia ze Starej Wojny, która w dzisiejszych czasach przeniosła całą walkę Warframe'a na Orbitę. Próbowaliśmy wielu niekonwencjonalnych rzeczy. Chociaż niektóre elementy oferowały unikalną alternatywę dla istniejącej formuły, nie było to dla wszystkich, a wiele skarg dotyczyło oddzielenia od głównej rozgrywki. I my się z tym zgadzamy. Cytując czcigodnego Cefalona Cy: Mamy pracę do wykonania. 

Kiedy ponownie odwiedzamy Railjacka w 2021 roku, naszym ogólnym celem jest wyeliminowanie tych niedociągnięć i lepsze zintegrowanie „ciągłości” charakterystycznej dla Warframe. Ciągłość w misjach ewoluowała na przestrzeni lat, dzięki ciągłemu odnawianiu i odświeżaniu zawartości Warframe. Od „Skoków Balistycznych” do „Samotnych Ostrzy”; nasza droga rzadko jest prosta. Jeśli któryś z Tenno zdecydował się spersonalizować swój Statek Railjacka i nazwać go Tezeuszem, to jesteś na właściwym tropie. 

Czym jest „Nowy Railjack”? Nazwa jest z pozoru prosta. W tym warsztacie deweloperskim zagłębimy się w szczegóły w kolejności, z jaką spotkacie przedstawioną zawartość. 

Poniżej znajduje się lista skryptów / zmian konta, mających miejsce przy logowaniu, oraz dalsze wyjaśnienia:
 

Lista skryptów i korekt na koncie gracza:

1) Przyznać graczowi nowy Pleksus, jeśli posiada już Archwinga - w innym przypadku, przyznać Pleksus po ukończeniu zadania Archwing! 
2) Przyznać graczom pakiet "Wczesnego Użytkownika" w oparciu o 3 kryteria opisane poniżej! 
3) Przyznać klanowi pamiątkową Statuę, jeśli zbudowano Suchy Dok! 
4) Przemienić cały Dirak w Endo
5) Przemienić cały, zainwestowany w Sloty, Dirak w Endo
6) Zamienić wszystkie Awioniki w Mody
7) Usunąć wszystkie zbędne Mody i zamienić je w nowe mody "Aury Pleksus", a pozostałe w Endo
8) Zamienić wszystkie reaktory I, II, i III Poziomu na Reaktory z nowymi atrybutami, zgodnymi z nowym projektem

Poziom 1 - 20-40% specjalizacji producenta
Vidar: Zasięg
Lavan: Czas Trwania
Zetki: Siła

Poziom 2 - 50-80% specjalizacji producenta

Vidar: Zasięg
Lavan: Czas Trwania
Zetki: Siła

Poziom 3 - 40-60% specjalizacji producenta i 20-40% drugorzędnego bonusu

Vidar: Zasięg, Czas Trwania
Lavan: Czas Trwania, Siła
Zetki: Siła, Zasięg

9) Zamienić wszystkie wzmianki "Flux" i dostosować do nowej terminologii. 
10) Resetowanie wszystkich Inherencji do 0, gracze muszą znowu przydzielić punkty!

1. Co się stanie po zalogowaniu?

Łatwiejszy Dostęp
Awioniki staną się Modami

Poznajcie „PLEKSUS”
Dirak zostanie przekonwertowany w Endo
Inherencja 2.0 - ponownie rozgospodarujcie swoją Inherencję!
Inherencja Dowództwa 

Nowy Element Railjacka: Poszycie

Zmiana kosztów naprawy Szczątków

Wcześniejsi Użytkownicy

Usprawnione Dobieranie Graczy (od teraz przestrzegamy zasad!) 

2. Co się zmieniło w misjach?
Nowy układ Railjacka (pomniejszone wnętrze).
Koniec ze wskaźnikiem Przyspieszenia!

Kuźnia i indywidualne zasoby surowców

Reaktory

Mody Bitewne
Awarie i Zagrożenia 

Zunifikowane typy obrażeń

Zmiany Sektorów


3. Co dalej?

Licze Corpusu tzw. "Queenpins"


1. Co się stanie po zalogowaniu?

Zwiększona Dostępność:

Po pierwsze: jeśli nie zbudowaliście jeszcze swojego Railjacka w zadaniu Wzbierający Przypływ, koszt komponentów statku i czas potrzebny na zbudowanie każdego z nich zostały znacznie zmniejszone (różnica w kosztach zostanie opisana w kompensacji dla wczesnych użytkowników poniżej). Mówiąc krótko: mniej grindu. 

Jeśli wolicie od razu wskoczyć do akcji w już zbudowanym Railjacku, to będzie również dostępny na Rynku w grze za Platynę w nowej kategorii Railjack (do zakupu wymagane jest posiadanie Archwinga). Zadanie Wzbierający Przypływ zostanie automatycznie ukończone po nabyciu Railjacka z Rynku w grze - Zadanie może zostać w dowolnej chwili powtórzone z Kodeksu! Możliwe, że zauważyliście pewien wzór - kiedy wydaliśmy Nekramechy, również nie były one dostępne za Platynę w momencie premiery. Ich pojawienie się na rynku nastąpiło wiele miesięcy później wraz z Operacją: Jad Orfiksa. Może wydawać się to paradoksalne, że jako darmowa gra nie umieszczamy tych nowych przedmiotów na Rynku. Nie istnieje żaden dobry powód dlaczego tak się wydarzyło, a gracze z Platyną - kupioną lub wymienioną - naprawdę jasno dali do zrozumienia, że chcieliby mieć możliwość kupienia nowych przedmiotów. I teraz mają taką możliwość. 

A Ci, którzy preferują bezpłatną ścieżkę, mogą cieszyć się krótszymi czasami oczekiwania i obniżonymi kosztami budowy własnego Railjacka!
 

Awioniki staną się Modami:

Porozmawiajmy teraz o AWIONICE. Zanim pomyślicie o wyjściu w przestrzeń kosmiczną, sprawdźcie ponownie Awionikę swojego Railjacka, która zostały przerobiona na... MODY Railjacka

Zgadza się, już nie ma Awioniki. Cały system został całkowicie zmieniony, w tym Awioniki zostały przekształcone w zwykłe mody, więc wszystko zostało zdemontowane i zresetowane. Czasy, w których można było ulepszać sloty i trzeba było się modlić, żeby host miał Awionikę, której chcieliście użyć, już minęły. W rzeczywistości nawet nie wyposażacie już rzeczy na samym Railjacku…

Poznajcie „PLEKSUS”

Zamiast tego Tenno otrzymają „PLEKSUS”, który będzie im towarzyszył na każdej misji Railjacka i będzie zawierał trzy typy Awionik, które już znacie. Mody Bitewne/Taktyczne pozostają takie same, ale są od teraz osobiste i będą dostępne na pokładzie każdego Railjacka. Zintegrowane Mody będą oddzielone podobnie jak mody Warframe: Dedykowane miejsca na mody, które przynoszą korzyści tylko Wam, oraz mody Aury, które przynoszą korzyści Railjackowi i całej drużynie. Mody Aury Pleksusa po prostu trafią do wyznaczonego gniazda Aury, podobnie do tego, jak to działa w Warframe'ach! 

Pleksus posiada fabrycznie zainstalowany Reaktor Orokin!

Zdobędziecie także punkty Mistrzostwa swoim Pleksusem dzięki Biegłości zdobytej w misjach Railjacka, co pozwoli wam użyć Formy na Pleksusie dla maksymalnego potencjału! 

Gdy ukończycie zadanie Archwing, otrzymacie Pleksusa, którego możecie modyfikować, aby wspomóc innych Tenno w misjach do momentu zbudowania własnego Railjacka. Będziecie teraz mogli modyfikować Pleksusa, ale nie będziecie widzieć statystyk Railjacka, do momentu jego zbudowania.

Ekran Modów Zintegrowanych Railjacka:0aa6974fbb549e0185e5eacb44690142.jpg

Ekran Modów Bitewnych Railjacka:837651da60dad7662259c27f736471e9.jpg

Ekran Modów Taktycznych Railjacka:a740d99798b7c3d7c75db2b8e864b958.jpg

Koszty Modów Railjacka zostały ponownie zbalansowane, by uwzględniały nowy system modowania PLEKSUS. 

Hiperostrzał

Stary maks. koszt: 13
Nowy koszt maksymalny: 15

Drapieżnik

Stary koszt maksymalny: 8
Nowy maks. koszt: 11

Zagęszczenie Punktowe

Stary maks. koszt: 10
Nowy koszt maksymalny: 15

Artyleria Dziobowa

Stary maks. koszt: 9
Nowy maks. koszt: 16

Mamy nadzieję, że powrót do znajomego ekranu ulepszeń pomoże zmniejszyć czas potrzebny do zrozumienia systemu przez nowych graczy. Przejście na osobiste zestawy modów powinno również pozwolić na bardziej spójną rozgrywkę, w tym w meczach publicznych.

Dla dodatkowej wygody, Pleksus można modyfikować w kilku miejscach: w terminalu w Suchym Doku (jak wcześniej), w nowych Suchych Dokach, które można znaleźć na różnych przekaźnikach (dostępnych za pośrednictwem szybkiej podróży), a nawet na własnym Orbiterze!

Orbiter.thumb.jpg.c42807bf3433d5c1da0989

Dirak zostanie przekonwertowany w Endo

Ponieważ Awioniki są teraz traktowana jak zwykłe Mody, Dirak (zasób ulepszający Awioniki) zostanie przekształcony w Endo, aby zapewnić bardziej spójne ulepszanie. Cały Dirak wydany na ulepszenie Slotów zostanie zwrócony (do 39 000 Diraku w Endo, jeśli maksymalnie ulepszyliście swoje Sloty), a wszystkie istniejące zapasy Diraku zmienią się w Endo po zalogowaniu się w Aktualizacji 30. w stosunki 1:1.  

 
Inherencja 2.0

Przejdźmy do Inherencji!  Po pierwsze, podczas logowania musicie ponownie zagospodarować CAŁĄ swoją Inherencję! Ponieważ zaszło tak dużo zmian, chcemy mieć pewność, że wszyscy od nowa będą mogli zagospodarować swoją Inherencję. Daje nam to możliwość zmiany różnych kierunków rozwoju, równocześnie nagradzając postęp graczy. 

Warto zauważyć, że reset Inherencji nie spowodował utraty Punktów Mistrzostwa!

Oto pełna tabela obecnych zmian 10 Rang wszystkich Inherencji:
 

 

Taktyczne

Pilotaż

Artyleria

Inżynieria

1

Taktyczny System:

Używaj Modów Taktycznych i skorzystaj z systemu śledzenia załogi przez Menu Taktyczne [L].

Przyspieszenie:

Przytrzymaj, aby skorzystać z dopalaczy.

Synchronizacja Celu:

Wskaźnik trajektorii lotu i namierzanie uzbrojenia.

Wykorzystanie Omni:

Przyśpieszona neutralizacja zagrożeń i naprawa kadłuba.

2

Kineza umiejętności i Nadzorca:

Umiejętności Warframe'ów mogą być użyte jako wsparcie taktyczne. Umożliwia użycie kamery śledzenia załogi.

Manewr Wektorowy:

Wciśnij, by skorzystać ze Stateczników kierunkowych.

Widmowe Oko:

Ulepszona reprojekcja i zawieszenie wieżyczek pozwalające na walkę w każdym kierunku.

Szybkie Wsparcie:

Zmniejsza czas odnowy ładunków Wsparcia Powietrznego o 50%.

3

Łącze Dowodzenia:

Szybka Podróż w obrębie statku. Koordynuj członków drużyny dzięki interfejsowi poleceń.

Uniknięcie Wektorowe:

Pociski pobliskich wrogów tracą namierzenie celu w czasie Manewru Wektorowego.

Wyrzutnia Archwinga:

Rozmieszczenie wysoce rozpędzonego Archwinga w strefie walki. Wyrzutnia Archwinga zadaje obrażenia myśliwcom i przebija kadłuby wrogich Załogowców.

Kuźnia Uzbrojenia:

Uzupełnij Uzbrojenie podczas bitwy.

4

Przywołanie Nadświetlne:

Omni może być użyte do powrotu na statek z dowolnego miejsca poza nim.

Manewr Driftu:

Podczas manewru Wektorowego, wciśnij i przytrzymaj, aby driftować.

Furia Archwinga:

Zwiększa zasięg przyciągania Archwinga o 25m, zasięg broni białej 0,75m i obrażenia o 20%.

Kuźnia Ładunków Dome:

Uzupełnij Artylerię Dziobową w czasie bitwy. 

5

Przywołaj Nekramecha:

Przywołaj Nekramecha na każdej misji Railjacka.

Wzmocnione Szabrowanie:

Trzykrotnie powiększ promień zbierania podczas przyspieszania, dryfowania lub uniku. Ukryte Wraki zostają oznaczone.

Nekramechowa Furia:

Zwiększa Obrażenia Broni Nekramecha o 20%.

Optymalizacja Kuźni:

Zwiększ zbiory Kuźni o 25%. Umożliwia budowę Odnów Kadłuba.

6

Taktyczna Wydajność:

Redukuje zużycie Energii przez Mody Bitewne o 25%.

Zakłócacz Kapsuł:

25% Szansy na zablokowanie systemów celowniczych nadlatującej Kapsuły Abordażowej, przez co nie trafia i wybucha.

Zimny Spust:

Zmniejsza Przyrost Ciepła o 20%.

Akcelerator Kuźni:

Zwiększa szybkość przetwarzania Kuźni o 25%.

7

Taktyczna Odpowiedź:

Redukuje czas odnowienia Modów Taktycznych o 20%.

Nekramechowy Pośpiech:

Zwiększa Prędkość Ruchu Nekramecha o 10%.

Zaawansowana Artyleria:

Zmniejsza czas regeneracji po przegrzaniu o 50%. Zwiększa zasięg Wyrzutni o 50%.

Pełna Optymalizacja:

Zwiększ zbiory Kuźni o kolejne 25%.

8

Czas odnowienia Taktycznego Mgnienia Archwinga i Nekramecha:

Redukuje czas ładowania Mgnienia Archwinga o %. Redukuje czas odnowienia przywołania Nekramecha o 25%.

Aeronauta:

Prędkość Archwinga zwiększona o 20%.

Mściwy Archwing:

Zwiększ siłę Archwinga: Obrażenia +25%, Siła Umiejętności +20%, Zasięg Umiejętności +20% i Wydajność Umiejętności +20%. 

Czujny Archwing:

Zwiększa wytrzymałość Archwinga. Życie +30%, Tarcza +30%, i Pancerz +30%.

9

Szybka Taktyka:

Redukuje czas ładowania Modów Taktycznych o kolejne 20%.

Taranująca Prędkość:

W czasie Przyspieszenia redukuje otrzymywane obrażenia o 25%. Taranowanie wrogów podczas Przyspieszenia zada 2000 Obrażeń Miażdżących. 

Szybkie Chłodzenie:

Przeładowanie przegrzanej broni, spowoduje jej całkowite schłodzenie w 0,5 sekundy.

Czujny Nekramech:

Zwiększ obronę Nekramecha. +25% Życia i +25% Tarczy.

10

Dołączenie Nadświetlne:

Przenieś się z Railjacka do członka załogi.

Mgnienie Railjacka:

Dwukrotnie wciśnij przycisk Skoku, by natychmiast przesunąć Railjacka w przód (Mgnienie), pozostawiając za sobą turbulencje, które spowolnią na pobliskich wrogów.  

Refleks Celowania:

Celownik wieżyczek automatycznie naceluje na wskaźnik naprowadzania na 3 sekundy, ale wieżyczki przegrzewają się 20% szybciej.  

Anastaza:

Naprawiaj zdalnie wszystkie zagrożenia na pokładzie

 

Megatemat Opinii o Inherencji 2.0:

Usunęliśmy manewr Driftu / Skoku, ponieważ często powodował on niezamierzone kolizje. Piloci mogą swobodnie manewrować swoimi statkami z dużymi prędkościami, gdy nauczą się nowego systemu ograniczając ryzyko wypadków!

Inherencja Dowództwa

Najnowsza i długo wyczekiwana Inherencja Dowództwa debiutuje! Dowództwo wprowadza całkowicie nowy wymiar do rozgrywki Railjacka, dając opcję zatrudnienia załogi, która będzie spełniać znajome obowiązki Railjacka: Pilotaż, Artylerię, Naprawę i Walkę! Dla tych, którzy chcą samotnie udać się w przestrzeń, zatrudnienie załogi może pomóc ze wszystkimi aspektami przetrwania i rozwijania się w Proximach. 

Wraz z możliwością ponownego przyznania punktów Inherencji w tej Aktualizacji można teraz przypisać swoją Inherencję także w specjalizacji Dowództwa, jeśli jest to istotne dla Twoich preferencji rozgrywki:  

 

Dowództwo

1

Pierwszy Członek Załogi:

Odblokowuje pierwszego członka załogi i możliwość jego zatrudnienia u Ticker.

2

Zdobywanie Kompetencji:

Pozwala przyznać 1 punkt kompetencji członkom załogi.

3

Drugi Członek Załogi:

Odblokowuje drugiego członka załogi.

4

Zdobywanie Kompetencji:

Pozwala przyznać 1 punkt kompetencji członkom załogi.

5

Trzeci Członek Załogi:

Odblokowuje trzeciego członka załogi.

6

Zdobywanie Kompetencji:

Pozwala przyznać 1 punkt kompetencji członkom załogi.

7

Przekwalifikowanie:

Umożliwia ponowne przyznanie przypisanych punktów kompetencji.

8

Nietypowi Członkowie Załogi:

Konwertowane Licze stają się dostępne jako członkowie załogi. (Licze mogą tylko chronić Railjacka przed wrogami)

9

Na Dyżurze:

Jeden z członków Twojej załogi może zostać wezwany na Dyżur i może zostać przyzwany do pomocy w dowolnej misji poza Railjackiem.

 

Wasz "Zastępca Oficera" dołączy do Was w misjach, by pomóc w ograniczonym czasie - ale nie mogą opuścić swojego stanowiska na Railjacku na zbyt długo!

10

*RANGA 10 BĘDZIE DOSTĘPNA PÓŹNIEJ*
Wkrótce


Po odblokowaniu Inherencji Dowództwa i miejsc na członków załogi, nadszedł czas odwiedzić Ticker na Fortunie. Pomoże Wam się skontaktować z najróżniejszymi osobami z całego systemu za odpowiednią cenę! Ich cena może zależeć od Waszych relacji z niektórymi Syndykatami - część załogi dołączy do Was ze zniżką, a inni podwoją cenę! O wszystkim decydują Wasze powiązania z Syndykatami. 

Każdy możliwy do zatrudnienia członek załogi posiada zestaw kompetencji w następujących dziedzinach: Pilotażu, Artylerii, Naprawie, Walce, oraz Wytrzymałości.

Wasza załoga pomoże utrzymać Railjacka w gotowości podczas misji w drużynach liczących mniej niż 4 graczy. To znaczy - Wasza załoga pomoże Wam, pod warunkiem, że inni Tenno nie mogą! Każdy członek załogi jest dostępny na zawsze po zatrudnieniu, ale jeśli chcecie mieć więcej niż 3 członków załogi, musicie kupić więcej miejsc dla załogi za pośrednictwem Rynku w grze lub „zakończyć kontrakt” z członkiem załogi, aby zwolnić go ze służby. 

Trenowanie i zarządzanie załogą 

Po zatrudnieniu członka załogi u Ticker, udaj się do ekranu zarządzania w Suchym Doku, wejdź do zakładki Załogi, by "PRZYDZIELIĆ ZAŁOGĘ" w swoim Railjacku.

Jeśli nie macie dostępu do Suchego Doku w klanie, nie obawiajcie się! Możecie znaleźć ogólnodostępne Suche Doki na przekaźnikach poziomu drugiego i trzeciego (Saturn - Kronia i Pluton - Orcus na PC) na każdej z platform.

3f1f2af51c5afc2285bba8768403ffa0.jpg

Tutaj możesz dostosować Wygląd, Przypisać broń, Trenować i przypisać Rolę każdego zatrudnionego członka załogi. 

Wygląd

Wykorzystajcie swoją kolekcję kosmetyków Fashionframe i wyposażcie swoich członków załogi w Pancerze i Syandany. Kolory członków załogi mogą zostać dostosowane do waszych upodobań!

Wybierz broń główną

Przekaż załodze swoją siłę ognia, dzieląc się bogactwem swojego arsenału! Możecie im powierzyć każdy karabin, strzelbę lub pistolet (żadnych włóczni ani łuków), który posiadacie wraz z modyfikacjami i personalizacją. Wszelkie zmiany dokonane na broni załogi wpłyną na nią także w Arsenale, abyście sami mogli z niej też skorzystać. Broń może być wyposażona tylko jednemu Członkowi Załogi na raz, wielu członków załogi nie może używać tej samej broni z Waszego Arsenału.

Trening

Zdobywajcie "Punkty Kompetencji" poprzez rangi Inherencji Dowództwa, by zwiększyć umiejętności w pewnych rolach: 

 • Pilotaż: Określa maksymalną prędkość Railjacka, gdy pilotuje go członek załogi.
 • Artyleria: Określa celność i przyrost ciepła, gdy członek załogi operuje wieżyczkami pomocniczymi.
 • Naprawa: Określa czasy naprawy i samoleczenia członków załogi.
 • Walka: Określa obrażenia zadawane przez członka załogi. 
 • Wytrzymałość: Określa poziomy życia i tarczy członków załogi.

Te Punkty Kompetencji mogą zostać przydzielone dowolnemu członkowi załogi. Na przykład, jeśli macie odblokowane 3 Punkty Kompetencji, możecie je przypisać do każdego członka załogi. Jeśli następnie zakończycie kontrakt z tym członkiem załogi i zatrudnicie innego, będziecie mogli od razu przypisać do niego 3 Punkty Kompetencji. Krótko mówiąc, nie są zużywane/ekskluzywne dla danego członka załogi! 

Dodatkowo, po osiągnięciu 8 Rangi Dowództwa, przekonwertowane Licze Kuvy stają się dostępne jako członkowie załogi Waszego Railjacka szczycący się defensywną potęgą, są niesamowicie wytrzymali i trudni do pokonania dzięki ich wysokiej statystyce życia. Ich rolą jest wyłącznie ochrona Railjacka przed intruzami, gdy pozostali członkowie załogi zajmują się resztą! Członkowie Załogi w postaci Liczy Kuvy są dostępni tacy, jacy są i nie można ich szkolić ani dostosowywać. Jeżeli wymienicie konwertowanego Licza Kuvy, który jest członkiem załogi, to zostanie on z niej usunięty.

82fd6348417d0fd612f15f2600f03125.jpg

Przypisz Rolę

Przed wylotem, przypisz określone role członkom załogi, lub zmień ich zadanie podczas misji poprzez Menu Taktyczne! Do wyboru jest Pilot, Obrońca, Strzelec i Inżynier.

Pilot

Członek Załogi przypisany do roli Pilota utrzyma statek nieruchomo, gdy Ty lub inny członek drużyny znajduje się w Artylerii Dziobowej lub Wyrzutni Archwing. 

I to wszystko! Wy i wasi członkowie załogi Railjacka jesteście gotowi na Proximy!

Megatemat Opinii o Inherencji Dowództwa:


Nowy Element Railjacka: Poszycie

Mimo że mody zostały spersonalizowane, komponenty Waszych statków, takie jak tarcze, silniki i broń (Zbrojenia i Komponenty), nadal będą zależne od gospodarza rozgrywki. Ta Aktualizacja będzie zawierać szereg nowych broni do zebrania i ulepszenia (opisane poniżej), ale także całkowicie nowy komponent: Poszycie. Ponieważ mody na Życie i Pancerz nie dotyczą już bezpośrednio Railjacka, ten komponent określa wartości Życia i Pancerza Waszego statku.

a3f1113d20ad5f34097bf8fed7c76a29.jpg

Te nowe Komponenty Poszycia mogą zostać znalezione w misjach Grineer i Corpus jako Szczątki, które możecie naprawić i użyć do Fuzji Walencyjnej w Suchym Doku, tak jak inne Komponenty Railjacka.   

Zmiana kosztów naprawy Szczątków

Mówiąc o tarczach, silnikach i broni (Uzbrojeniu i Komponentach), znacznie zmniejszyliśmy zasoby wymagane do odbudowy szczątków, które znajdziecie. Mówiąc prościej, jeszcze raz mniej grindu.
 
Wcześniejsi Użytkownicy
Teraz informacja dla „wczesnych użytkowników”. Niezależnie od tego, czy jesteście kimś, kto już „ukończył” Railjacka, czy macie tylko kilka godzin rozgrywki za sobą - mamy wiele pakietów, do których możecie się zakwalifikować!

Klany z Suchym Dokiem:6b2fa3bfe85697ab8fcb1f2acb1e6c47.jpg

W uznaniu za stworzenie domu dla Railjacka i Cefalona Cy.

Ekskluzywny, Klanowy Pomnik Railjacka jest udostępniony każdemu klanowi, który zbudował Suchy Dok lub rozpoczął badania nad dowolnym poziomem Technologią Railjacka, by uwzględnić także klany, które usunęły swój Suchy Dok. 
 
Poziom 1:

-4 maksymalnie ulepszone Sloty Awioniki 

+1 Odbudowanych Szczątków

Dron Przyspieszonej Naprawy x1

Gniazda Uzbrojenia x2

Okruch Riven x10

Dodatkowe mody dla Railjacka

 • Wir Municji
 • Kuźnia Bitewna
 • Taran Cząsteczkowy
 • Wyłom Pustki
 • Pakiet Zasobów Railjacka

Paczka pospolitych i niepospolitych zasobów Railjacka

 • 1000 Płyt Tikoru
 • 2500 Diod Kubicznych
 • 3500 Węglików
 • 3500 Tytanu
 • 75 Isos
 • 75 Prątków Gallos
 • 75 Asterytu

Poziom 2:

-7 maksymalnie ulepszonych Slotów Awioniki 

+ 3 Odbudowanych Szczątków

 
Wszystko z 1. Poziomu

Dron Przyspieszonej Naprawy x2

Okruch Riven x15

10 000 Endo

7-dniowy Wzmacniacz Surowców i Biegłości

Pakiet Zasobów Railjacka #2

Paczka niepospolitych i rzadkich zasobów Railjacka

 • 125 Isos
 • 125 Prątków Gallos
 • 125 Asterytu
 • 10 Kondensatorów Akrux
 • 10 Kommów
 • 10 Absencjum

 Poziom 3:

- Ulepszono wszystkie Sloty Awioniki 

+6 Odbudowanych Szczątków (np. wszystkie gniazda posiadają zbudowany przez was przedmiot). 

 
Wszystkie nagrody Poziomu 1. i 2.

Dron Przyspieszonej Naprawy x3

Legendarny Rdzeń

Forma Umbra

Pakiet Zasobów Railjacka #3

 • 15 Kondensatorów Akrux
 • 15 Kommów
 • 15 Absencjum

 
DODATKOWO: Wszelkie zużyte Drony Przyspieszonej Naprawy zostaną zwrócone, nawet jeśli nie kwalifikujecie się do poziomów nagród.

Zmiany w tworzeniu rozgrywek 

Po skonfigurowaniu Railjacka i Pleksusa nadszedł czas, aby znaleźć misję. Skorzystaliśmy z okazji, aby usprawnić tworzenie rozgrywek w Railjacku, by lepiej przestrzegały zasad z głównej części rozgrywki. Kiedyś gra jako Host wymagała rozpoczęcia misji z własnego Railjacka (przez Orbiter lub Suchy Dok). Teraz kliknięcie sektora, na którym nie ma otwartych oddziałów na zwykłej Gwiezdnej Mapie, spowoduje rozpoczęcie własnej misji, zamiast wyświetlać komunikat o braku otwartych oddziałów i prosząc o udanie się do Suchego Doku (lub na tył statku).

2. Co się zmieniło w misjach?

Nowy projekt Railjacka

Przy pierwszym wejściu na pokład Waszego Railjacka zauważycie kilka kluczowych zmian…

Nie ma już lewej i prawej wieżyczki w pomieszczeniu za kokpitem; zamiast tego znajdziecie wejścia do „grzbietowej” wieży na szczycie statku i „brzusznej” wieży na dole. To sprawia, że obrót o 360 stopni jest znacznie bardziej sensowny i poprawi wrażenia z celowania w ruchu, ponieważ teraz domyślnie patrzycie w kierunku lotu statku.

Zwiedzając dalej swojego nowego Railjacka, prawdopodobnie pamiętacie, że znajdował się tutaj duży otwarty obszar z kilkoma pokład, łączący się z wyrzutnią Archwing na górze i ładownią z tyłu. Ten obszar w zasadzie już nie istnieje - wszystkie podstawowe funkcje statku zostały skompresowane w jednej mniejszej przestrzeni, aby skrócić czas przemieszczania się między stanowiskami. W rezultacie usunięto Arsenał z tej przestrzeni. Podczas szybkiej podróży do "Arsenału" z menu pauzy podczas pobytu w Railjacku, kiedy jest on w Suchym Doku, zostaniecie teraz po prostu teleportowani do Arsenału w swoim Dojo. 

Koniec ze wskaźnikiem Przyspieszenia!
Wracając do kokpitu, możliwe jest wybranie węzła i rozpoczęcie misji z Suchego Doku. Po wejściu do sektora, wasz Railjack będzie zdawał się lżejszy i żwawszy, niż kiedykolwiek wcześniej… Podniesiona została nie tylko bazowa prędkość Railjacka, ale usunięto także wskaźnik przyśpieszenia! Znacznie ułatwia szybkie dotarcie do celów misji. 

Piloci MOGĄ strzelać podczas przyspieszenia, ale kosztem spowolnienia Railjacka, zamiast całkowitego zatrzymania jak wspomniano w Dev Workshopie, przyspieszenie zostanie wznowione po zakończeniu ostrzału. Dodaliśmy krótki czas odnowy do manewru Uniku, by zbalansować usunięcie wskaźnika przyśpieszenia, ale wciąż można go wykonać częściej, niż przed zmianą! 

Po otworzeniu menu Taktycznego, zauważycie że mapa jest teraz statyczna, co było popularnym życzeniem graczy. Załoga zostanie również wyświetlona u dołu ekranu, pozwalając na podgląd ich pozycji i wydawanie rozkazów.

fe192abc48739345de459667a75dcef1.jpg

Kuźnia i indywidualne zasoby surowców

Więc teraz kule, pociski i myśliwce latają żwawo w gorączce walki. Celujesz na rój myśliwców Corpus, wykorzystujesz własną umiejętność awioniki i... o nie! Ktoś wykorzystał już całą Energię Strumieniową!

Jeśli przydarzyła się wam taka sytuacja, nie martwcie się. Od tej aktualizacji wszystkie zasoby amunicji Railjacka są oddzielne dla każdego gracza, ale amunicja wytworzona w Kuźni uzupełnia zapasy wszystkich Tenno. Od Rewolitu po Ładunki Dome, od teraz będziecie musieli martwić się tylko zużyciem własnej amunicji, ale dedykowani Inżynierowie mogą nadal mieć ogromny wpływ na rozgrywkę, jeśli drużyna jest w potrzebie. Te materiały będą także powoli odnawiane, więc Railjack zawsze będzie w pełni wyposażony przed opuszczeniem Suchego Doku, nie ma już potrzeby "Rafinowania" pod koniec misji.  

W ramach przejścia z Railjackowej Awioniki na Pleksus graczy, umiejętności Bitewne/Taktyczne będą teraz zasilane energią Warframe, a Energia Strumieniowa zostanie całkowicie usunięta z gry (wszelka Awionika z nią powiązana zostanie przemieniona w Endo). Pozwala to graczom wykorzystywać istniejące już narzędzia generowania Energii w rozgrywce Railjacka, lepiej spajając ze sobą te części gry. W przypadku Warframe'ów niekorzystających z Energii, jak Lavos i Hildryn, czasy odnowy i Tarcza-jako-energia będą funkcjonować bez zmian. 

W dodatku, Kuźnia może tworzyć Energię dla Warframe'a! Oznacza to, że oprócz istniejących strategii gracza, sama Kuźnia będzie regularnie produkować duże ilości Energii Warframe'a za pośrednictwem gracza. Podobnie jak w przypadku amunicji, Energię wytworzoną w Kuźni, otrzyma cały oddział, więc pamiętajcie, aby podziękować swoim Inżynierom!

I na koniec dodajemy nowy przedmiot do wytwarzania: Odnowę Poszycia! Wytworzenie tego przedmiotu natychmiastowo odnowi Życie Waszego Poszycia. Wraz z tym nowym przedmiotem i wszystkimi pozostałymi zasobami z Kuźni, nowy surowiec nazywany Płytą Tikoru (można go znaleźć na misjach Railjacka) będzie niezbędny do zapewnienia sprawnego funkcjonowania Railjacka!

Mody Bitewne

Taktycznie rozplanujcie używanie Modów Taktycznych z Waszego Pleksusa. Dodaliśmy mechanikę balansującą potencjalne nadużywanie Modów Bitewnych - Mody Bitewne mają wskaźnik, który zwiększa koszt Energii, jeśli użyjecie tych samych umiejętności w krótkim odstępie czasu! Po prostu zrównoważcie używanie Modów Bitewnych, a uzyskacie najbardziej efektywną i zabójczą strategię!

Dokonaliśmy także zmian balansu modów Railjacka, w tym Modów Bitewnych. Prosimy odnieść się do sekcji "ZMIANY MODÓW BITEWNYCH RAILJACKA", by zapoznać się ze szczegółami!

Reaktory

A teraz - porozmawiajmy o Reaktorach. Istniały, by dać wam Pojemność Awioniki i Energię Strumieniową. Obie te mechaniki zostają usunięte, więc nową rolą Reaktorów jest określenie bonusów Siły, Zasięgu i Czasu Trwania Awionik Bitewnych Railjacka! 

Jeśli posiadaliście Reaktory przed tą aktualizacją, możecie zobaczyć jak się zmieniły, by pełnić nową rolę w sekcji "Lista skryptów i korekt na koncie gracza" u góry notek!

Awarie i Zagrożenia

Usterki/Zagrożenia Railjacka także zostały odświeżone i nie wpływają już bezpośrednio na Życie i Tarcze Railjacka!

 • Zagrożenia Elektryczne zakłócają teraz minimapę i uniemożliwiają użycie Menu Taktycznego.
 • Nadchodząca Katastrofa zadaje teraz obrażenia wszystkim graczom na pokładzie, aż zostanie naprawiona.
 • Zagrożenie Lodowe zamraża teraz interaktywne elementy Railjacka, jak stanowisko pilota, kuźnie, wyrzutnię Archwing i wieżyczki.
 • Zagrożenie Pożarowe sprawia teraz, że broń przegrzewa się szybciej i schładza się wolniej.
 • Wyrwy w Kadłubie zostały całkowicie usunięte. 

Zunifikowane typy obrażeń 

Railjack odziedziczył wiele znanych typów obrażeń, ale z pewnymi zmianami. Obr. Miażdżące zastępują obr. Balistyczne, obr. od Zimna zamiast obr. Mroźnych i tak dalej. Usuwamy drugą warstwę typów Obrażeń Railjacka, aby ujednolicić i oprzeć system na tym, do czego gracze mieli czas się przyzwyczaić i nauczyć: podstawowych obrażeniach elementarnych Warframe. To znaczy że:

Obr. Balistyczne = Obr. Miażdżące
Obr. Plazmowe = Obr. Przebijające
Obr. Cząsteczkowe = Obr. Tnące
Obr. Mroźne = Obr. od Zimna
Obr. Jonowe = Obr. Elektryczne
Obr. Zapalające = Obr. od Ognia
Obr. Chemiczne = Obr. Toksyczne 

Zmiany Sektorów

Sektory Railjacka, które znacie są podzielone na Poximy Ziemi, Saturna i Woalu. Oczywiście, że jest wybór, ale ten wybór nie ma żadnego znaczenia, a jedyną opcją jest „Potyczka” - a przynajmniej tak się wydaje, dopóki nie zapamiętacie, które punkty zainteresowania znajdują się na jakich węzłach. I co wtedy? 

Sprowadza się to do zbyt częstego powtarzania małego zestawu misji i ignorowania wielu pozostałych. Ponieważ uważamy, że istnieje lepszy kierunek rozwoju dla Railjacka, wprowadzamy pewne zmiany, usuwając niektóre istniejące sektory Grineer. 

Obejmuje to usunięcie sektora Punkt Gain. Decyzja nie była łatwa, ale w interesie ulepszenia różnorodności misji uznaliśmy, że jest to konieczne. Zasadniczo wzięliśmy to, co było dobre w Punkcie Gian (szybka misja nagradzająca dużą ilością Biegłości) i umieściliśmy to w celach samego Railjacka, tak aby różnorodna treść była powtarzana w więcej niż w kółko w jednym sektorze. 

Dodatkowo Proxima Corpusu wprowadzi wiele nowych rodzajów misji do gry (i to nie będzie już tylko „Potyczka”!). Dodaliśmy również misje Corpusu do najdalszych zakątków kosmosu w Proximie Woalu. 

Lista wszystkich usuniętych węzłów Railjacka:

 • Gromada Posit
 • Stacja Minhast
 • Satelity Phanghoul
 • Pasy Jex
 • Pas Rian
 • Uskok Vila
 • Uskok Spiro
 • Rya
 • Punkt Gian
 • Pole Wojennych Forteli
 • Mogiła Ganalena

3. Co dalej? 

Premiera Liczy Corpus, tzw. Queenpins wciąż jest planowana jako osobna aktualizacja w przyszłości. Coś w stylu "Aktualizacja 30.5". Nie przyzwyczajajcie się do tego numeru Aktualizacji, bo może się zmienić. 

Nowe Zbrojenia Railjacka

Proxima Corpusu nadchodzi z całkiem nowym zagrożeniem i wymaga nowej siły ognia! Cztery nowe rodzaje Zbrojenia Railjacka można znaleźć jako Szczątki pozostałe po przeciwnikach Corpusu grając w misje Railjacka.

 • TALYN
  • Szybkostrzelne działo laserowe: podpala cele swoimi promieniami. Szybkość ognia rośnie wraz z czasem ostrzału. 
 • VORT
  • Projektor impulsów elektrycznych: emituje salwę szerokich naładowanych łuków, które mogą zniszczyć systemy wroga. 
 • GLAZIO
  • Zamontowany na statku lodołapacz: bombarduje ciężkimi odłamkami lodu powodując uszkodzenia słabych punktów wroga
 • LAITH
  • Powtarzalny miotacz odłamków: wystrzeliwuje fragmenty ścierne o dużej prędkości, rozrywając na strzępy kadłuby i pancerze wroga.

Zmiany Zbrojenia Railjacka:

Od czasu premiery Railjacka, otrzymaliśmy wiele opinii o uzbrojeniu, w związku z czym dokonaliśmy pewnych zmian w oparciu o wydajność i odczucia. Ogółem obrażenia Zbrojeń Railjacka zostały zwiększone, by lepiej reprezentować przedzieranie się przez chmary wrogów tak, jak ma to miejsce na ziemi. Zmienione zostały odrzut i rozrzut pewnych Zbrojeń (jak Działko Apoc czy Karcinoks), by miały bardziej "kinowy" wygląd dział w kosmosie, przy zachowaniu ich efektywności.

Railjack jest szczytem technologii walki w kosmosie okresu Starej Wojny i chcieliśmy, aby te zmiany lepiej odzwierciedlały tę moc.

DZIAŁKO APOC

 • Zwiększono Obrażenia z 53 do 126
  • MK I Sigma/Vidar - obrażenia zwiększone z 96 do 227
  • MK II Sigma/Vidar - obrażenia zwiększone z 164 do 386
  • MK III Sigma/Vidar - obrażenia zwiększone z 263 do 618
  • Lavan MK I - obrażenia zwiększone z 96 do 243
  • Lavan MK II - obrażenia zwiększone z 164 do 414
  • Lavan MK III - obrażenia zwiększone z 263 do 662
  • Zetki MK I - obrażenia zwiększone z 144 do 275
  • Zetki MK II - obrażenia zwiększone z 246 do 468
  • Zetki MK III - obrażenia zwiększone z 395 do 748
 • Zwiększono prędkość lotu pocisków Działka Apoc.
 • Zwiększono odrzut Działka Apoc Railjacka.
 • Zwiększono rozmiar pocisków Działka Apoc.
 • Zmniejszono Przyrost Ciepła Działka Apoc Zetki z 20 do 18.
 • Zmniejszono celność Działka Apoc.
  • Dzięki zwiększeniu rozmiaru pocisków i dystansu walki, obniżenie celności nie powinno mieć żadnego wpływu na rozgrywkę, a być zmianą czysto kosmetyczną, nadającą pociskom naturalnie wyglądającą różnorodność 

KARCINOKS

 • Zwiększono rozmiar pocisków Karcinoks.
 • Zmniejszono celność Karcinoks.
  • Zmniejszenie celności jest kosmetyczne, ponieważ jej efekty są negowane przez zwiększony rozmiar pocisku
 • • Zwiększono Obrażenia z 30 do 80
  • MK I Sigma/Vidar - obrażenia zwiększone z 54 do 144
  • MK II Sigma/Vidar - obrażenia zwiększone z 92 do 245
  • MK III Sigma/Vidar - obrażenia zwiększone z 148 do 392
  • Lavan MK I - obrażenia zwiększone z 54 do 155
  • Lavan MK II - obrażenia zwiększone z 92 do 263
  • Lavan MK III - obrażenia zwiększone z 148 do 420
  • Zetki MK I - obrażenia zwiększone z 81 do 187
  • Zetki MK II - obrażenia zwiększone z 138 do 319
  • Zetki MK III - obrażenia zwiększone z 222 do 510
 • Zwiększono szansę statusu Karcinoks:
  • Sigma i Vidar:
   • MK I z 8 do 12%
   • MK II z 12 do 17%
   • MK III z 17 do 24%
  • Lavan:
   • MK I z 12 do 17%
   • MK II z 17 do 24%
   • MK III z 24 do 34%
  • Zetki:
   • MK I z 12 do 18%
   • MK II z 18 do 26%
   • MK III z 26 do 36%

• KRIOFON

 • Zwiększono Obrażenia z 400 do 972
  • MK I Sigma/Vidar - obrażenia zwiększone z 720 do 1750
  • MK II Sigma/Vidar - obrażenia zwiększone z 1224 do 2975
  • MK III Sigma/Vidar - obrażenia zwiększone z 1959 do 4760
  • Lavan MK I - obrażenia zwiększone z 720 do 1873
  • Lavan MK II - obrażenia zwiększone z 1224 do 3184
  • Lavan MK III - obrażenia zwiększone z 1959 do 5094
  • Zetki MK I - obrażenia zwiększone z 1080 do 2275
  • Zetki MK II - obrażenia zwiększone z 1836 do 3868
  • Zetki MK III - obrażenia zwiększone z 2939 do 6188
 • Zmniejszono przyrost ciepła Kriofonu Tenno, Vidar i Lavan z 250 do 150. Zetki z 350 do 250.

FOTOR

 • Zwiększono Obrażenia z 15 do 27
  • MK I Sigma/Vidar - obrażenia zwiększone z 27 do 49
  • MK II Sigma/Vidar - obrażenia zwiększone z 46 do 84 
  • MK III Sigma/Vidar - obrażenia zwiększone z 74 do 135
  • Lavan MK I - obrażenia zwiększone z 27 do 53
  • Lavan MK II - obrażenia zwiększone z 46 do 90
  • Lavan MK III - obrażenia zwiększone z 74 do 145
  • Zetki MK I - obrażenia zwiększone z 41 do 59
  • Zetki MK II - obrażenia zwiększone z 69 do 101
  • Zetki MK III - obrażenia zwiększone z 111 do 162
 • Zwiększono Przyrost Ciepła Fotor Sigma/Lavan/Vidar do 10, oraz Zetki do 18.

PULSAR

 • Zwiększono Obrażenia z 52 do 120
  • MK I Sigma/Vidar - obrażenia zwiększone z 94 do 216
  • MK II Sigma/Vidar - obrażenia zwiększone z 160 do 368
  • MK III Sigma/Vidar - obrażenia zwiększone z 256 do 589
  • Lavan MK I - obrażenia zwiększone z 94 do 232
  • Lavan MK II - obrażenia zwiększone z 160 do 394
  • Lavan MK III - obrażenia zwiększone z 256 do 631
  • Zetki MK I - obrażenia zwiększone z 141 do 281
  • Zetki MK II - obrażenia zwiększone z 240 do 478
 • Zetki MK III - obrażenia zwiększone z 384 do 766

ZMIANY MODÓW BITEWNYCH RAILJACKA:

Wprowadziliśmy wiele zmian w Modach Bojowych (dawniej Awionikach), biorąc pod uwagę, że reaktory zwiększają teraz ich Siłę, Zasięg i Czas Trwania. Ich początkowe statystyki musiały zostać nieco obniżone, ponieważ można je teraz dostosowywać, a nie chcieliśmy, aby ich wzmocnione wartości przekraczały zamierzone właściwości. Posiadanie reaktora najwyższego poziomu w prawie wszystkich przypadkach sprawi, że Wasze Mody Bojowe przewyższą swoje poprzednie statystyki! 
 

Mod Bitewny:

 

Poprzednio

Nowa wartość

MK II Max

MK III Max

Impuls Zaćmienia

Obrażenia

300

600

1080

960

 

Zasięg

250

150

360

320

 

Zasięg Manualny

 

200

   

Środki zaradcze

Czas trwania

10

10

18

16

           

Wir Municji

Czas trwania

15

10

18

16

 

Zasięg

150

80

144

128

           

Taran Cząsteczkowy

Obrażenia

1500

1000

1800

1600

 

Czas trwania

6

5

9

8

           

Miażdżąca Seria

Czas trwania

20

5

9

8

 

Zasięg

60

200

360

320

 

Obrażenia

500

6000

10800

9600

           

Więzy

Czas trwania

20

15

27

24

 

Zasięg

200

120

216

192

 

Obrażenia

3000

2000

3600

3200

 

Zasięg Wybuchu

120

80

144

128

 

Podatność na obrażenia

N/A

50

90

80

           

Płomienie Feniksa

Obrażenia

300

200

360

320

 

Zasięg Wybuchu

275

250

450

400

 

Wzmocnienie Broni

N/A

60

108

96

           

Salwa Poszukiwawcza

Obrażenia

1800

3000

5400

4800

           

Wyłom Pustki

Obrażenia

300

200

360

320

 

Czas trwania

25

20

36

32

 

Zasięg

150

100

180

160


                                              

 • Mod Bojowy Więzy (poprzednio Awionika) została zbalansowana pod kątem nowej rozgrywki:
  • Usunięto "Strzel, by zniszczyć".
  • Związani przeciwnicy po śmierci eksplodują, zadając obrażenia tym dookoła siebie. 
  • Związani przeciwnicy otrzymują dodatkowe obrażenia od broni Railjack.
  • Komentarz dewelopera:
  • Więzy zbanalizowały rozgrywkę Railjacka, pokazując, jak śmiertelny był dla Myśliwców przez ściąganie ich w jedno miejsce. Chcemy uzasadnić zmiany Więzów ze względu na nowo dodane treści. Więzy dalej by banalizowały walkę z użyciem Railjacka, więc wprowadziliśmy zmiany, aby skupić jego zabójczy potencjał na uwięzionych wrogach, jednocześnie nagradzając taktyczne rozmieszczenie. 
 • Impuls Zaćmienia: Dodatkowe impulsy zależne od liczby trafionych przeciwników przez pierwszy impuls. Impuls Zaćmienia będzie teraz detonowany przy trafieniu.
 • Płomienie Feniksa (wcześniej Ognisty Feniks): Bronie Railjacka zyskują dodatkowe obrażenia od ciepła, gdy ta umiejętność jest aktywna.
 • Salwa Poszukiwawcza lepiej radzi sobie teraz z wyszukiwaniem celów dla wszystkich pocisków. Dodatkowo, pociski zaczynają z niską prędkością i przyśpieszają, gdy posiadają cel.

NOWA I WYCOFANE MODY RAILJACKA (AWIONIKI) 

Jak wspomniano powyżej w sekcji „LISTA SKRYPTÓW”, wszystkie Awioniki zostały przekształcone w Mody Railjacka. Wycofane Mody Railjacka zostały zamienione na nowe i otrzymano Endo za te, które zostały całkiem usunięte. Zwrócone Endo jest równe całkowitej ilości wykorzystanej na (w obecnej chwili) Mody i wartości Rozłożenia, opartej o ich rzadkość.

Wycofane Mody Railjacka

Zastępstwo

Ogniwo Anodowe

Maksima

Splot Kadłuba

Przegroda

Matryca Opancerzenia

Ostatni Bastion

Matryca Rzezi

Hartowane Poszycie

Adrenalina Wyrwy

Matryca Niezłomności

Uskrzydlona Stal

Uskrzydlona Siła

Uskrzydlona Burza

Uskrzydlony Cyklon

Matryca Najeźdźcy

Głęboka Ładownia

Radiator

Splot Fazowy

Skorupa Ablacyjna

Termatyczny

Cewka Polarna

Matryca Dostrajania Orgonu

Hiperstrumień

Całkowicie usunięto (zwrot Endo)

Świadome Wzmocnienie

Całkowicie usunięto (zwrot Endo)

Nowe Zintegrowane Mody Railjacka:
Nowe Mody Zintegrowane Railjacka można dostać po pokonaniu różnych przeciwników Corpusu lub Grineer grając w misje Railjacka.

Ogień Zaporowy

 • +9% Maksymalnych Tarcz za każdego zabitego wroga na 10s (kumuluje się do 10 razy)

Wzmacniający Ogień

 • PRZY TRAFIENIU KRYTYCZNYM: Odnawia 3% Tarcz

Udręka Robala

 • +27% Obrażeń Artylerii zadawanych Grineer

Nemezis Granuma

 • +27% Obrażeń Artylerii zadawanych Corpus 

Karmazynowa Fatyga

 • +27,5% Obrażeń Broni za każdego zabitego wroga na 8s (kumuluje się do 5 razy)

Zakłócająca Częstotliwość

 • PRZY TRAFIENIU KRYTYCZNYM: 51% szans na przebicie wrogich Osłon

Katujące Głowice

 • +51% szans na przebicie wrogich Osłon

Ochronne Strzały

 • +30% Obrażeń Wieżyczek, gdy Tarcze są powyżej 75% 

Nowe Zintegrowane Mody Aury Railjacka:

 • Nowe Zintegrowane Mody Aury Railjacka można dostać po pokonaniu różnych przeciwników Corpusu lub Grineer grając w misje Railjacka.

Matryca Opancerzenia

 • +22,5% Kadłuba i Pancerza, +22,5% Maksymalnych pojemności i Regeneracji Tarcz

Matryca Rzezi

 • Przy 100% Kadłuba, +15% Obrażeń Wieżyczek, 20% szansy na Odbicie 25% Obrażeń przy 80% Osłony, +6% Efektywności Awioniki 

Matryca Dostrajania Orgonu

 • +22,5% Pojemności Kuźni, -15% Czasu Odnowienia Kuźni, +15% Odporności na Obrażenia od Żywiołów, +18% Pojemności Cieplnej Wieżyczek

Matryca Niezłomności

 • -12% Szansy na Wyrwę, +15% Odnowienia Osłon podczas obecnej Wyrwy, +30% Pancerza, gdy Kadłub poniżej 36% 

Matryca Najeźdźcy

 • +15% Szybkości Archwinga i Obrażeń, +24% Tarcz Archwinga i Pancerza, +45% Szybkości i Obrażeń Porwanego Załogowca

Megatemat Opinii o Wyposażeniu Railjacka:

Ogólne zmiany i poprawki Railjacka:

 • Dodano nowe znaczniki celu dla zadań pobocznych Railjacka, by ułatwić odróżnienie ich od głównego celu misji. 
 • Będąc w Artylerii można korzystać teraz Interfejsu Umiejętności Railjacka (Mody Bitewne itp.)!
 • Znaczniki teleportacji w Menu Taktycznym Railjacka wyświetlają teraz odpowiednie nazwy lokalizacji (Most, Kuźnia itp.).
 • Dodano nową opcję Profil> Railjack, która pozwala na wejście na pokład Railjacka, dostęp do menu Inherencji i Pleksusa. 
 • Dodano okna poradnika podczas korzystania z Pleksusa, Inherencji, Mapy Gwiezdnej Railjacka i Suchego Doku po raz pierwszy.
 • Schemat Ignis Wraith został dodany do misji Grineer w trybie Railjacka jako nagroda Szczególnych miejsc!
 • Proxima Ziemi Railjacka z lokacjami takimi jak: Świątynia Iota, Gromada Ogal, Pas Korms i Gromada Bendar mają teraz gwarantowane Szczególne miejsce.
  • Szczególne miejsca są niezbędne do rozgrywki w Burzach Pustki, aby zapewnić pojawianie się Szczelin Pustki i zebrania Substratu.
 • Wybór węzła Suchego Doku w Nawigacji Railjacka, gdy przebywano w Orbiterze, przeniesie teraz gracza bezpośrednio do Suchego Doku, zamiast domyślnego punktu startowego w Dojo. 
 • Mechanika pojawiania się myśliwców Railjacka została dostosowana, aby wrogowie pojawiali się teraz w mniejszych, rozproszonych grupach, aby zapewnić bardziej angażujące doświadczenie Railjacka.
  • Często logika pojawiania się myśliwców Railjacka powodowała, że w tym samym czasie pojawiały się duże, skupione grupy przeciwników, których można było łatwo usunąć jednym celnym trafieniem (Miny Wiążące itp.).  
 • Dodano nowe dźwięki przyspieszenia i zatrzymania przyspieszenia Railjacka!
 • Usunięto pakiety z Dirakiem z Rynku w grze. 
  • Ponieważ Awionika została zmieniona na Mody Railjacka, możecie po prostu kupić zestawy Endo w ich miejsce, jeśli chcecie.
 • Dodano zakładkę "RAILJACK" do Stacji Modów.
 • Dodano "Następna Moc" oraz "Użyj wybranej mocy" do opcji skrótów klawiszy Railjacka (aby skonfigurować, należy wejść w Opcje > Sterowanie > Railjack > Dostosuj przypisanie klawiszy). 
  • HUD wyświetla teraz także wybraną moc, jeśli wybraliście przypisanie dla "Użyj wybranej mocy" (wcześniej to było dedykowane wyłącznie dla kontrolera). 
 • Zaktualizowano pociski broni Railjacka, ślady, efekty trafienia oraz wystrzału dla poprawienia widoczności/impaktu.
 • Zgodnie z opiniami graczy, używana broń i ekwipunek Railjacka będzie mieć etykietę "wyposażono" w oknie Złomowania Szczątków i nie pozwoli na złomowanie takiego przedmiotu.
  • Dostosowaliśmy to również do normalnego ekwipunku, co oznacza, że wszystko, co jest obecnie wyposażone, jest oznaczone i nie może zostać sprzedane. 
 • Zaktualizowano efekty trafienia bronią Archwing. 
 • Usunięto nieużywaną opcję "Podglądu" z ekranów Złomowania Szczątków Railjacka. 
 • Zaktualizowano ikony Railjacka w Konfiguracji Komponentów, Zbrojeń i Ulepszeń Railjacka, by lepiej odzwierciedlały to, co mają przedstawiać. 
 • Komponenty Szczątków/Ekran Złomowania wyświetli teraz unikatowe, szczegółowe statystyki przedmiotu, po jego wskazaniu. 
 • Zwiększono promień efektów świetlnych przy hamulcu wylotowym broni Railjacka. 
 • Naprawiono awarię Klientów w czasie misji Railjack. 
 • Naprawiono brak aktualizacji Inherencji dla Klientów po powrocie z misji Railjacka do Suchego Doku.
 • Naprawiono niewyświetlanie Railjacka w Suchym Doku, gdy gracz był Klientem w innym Dojo i przyjął zaproszenie od Hosta, który przebywał w swoim Dojo. Naprawia to także niemożność wejścia na pokład Railjacka, który i tak był niewidzialny. 
 • Naprawiono Apoc, powodujący, że wewnętrzne dodatki statku nie były poprawnie animowane. 
 • Naprawiono skórkę Railjacka wydającą się zbyt zieloną/niebieską na Rynku w grze. 
 • Naprawiono nagrody Kredytów w misjach Railjacka, które nie były wymienione na ekranie podsumowania misji.  
 • Naprawiono Uzbrojenie Galwark, które generowało tylko pojedynczy impuls o niskich obrażeniach zamiast ciągłego strumienia lub impulsów.
 • Naprawiono namierzanie i ostrzał Railjacka przez Destruktownię po ukończeniu celu danego Szczególnego Punktu.
 • Poprawki związane z nieskończonym tunelem ładowania po migracji hosta podczas dołączania do misji jako klient. 
 • Naprawiono komunikat „Nadchodzi Katastrofa” utrzymujący się na środku ekranu po opuszczeniu stanowiska pilota. 

NOWE PRZEDMIOTY NA RYNKU

498471265cca91badd20006a83094245.png

ZESTAW KAPITANA RAILJACKA

Natychmiast przejmij dowodzenie nad Railjackiem dzięki temu zestawowi, który zawiera Railjacka, 4 Gniazda Załogi i Strażnika Nautilusa.

*Jest to wygodny zestaw, który nie jest objęty zniżkami i można go kupić tylko raz. Każdy przedmiot można zakupić oddzielnie. Zakup wymaga posiadania Archwinga.
 
ZESTAW STRAŻNIKA NAUTILUS

Wyposaż się w wydajnego i zabójczego Strażnika Nautilus, idealnego towarzysza na rejsy Railjacka. Nautilus może samodzielnie naprawiać uszkodzenia i zbijać wrogów razem, umożliwiając ich trafienie. Zawiera akcesoria kosmetyczne Skrzydeł, Maski i Ogona. 

ZESTAW AKCESORIÓW STRAŻNIKA NAUTILUS

Dostosuj swoich Strażników i nadaj im głębokomorski wygląd dzięki zestawowi akcesoriów Nautilus. W zestaw wchodzą Skrzydła, Maska i Ogon. Nie zawiera Strażnika Nautilus. 

* Wszystkie dodatki kosmetyczne Strażnika Nautilus można kupić oddzielnie.

GNIAZDO CZŁONKA ZAŁOGI

Dodaje nowe Gniazdo Załogi
 

442b0ee878ccebfd6bc2466a397ca898.png

NOWA KOLEKCJA SKÓREK ZEPHYR HARRIER

Zephyr: Skórka Harrier
Przemierzaj przestworza w zapierającym dech w piersiach stylu.

Statek Desantowy: Skórka Zephyr Arclite
Zaskocz innych Tenno, wkraczając do misji wraz z tym oszałamiającym, opływowym statkiem desantowym.

Kolekcja Operatora Harrier
Odważny, radykalny wygląd, który mówi wszystkim, że rządzisz przestworzami. Zawiera Kombinezon Harrier, Rękawice Harrier, Spodnie Harrier i Kaptur Harrier.

Motyw Zephyr Harrier
Wzmocnij swój Interfejs dzięki tym niesamowitym personalizowanym wizualizacjom.

Kolekcja Zephyr Harrier
Wznieś się na nowe wyżyny jako Zephyr dzięki tej turbodoładowanej luksusowej kolekcji. Zawiera skórkę Zephyr Harrier, Skórkę Arclite Statku Desantowego i Motyw Zephyr Harrier.

Dodatkowo, zawiera Zwinny i Dumny zestaw animacji Zephyr Harrier! Zgodnie z innymi Luksusowymi Animacjami (Khora Urushu, etc.), kiedy to są dostępne dla Zephyr oraz Zephyr Prime, ale dopiero po zakupie Zephyr Harrier, mogą być wyposażone jako Animacje innych Warframe'ów. 
Są one dodane tylko do podstawowego zakupu Skórki Harrier Zephyr lub przy zakupie Kolekcji Zephyr Harrier.


ZMIANY UMIEJĘTNOŚCI ZEPHYR:
Zephyr często jest postrzegana jako jedna z najmniej popularnych Warframe. Wielu Tenno w pełni opanowało umiejętności Zephyr, mimo to wciąż pojawiają się opinie, jak ją poprawić. Podczas budowy jednego z największych dotychczas pakietów Deluxe, musieliśmy znaleźć czas, by przejrzeć także umiejętności Zephyr. 

Podmuch Wiatru
Usunięto mechanikę przytrzymania od początku, zamiast tego możliwe jest przytrzymanie w dowolnej chwili podczas lotu, co włączy tryb unoszenia się, co utrzyma Cię w powietrzu zużywając Energię w czasie. Unoszenie się pozwoli także na poruszanie się, zamiast blokować Cię w miejscu. Podskocz podczas Unoszenia się, aby je anulować. Unoszenie się uniemożliwia zdobycie energii przez Syfon Energii, Energetyzujący Zryw, Wampiryzmu Energetycznego Trinity itp. 

 • Uważamy, że mechanika z przytrzymywaniem się nie sprawdza, ponieważ stanie w miejscu w Warframe jest bardzo niebezpieczne w przypadku zawartości na wyższym poziomie, a czas spędzony na przytrzymywaniu się to czas stracony na strzelaniu.
 • Zwiększono obrażenia Nurkującej Bomby z 500 do 4500 na maks. randze, by lepiej nagradzać czas i umiejętności wymagane, by korzystać z niej skutecznie. Bomba Nurkująca skieruje teraz gracza w kierunku, w którym się poruszają.

Wybuch Powietrzny
Zmieniono wybuch obszarowy, który rozrzuca przeciwników na krótkotrwały wir (podobnie jak Modyfikację Mach-Zderzenie Gaussa) by przyciągnięcie działało spójniej.

 • Polegamy na mechanice przyciągania, ponieważ świetnie współdziała z Tornadami, pozwalając na wciąganie w nie wrogów.

Turbulencja
Brak zmian!

Tornado

 • Dotknięcie tworzy stacjonarne tornada, przytrzymanie tworzy wędrujące. Zmniejszono ilość Tornad do 3, by zapobiec nadmiernemu rozrzucaniu przeciwników oraz zwiększono siłę przyciągania Tornad, aby przeciwnicy w nich pozostawali. 
 • Podstawowy zasięg przyciągania został Zwiększony do poziomu synergii z Wybuchem Powietrznym; nie jest już konieczne użycie Wybuchu Powietrznego, by zwiększyć zasięg przyciągania. 
 • Jeśli wróg zginie będąc przetrzymywanym przez Tornado, zostanie teraz wyrzucony, aby zapobiec marnowaniu pocisków na latające ragdolle. 
 • Oraz na koniec, przy tworzeniu stacjonarnych Tornad, pojawią się one tam, gdzie celujesz, zamiast na pobliskich przeciwnikach.  “Mobilne" Tornada wciąż będą pojawiać się na przeciwnikach.
 • Tornado Zephyr nie będzie już przekierowywać otrzymanych obrażeń na gracza lub członków drużyny, stojących w wirze.

 
Opinie o Tornadach składały się z dwóch głównych argumentów:

 • Tornada za bardzo rozrzucają przeciwników. 
 • Siła przyciągania Tornad była dosyć niska, więc czasem przyciągały przeciwników tylko po to, by wyrzucić ich w drugą stronę. Po wrzuceniu przeciwnika w Tornado, często byli z niego wyrzucani.

Pasywne
Odnowa Zephyr: Umiejętność pasywna dodaje 150% dodatkowej Szansy Trafienia Krytycznego w locie do broni głównej/bocznej/białej.

Ogólne zmiany Zephyr:

 • Zaktualizowano efekty wszystkich czterech umiejętności Zephyr i dodano efekt wybuchu pod koniec Turbulencji (nie zmienia funkcjonalności). 

ZMIANY I POPRAWKI LAVOSA: 

 • Wężowe Ukąszenie: 
  • Zwiększono podstawowy zasięg z 8m do 10m. 
   •  Co tu więcej powiedzieć? Więcej zasięgu dla biczy! Uważajcie, bo gryzą. 
 • Zwiększono głębokość ataku Wężowego Ukąśzenia. 
  • Znaczy to, że między Lavosem a jego celem może istnieć większa różnica wysokości, w której atak wciąż na niego wpłynie, zgodnie z opiniami graczy! 
 • Wysyp Fiolek: Można teraz kierować! 
  • Podobnie jak Grzmot Gaussa, po użyciu możecie skorzystać z przycisków ruchu lub celownika, by pokierować Lavosem podczas Wysypu Fiolek. 
 • Sonda Transmutacji: 
  • Zwiększono podstawową redukcję czasu odnowy z 1s do 1.5s. 
  • Dokonano poprawek wyznaczania ścieżki Sondy Transmutacji.
   • Występowały problemy z utykaniem Sondy na przeszkodach, ale dokonaliśmy zmian, aby zmniejszyć szansę ich wystąpienia!
 • Katalizacja: Zwiększono prędkość ruchu Sond Katalizacji. 
  • Po użyciu, Sondy Katalizacji osiągają teraz maksymalny zasięg szybciej. 
 • Dodano półsekundowe opóźnienie do Wysypu Fiolek i Sondy Transmutacji, zanim możliwe będzie przerwanie umiejętności, by zapobiec przypadkowemu ich wyłączaniu. 
 • Naprawiono wnikanie/przechylanie się Napierśnika Lodestar, Naramienników Heartwood i Nagolenników Arca na Lavosie. 
 • Naprawiono wartość 175 puli Energii Lavosa na Rynku, ponieważ nie posiada jej (nie korzysta z Energii). Wyświetlana będzie teraz wartość "0".
 • Naprawiono nakładanie się niestandardowego HUDu umiejętności Lavosa na licznik kombinacji, gdy używano trybu dwuręcznego.

ZMIANY WALKI WRĘCZ: 

Chcemy dać znać Tenno, którzy nie śledzą naszych transmisji Devstream, że aktywnie przyglądamy się podziałowi między bronią białą i podstawową pod względem mocy i śmiertelności. Wielu Tenno dawało przykłady, w których „Broń Główna po prostu nie może konkurować z Bronią Białą” i zgadzamy się z tym. Planujemy zrobić pełny, szczegółowy przegląd tego problemu i dostarczyć graczom szczegółowe Warsztaty na temat tego, co mamy w zamysłach. Warsztaty będą przygotowane w ciągu kilku następnych tygodni. 

Jednak w tej aktualizacji mamy pojedynczą zmianę Walki wręcz. Większość gwarantowanych oszołomień wrogów przy Walce wręcz została usunięta. Kilka pozostaje bez zmian, blokowanie naprzód i neutralne kombinacje blokowania. Ta zmiana oznacza w praktyce skuteczne usunięcie nieskończonych ataków kontrolujących tłum w zwarciu. Potencjał kontroli tłumu wraz ze skalowaniem potencjału Obrażeń jest kategorią, jaką mogliśmy od razu zmienić, aby dać graczom szansę wypróbowania tej pojedynczej zmiany w kontekście obecnej rozgrywki. 

Ta zmiana jest raczej niewielka w sensie praktycznym, a po rozegraniu misji z tą zmianą, możecie dać nam znać, co myślicie.  

Inne zmiany Walki wręcz:

 • Zmniejszono ruch do przodu w trakcie Ciężkiego Ataku Wachlarzem Bojowym.
 • Opis modu Odbicia został zmieniony z "Obrażeń odbitych w trakcie blokowania" na:
  •  +40% Szansy na Oszołomienie przy Bloku
  • +10% Szansy na Ogłuszenie przy Bloku
  • Zwiększono rzadkość z pospolitej do nieprzeciętnej

ZMIANY JAKOŚCI ROZGRYWKI w DOJO, ZMIANY I POPRAWKI:4f52cd03e19b10af28052ef500712712.jpg

 • Zupełnie nowa Otwarta Przestrzeń w pomieszczeniach Dojo: Gwiezdny Rynek! Duża hala targowa Corpus z widokiem na gwiazdy!
 • 161 całkiem nowych dekoracji Dojo w tematyce Corpusu! Od ekranów holo, po platformę aukcyjną, Dojo może być Twoją perełką Corpusu!
 • Usunięto Ranking Kolejności Holu Dojo. Zbudujcie większą, wielką i największą Halę Klanu w dowolnej kolejności.
 • Możecie teraz przeglądać Dekoracje. Konsole pokojów dają architektom możliwość podglądu niedokończonych dekoracji przez 60 sekund.
 • Zmniejszyliśmy obszary czerwonych stref w Dojo! Buduj w pobliżu drzwi - a nawet bezpośrednio przez nie!
 • Odkryjcie sześć nowych stylów tła w Laboratorium Tenno w nowej konsoli badań. Po zakończeniu badań możecie zmienić tło otwartej przestrzeni używając konsoli pokoju!
  • Tło Ceres
  • Tło Deimosa
  • Tło Ziemi
  • Tło Saturna
  • Tło Wenus
  • Tło Pustki
 • Usunięto konsole służące do badania i konstrukcji Kolei Solarnej z Laboratorium Orokin. To także usunie powiadomienia Kolei Solarnej! Badania Smoczych Kluczy pozostają nietknięte.
  • Kilka lat temu Koleje Solarne zostały wycofane w 16. aktualizacji, ale te konsole pozostały w Laboratorium Orokin. Zgodnie z prośbami, teraz już oficjalnie przeszły na emeryturę!
 • Ukończone Badania nad elementami Dojo będą również oznaczone jako takie z ikoną „Zbadane” w tle. 
 • Śledzenie Ukończonych Badań dla Laboratorium Chemicznym i Laboratorium Orokin będzie teraz prawidłowo wyświetlało dostępne badania.
  • Na przykład: Ignis Wraith będzie teraz ukryty w statystykach klanu, jeśli badanie nie zostało ukończone, zgodnie z tym, o co prosili nas gracze.
 • Podczas przeglądania menu Transportera Dojo, pomieszczenie w którym się obecnie znajdujecie będzie wyszarzone, a obok niego wyświetlona będzie strzałka, co ma wskazywać "TUTAJ JESTEŚ!". 

d00418007c50b51c7b7b15eb9be968dc.png

 • Zmiany Interfejsu Badań w Dojo:
  • Wymagania dotyczące przedmiotów pojawiają się teraz w wyskakującym okienku. 
   • Interfejs wyświetli również czy przedmiot, który jest wymagany do rozpoczęcia badania, został jeszcze zbadany, czy nie. 
  • Badania pokazują teraz wymagania do zbadania w pierwszej zakładce po najechaniu kursorem zamiast wymagań do wytworzenia, dopóki badanie nie zostanie ukończone.
   • Wymagania do wytworzenia pojawiają się w drugiej zakładce przy niezbadanych przedmiotach. 
  • Stan „Oczekiwanie na Fundusze” ma teraz własną ikonę, dzięki czemu można jednym rzutem oka odróżnić coś, co jest badane, a czymś, co nadal wymaga wkładu.
  • Stan „W toku” pokazuje teraz pozostały czas w wyskakującym okienku.
  • Nowo zbadane przedmioty są wyświetlane jako „Nowe” przez 2 tygodnie w wyskakującym okienku. 
 • Naprawiono wyświetlanie treści "tekstu" Boi Informacyjnej oraz Statuy Tributa przez ściany po umieszczeniu ich w Dojo.
 • Naprawiono Dekoracje bez jakichkolwiek siatek kolizji: Przyroda Vallis: Grzybki lądowe (szeroki i wysoki).
 • Naprawiono niemożność zmniejszenia Dekoracji Dojo po zbyt dużym powiększeniu: Plaga: Struktura (odnoga). 

 
DODATKI I ZMIANY INTERFEJSU:

 • Personalizujcie swój HUD własnymi opcjami dostosowywania HUD! Wybierajcie spośród wielu elementów HUD, aby zmienić ich schemat kolorów korzystając z waszych Próbników koloru. Możecie także wybierać spośród kolekcji gotowych zestawów, od przyjaznych daltonistom, po ustawienia z motywem Warframe'a.

c37ed4036e97f1d66411f7006f0a0aa3.jpg

 • Okno Stanu Świata zostało odświeżone pod względem wizualnym jak i funkcjonalności! 
  • Zakładka Wydarzeń: Polecane wydarzenia, takie jak Gwiezdne Dni, Dary od Lotus, Plaga z Gwiazd itp., dostarczą więcej informacji na pierwszy rzut oka

e2476b5766063b883b84b3f64e14c8b4.png

 • Opcja najechania kursorem: 
  • Inwazje i Misje Mobilizacji mają teraz specjalne opcje po najechaniu kursorem, aby zmniejszyć natłok informacji w interfejsie.

3b273008bcc5c02f3e1325305310b0b2.png

 • Najazdy na Stalową Ścieżkę pojawią się we własnej zakładce w Oknie Stanu Świata po zmianie na misje Ścieżki na Mapie Gwiezdnej. 
 • Misje Koszmaru będą się pojawiać w zakładce Alarmy w Oknie Stanu Świata. 

ZMIANY, POPRAWKI I DODATKI OCHRONY GATUNKU: 

 • Kiedy zwierzęta odradzają się w pobliżu (poza spotkaniami aktywnego Śladu), usłyszycie teraz sygnał dźwiękowy dochodzący z miejsca, w którym się odradzają, podobny do tego, jaki słyszycie podczas używania Przynęty. Pomoże to Wam z grubsza dowiedzieć się „kiedy, co i w jakim kierunku”, kiedy się pojawią, gdy będziecie wędrować po Dryfie Kambionu lub Równinach Eidolon.  
 • Zmniejszono minimalny zasięg spotkań z otoczeniem do 25-35 metrów z 50 metrów, aby zwierzęta mogły odradzać się bliżej waszej pozycji. 
 • Dodano nowe, spotkania Mergoo w środowisku na Równinach Eidolon! Możecie je teraz znaleźć na dziko, latające dookoła lub siedzące na ziemi.
 • Dodano dwie animacje bezczynności Mergoo w czasie Chwytania.
 • Naprawiono polowanie Towarzyszy na Kondroki, Kuaki i Mergoo na Równinach Eidolon, eliminując w ten sposób wszelkie szanse na Ochronę Gatunku.

Nowe dzieła sztuki Kodeksu stworzone przez fanówb5e0d209df2128287198f7b091791457.png

W oczekiwaniu na aktualizację Zew Tempestarii, zleciliśmy naszym pięciu oficjalnym artystom Warframe stworzenie dzieł, które są teraz dostępne w sekcji Fan Art w Kodeksie! Wykorzystaj dowolny Wyświetlacz na Orbiterze, by ozdobić go tymi niesamowitymi grafikami. 

Dodatki ogólne:

 • odano Fragmenty Somakordu dla specjalnego utworu (unikamy spojlerów) w Zewie Tempestarii. 
  • Te fragmenty znaleźć można w Zadaniu Zew Tempestarii! Jeśli przegapicie je przy pierwszym przejściu, Zadanie można powtórzyć przez Kodeks!
 • Dodano 14 nowych emotek!

594ca4c67cb3155b893ca9ccd28c3193.PNG

 • 2 nowe osobowości Licza Kuvy wślizgnęły się do gry przed planowanym terminem! Cieszcie się nowymi drwinami, przedstawieniami i ogólnymi obelgami Licza ze strony waszych następnych 2 przyjaciół! 
 • Dodano Tabele Jadu Orfiksa do sekcji Archiwa.
 • Dodano suwak głośności w opcjach Dźwięku dla "Głośności własnej Shawzin". 
 • Dodano tło siatki do ofert u sprzedawców na Cetus, Fortunie i Nekralisku, aby rozróżnić, czy ich wymagania są spełnione. 
 • Dodano suwak dla Głębi Ostrości Horyzontu na zdjęciu Fotobudki.
 • Dodano opcję "Automatycznie wybieraj pola tekstowe" w Opcje > Interfejs. Wybrać możecie "Wszystkie", "Z wyjątkiem Rezultatów Misji" i "Żadne". 
  • Opcja ta pojawiła się po dodaniu funkcjonalności, która automatycznie wprowadzała tekst w pole wyszukiwania. Zmiana ta okazała się dosyć uciążliwa, ponieważ często wybierała niechciane pola tekstowe (wyszukiwanie zamiast np. okna czatu pod koniec misji), według opinii graczy: 
 • Diwata i Diwata Prime posiadają teraz postawę Skrzydłoostrza. Kombinacja "Walc Wróżki" jest wyświetlana w ekranie Kombinacji, gdy Skrzydłoostrze jest aktywne. 
 • Naprawia to także brakujące efekty smug Diwata/Diwata Prime. 
 • Dodano do opisu schematów Asha i Oberona na rynku miejsca, gdzie można je zdobyć. 

Ogólne zmiany:

 • Możecie znowu zakupić Pakiety na Rynku, których część posiadacie, tak długo jak nie posiadacie wszystkich części, które można kupić tylko jednokrotnie.
  • Naprawia to niezdolność do zakupienia Pakietu, którego posiadano dowolną, jedną część.
 • Poprawiono informację "Nowa wersja Warframe jest dostępna! Proszę powrócić do Suchego Doku lub Przekaźnika i ponownie uruchomić grę." by wskazać, że możliwe jest teraz zadokowanie w Przekaźnikach.
 • Sceny Fotobudki Deimosa ze Skrbców Izolacyjnych można teraz sprzedać z ekwipunku lub wyienić. 
 • Ulepszono rozmieszczenie przeciwników na misji Obrony na Odnowionym Statku Corpus. Wrogowie pojawią się bliżej i będą sprawniej przemieszczać się ku celowi obrony, aby skrócić czas oczekiwania! 
 • Dokonano następujących zmian, by zmniejszyć poziom trudności ostatecznej walki misji Protokół: Martwy Punkt:
  • Naraz żywe mogą być tylko 2 Błędne Widma. 
  • Zwiększono ilość czas potrzebny Błędnym Widmom na znalezienie Błędnego wroga do wzmocnienia.
  • Błędni przeciwnicy mogą zostać wzmocnieni tylko do 20. poziomu. 
  • Dodano pomocną poradę do Xorisa: "Przytrzymaj, po czym puść [Przycisk], aby rzucić Xorisem i złapać Cząsteczki Widmowe".
  • Zmniejszono obrażenia wieżyczki Zajadłej Artylerii Widma Protei. 
  • Zwiększono czas opóźnienia regeneracji Tarczy Widma Protei. 
  • Zmniejszono Życie i Tarczę Widma Protei. 
  • Dodano poradę, kiedy Widmo Protei jest podatne na atak naładowanego Xorisa: "Zdetonuj Xorisa, gdy Protea cofa czas!" 
  • Zmniejszono Kotwicę Czasową Widma Protei, by aktywowała się w spójnym odstępie czasu, by ułatwić trafienie jej w tym okresie. 
 • Zmniejszono wielkość paczki Asterytu dla Helmintha z 1500 do 300.
  •  Opinie graczy i porównanie z innymi ilościami wykorzystania Asterytu doprowadziło nas do wniosku, że 1500 to zdecydowanie za dużo!
 • Pleksus będzie przekazywany jako nagroda za ukończenie Zadania Archwing.
 • Biczoszpon Khory jest mniej podatny na zablokowanie przez małe obiekty i nieregularności otoczenia.
  • Cytując [DE]Ruu: Małe kamienie lub szczegółowa geometria podłogi nie będą już blokować eksplozji Biczoszponu! Wrogowie, którzy chowają się za osłonami, nie zostaną trafieni przez Biczoszpon, jeśli traficie w przód obiektu, za którym ukryli się wrogowie. Jeśli jednak strategicznie wymierzycie swój atak, to bez problemu pokonacie wrogów.
 • Czerwie Matki Roju odradzają się teraz coraz rzadziej, w zależności jak długo żyją, aby uniknąć niezamierzonego nadużywania tej mechaniki.
 • Akolici nie będą już pojawiać się pod wodą w misjach Ścieżki Stali, ponieważ woda ich natychmiast zabija. Jeszcze nie nauczyli się pływać.
 • Jak wcześniej wspomnieliśmy już w sekcji Railjack Corpusu, wraz z dodaniem na stałe Reliktów Valkyr Prime + towarzyszących jej broni Prime oraz Nyx Prime + towarzyszących jej broni Prime do misji Railjacka Corpus, musimy dostosować niektóre ceny sprzedaży w Dukatach, ponieważ ich rzadkość się zmienia:
  • Valkyr Prime Powłoka: z 100 na 65 Dukatów
  • Valkyr Prime Systemy: z 100 na 65 Dukatów
  • Scindo Prime Rękojeść: z 45 na 25 Dukatów
  • Cernos Prime Cięciwa: z 45 na 25 Dukatów
 • Krytyczne Opóźnienie oraz Pełzające Trafienie dostały wzmocnienie szansy na trafienie krytyczne z +48% do +187%.
  • Te nowe Mody mają większy efekt, jeśli Szybkostrzelność spadnie poniżej 2,5, a to wzmocnienie zapewnia synergię między tymi Modami. W rezultacie Krytyczne Opóźnienie i Pełzające Trafienie nie mogą już być wyposażone odpowiednio z Uderzeniem Punktowym i Gambitem Pistoletowym.
 • Zwiększono maksymalny bonus zestawu (wszystkie 3 mody) dla Mrocznej Intensyfikacji z 50% do 75%, by zgadzała się z innymi modami Umbra. 
 • W misjach Skarbców izolacyjnych można teraz poprawnie wyznaczać punkty orientacyjne unoszących się w powietrzu Scyntylantów. Kiedy wskażecie Scyntylantów, oznaczy go jako takiego, zamiast tworzyć domyślny wskaźnik na ścianie lub przez/za nią. 
 • Przynęty i Feromony są teraz konsekwentnie rozmieszczane w kole Sprzętu Ochrony Gatunku i są uporządkowane według powiązanego gatunku. Dodatkowo, jeśli nie posiadacie Feromonu, nadal będzie się on pojawiał w kole, ale po prostu nie będzie nadawał się do użytku.
 • Zmniejszono czas tworzenia komponentów Odonaty (Zadanie Archwing). Bariera czasowa do stworzenia Odonaty dla nowych graczy wydawała się nadmierna, ponieważ Zadanie Archwing jest na wczesnym etapie w ogólnym postępie gry i oczywiście kluczowym dla Railjacka.
  • Komponenty Odonata: Zmniejszono do 1 minuty z 30 minut każdy z nich.
  • Archwing Odonata: Zmniejszono z jednego godziny do 10 minut.
 • Widma Xaku mogą teraz używać swoich wszystkich czterech Umiejętności! 
 • Wprowadzono liczne ulepszenia nawigacji sztucznej inteligencji i punktów odradzania w lokacjach statków Corpusu, Lasów Grineer, Równin Eidolon i Wraków Orokin.
 • Zaktualizowano wymagania dotyczące Inicjacji i Zasobów Rangi 1 dla Arbitrów Syndykatu Hexis, aby używać bardziej przyjaznych dla nowych graczy Surowców. Stalowa Płyta i Gal są teraz potrzebne zamiast Nano Zarodników i Czujników Neuronowych.
 • Zaktualizowano różne ikony broni i pakietów Figurek Noggle na Rynku w grze, aby pasowały do zaktualizowanych wymiarów interfejsu użytkownika. 
 • Usunięto możliwość sprzedaży schematu Zabójstwa Zainfekowanego Alada V z zadania Pacjent Zero.
 • Zapobiega to potencjalnemu blokowaniu się graczy przed otrzymaniem komponentów Mesy. 
 • Wpisanie „Brak” na pasku wyszukiwania w Arsenale dla broni spowoduje teraz zwrócenie wyboru „Brak”, aby można było zdjąć przedmiot. 
 • Ściszono zbyt głośne pętle wiatru w jaskiniach Równin Eidolon.
 • Ulepszone znaczniki celów w jaskiniach Dryfu Kambionu. 
 • Ulepszona nawigacja/wyznaczanie ścieżek przez sztuczną inteligencję w jaskiniach i tunelach Równin Eidolon. 
 • Usunięto odległość uzbrojenia Kuvy Tonkora od pocisków. 
 • Konsola wiadomości będzie teraz ukryta, dopóki gracz nie ukończy Zadania Nagroda Vora. 
 • Zaktualizowano wygląd lewego panelu w oknie Darów Syndykatu.
 • Wprowadzono ulepszenia i poprawki funkcji znaczników celów na Orb Vallis. 
 • Dopracowano i zaktualizowano animację synchronizacji mowy Nory Night, Matah, Darvo oraz Alada V.
 • Ulepszono znaczniki wrogów na minimapie dla większych zestawach poziomów (na przykład Podwodne Laboratorium Grineer). Powinny być teraz dokładniejsze w śledzeniu wrogów, gdy poruszają się po poziomie. 
 • Syn będzie teraz należycie karał za zabijanie Welocypodów, tak jak robi to już ze wszystkimi innymi zwierzętami.
 • Przecenione przedmioty na Rynku w grze (ze sprzedaży lub kuponu) mają teraz przekreśloną cenę regularną z nowo obniżoną ceną obok niej. 
 • Dodano szczegółowe statystyki broni białej do ekranu Ulepszeń Nekramecha. Teraz możecie zobaczyć całokształt sprawności swojego Nekramecha w walce wręcz podczas modowania! 
 • Hildryn nie będzie już otrzymywać Tarczy z funkcji, które zapewniają regenerację energii na sekundę. Nadal będzie konwertować podniesioną Energię w dodatkowe Tarcze. Naprawia to niezamierzoną mechanikę, w której takie rzeczy jak Syfon Energii czyniły ją nieśmiertelną.
 • Dodano komunikat potwierdzający wybór "USUŃ WSZYSTKO" dotyczący Modów w oknie Ulepszeń, aby ograniczyć przypadkowe usunięcia. 
  • Przypadkowe usunięcia zdarzały się dość często podczas korzystania z kontrolera ze względu na to, że przycisk odpowiadający za usunięcie jednego Moda i wszystkich jest taki sam, oraz czy kursor kontrolera znajduje się w danym momencie na Modzie.
 • Poprawiono Transmisje Liczy Kuvy przy logowaniu, by nie były odtwarzane przy każdym logowaniu.
 • Pomniejsze poprawki animacji wystrzału Cedo.
 • Znaczniki Przynęt, które musiały być najpierw zebrane w Zleceniu Skarbca Izolacyjnego, pojawiają się teraz tylko wtedy, gdy gracz jest w ich pobliżu (wcześniej znacznik pojawiały się w dowolnej odległości, co tworzyło bałagan).
 • Zlecenie Dryfu Kambionu „Zabij więcej Plagi, niż Grineer” będzie teraz zaliczać dokładnie połowę (50% ze 100%) jako ukończony cel dodatkowy "Zabij dwukrotnie więcej Plagi w porównaniu do Grineer".
  • Naprawia to również utratę premii do nagród, jeśli Grineer zabiją coś po wykonaniu zadania i końcowym monologu. Według zgłoszenia.
 • Poprawiono ikonę Zestawu Startowego Vasca Kavat na Rynku, aby lepiej uwidoczniła zawartość. 
 • Zaktualizowano tytuł Wyzwania Gwiezdnego Szlaku z "Marszu Śmierci" na „Zimną Stal”.
 • Usunięto możliwość rozpoczęcia walki z Nihilem używając Dekoracji na Orbiterze innego gracza.
  • Powodowało to awarię.
 • Zaktualizowano opis Klucza Nihila, aby informował o ograniczonym użyciu oraz tabeli nagród.
 • Próba załączenia na czacie pustej konfiguracji spowoduje teraz wyświetlenie wiadomości o błędzie. 
 • Dostosowania dotyczące blokowania woluminów i ścieżek nawigacji, aby uniemożliwić wrogom i graczom przechodzenie pod i przez Ropalolysta, gdy znajdują się na środku areny.

Optymalizacje:

 • Skrócono czasy ładowania misji Railjacka i zoptymalizowano zużycie pamięci. 
 • Usunięto zacięcie występujące podczas wczytywania Okna Stanu Świata.
 • Dokonano mikrooptymalizacji okna Stanu Świata oraz ekranu Nawigacji. 
 • Dokonano mikrooptymalizacji systemu renderowania.
 • Dokonano mikrooptymalizacji umiejętności, które przenosiły przeciwników (Wir Vaubana itp.).
 • Zoptymalizowano zużycie pamięci przez duże poziomy.
 • Dokonano mikrooptymalizacji powiadomień dotyczących Biegłości.
 • Dokonano mikrooptymalizacji wczytywania Dojo.
 • Dokonano mikrooptymalizacji okna Stanu Świata.
 • Dokonano mikrooptymalizacji otwierania ekranu Nawigacji.
 • Dokonano mikrooptymalizacji kodu obsługującego absorpcję obrażeń przez Tornado Zephyr.

 
Poprawki: 

 • Naprawiono przypadki niedziałania systemu zapobiegającemu otrzymywaniu duplikatów nagród z Gwiezdnego Szlaku. 
  • Poprawiliśmy również opis wyświetlający się po najechaniu kursorem na nagrodę mówiący, że otrzymasz Kredyty Gwiezdnego Szlaku jako rekompensatę. 
  • 14. kwietnia rozpocznie pracę skrypt, który zwróci należne Wam 50 Kredytów Gwiezdnego Szlaku za każdy przedmiot, którego dotyczy ta sytuacja. 
 • Naprawiono trudny do przeczytania tekst dioram Leveriana, kiedy korzystano z jasnej skórki interfejsu. 
 • Naprawiono utykanie Zephyr w animacji Bomby Nurkującej, kiedy przekroczono portal Rzezi Sanktuarium. 
 • Naprawiono utykanie widm w zapętlonej animacji, gdy próbowały szybko zmieniać bronie. 
 • Naprawiono brakujący typ rasy Kavat Vasca w genotypach, gdy próbowano je wymienić z innym graczem. 
 • Naprawiono awarię mogącą wystąpić przy odwiedzaniu bardzo rozwiniętych i wysoce udekorowanych Dojo. 
 • Naprawiono nakładanie się niestandardowego HUDu umiejętności Xaku na licznik kombinacji, gdy używano trybu dwuręcznego. 
 • Naprawiono błąd psujący łowy Orba Wyzysku oraz brakujący tekst celu misji.
 • Naprawiono awarię mogącą wystąpić przy odwiedzaniu bardzo rozwiniętych i wysoce udekorowanych Dojo.
 • Naprawiono utykanie w ekranie Rezultatów Misji, gdy spróbowano powrócić do drużyny, przed załadowaniem Orbitera.
 • Naprawiono niepowodzenie celu pobocznego Zlecenia Zabójstwa na Równinach Eidolon, gdy cel został wywabiony w mniej niż minutę, ale został zabity dopiero po upłynięciu minuty.
 • Naprawiono problemy ze śledzeniem poziomów Modułowych przedmiotów w Profilu.
 • Naprawiono wyświetlanie niedawno ukończonych wydarzeń (w ciągu ostatnich 2 godzin) w oknie Stanu Świata (nad Nawigacją).
 • Naprawiono przypadki, w których zniewolenie Mitozydów przez Revenanta powodowało, że pozostawały one sojusznikami na zawsze, co mogło uniemożliwić ukończenie Zlecenia na Deimosie. 
 • Naprawiono niepowodzenie celu pobocznego Zlecenia Zabójstwa na Równinach Eidolon, gdy cel został wywabiony w mniej niż minutę, ale został zabity dopiero po upłynięciu minuty. 
 • Naprawiono błąd psujący walkę Orba Wyzysku oraz brakujący tekst celu misji.
 • Naprawiono wyświetlanie niedawno ukończonych wydarzeń w oknie Stanu Świata (nad Nawigacją w Orbiterze) z ujemnym licznikiem czasu.
 • Naprawiono problemy z niepojawiającymi się rybami w niektórych dużych jaskiniach na Deimosie, pomimo używania przynęty / obecności wzburzonej wody itp. 
 • Naprawiono błąd, w którym Voidrig wystrzeliwał tylko 5-6 pocisków, jeżeli przytrzymano przycisk spustu od razu po aktywacji. 
 • Naprawiono niewyświetlanie się nowowydanych z Octavią Prime gestów tańca po wpisaniu "gest" w wyszukiwarkę na Rynku. 
 • Naprawiono automatyczne zatrzymywanie liczników czasu AFK, gdy trzymano włócznię do rybołówstwa. 
 • Naprawiono rzadką blokadę, która mogła wystąpić podczas ładowania nowego poziomu.
 • Naprawiono niemożność powrotu do swojego ciała, jeżeli odwiedzono odpowiednie menu w odpowiedniej kolejności na Orbiterze.
 • Naprawiono Wir Vaubana, który przestał przyciągać wrogów. 
 • Naprawiono brakujący interfejs użytkownika podczas wyświetlania celów Przejęcia, Syfonu Kuvy i Szczelin Pustki.
 • Naprawiono możliwość zdobycia Modu Riven broni strażnika - Verglas, z Modu Riven Karabinu zamiast z Modu Riven Broni Strażnika.
 • Naprawiono wyświetlanie się Excalibura zamiast Xaku w oknie Kolekcji Xaku na Rynku. 
 • Naprawiono zapętlający się alarm na każdej z fal Obrony. Dźwięk alarmu będzie teraz odtwarzany tylko przy pierwszym zbliżeniu się do celu Obrony. 
 • Naprawiono zacinanie się gry na ekranie zakończenia misji powodowane jednoczesną próbą rozłączenia się hosta / klienta.
 • Naprawiono brak kumulacji Biegłości dla Egzaltowanej broni Nekramecha (Arquebex, Żelazna Dama).
 • Naprawiono nie rejestrowanie skanów Kodeksu, jeśli posiadaliście wyposażoną Lisafilę/Predasyta. 
 • Naprawiono bardzo duże pociski Bubonico, jeśli trafiły przeciwników o większej skali (Matka Wyzysku).
 • Naprawiono niemożność handlu Schematem i komponentami do Athodai. 
 • Naprawiono brak wpływu koloru Energii na efekty wizualne podwójnego skoku / skoku balistycznego / itp.
 • Naprawiono dialogi powitalne Hai-Luk, Suumbaat, Nakak i Teasonai podążające za graczem, gdy opuszczał kupców zamiast odgrywać się na miejscu.
 • Naprawiono ciągłe odtwarzanie niektórych dźwięków po szybkim zamknięciu dioramy Gwiezdnego Szlaku tuż po jej otwarciu.
 • Naprawiono zbyt długie utrzymywanie danego poziomu głośności po opuszczeniu menu Arsenału.
 • Naprawiono Zestaw Modów Gladiatora, przez który bonus automatycznie wracał do starej metody dodawania. Wrócono do zamierzonej metody mnożnika kumulacji.
 • Naprawiono niepoprawną ikonę dla przedmiotu na Rynku dla "Pozycjonowanie Gleive'a na plecach".
 • Naprawiono brakującą muzykę podczas walki z Lephantisem.
  • Naprawiono również brakujące dźwięki ataku + kilka dodatkowych ulepszeń dźwięku podczas tej walki. 
 • Naprawiono odradzanie dekoracji Dojo w wielkiej stercie, zamiast w zamierzonych miejscach.
 • Naprawiono błąd sprawiający, że odliczanie głosowania rozpoczynało się natychmiast, tak, jakby ktoś wymusił jego rozpoczęcie.
 • Naprawiono niemożność sortowania broni modułowej, której nazwy zaczynały się na "P" przy załączaniu w czacie.
 • Naprawiono błąd zapisywania, mogący wystąpić w pewnych etapach zadania Wewnętrzna Wojna, jeśli opuszczono lub miała miejsce porażka w nieodpowiednim momencie.
 • Naprawiono wyszukiwanie przez Golema Jordas bardzo skomplikowanych ścieżek wokół szczątków pomiędzy punktami orientacyjnymi.
 • Naprawiono zyskiwanie Zdrowia za każdym razem, gdy dokonano Transferencji z i do Nekramecha, zamiast zachowywania wartości Życia/Tarczy w czasie Transferencji.
 • Naprawiono uzyskiwanie Wzmocnienia Obrażeń przez Utrwalanie Celu Zephyr, gdy trafiono sojuszników.
 • Naprawiono naprawiono niewyświetlanie statystyk broni Strażników i Moa w porównaniu w Arsenale. 
 • Naprawiono naprawiono nieużywanie broni przez Excalibura Umbra, gdy dokonano Transferencji do Operatora, kiedy ten walczył samodzielnie.
 • Naprawiono zepsutą walkę z Nihilem, jeżeli klient odwiedzający Orbiter miał klucz i rozpoczął walkę. Naprawia to także możliwość rozpoczęcia walki z drużyną.
 • Naprawiono błąd przy zakupie schematu Soczewki Fokusu z Arsenału po Ulepszeniu przedmiotu.
 • Naprawiono konieczność podwójnego ponownego logowania, aby pojawiła się nagroda w skrzynce odbiorczej z Łupem Twitch.
 • Naprawiono niezapisywanie preferencji sortowania w Menu Wstrzyknięcia Helminth i menu Karmienia, gdy przełączono się między tymi menu. 
 • Naprawiono wyświetlanie czasami zepsutej animacji Lynx podczas walki wręcz.
 • Naprawiono pojawianie się Awikei na liście odradzania się Symulakru.
 • Naprawiono ekran Postępu Misji i ekran Rezultatów misji, które nie wyświetlały Biegłości zdobytej dla broni Strażnika.
 • Naprawiono sortowanie sprzętu przez filtr Użycie, które powracało do Alfabetycznego, jeśli wykonało się więcej niż jedną rundę niekończącej się misji Szczeliny Pustki.
 • Naprawiono rozbieżności w tekście podczas jednoczesnego otwierania Czatu i Rynku w grze.
 • Naprawiono nakładanie się interfejsu użytkownika części interfejsu statystyk Ampa w menu wyboru Ampa.
 • Naprawiono wyświetlanie ikony wyposażonego Kavata jako ogólnej, a nie specyficznej dla danej rasy.
 • Naprawiono brakujące efekty w Geście Prawdziwego Mistrza. 
 • Naprawiono odwrotne mocowanie prawego Nagolennika: Kuva Stragh. 
 • Naprawiono znikanie wszystkich powiadomień misji Orbitera po ukończeniu Testu 1 Mistrzowskiej Rangi, gdy zadanie Nagroda Vora było aktywne.
 • Naprawiono 5-sekundowe zacięcie przy wyborze Znaku Operatora.
 • Naprawiono następujące Wyzwania Gwiezdnego Szlaku pojawiające się u graczy, którzy nie ukończyli Wewnętrznej Wojny: 
  • Reanimator: Znajdź i przejmij kontrolę nad Upadłym Nekramechem na Deimosie
  • Pradawny Obelisk: Aktywuj Obelisk Requiem na Deimosie
  • Zimna Stal: Zabij 1000 Wrogów na Ścieżce Stali
  • Mniej Uczęszczana Ścieżka: Ukończ 5 Misji Ścieżki Stali
  • Nekralizer: Zabij 100 wrogów używając Nekramecha
 • Naprawiono nie odblokowywanie się Wyzwania Gwiezdnego Szlaku: Reanimator. 
 • Naprawiono Wyzwania „Zabij To Ogniem” i „Robacza Jazda”, które nie śledziły Hosta ani Klientów.
 • Naprawiono niekończenie się dla Klientów Wyzwania Gwiezdnego Szlaku Pradawnego Obelisku. 
 • Naprawiono dwukrotne pojawianie się zdobytej Biegłości Fokusu na ekranie interfejsu Rezultatów Misji w Archgunach / Ciężkich broniach. To był problem interfejsu, a Biegłość Fokusu nie była nagradzana dwukrotnie. 
 • Naprawiono Excalibur Umbra trzymający pochwę broni podczas całego ostatniego filmu w Zadaniu Wyrzeczenie. 
 • Naprawiono kamerę przelatującą przez ściany Orbitera po wyjściu z ekranu Drzewek Fokusu. 
 • Naprawiono przesunięcie Emblematów, gdy założone je wraz z prawym naramiennikiem Daedalus. 
 • Naprawiono wiele przypadków przenikania geometrii Syandany Centuria Solstice przez wiele Warframe'ów i skórek.  
 • Naprawiono pozostające znaczniki już zebranych łupów w pewnych ukrytych pomieszczeniach pomieszczeń Gazozo. 
 • Naprawiono blokujące widok Warframe'y podczas rozmowy ze sprzedawcami w Cetus lub Fortunie. 
 • Naprawiono niedziałające przełączenie trybu ognia Zenitha, jeśli w tym samym czasie wykonano unik. 
 • Naprawiono błąd uniemożliwiający odtwarzanie muzyki, gdy odrodzono się bezpośrednio w misji Otwartego Świata. 
 • Naprawiono licznik posiadanych Form podczas polaryzacji Nekramechów, zliczając również Aury i Formy Umbra, których nie można używać na Nekramechach. Licznik będzie teraz pokazywał tylko zwykłą Formę.
 • Naprawiono migające drzwi w pewnych misjach w pomieszczeniach Galeonu Grineer. 
 • Naprawiono niedziałające kolory emisyjne na łuku Paris Prime. Według zgłoszenia: https://www.reddit.com/r/Warframe/comments/kvnu75/paris_prime_holes_dont_light_up_properly_instead/ 
 • Naprawiono niewidoczne dekoracje i dostosowane kolory orbitera u klientów zaproszonych do sceny Fotobudki Orbitera hosta.  
 • Naprawiono niezdolność klientów do trafienia słabych punktów (jak np. Orfiksy) z broni o szerokich pociskach, jak Fluctus.
 • Naprawiono Transferencję do Operatora jako klient, podczas pobytu w scenie Orbitera Fotobudki, zamiast tego zmuszające hosta do wyjścia do Operatora. 
 • Naprawiono naprawiono kilka akcji kontekstowych wyświetlanych w elementach otoczenia, w szczególności Rybaczka Hai-Luk w Cetus. 
 • Naprawiono wyświetlanie efektu Nekramechowej Wydajności w kolorze czerwonym, zamiast zielonego, w ekranie ulepszeń. 
 • Naprawiono utykanie magazynka Burstona Prime w lewej dłoni, gdy używano skórki Solstice. 
 • Naprawiono utykanie w czarnym ekranie podczas wychodzenia ze Skarbca Izolacyjnego, jeśli zostaliście wyrzuceni z trybu Operatora podczas korzystania z Przełyku. 
 • Naprawiono brakujący Hełm ozdobnego Nekramecha (z ukrytą nazwą, która jest odniesieniem do pewnej serii gier) we wgłębieniu w pomieszczeniu Syndykatu Nekraloid po etapie "Ostatnia przejażdżka" zadania Serce Deimosa. 
 • Naprawiono problemy z pikselami związane z efektem maskowania Egidy Pustki Vazarin.  
 • Naprawiono niezadawanie obrażeń bańkom Negujących Załogantów przez Larkspur, gdy był używany jako Ciężka Broń. 
 • Naprawiono niemożność rozpoczęcia zlecenia Arkanowego Skarbca, jeśli klient dołącza do rozgrywki i rozpoczyna zlecenie Skarbca Izolacyjnego. Naprawia to także nieotrzymywanie nagród za ukończenie Zleceń Deimosa.
 • Naprawiono przenikanie obiektów przez poziom Fortecy Grineer. 
 • Naprawiono wyświetlanie czarnego kwadratu obok przycisku wyboru Epizodu w ekranie "ODTWÓRZ" Gwiezdnego Szlaku.
 • Naprawiono brakujące tło w oknie Wymiany, jeśli zaakceptowano ją podczas pobytu w Ekwipunku. 
 • Naprawiono psucie się kamery po wyjściu z ekranu Handlu, jeśli zaakceptowano wymianę z ekranu Modów. 
 • Naprawiono mody Zguby zwiększające obrażenia dwukrotnie. 
 • Naprawiono wyświetlanie pewnych kolorów jako czarne zamiast białe w niektórych skórkach interfejsu. 
 • Naprawiono utykanie kamery w miejscu zamiast podążania za graczem po dołączeniu do klonów Burzy Ostrzy Asha. 
 • Naprawiono kiepsko oświetlone i trudne do zauważenia Kurie w pomieszczeniach Gazozo. 
 • Naprawiono brakujące kolizje dużej formacji skalnej poniżej wieży C w misji Przejęcia na Gaia, Ziemia. 
 • Naprawiono brak animacji Rzeźb Ayatan po użyciu opcji automatycznej instalacji Gwiazd Ayatan. 
 • Naprawiono niemożność otwarcia okna Ulepszania dla Towarzyszy/Strażników i otrzymywania komunikatu „Załadowany przedmiot nie został jeszcze załadowany. Poczekaj i spróbuj ponownie później". 
 • Naprawiono blokowanie rozpoczęcia następnej fali obrony po użyciu umiejętności kontroli na przeciwnikach, którzy tworzą nowe jednostki. 
 • Naprawiono błędną ikonę obrażeń od ognia w opisie obrażeń wybuchu umiejętności Witryfikacja Gary. Teraz będą wyświetlane poprawne ikony obrażeń Przebijających, Tnących i Miażdżących. 
 • Naprawiono wyświetlanie dodatków Warframe w opcjach Operator > Wygląd > Właściwości. 
 • Naprawiono monochromatyczne pomieszczenia po przekroczeniu Portalu Rzezi Sanktuarium jako klient. Według zgłoszenia: 
 • Naprawiono opis broni Dekonstruktor niewskazujący na to, że zadaje także obrażenia Przebijające i Tnące. 
 • Naprawiono niezdolność usłyszenia czatu głosowego graczy drużyny przeciwnej w Konklawe.
 • Naprawiono niezamierzony efekt ociekania Wisp przez cały czas trwania Błędnych Ogników. 
 • Naprawiono spamujące przełączanie umiejętności trybu Obronnego u Voidrig powodujące wiele problemów. Przełączanie, w momencie gdy umiejętność jest aktywna, jest teraz niemożliwe. 
 • Naprawiono czarne kwadraty unoszące się poniżej powierzchni Dryfu Kambionu. 
 • Naprawiono punkt odrodzenia w scenie Dział Orbitalnych na Statku Corpus Fotobudki. 
 • Naprawiono niewidzialną z pewnych odległości ścianę klifu w Dryfie Kambionu. 
 • Naprawiono nieodtwarzanie przerywników filmowych podczas oglądania powtórki Serii 2. Gwiezdnego Szlaku: Emisariusz. 
 • Naprawiono opisy wyzwania Gwiezdnego Szlaku "Szabrownik", które wspominało o odblokowywaniu Skarbców we "Wraku" zamiast na "Deimosie". 
 • Naprawiono niskie punkty odrodzenia w pewnych miejscach Dryfu Kambionu.
 • Naprawiono wpływ Aury Bojowa Dyscyplina na Nekramechy. 
 • Naprawiono ucinanie muzyki i dźwięku aż do ponownego uruchomienia gry, gdy przełączono się ze zwykłej Nawigacji do Nawigacji Railjacka i rozpoczęto misję Railjacka. 
 • Naprawiono punkty odrodzenia przeciwników znajdujących się poza mapą i inne problemy z nawigacją w pomieszczeniach Stoczni Grineer i Dryfie Kambionu.
 • Naprawiono gubienie kolorów przez Zyskobiorczynię na czas trwania walki, gdy Voidrig aktywował umiejętność Trybu Obronnego. 
 • Naprawiono 12ms zacięcie podczas ładowania Okna Stanu Świata. 
 • Naprawiono niewykorzystywanie drugorzędnego koloru energii przez efekty Syandany Cremata. Według zgłoszenia:
 • Naprawiono zauważalne linie na panelach podłogowych w pomieszczeniach Galeonu Grineer. 
 • Naprawiono bardzo zauważalną spoinę na drzwiach Ewakuacyjnych Liseta. 
 • Naprawiono czarne okienko z poradami, jak korzystać ze skanera Kodeksu, nakładające się na kawałek szkła, które należy zeskanować w drugim etapie zadania Czuwająca Saya. 
 • Naprawiono przypadki nieskończonego skalowania aury Rosnąca Siła, gdy klienci korzystali z Archwinga. 
 • Naprawiono wnikanie strasznego Operatora, którego imienia nie wolno wymawiać, w geometrię Liseta.
 • Naprawiono nieodradzanie Towarzyszy, gdy Titania wyczerpie energię podczas formie Skrzydłoostrza po Transferencji do Operatora.
 • Naprawiono wiele punktów odrodzenia przeciwników, będących w ziemi w wielu pomieszczeniach Lodowej Planety Corpus i Fortecy Grineer. 
 • Naprawiono problemy z orientacją w kontenerach magazynowych poziomu Laboratorium Grineer.
 • Naprawiono wieżyczki Lynx i Terrańskiego Klawisza strzelające z podstawy wieżyczki zamiast z działka.
 • Naprawiono brak misji Zakłóceń Syndykatu z przeciwnikami poniżej 15 poziomu. Naprawia to przypadki, w których przeciwnicy nie odradzali się po pierwszej fali.
 • Naprawiono błędne wartości życia Warframe'ów po migracji hosta, które przyjmowały wartości czegokolwiek, w czym gracz znajdował się w czasie migracji (Nekramech, Operator, itp.). 
 • Naprawiono nieporuszającego się i nieatakującego Excalibura Umbra wyposażonego tylko w broń białą, z wyjątkiem blisko znajdujących się przeciwników, kiedy gracz przeszedł w tryb Operatora. 
 • Naprawiono detonowanie pocisków Akariusa na Tarczy Elektrycznej Volta, zamiast przebijanie jej. 
 • Naprawiono nieusuwanie czasomierzy umiejętności, jeśli zostały przedwcześnie usunięte, gdy przebywano w trybie Operatora.
 • Naprawiono wzmocnienie Chytra Degeneracja, pokazujące po aktywacji te same wartości uników, co Instynkt Przetrwania. Wartości pasują teraz do opisu Moda.
 • Naprawiono problem umieszczania materiału skalnego poziomu Stoczni Grineer.
 • Naprawiono nieaktualizujące się znaczniki graczy, po oznaczeniu nowego miejsca. 
 • Naprawiono brak tłumaczeń akcji kontekstowej "Opuść/Wznieś osłonę". 
 • Naprawiono otwieranie jednostek Demolki w misjach Zakłóceń na dobicie, przez niektóre umiejętności (jak usypiające strzały Ivary). 
 • Naprawiono odtwarzanie dźwięku "wyboru" przy otwieraniu okienek z paskami wyszukiwania. 
 • Naprawiono punkty odradzania poza mapą na poziomie Stoczni Grineer. 
 • Naprawiono brak ikony Syndykatu w znakach wodnych na Modach Syndykatu. 
 • Naprawiono zmianę szkół Fokusu w określonym wyposażeniu w Arsenale, która nie zachowywała zmiany. Według zgłoszenia: 
 • Naprawiono ciągłe odtwarzanie efektów dźwiękowych punktów mutacji Nidusa po wejściu do sceny Fotobudki, aż nie przełączono się do Operatora. 
 • Naprawiono rozwiązywanie drużyny zamiast migracji hosta w Nekralisku, gdy host opuści drużynę. 
 • Naprawiono rozciąganie nóg Frosta i wnikanie w niego pelerynek (ze wszystkimi skórkami, w tym Frost Prime) w ekranie logowania. 
 • Naprawiono wyświetlanie niepoprawnej rangi i Mistrzostwa Nekramecha w Profilu. 
 • Naprawiono niemożność zatrzymania ślizgu Nekramecha po trafieniu w przeszkodę pod ostrym kątem. 
 • Naprawiono nienegowanie grawitacji przez mod Powietrzna Przewaga, jeśli nie szybowano przed i po przewrocie. 
 • Naprawiono niedziałające śledzenie wyzwań Gwiezdnego Szlaku w misjach Ścieżki Stali, jeśli Ścieżka Stali nie była włączona na Mapie Gwiezdnej
 • Naprawiono położenie dłoni i lewego ramienia Xaku w animacjach Zwinnych i Dumnych. 
 • Naprawiono problemy z rozmyciem w ruchu Syandan Płaszcz Laddak i Splot Kuva, gdy były założone na Wukonga Prime. 
 • Naprawiono niemożność handlu Genotypami Lisafili lub Predasyta.
 • Naprawiono brakujące ikony Genotypów Lisafili lub Predasyta. 
 • Naprawiono szarfę z tyłu Kombinezonu Operatora Commodore Prime wystającą prosto w powietrze podczas oglądania go w dioramie profilu. 
 • Naprawiono niedziałający suwak Ekspozycji w Fotobudce. 
 • Naprawiono niedziałający Syfon Kuvy, odradzający się w pomieszczeniu Statku Corpus. 
 • Naprawiono odradzanie się Syfonu Kuvy w podłodze pomieszczenia Osady Grineer.
 • Naprawiono przycisk Syndykatu w ekranie darowizn Quillów i Vox Solaris pokazujący reputację Cetus i Fortuny, zamiast Quillów i Vox Solaris. 
 • Naprawiono niepoprawne wyświetlanie animacji unoszącego się Scyntylantu w pomieszczeniu Skarbca Izolacyjnego, gdy obserwował go host.
 • Naprawiono brakujący efekt dźwiękowy przywołania nadświetlnego Statku Desantowego podczas przerywnika ewakuacji pod koniec misji w Placówce Corpus. 
 • Naprawiono gwałtowne wibrowanie Bubonico, gdy pojawiało się w oknie Wyposażenia na ekranie Pomieszczeń mieszkalnych Orbitera. 
 • Naprawiono brakujące, niebieskie nuty w tanecznych lokacjach przekaźnika Larunda na Merkurym. 
 • Naprawiono naprawiono niestrzelającą broń w trybie ognia auto salwo, gdy przycisk strzału był przytrzymany, jeśli zostało to przerwane akcją jak np. unik.
 • Naprawiono broń strzelającą serią, w której możliwe jest zbuforowanie wystrzału, wystrzeliwującą pierwszy strzał w serii podczas uniku. 
 • Naprawiono nieprzyznawanie Reputacji Gwiezdnego Szlaku za ukończenie wyzwania Nakarm Bestie aż do ponownego wejścia na statek lub zalogowania się. 
 • Naprawiono pozostający efekt zakłócenia Fass, jeśli dokonano Transferencji do Operatora lub Nekramecha podczas chodzenia po mazi w Dryfie Kambionu. 
 • Naprawiono niemożność podniesienia rangi Syndykatu, jeśli nie zebrano poprzedniej nagrody z podniesienie rangi. 
 • Naprawiono wyświetlanie błędu "Nie można było zsynchronizować bazy danych Warframe z powodu braku połączenia z internetem." przy próbie dodania do listy przyjaciół gracza, który już się na niej znajduje. 
 • Naprawiono nieotrzymywanie Żetonów Syna od razu po uwolnieniu towarzysza Predasyta lub Lisafili, jeśli posiadano w tej chwili 0 Żetonów. Naprawia to także niemożność wykorzystania lub wymienienia otrzymanych Żetonów, aż do wyjścia i powrócenia do Nekralisku. 
 • Naprawiono spadek o połowę statystyki Kontynuacji Uderzeń Wilczego Kafara, gdy założono Mod Postawy. 
 • Naprawiono nieoznaczenie jako kompletne Wyzwania "Pieniądze nie kupią Szczęścia" po jego ukończeniu. 
 • Naprawiono zacinanie się w powietrzu po wpływie na nią efektów wypychania w otoczeniu (pady skoków Dryfu Kambionu itp.). 
 • Naprawiono brakujące zielone efekty wizualne leczenia podczas wskrzeszania członka drużyny. 
 • Naprawiono Mire pojawiającego się w hologramie Warsztatu podczas budowy Nezhy Prime.
 • Naprawiono wyświetlanie błędnej ikony podglądu koordynowanej sceny Fotobudki Deimos.
 • Naprawiono błąd skali interfejsu, która mogła być ustawiona poniżej minimalnej wartości, jeśli zapisano ustawienia, gdy w pole wpisano wartość spoza zakresu. 
 • Naprawiono Wyzwania Gwiezdnego Szlaku, które wymagały powrotu do Cetus, Fortuny lub Nekralisku, nie mające wyskakujących okienek interfejsu i transmisji podczas przechodzenia między otwartą lokacją, a miastem.
 • Naprawiono przypadki Nekramechów nie mogących podnosić kul zdrowia.
 • Naprawiono opóźnienie pierwszej nuty w instrumencie melodii, gdy używano pakietu Bombast Mandakordium. 
 • Naprawiono przywracanie domyślnej skórki Nekramecha po jego zniszczeniu. Według zgłoszenia: 
 • Naprawiono niedziałające w Orbiterze, Dojo i Railjacku unikatowe animacje chodzenia i uniku Wisp oraz Titani. 
 • Naprawiono opis Schematu Octavi Prime na Rynku, będący taki sam, jak podstawowy. Schemat Octavi Prime posiada teraz unikatowy opis.
 • Naprawiono niewyświetlanie moda Lodowe Okowy Prime w Kodeksie, niemożność załączenia go w Czacie oraz wymiany, jak ogłoszono tutaj: 
 • Naprawiono pakiety na Rynku zawierające przedmioty, które można zakupić tylko jednokrotnie, niebędące oznaczanymi jako Posiadane/Niemożliwe do zakupienia, gdy posiadano już jednorazowy komponent.
 • Naprawiono wyświetlanie hologramu Mire podczas budowy Octavi Prime w Warsztacie.
 • Naprawiono tracenie Biegłości broni Nekramecha, jeśli migracja hosta wystąpi podczas pilotowania Nekramecha, kiedy aktywna jest jego czwarta umiejętność. Naprawia to także błąd skryptu związany ze Wskrzeszaniem po migracji hosta. 
 • Naprawiono odejmowanie Syntezatorów Feromonów z Ekwipunku za każdym razem, kiedy dobyto Wrębiarki/Wiertła lub Włóczni Rybołówstwa.
 • Naprawiono możliwość kontynuowania ostrzału z broni, gdy używano Sondy Transmutacji Lavosa.
 • Naprawiono przywracanie statystyk podstawowego wariantu, gdy na broń Kuvy założono skórkę Unreal.
 • NaprawionoNaprawiono przerywanie/wyłączanie Umiejętności Nekramecha po wskazanie jej przyciskami "Następna/Poprzednia umiejętność".
 • Naprawiono głowę Babci latającą nad wszystkimi lokacjami K-Drive w Dryfie Kambionu podczas zadania Serce Deimosa.
 • Naprawiono niekompatybilne z Bonewidow skórki hełmów Dzień Umarłych i Snake Voidriga.
 • Naprawiono Arsenał Nekramecha sortujący Archguny w dwie grupy: te posiadające Adapter Gravimag oraz te bez niego. Nie ma potrzeby wydzielania osobnej grupy dla broni z Gravimagiem, ponieważ nie są one już potrzebne do założenia broni na Nekramecha.
 • Naprawiono przesunięcie Emblematu, kiedy został założony na skórkę Bruntspar Nekramecha. 
 • Naprawiono niespójne stany rozłożenia/złożenia Włóczni, gdy założono na nie skórkę Włóczni Carcinus.
 • Naprawiono drganie Wisp podczas sprintu, gdy trzymała podwójne pistolety.
 • Naprawiono kolejny przypadek słyszalnego w Cetus dźwięku odrodzenia Teralysta.
 • Naprawiono niedziałające dźwięki ładowania Pax Baterii z pewnymi skórkami Kitgunów.
 • Naprawiono opis Decurion Podwójny Prisma, który był taki sam jak podstawowy Decurion Podwójny.
 • Naprawiono niezaliczanie postępu "Zabij przeciwników Żywiołem" Gwiezdnego Szlaku, gdy używano Nekramecha.
 • Naprawiono niemożność użycia nawigacji Railjacka, jeśli misja zakończyła się porażką.
 • Naprawiono psujące się Rybołówstwo, gdy w pewnych miejscach odłożono Włócznię.
 • Naprawiono chwilowe blokowanie Transferencji do Operatora przez lądowanie Warframe po Wyskoku Balistycznym.
 • Naprawiono wyświetlanie zerowych obrażeń przez ogień podstawowy karabinu Stahlta na zerowym poziomie.
 • Naprawiono niewybuchające pociski ognia alternatywnego Stahlta, gdy wystrzeliły je klony Sali Zwierciadeł Mirage i używano skórki Karabinu Wstrząsowego Unreal.
 • Naprawiono błąd wizualny, gdzie graczy korzystający ze Strzału Alternatywnego broni Stahlta z założoną Skórką Karabinu Wstrząsowego Unreal wyglądał, jakby strzelał w nieskończoność.
 • Naprawiono możliwość strzelania z posiadanych broni podczas używania Bramy Słońca Wisp, jeśli rzucono przed tym umiejętność Wzmocnienie Helmintha. 
 • Naprawiono niewyświetlanie nazwy przedmiotu i poziomu w powiadomieniu "Ranga Zwiększona", gdy pilotowano Nekramecha.
 • Naprawiono wyświetlanie "Brak wygaśnięcia" w Zleceniach Skarbców Izolacyjnych na Deimosie, gdzie w rzeczywistości nagrody się zmieniały (tak samo jak w normalnych Zleceniach).
 • Naprawiono niestandardowe znaczniki Nekramechów.
 • Naprawiono ukazywanie się traczy Bonewidow na innych Nekramechach w Arsenale, jeśli oglądaliście Bonewidow z założoną Skórką.
 • Naprawiono "ujawnioną" Eudico, która nie pokazywała się w swoich Transmisjach mimo posiadania rangi Syndykatu Stary Druh. 
 • Naprawiono brakującą animację Skórki Strzelby Hecaton, gdy założona była na Cedo.
 • Naprawiono niewyświetlanie Mistrzowskiej Rangi w oczekujących zaproszeniach do listy przyjaciół. 
 • Naprawiono odtwarzanie muzyki Mapy Gwiezdnej w Rezultatów Misji.
 • Naprawiono odtwarzanie dźwięków wrogich statków biorące priorytet nad przerywnikami Zadań.
 • Naprawiono niezamierzoną przezroczystość ikon misji w Kodeksie.
 • Naprawiono wyświetlanie okna czatu pod postępem misji Indeks.
 • Naprawiono autouzupełnianie pokazujące wskazówkę i wpisany tekst, zamiast tylko jednego. 
 • Naprawiono kolejny przypadek odgłosów Teralysta utrzymujących się po powrocie na Równiny Eidolon z Cetus po tym, gdy już się tam pojawił.
 • Naprawiono literówkę z wiadomości Mistrzowskiej Rangi.
 • Naprawiono błąd, w wyniku którego niektóre gejzery w oceanicznych pomieszczeniach Grineer, które wypychały cię poza świat zamiast teleportować z powrotem na ląd. 
 • Naprawiono zatrzymanie postępu w zadaniu Serce Deimosa spowodowane zapętleniem się fazy Na wskroś i dalej. 
 • Naprawiono niepojawiających się Świadomych w misjach Przetrwania Lua.
 • Naprawiono zbyt wczesne znikanie Dryfu Kambionu, zanim wrota Nekralisku się zamknęły, powodując, że gra umieszczała gracza przed Loidem.
 • Naprawiono niezaliczanie się zabójstw Kavatów Vasca na Równinach Eidolon do Wyzwania Zwalczanie Szkodników.
 • Naprawiono brakujący dźwięk pierwszego wystrzału z broni Kohm, jeśli skórka Hecaton była założona. 
 • Naprawiono błąd, w którym mapa Nawigacyjna Railjacka nie zwalniała funkcji przeciągania, gdy pojawia się okno dialogowe, co skutkowało dziwnymi ruchami kamery.
 • Naprawiono słyszenie wielokrotnych dźwięków wyposażania ze zwiększoną głośnością przy wybieraniu Warframe z Egzaltowaną Bronią.
 • Naprawiono dźwięki sztyletów z Rozbrojenia Baruuka, które stawały się powtarzalne z upływem czasu.
 • Naprawiono zbyt głośny dźwięk pojawiającego się Teralysta. 
 • Naprawiono wszystkie wzmianki "drążka" dla lokalizacji: francuskiej, hiszpańskiej i tureckiej.
 • Naprawiono skrajny przypadek w Zadaniu Twierdzenia Limbo, który uniemożliwiał postęp, wprowadzając cię w nieunikniony stan zawieszenia (he he he). 
 • Naprawiono uwięzienie na ekranie skarbów Ayatan podczas próby odwiedzenia Maroo przez ekran skarbów Ayatan.
 • Naprawiono przypadki ciągłego niepowodzenia w Zleceniach „Kontroli obszaru” na Równinach Eidolon z powodu pojawiania się wymaganych wrogów po drugiej stronie Równin.
 • Naprawiono niewyświetlanie nowych Gestów na Rynku w grze, gdy wyszukano frazę "Gest". 
 • Naprawiono niebo pełne kwadratowych dziur niebo na Europie.
 • Naprawiono pewne przypadki, w których Cień Pustki Unairu mógł stać się trwały.
 • Naprawiono błąd przywracania zdrowia przez mod Symbioza Męczennika Lisafili, który nigdy nie był usuwany, a tym samym nieustannie się kumulował, czyniąc swój cel nieśmiertelnym. 
  • Logika stojąca za Symbiozą Męczennika polega na tym, że Lisafila poświęca się, by Cię uleczyć, kiedy Twoje Życie spadnie poniżej X%.
 • Naprawiono opis modu Symbioza Męczennika, który podawał nieprawidłowy % Życia Warframe'a. Teraz wskazuje 10% za rangę zamiast 5% za rangę, którą początkowo podawał. 
 • Naprawiono efekt łącza moda Symbioza męczennika, który wyświetlał maksymalne 40% zachowanego Życia Lisafilii.
 • Naprawiono działanie Haka Bonewidow przeciwko Cewkonapędom i Desantowcom. Według zgłoszenia.
 • Naprawiono błąd Maniaka Grineer, któremu nigdy nie udawało się powalić gracza, jeśli przez cała misję używał on broni do walki wręcz. Wcześniej Maniak był ogłuszany w 100% przypadków.
 • Naprawiono odtwarzanie animacji humanoidalnych Moa Blitz Eximus podczas używania umiejętności wybuchu, co wyglądało dość paskudnie. Teraz użyją tupnięcia!
 • Naprawiono utratę funkcjonalności Operatora (brak możliwości ruchu i używania umiejętności), jeżeli klient zginął będąc w Nekramechu.
 • • Naprawiono niepojawiający się w sprzęcie do konserwacji Echo-Wabik Kubrodona i Syntetyzator Feromonów na Orb Vallis.
 • Naprawiono nieodświeżanie się Czasu Odnowienia Nekramecha po ponownym jego przyznaniu, gdy został zniszczony jako klient.
 • Naprawiono nakładanie się niestandardowego HUDu umiejętności Lavosa i Xaku na licznik kombinacji, gdy używano trybu dwuręcznego.
 • Naprawiono klątwę Szybkostrzelności z Rivena Ciężkiej Broni wpływającą na wyposażony łuk główny.
 • Naprawiono efekt Efemery Śniegu, który utrzymywał się na Orbiterze, nawet po zdjęciu jej z wyposażenia lub zmianie Warframe'ów.
 • Naprawiono ciała zwykłych Tarczowników, które wyglądały jak ich Równinny wariant.
 • Naprawiono znikanie brudu z Pluszaka Kubrodona Grala, gdy patrzy się na niego pod określonymi kątami na dioramie.
 • Naprawiono błąd powodujący, że muzyka dioramy Gwiezdnego Szlaku nie zatrzymywała się po opuszczeniu dioramy Szklarza przed jej zakończeniem. 
 • Naprawiono błędne odtwarzanie narracji Gwiezdnego Szklarza podczas oglądania dioram Szklarza z odcinka 4 i 5.
 • Naprawiono brakujący pasek przewijania na ekranie 'Odtwórz' Gwiezdnego Szlaku, pozwalający zobaczyć wszystkie Akty.
 • Naprawiono przypadki, w których Interfejs Klienta wyświetlał się w wybranym języku Hosta.
 • Naprawiono niektóre ikony misji w Kodeksie, które nie wyświetlały „zablokowanych” zniekształceń wizualnych.
 • Naprawiono brakujący efekt znacznika karabinu Maszynowego Deth.
 • Więcej poprawek związanych ze zbyt głośnym odradzaniem się Teralystów.
 • Naprawiono wyświetlanie Pluszaka Kolosa Grala z etykietą [PH] oraz jego opis w ofertach Gwiezdnego Szlaku.
 • Naprawiono wypadanie Excalibura Umbry przez mapę, jeśli w niektórych miejscach Dryfu Kambionu użyto Transferencji. Według zgłoszenia.
 • Naprawiono rzadkie przypadki odradzania Rzeźb Ayatan wewnątrz geometrii pomieszczeń Fortecy Grineer. 
 • Naprawiono nieukrywanie skrzydeł Efemery Skrzydeł Eros u klientów. 
 • Naprawiono sortowanie Kitgunów w Arsenale, gdy wybrano metodę sortowania wg. użycia.
 • Naprawiono brak potrzeby przeładowania pewnych broni przez Widma Tenno, gdy wydano im rozkaz utrzymania pozycji, przez co strzelały szybciej, niż powinny.
 • Naprawiono teleportowanie się Raknoidów Chłodnik do niepowiązanych celów Obrony w Orb Vallis (np. ostatnia misja Vox Solaris, przejęcia baz, itp.).
 • Naprawiono wiele dziur w niebie Europy.
 • Naprawiono wyświetlanie załączonego w czacie Zainfekowanego K-Drive jako normalny wariant.
 • Naprawiono pozostawanie domyślnego, niebieskiego koloru energii na Łuku Artemidy Prime Ivary, gdy zmieniono kolor energii Ivary.
 • Naprawiono dziwne położenie kamery w dioramach uczuć Dni Gwiazd Tickera. 
 • Naprawiono awarię podczas zdetonowania bomby w zadaniu Vox Solaris, jeśli gracz zginie tuż przed jej wybuchem.
 • Naprawiono nieprzyciągającą powalonych przeciwników Modyfikację Mach-Zderzenie Gaussa. 
 • Naprawiono awarię mogącą wystąpić podczas przechodzenia z Cetus na Równiny.
 • Naprawiono awarię po użyciu Archwinga, gdy nasycano umiejętność Żywiołem jako Lavos.
 • Naprawiono awarię przy powrocie do Suchego Doku po wykonaniu kilku misji Railjacka pod rząd.
 • Naprawiono awarię podczas wczytywania do misji Railjacka. 
 • Naprawiono awarię podczas siadania w fotelu Helmintha. 
 • Naprawiono rzadką awarię mogącą wystąpić, gdy gracz odrodził się z bonusem prędkości poruszania się/sprintu.
 • Naprawiono awarię podczas ekstrakcji z Dryfu Kambionu do Nekralisku jako Klienta. 
 • Naprawiono rzadką awarię podczas próby ładowania na Orb Vallis lub Równinach Eidolon.
 • Naprawiono awarię podczas wybierania Złotego Trofeum Fałszywy Zysk w menu Dekoracji Dojo. 
 • Naprawiono awarię serwera przy rozłączaniu Klienta.
 • Naprawiono rzadką awarię, mogącą wystąpić podczas wychodzenia z gry.
 • Naprawiono awarię występującą po użyciu Arsenalu, a następnie Helmintha. 
 • Naprawiono awarię występującą po przyjęciu zaproszenia do Dojo. 
 • Naprawiono złote trofeum operacji Fałszywy Zysk - jego brak/powodowanie zawieszania się gry, jeśli próbowałeś umieścić je w Dojo swojego Klanu.
 • Naprawiono awarię, która mogła wystąpić podczas nasycania Lavosa Obr. Magnetycznymi, gdy był już nimi nasycony.
 • Naprawiono przywracanie modelu podstawowego wariantu Pandero Prime, gdy korzystano z trybu dwuręcznego.
 • Naprawiono awarię, która mogła wystąpić po ukończeniu Zlecenia. 
 • Naprawiono awarię, która mogła wystąpić przy opuszczaniu pola aury Eximusów.
 • Naprawiono awarię związaną z migracją Hosta. 
 • Naprawiono błąd skryptu podczas dezaktywacji Świętych Włóczni Nezhy.
 • Naprawiono błąd skryptu przy ataku Venari.
 • Naprawiono błąd skryptu podczas przeglądania opisu Ryby.
 • Naprawiono nieszkodliwy błąd skryptu, gdy Venari odradza się w Symulakrum.
 • Naprawiono błąd skryptu powiązany z Tnącym Pędem Excalibura.
 • Naprawiono błąd skryptu przy odradzaniu Widma.
 • Naprawiono błąd skryptu mogący wystąpić przy śmierci podczas łowienia ryb.
 • Naprawiono możliwy błąd skryptu przy zabiciu Jugulusa, gdy ten korzystał z umiejętności.
 • Naprawiono błąd skryptu przy rzuceniu umiejętności Kropla Antymaterii Novy. 
 • Naprawiono błąd skryptu mogący wystąpić przy dołączaniu do drużyny w środku misji na Dryfie Kambionu. 
 • Naprawiono błąd skryptu mogący wystąpić w Kambionie Dryfu, gdy Obelisk Requiem otrzymywał obrażenia.
 • Naprawiono błąd skryptu przy wylogowaniu się, gdy zadanie Wzbierający Przypływ jest aktywne. 
 • Naprawiono błąd skryptu podczas przeglądania opisu Umiejętności. 
 • Naprawiono błąd skryptu podczas używania opcji "Dołącz do dowolnej Załogi" przez Mapę Gwiezdną/Nawigację Railjacka. 
 • Naprawiono błąd skryptu powiązany z używaniem Symulakrum jako Operator. 
 • Naprawiono błąd skryptu związany z Venari Khory. 
 • Naprawiono błąd skryptu przy użyciu Kotwicy Czasowej Protei w Railjacku. 
 • Naprawiono błąd skryptu mogący wystąpić w zadaniu Wyrzeczenie, jeśli Kotwicy Czasowej Protei użyto przed Transferencją do Umbry.
 • Naprawiono błąd skryptu mogący wystąpić w etapie Przejęcia Zasobów Zlecenia na Orb Vallis.
 • Naprawiono błąd skryptu mogący wystąpić po zaakceptowaniu zaproszenia do Dojo, gdy przebywano w ekranie Nawigacji Railjacka.
 • Naprawiono błąd skryptu mogący wystąpić, gdy zabito Amalgam Corpus podczas, gdy odtwarzał animację odrodzenia.
 • Naprawiono błąd skryptu podczas powrotu na Orbiter, gdy ktoś z drużyny miał wyposażony Atterax.
 • Naprawiono błąd skryptu w Orb Vallis, który mógł wystąpić, jeśli gracz pod wpływem efektu status Radiacji stanął obok kontenera, aby go przejąć.
 • Naprawiono błąd skryptu podczas rozpoczynania misji kontrolowanej przez Licza Kuvy z drużyną.
 • Naprawiono nieszkodliwy błąd skryptu występujący, gdy wrota na Cetus zamknęły się dokładnie w tym samym czasie, gdy Teralyst wykonał pewien atak.
 • Naprawiono nieszkodliwy błąd skryptu, który mógł wystąpić w zadaniu Serce Deimosa.
 • Naprawiono błąd skryptu występujący, gdy Helminth rozmawiał z graczem. 
 • Naprawiono błąd skryptu występujący podczas używania Tornad Zephyr. 
 • Naprawiono błąd skryptu występujący podczas używania Uleczenia lub Okaleczenia Equinoxa.
 • Naprawiono błąd skryptu, który mógł wystąpić podczas dołączania do kogoś kto jest podczas wykonywania zadania Maska Revenanta.
 • Naprawiono prawdopodobnie nieszkodliwy błąd skryptu, który mógł wystąpić po pokonaniu Matki Wyzysku.
 • Naprawiono błąd skryptu powiązany z umiejętnością pasywną Xaku. 
 • Naprawiono błąd skryptu związany z Tektoniką Atlasa. 
 • Naprawiono błąd związany z rzucaniem Kuglarstwa Mirage. 
 • Naprawiono błąd skryptu, który występował, gdy przeglądano palety kolorów podczas dostosowywania kolorów interfejsu.
 • Naprawiono awarię kodu skryptu, związaną z pewnym wzorcem.
 • Naprawiono błąd skryptu podczas aktywacji umiejętności pasywnej Xaku. 
 • Naprawiono błąd skryptu podczas rzucania Tektoniki Atlasa.
 • Naprawiono błąd skryptu mogący wystąpić, gdy ktoś strzelił w Tornado, gdy Zephyr odradzała się.

 

 

XBOX Zew Tempestarii: Poprawka #1

Przyjazne przypomnienie: konsole powracają do nierównoczesnego wydawania poprawek!

Zmiany:

 • Rozbłysk obiektywu na skórce Tempestarii Railjacka będzie się teraz aktualizować po najechaniu kursorem na personalizację.
 • Opcja "Analiza sieci" jest dostępna teraz w ustawieniach Rozgrywki. Opcja ta istniała na innych platformach, a teraz pojawiła się też na konsoli Xbox.
 • Wskaźnik życia Załogowca zniknie teraz podczas jego wybuchu, by dać graczom znać, że można przestać strzelać.

Poprawki:

 • Naprawiono awarię gry mogącą wystąpić w pierwszej fazie Zadania Zew Tempestarii.
 • Naprawiono awarię gry mogącą wystąpić podczas drugiej fazy Zadania Zew Tempestarii. 
 • Naprawiono awarię gry związaną z transmisjami Cefalona Cy.
 • Naprawiono awarię gry przy próbie rozpoczęcia Misji/Zadania w pojedynkę z Mapy Gwiezdnej Railjacka, podczas gry jako klient (w tym przypadku Klient ukończył zwykły węzeł Railjacka i rozpoczął misję Zewu Tempestarii). 
 • Naprawiono zacięcie gry w Kodeksie, kiedy spróbowano rozpocząć Zadanie Zew Tempestarii przed ukończeniem Zadania Protokół: Martwy Punkt.
 • Naprawiono powielanie przedmiotów zbieranych przez Cień Sevagotha za każdym razem, gdy przemieniano się w jego formę.
 • Naprawiono brakujące Słabości, Odporności, Niewrażliwości i bonus broni Kuvy, jeśli Czerw Kuvy został zabity przez Cień Sevagotha. 
  • Pracujemy nad naprawieniem kont, które Pokonały "zepsutego" Licza Kuvy, przyznając sobie w ten sposób błędną broń Kuvy.
 • Naprawiono spam efektami wizualnymi w Burzach Pustki (potencjalnie). 
 • Naprawiono niespójności ruchu ust między ekranem ukończenia Zewu Tempestarii, spowodowane występowaniem transmisji członków załogi. 
 • Naprawiono tłumaczenie powiadomienia o użyciu środków zaradczych podczas Zadania Zew Tempestarii. Pokazuje teraz poprawne przycisk (Uzbrojenie) zamiast (Alternatywny Wystrzał).
 • Naprawiono problemy z zablokowanymi drzwiami i panelami hakowania skarbców Infiltracji Railjacka Corpus podczas Zadania Zew Tempestarii.
 • Naprawiono niewyświetlanie stanu Substratu członków drużyny podczas Burz Pustki, jeśli używano Nekramecha lub K-Drive.
 • Naprawiono cofanie zmian statystyk Komponentów po otworzeniu Konfiguracji Modów Railjacka.
 • Naprawiono ignorowanie wybranego koloru Energii przez Maskę i Ogon Strażnika Nautilusa. 
 • Naprawiono ignorowanie wybranego koloru Energii przez Skórkę Zew Tempestarii Railjacka.
 • Naprawiono Leje Pustki zadające obrażenia obszarowe, kiedy przeciwnicy ich dotknęli, zamiast zadawać im obrażenia tylko na pokładzie Railjacka.
 • Naprawiono nieprzechodzenie Sevagotha w formę Cienia po śmierci, jeśli Sevagoth wcześniej zginął w Archwingu.
 • Naprawiono brakujące efekty wystrzału broni Załogowców Grineer.
 • Naprawiono pojawianie się załogi abordażowej w Suchym Doku, jeśli porzucono misji Orfiks.
 • Naprawiono pozostającą pętlę dźwięków Upiornego Tańca, jeśli klient porzucił misję podczas trwania umiejętności. 
 • Naprawiono odtwarzanie dźwięku zakończenia Upiornego Tańca Revenanta, jeśli podczas trwania umiejętności otworzono menu pauzy.
 • Naprawiono brakującą kolizję Ekskawatorów.
 • Naprawiono rzadki błąd skryptu mogący wystąpić u hosta, gdy ten opuścił grę podczas wczytywania nowej misji.
 • Naprawiono awarię skryptu występującą w przypadku powrotu do Dojo, kiedy trwało rozpoczęcie lub wczytywanie innej misji Railjacka.
 • Naprawiono błąd skryptu w przypadku, gdy rozpoczęto misję Burzy Pustki, która właśnie się przedawniała.
 • Naprawiono błąd skryptu przy wejściu do Wieżyczki Railjacka.

Znane problemy:

 • Znaczniki Szczątków w misjach Railjacka pozostają po ich podniesieniu.
 • Ograniczona/całkowity brak obsługi myszy i klawiatury.
 • Naprawiono problemy z obecnością u niektórych graczy (tworzenie rozgrywek, listy znajomych itp.).
 • Naprawiono przypadki nieprzyznawania nagród Burz Pustki klientom

 

 

NSW Zew Tempestarii: Poprawka #1

Zmiany:

 • Rozbłysk obiektywu na skórce Tempestarii Railjacka będzie się teraz aktualizować po najechaniu kursorem na personalizację.
 • Wskaźnik życia Załogowca zniknie teraz podczas jego wybuchu, by dać graczom znać, że można przestać strzelać.
 • Akolici nie będą już pojawiać się pod wodą w misjach Ścieżki Stali, ponieważ woda ich natychmiast zabija. Jeszcze nie nauczyli się pływać. 

Poprawki:

 • Naprawiono awarię gry mogącą wystąpić w pierwszej fazie Zadania Zew Tempestarii.
 • Naprawiono awarię gry mogącą wystąpić podczas drugiej fazy Zadania Zew Tempestarii. 
 • Naprawiono awarię gry, która występowała przy opuszczeniu misji Railjacka. 
 • Naprawiono awarię gry przy próbie rozpoczęcia Misji/Zadania w pojedynkę z Mapy Gwiezdnej Railjacka, podczas gry jako klient (w tym przypadku Klient ukończył zwykły węzeł Railjacka i rozpoczął misję Zewu Tempestarii). 
 • Naprawiono awarię gry związaną z transmisjami Cefalona Cy. 
 • Naprawiono zacięcie gry w Kodeksie, kiedy spróbowano rozpocząć Zadanie Zew Tempestarii przed ukończeniem Zadania Protokół: Martwy Punkt.
 • Naprawiono niezapisywanie drugiej Nuty Somakordu utworu "Sleeping In The Cold Below".
  • Możliwe jest teraz powtórzenie Zadania Zew Tempestarii i odnalezienie wszystkich Nut Somakordu!
 • Naprawiono powielanie przedmiotów zbieranych przez Cień Sevagotha za każdym razem, gdy przemieniano się w jego formę.
 • Naprawiono utratę funkcjonalności, jeśli użyto Operatora do interakcji Parazonem w Zadaniu Zew Tempestarii. 
 • Naprawiono przyznawanie dodatkowych Łez Pustki po dołączeniu przez gracza do trwającej misji Burzy Pustki.
 • Naprawiono przyznawanie nagrody ukończenia Zewu Tempestarii po powtórzeniu Zadania.
 • Naprawiono spam efektami wizualnymi w Burzach Pustki (potencjalnie). 
 • Naprawiono niespójności ruchu ust między ekranem ukończenia Zewu Tempestarii, spowodowane występowaniem transmisji członków załogi. 
 • Naprawiono tłumaczenie powiadomienia o użyciu środków zaradczych podczas Zadania Zew Tempestarii. Pokazuje teraz poprawne przycisk (Uzbrojenie) zamiast (Alternatywny Wystrzał).
 • Naprawiono problemy z zablokowanymi drzwiami i panelami hakowania skarbców Infiltracji Railjacka Corpus podczas Zadania Zew Tempestarii.
 • Naprawiono niewyświetlanie stanu Substratu członków drużyny podczas Burz Pustki, jeśli używano Nekramecha lub K-Drive.
 • Naprawiono cofanie zmian statystyk Komponentów po otworzeniu Konfiguracji Modów Railjacka.
 • Naprawiono niezapisywanie pewnych skórek broni Załogi.
 • Naprawiono wyświetlanie czarnego paska Tarczy w interfejsie Railjacka.
 • Naprawiono unoszące się w powietrzu głowy Liczy Kuvy pojawiające się pod koniec zadania Zew Tempestarii.
 • Naprawiono ignorowanie wybranego koloru Energii przez Maskę i Ogon Strażnika Nautilusa. 
 • Naprawiono ignorowanie wybranego koloru Energii przez Skórkę Zew Tempestarii Railjacka.
 • Naprawiono Leje Pustki zadające obrażenia obszarowe, kiedy przeciwnicy ich dotknęli, zamiast zadawać im obrażenia tylko na pokładzie Railjacka.
 • Naprawiono pozostawanie efektów Leja Pustki po jego zniszczeniu. 
 • Naprawiono nieprzechodzenie Sevagotha w formę Cienia po śmierci, jeśli Sevagoth wcześniej zginął w Archwingu.
 • Naprawiono brakujące efekty wystrzału broni Załogowców Grineer.
 • Naprawiono pojawianie się załogi abordażowej w Suchym Doku, jeśli porzucono misji Orfiks.
 • Naprawiono pozostającą pętlę dźwięków Upiornego Tańca, jeśli klient porzucił misję podczas trwania umiejętności. 
 • Naprawiono odtwarzanie dźwięku zakończenia Upiornego Tańca Revenanta, jeśli podczas trwania umiejętności otworzono menu pauzy.
 • Naprawiono brakującą kolizję Ekskawatorów.
 • Naprawiono rzadki błąd skryptu mogący wystąpić u hosta, gdy ten opuścił grę podczas wczytywania nowej misji.
 • Naprawiono awarię skryptu występującą w przypadku powrotu do Dojo, kiedy trwało rozpoczęcie lub wczytywanie innej misji Railjacka.
 • Naprawiono błąd skryptu w przypadku, gdy rozpoczęto misję Burzy Pustki, która właśnie się przedawniała.
 • Naprawiono błąd skryptu przy wejściu do Wieżyczki Railjacka.

 

 

PSN Zew Tempestarii: Poprawka #1

Przyjazne przypomnienie: konsole powracają do nierównoczesnego wydawania poprawek!

Ta poprawka jest traktowana przez system jako aktualizacja więc będziecie musileli "sprawdzić dostępność aktualizacji", aby ją pobrać!

Zmiany:

 • Rozbłysk obiektywu na skórce Tempestarii Railjacka będzie się teraz aktualizować po najechaniu kursorem na personalizację.
 • Wskaźnik życia Załogowca zniknie teraz podczas jego wybuchu, by dać graczom znać, że można przestać strzelać.

Poprawki:

 • Naprawiono awarię spowodowaną słabym połączeniem przy powrocie na Orbiter.
 • Naprawiono awarię gry mogącą wystąpić w pierwszej fazie Zadania Zew Tempestarii.
 • Naprawiono awarię gry mogącą wystąpić podczas drugiej fazy Zadania Zew Tempestarii.
 • Naprawiono awarię gry przy próbie rozpoczęcia Misji/Zadania w pojedynkę z Mapy Gwiezdnej Railjacka, podczas gry jako klient (w tym przypadku Klient ukończył zwykły węzeł Railjacka i rozpoczął misję Zewu Tempestarii).
 • Naprawiono awarię gry związaną z transmisjami Cefalona Cy.
 • Naprawiono awarię, gdy klient próbował rozpocząć Zadanie dla jednego gracza (Zew Tempestarii) podczas misji na Railjacku innego gracza.
 • Naprawiono utratę funkcjonalności przy opuszczeniu Railjacka podczas przerywnika filomowego w zadaniu Zew Tempestarii.
 • Naprawiono zacięcie gry w Kodeksie, kiedy spróbowano rozpocząć Zadanie Zew Tempestarii przed ukończeniem Zadania Protokół: Martwy Punkt.
 • Naprawiono brakujące Słabości, Odporności, Niewrażliwości i bonus broni Kuvy, jeśli Czerw Kuvy został zabity przez Cień Sevagotha.
  • Pracujemy nad naprawieniem kont, które Pokonały "zepsutego" Licza Kuvy, przyznając sobie w ten sposób błędną broń Kuvy.
 • Naprawiono powielanie przedmiotów zbieranych przez Cień Sevagotha za każdym razem, gdy przemieniano się w jego formę.
 • Naprawiono wyświetlanie czarnego ekranu u klientów po próbie wejścia na pokład Frachtowca Corpus.
 • Naprawiono spam efektami wizualnymi w Burzach Pustki (potencjalnie).
 • Naprawiono niespójności ruchu ust między ekranem ukończenia Zewu Tempestarii, spowodowane występowaniem transmisji członków załogi.
 • Naprawiono tłumaczenie powiadomienia o użyciu środków zaradczych podczas Zadania Zew Tempestarii. Pokazuje teraz poprawne przycisk (Uzbrojenie) zamiast (Alternatywny Wystrzał).
 • Naprawiono problemy z zablokowanymi drzwiami i panelami hakowania skarbców Infiltracji Railjacka Corpus podczas Zadania Zew Tempestarii.
 • Naprawiono niewyświetlanie stanu Substratu członków drużyny podczas Burz Pustki, jeśli używano Nekramecha lub K-Drive.
 • Naprawiono cofanie zmian statystyk Komponentów po otworzeniu Konfiguracji Modów Railjacka.
 • Naprawiono niezapisywanie pewnych skórek broni Załogi.
 • Naprawiono wyświetlanie czarnego paska Tarczy w interfejsie Railjacka.
 • Naprawiono unoszące się w powietrzu głowy Liczy Kuvy pojawiające się pod koniec zadania Zew Tempestarii.
 • Naprawiono ignorowanie wybranego koloru Energii przez Maskę i Ogon Strażnika Nautilusa.
 • Naprawiono ignorowanie wybranego koloru Energii przez Skórkę Zew Tempestarii Railjacka.
 • Naprawiono Leje Pustki zadające obrażenia obszarowe, kiedy przeciwnicy ich dotknęli, zamiast zadawać im obrażenia tylko na pokładzie Railjacka.
 • Naprawiono nieprzechodzenie Sevagotha w formę Cienia po śmierci, jeśli Sevagoth wcześniej zginął w Archwingu.
 • Naprawiono brakujące efekty wystrzału broni Załogowców Grineer.
 • Naprawiono pojawianie się załogi abordażowej w Suchym Doku, jeśli porzucono misji Orfiks.
 • Naprawiono pozostającą pętlę dźwięków Upiornego Tańca, jeśli klient porzucił misję podczas trwania umiejętności.
 • Naprawiono odtwarzanie dźwięku zakończenia Upiornego Tańca Revenanta, jeśli podczas trwania umiejętności otworzono menu pauzy.
 • Naprawiono brakującą kolizję Ekskawatorów.
 • Naprawiono rzadki błąd skryptu mogący wystąpić u hosta, gdy ten opuścił grę podczas wczytywania nowej misji.
 • Naprawiono błąd skryptu podczas aktywacji Salwy Poszukiwaczej na Railjacku.
 • Naprawiono awarię skryptu występującą w przypadku powrotu do Dojo, kiedy trwało rozpoczęcie lub wczytywanie innej misji Railjacka.
 • Naprawiono błąd skryptu w przypadku, gdy rozpoczęto misję Burzy Pustki, która właśnie się przedawniała.
 • Naprawiono błąd skryptu przy wejściu do Wieżyczki Railjacka.

 

 

PSN Zew Tempestarii: Poprawka #2

Przyjazne przypomnienie: konsole powracają do nierównoczesnego wydawania poprawek!

Zmiany:

 • Zastąpiono przypadkowe Relikty ze Skarbca wypadające w misjach Burzy Pustki zamierzonymi Reliktami Nyx Prime i Valkyr Prime.

Poprawki PS5:

 • Naprawiono wiele awarii, które występowały z powodu specyficznych dźwięków w poszczególnych mijescach.

Poprawki:

 • Naprawiono awarię występującą podczas powrotu do Dojo po misji Burzy Pustki.
 • Naprawiono wiele awarii mogących wystąpić w Stoczni Grineer na Ceres.
 • Naprawiono problem z kontami, na których pokonano Licza Kuvy stworzonego przez Cień Sevagotha. Wszyscy gracze objęci tym problemem otrzymają broń z bonusem 55% Obrażeń Miażdżących.
 • Naprawiono problem mogący wystąpić, kiedy gracz spróbował wybrać nową misję po migracji hosta.
 • Naprawiono przyznawanie dodatkowych Łez Pustki po dołączeniu przez gracza do trwającej misji Burzy Pustki.
 • Kolejna poprawka etapu zadania „Środki Zaradcze Tempestari”, podczas którego gra sugerować naciśnięcie niewłaściwego przycisku, aby strzelić.
 • Naprawiono niedziałające nakładki mapy i mapy Taktycznej, gdy korzystano z trybu mapy pełnoekranowej.
 • Naprawiono wyświetlanie interfejsu umiejętności Warframe'ów zamiast interfejsu umiejętności Railjacka podczas przebywania na stnowisku pilota podczas ładowania misji.
 • Naprawiono problemy z umiejętnościami Grzmot i Wysokie Obroty Gaussa, by zredukować spam występujący w ciasnych pomieszczeniach.
 • Naprawiono przypadki, w których gra ładowała się zbyt szybko podczas zadania „Przebudzenie”, co umożliwiało zaobserwowanie przed sobą pustej przestrzeni zamiast docelowego poziomu.
 • Naprawiono linijki opisu z [PH] w Oknie Stanu Świata dla Razorbacka i Formorianina.
 • Naprawiono przypadki niepodświetlanych silników / drzwi Załogowców Corpus.

Znane problemy:

 • Brak możliwości użycia kombinacji R1+Kwadrat podczas pilotowania Railjacka.
 • Problemy ze zbieraniem Szczątków - wymaga dalszej analizy.

 

 

XBOX Zew Tempestarii: Poprawka #2

Zmiany:

 • Zastąpiono przypadkowe Relikty ze Skarbca wypadające w misjach Burzy Pustki zamierzonymi Reliktami Nyx Prime i Valkyr Prime.

Poprawki:

 • Naprawiono awarię gry spowodowaną przez umiejętność pasywną Sevagotha.
 • Naprawiono awarię gry spowodowaną przez umiejętność pasywną Wukonga.
 • Naprawiono wiele awarii mogących wystąpić w Stoczni Grineer na Ceres.
 • Naprawiono utratę funkcjonalności przy opuszczeniu Railjacka podczas przerywnika filmowego w zadaniu Zew Tempestarii.
 • Naprawiono problem mogący wystąpić, kiedy gracz spróbował wybrać nową misję po migracji hosta.
 • Naprawiono wyświetlanie czarnego ekranu u klientów po próbie wejścia do Frachtowca Corpus.
 • Naprawiono przyznawanie dodatkowych Łez Pustki po dołączeniu przez gracza do trwającej misji Burzy Pustki.
 • Naprawiono problem z kontami, na których pokonano Licza Kuvy stworzonego przez Cień Sevagotha. Wszyscy gracze objęci tym problemem otrzymają broń z bonusem 55% Obrażeń Miażdżących.
 • Kolejna poprawka etapu zadania „Środki Zaradcze Tempestari”, podczas którego gra sugerować naciśnięcie niewłaściwego przycisku, aby strzelić.
 • Naprawiono unoszące się w powietrzu głowy Liczy Kuvy pojawiające się pod koniec zadania Zew Tempestarii.
 • Naprawiono wyświetlanie interfejsu umiejętności Warframe'ów zamiast interfejsu umiejętności Railjacka podczas przebywania na stnowisku pilota podczas ładowania misji.
 • Naprawiono niedziałające nakładki mapy i mapy Taktycznej, gdy korzystano z trybu mapy pełnoekranowej.
 • Naprawiono przypadki niepodświetlanych silników / drzwi Załogowców Corpus.
 • Naprawiono problemy z umiejętnościami Grzmot i Wysokie Obroty Gaussa, by zredukować spam występujący w ciasnych pomieszczeniach.
 • Naprawiono wyświetlanie czarnego paska Tarczy w interfejsie Railjacka.
 • Naprawiono przyznawanie nagrody ukończenia Zewu Tempestarii po powtórzeniu Zadania.
 • Naprawiono przypadki, w których gra ładowała się zbyt szybko podczas zadania „Przebudzenie”, co umożliwiało zaobserwowanie przed sobą pustej przestrzeni zamiast docelowego poziomu.
 • Naprawiono linijki opisu z [PH] w Oknie Stanu Świata dla Razorbacka i Formorianina.
 • Naprawiono błąd skryptu podczas aktywacji Salwy Poszukiwaczej na Railjacku.

 

 

NSW Zew Tempestarii: Poprawka #2

Poprawki:

 • Naprawiono brakujące Słabości, Odporności, Niewrażliwości Czerwi Kuvy i bonus broni Kuvy, jeśli Czerw Kuvy został zabity przez Cień Sevagotha. 
  • Pracujemy nad naprawieniem kont, które Pokonały "zepsutego" Licza Kuvy, przyznając sobie w ten sposób błędną broń Kuvy.

 

PSN Zew Tempestarii: Poprawka #3

Poprawki:

 • Naprawiono awarię po przerwaniu ostatniego etapu zadania Zew Tempestarii i powrocie do Dojo.
 • Naprawiono utratę funkcjonalności i zawieszenie gry, jeśli opuszczono Railjacka w momencie rozpoczęcia przerywnika filmowego.
 • Naprawiono nieskończony tunel ładowania Railjacka, kiedy klient dołączył z Orbitera próbując dotrzeć na Przekaźnik.
 • Naprawiono eksploit w Zleceniu Zabójstwa na Orb Vallis. 
 • Naprawiono niedziałający przycisk "Zresetuj Umiejętności" ekranu Kompetencji członka załogi, gdy korzystano z kontrolera.
 • Naprawiono wyświetlanie się przycisku zakończenia kontraktu z członkiem załogi, gdy wybierano elementy pancerza dla członka załogi.
 • Naprawiono zacięcie gry podczas Zadania Przebudzenie.
 • Naprawiono nieprawidłowe formatowanie przycisku "Wyjście" na kontrolerze w ekranie Personalizacji Kolorów Interfejsu.
 • Naprawiono wyświetlanie Pęknięć Termii w ekranie Stanu Świata/Nawigacji, przed ukończeniem zadania Vox Solaris.

 

XBOX Zew Tempestarii: Poprawka #3

Poprawki:

 • Naprawiono awarię po przerwaniu ostatniego etapu zadania Zew Tempestarii i powrocie do Dojo.
 • Naprawiono utratę funkcjonalności i zawieszenie gry, jeśli opuszczono Railjacka w momencie rozpoczęcia przerywnika filmowego.
 • Naprawiono nieskończony tunel ładowania Railjacka, kiedy klient dołączył z Orbitera próbując dotrzeć na Przekaźnik.
 • Naprawiono eksploit w Zleceniu Zabójstwa na Orb Vallis. 
 • Naprawiono niedziałający przycisk "Zresetuj Umiejętności" ekranu Kompetencji członka załogi, gdy korzystano z kontrolera.
 • Naprawiono wyświetlanie się przycisku zakończenia kontraktu z członkiem załogi, gdy wybierano elementy pancerza dla członka załogi.
 • Naprawiono zacięcie gry podczas Zadania Przebudzenie.
 • Naprawiono nieprawidłowe formatowanie przycisku "Wyjście" na kontrolerze w ekranie Personalizacji Kolorów Interfejsu.
 • Naprawiono wyświetlanie Pęknięć Termii w ekranie Stanu Świata/Nawigacji, przed ukończeniem zadania Vox Solaris.

 

NSW Zew Tempestarii: Poprawka #3

Zmiany:

 • Zastąpiono przypadkowe Relikty ze Skarbca wypadające w misjach Burzy Pustki zamierzonymi Reliktami Nyx Prime i Valkyr Prime.

Poprawki:

 • Naprawiono wiele awarii mogących wystąpić w Stoczni Grineer na Ceres.
 • Naprawiono problem z kontami, na których pokonano Licza Kuvy stworzonego przez Cień Sevagotha. Wszyscy gracze objęci tym problemem otrzymają broń z bonusem 55% Obrażeń Miażdżących.  
 • Naprawiono problem mogący wystąpić, kiedy gracz spróbował wybrać nową misję po migracji hosta. 
 • Kolejna poprawka dotycząca przyznawania dodatkowych Łez Pustki po dołączeniu przez gracza do trwającej misji Burzy Pustki.
 • Naprawiono brakujące Syandana Raiji, Syandana Zaikhya oraz Syandana Arcturus.
 • Naprawiono linijki opisu z [PH] w Oknie Stanu Świata dla Razorbacka i Formorianina.
 • Naprawiono przypadki niepodświetlanych silników / drzwi Załogowców Corpus.

 

NSW Zew Tempestarii: Poprawka #4

Poprawki:

 • Naprawiono awarię po przerwaniu ostatniego etapu zadania Zew Tempestarii i powrocie do Dojo.
 • Naprawiono utratę funkcjonalności i zawieszenie gry, jeśli opuszczono Railjacka w momencie rozpoczęcia przerywnika filmowego.
 • Naprawiono nieskończony tunel ładowania Railjacka, kiedy klient dołączył z Orbitera próbując dotrzeć na Przekaźnik.
 • Naprawiono eksploit w Zleceniu Zabójstwa na Orb Vallis. 
 • Naprawiono niedziałający przycisk "Zresetuj Umiejętności" ekranu Kompetencji członka załogi, gdy korzystano z kontrolera.
 • Naprawiono wyświetlanie się przycisku zakończenia kontraktu z członkiem załogi, gdy wybierano elementy pancerza dla członka załogi.
 • Naprawiono zacięcie gry podczas Zadania Przebudzenie.
 • Naprawiono nieprawidłowe formatowanie przycisku "Wyjście" na kontrolerze w ekranie Personalizacji Kolorów Interfejsu.
 • Naprawiono wyświetlanie Pęknięć Termii w ekranie Stanu Świata/Nawigacji, przed ukończeniem zadania Vox Solaris.

 

NSW Zew Tempestarii: Poprawka #5

Kilka zmian za kulisami w przygotowaniu do nadchodzącego wydarzenia! Bądźcie czujni!

 

 

27.04.2021 - Wszystkie Konsole!

119582dccd2f5124b77f9a488ae90cb4.jpg

Skarbiec Prime: Zephyr Prime i Chroma Prime

Wzbij się w przestworza i uwolnij pełną moc żywiołów!

Zephyr Prime i Chroma Prime powracają wraz ze swoją bronią Prime i ekskluzywnymi Personalizacjami dostępnymi w ograniczonym czasie.

Relikty Zephyr Prime, Chroma Prime, Tiberon Prime, Kronen Prime, Rubico Prime i Gram Prime zostały dodane do tabeli nagród! Te Relikty zastąpiły Relikty na Banshee oraz Mirage w tabelach łupów, Zleceniach oraz Paczkach Reliktów. 

Ceny w Dukatach części oraz schematów Zephyr oraz Chromy Prime zostały zmienione, jak zapowiadano tutaj.

PODWÓJNY PAKIET ZEPHYR PRIME I CHROMA PRIME

 • 1200 Platyn
 • Warframe'y Zephyr Prime i Chroma Prime
 • Tiberon Prime
 • Kronen Prime
 • Rubico Prime
 • Gram Prime
 • Syandana Impetus Prime
 • Kombinezon Commodore Prime
 • Pancerz Imugi Prime
 • Pancerz Tibor Prime
 • Zestaw Maskowania Genetycznego Tibor Prime
  • DODATKOWO: Segment Inkubatora Kavata oraz Zestaw Startowy Kavata
 • Glify Zephyr Prime i Chroma Prime

58ad6c096bc1d2102b1e229291d1bd96.jpg

PAKIET ZEPHYR PRIME

 • 400 Platyn
 • Warframe Zephyr Prime
 • Tiberon Prime
 • Kronen Prime
 • Kombinezon Commodore Prime
 • Pancerz Tibor Prime
 • Zestaw Maskowania Genetycznego Tibor Prime
  • DODATKOWO: Segment Inkubatora Kavata oraz Zestaw Startowy Kavata
 • Glify Zephyr Prime

11b3af0aa399a65c59f04c3389121903.jpg

PAKIET CHROMA PRIME

 • 400 Platyn
 • Warframe Chroma Prime
 • Rubico Prime
 • Gram Prime
 • Syandana Impetus Prime
 • Pancerz Imugi Prime
 • Glify Chroma Prime

36ff22af6918131d1cd7128f178066fe.jpg

PAKIET AKCESORIÓW ZEPHYR PRIME

 • 200 Platyn
 • Kombinezon Commodore Prime
 • Pancerz Tibor Prime
 • Zestaw Maskowania Genetycznego Tibor Prime
  • DODATKOWO: Segment Inkubatora Kavata oraz Zestaw Startowy Kavata

6461cfa95abcc5a61d1d8ddc303c1825.jpg

PAKIET AKCESORIÓW CHROMA PRIME

 • 200 Platyn
 • Syandana Impetus Prime
 • Pancerz Imugi Prime

Zdobądźcie te pakiety Skarbca Prime zanim się on zamknie wchodząc na strony sklepów Waszych konsol!

 

NSW Skarbiec Prime: Zephyr i Chroma Prime: Poprawka #6

NOWA SKÓRKA DELUXE MIRAGE ONEIRO + ANIMACJE

883bc66a1d21b1dc5eb5bdaf74fe957a.jpg

Tańcz przez mroczne sny razem z tą psotną, inspirowaną Arlekinami skórką deluxe. 

Skórka Mirage Oneiro, pierwotnie zaprojektowana przez artystkę CleoNaturin, debiutuje z 2 niestandardowymi zestawami Dumnych i Zwinnych Animacji! A dodatkowo możecie znaleźć Glif Mirage Oneiro w sekcji Glifów. 

Zgodnie z zasadą działania innych Luksusowych Animacji (Khora Urushu, etc.) są to animacje dostępne dla Mirage oraz Mirage Prime, ale dopiero po zakupie Mirage Oneiro, mogą być wyposażone jako Animacje innych Warframe'ów.

Zmiany i poprawki Railjacka:

 • Dodano "Przeładuj" jako opcję przypisania w "Dostosuj Kontroler" w opcjach Railjack. 
  • Naprawiliśmy również błąd wewnętrzny związany z „Szybkie Chłodzenie” rangi Artylerii, które nie działało podczas przeładowania po zresetowaniu przypisania kontrolera Railjacka do wartości domyślnych. 
 • Naprawiono brak możliwości użycia Tarana Cząsteczkowego, Więzów oraz Miażdżącej Serii podczas używania kontrolera. 
 • Naprawiono utratę funkcjonalności podczas porównywania Uzbrojenia/Komponentów w ekranie konfiguracji Railjacka, kiedy używano kontrolera.
 • Naprawiono błąd, który powodował utknięcie Klienta w ekranie ładowania Railjacka podczas dołączania w trakcie, jeśli Host wszedł na Okręt Flagowy Corpus w idealnym momencie.
 • Naprawiono wiele problemów, w tym utknięcie graczy w obszarze Śluzy, kiedy Przywołania Nadświetlnego użyto podczas, gdy odliczanie dochodziło do 0. 
 • Przywołanie Nadświetlne będzie teraz wyłączone po rozpoczęciu odliczania transmisji Cy, podobnie do tego, co robimy z misjami Dowódcy, aby uniknąć przyszłych problemów.

Poprawki:

 • Naprawiono niemożność otworzenia menu pauzy przez klientów w scenie Orbitera Fotobudki, jeżeli host użył Operatora i ponownie powrócił do Warframe'a. 
 • Naprawiono niektóre Relikty pokazujące Operację: Jad Orfiksa jako źródło. 
  • Usunięto te Relikty ze starych tabel nagród, ponieważ nie są już one używane.

Znane Problemy: 

 • Pozostawanie fioletowych znaczników szczątków oraz niemożność podniesienia Szczątków Komponentów Zetki.
  • Naprawiliśmy niemożność podnoszenia Komponentów Zekti z jednostek Gox na PlayStation - udało nam się tutaj szybciej przeforsować zmianę. Skutki zmian wskazują na sukces, więc planujemy wprowadzić niezbędne poprawki na Xbox i Nintendo Switch, ale musimy poczekać na certyfikację aktualizacji. Staramy się to zrobić tak szybko, jak tylko możemy. Dziękujemy!

 

XBOX Skarbiec Prime: Zephyr i Chroma Prime: Poprawka #4

NOWA SKÓRKA DELUXE MIRAGE ONEIRO + ANIMACJE

883bc66a1d21b1dc5eb5bdaf74fe957a.jpg

Tańcz przez mroczne sny razem z tą psotną, inspirowaną Arlekinami skórką deluxe. 

Skórka Mirage Oneiro, pierwotnie zaprojektowana przez artystkę CleoNaturin, debiutuje z 2 niestandardowymi zestawami Dumnych i Zwinnych Animacji! A dodatkowo możecie znaleźć Glif Mirage Oneiro w sekcji Glifów. 

Zgodnie z zasadą działania innych Luksusowych Animacji (Khora Urushu, etc.) są to animacje dostępne dla Mirage oraz Mirage Prime, ale dopiero po zakupie Mirage Oneiro, mogą być wyposażone jako Animacje innych Warframe'ów. 

 

Zmiany i poprawki Railjacka:

 • Dodano "Przeładuj" jako opcję przypisania w "Dostosuj Kontroler" w opcjach Railjack. 
  • Naprawiliśmy również błąd wewnętrzny związany z „Szybkie Chłodzenie” rangi Artylerii, które nie działało podczas przeładowania po zresetowaniu przypisania kontrolera Railjacka do wartości domyślnych. 
 • Naprawiono brak możliwości użycia Tarana Cząsteczkowego, Więzów oraz Miażdżącej Serii podczas używania kontrolera. 
 • Naprawiono utratę funkcjonalności podczas porównywania Uzbrojenia/Komponentów w ekranie konfiguracji Railjacka, kiedy używano kontrolera.
 • Naprawiono błąd, który powodował utknięcie Klienta w ekranie ładowania Railjacka podczas dołączania w trakcie, jeśli Host wszedł na Okręt Flagowy Corpus w idealnym momencie.
 • Naprawiono wiele problemów, w tym utknięcie graczy w obszarze Śluzy, kiedy Przywołania Nadświetlnego użyto podczas, gdy odliczanie dochodziło do 0. 
 • Przywołanie Nadświetlne będzie teraz wyłączone po rozpoczęciu odliczania transmisji Cy, podobnie do tego, co robimy z misjami Dowódcy, aby uniknąć przyszłych problemów.

 

Poprawki:

Naprawiono niemożność otworzenia menu pauzy przez klientów w scenie Orbitera Fotobudki, jeżeli host użył Operatora i ponownie powrócił do Warframe'a. 

 • Naprawiono niektóre Relikty pokazujące Operację: Jad Orfiksa jako źródło. 
  • Usunięto te Relikty ze starych tabel nagród, ponieważ nie są już one używane.

Znane Problemy: 

 • Pozostawanie fioletowych znaczników szczątków oraz niemożność podniesienia Szczątków Komponentów Zetki.
  • Naprawiliśmy niemożność podnoszenia Komponentów Zekti z jednostek Gox na PlayStation - udało nam się tutaj szybciej przeforsować zmianę. Skutki zmian wskazują na sukces, więc planujemy wprowadzić niezbędne poprawki na Xbox i Nintendo Switch, ale musimy poczekać na certyfikację aktualizacji. Staramy się to zrobić tak szybko, jak tylko możemy. Dziękujemy!
 • Ograniczona/całkowity brak obsługi myszy i klawiatury.
  • Mamy gotową poprawkę, która wymaga certyfikacji wersji - pracujemy nad tym!
 • Pustka w liście przyjaciół.
  • Mamy gotową poprawkę, która wymaga certyfikacji wersji - pracujemy nad tym!

 

PSN Skarbiec Prime: Zephyr i Chroma Prime: Poprawka #4

NOWA SKÓRKA DELUXE MIRAGE ONEIRO + ANIMACJE883bc66a1d21b1dc5eb5bdaf74fe957a.jpg

Tańcz przez mroczne sny razem z tą psotną, inspirowaną Arlekinami skórką deluxe. 

Skórka Mirage Oneiro, pierwotnie zaprojektowana przez artystkę CleoNaturin, debiutuje z 2 niestandardowymi zestawami Dumnych i Zwinnych Animacji! A dodatkowo możecie znaleźć Glif Mirage Oneiro w sekcji Glifów. 

Zgodnie z zasadą działania innych Luksusowych Animacji (Khora Urushu, etc.) są to animacje dostępne dla Mirage oraz Mirage Prime, ale dopiero po zakupie Mirage Oneiro, mogą być wyposażone jako Animacje innych Warframe'ów. 
 

Zmiany i poprawki Railjacka:

 • Dodano "Przeładuj" jako opcję przypisania w "Dostosuj Kontroler" w opcjach Railjack. 
  • Naprawiliśmy również błąd wewnętrzny związany z „Szybkie Chłodzenie” rangi Artylerii, które nie działało podczas przeładowania po zresetowaniu przypisania kontrolera Railjacka do wartości domyślnych. 
 • Naprawiono brak możliwości użycia Tarana Cząsteczkowego, Więzów oraz Miażdżącej Serii podczas używania kontrolera. 
 • Naprawiono utratę funkcjonalności podczas porównywania Uzbrojenia/Komponentów w ekranie konfiguracji Railjacka, kiedy używano kontrolera.
 • Naprawiono błąd, który powodował utknięcie Klienta w ekranie ładowania Railjacka podczas dołączania w trakcie, jeśli Host wszedł na Okręt Flagowy Corpus w idealnym momencie.
 • Naprawiono wiele problemów, w tym utknięcie graczy w obszarze Śluzy, kiedy Przywołania Nadświetlnego użyto podczas, gdy odliczanie dochodziło do 0. 
  • Przywołanie Nadświetlne będzie teraz wyłączone po rozpoczęciu odliczania transmisji Cy, podobnie do tego, co robimy z misjami Dowódcy, aby uniknąć przyszłych problemów.
 • Naprawiono utratę funkcjonalności i zawieszenie gry, jeśli opuszczono Railjacka w momencie rozpoczęcia przerywnika filmowego.
 • Naprawiono niekończący się Tunel Pustki, jeśli misja została rozpoczęta z Dojo, ale zdecydowano się udać na Przekaźnik.
 • Naprawiono odtwarzanie dźwięków Burz Pustki poza misjami Railjacka. 
 • Naprawiono awarie mogącą wystąpić podczas zadania Zew Tempestarii, jeśli porzucono misję i powrócono do Dojo. 
 • Naprawiono pozostawanie fioletowych znaczników szczątków oraz niemożność podniesienia Szczątków Komponentów Zetki.

Poprawki:

 • Naprawiono niemożność otworzenia menu pauzy przez klientów w scenie Orbitera Fotobudki, jeżeli host użył Operatora i ponownie powrócił do Warframe'a. 
 • Naprawiono niektóre Relikty pokazujące Operację: Jad Orfiksa jako źródło. 
  • Usunięto te Relikty ze starych tabel nagród, ponieważ nie są już one używane.
 • Naprawiono wyświetlanie Pęknięć Termii w ekranie Stanu Świata/Nawigacji, przed ukończeniem zadania Vox Solaris.
 • Naprawiono eksploit w Zleceniu Zabójstwa na Orb Vallis.
 • Naprawiono przycisk „Wyjście”, który nie działał na ekranie dostosowywania interfejsu na kontrolerze. 
 • Naprawiono błędne powiadomienia w Interfejsie Załogi przy korzystaniu z Kontrolera. 
 • Naprawiono lewitujące elementy Pancerza na Skórce Rhino Dex. 
 • Naprawiono zacięcie gry podczas Zadania Przebudzenie.

 

XBOX Skarbiec Prime: Zephyr i Chroma Prime: Poprawka #5

Poprawki:

 • Naprawiono francuską wersję językową dla Skarbca Prime: Armure Tibor Prime zamiast Armure Imugi Prime.

Znane Problemy: 

 • Pozostawanie fioletowych znaczników szczątków oraz niemożność podniesienia Szczątków Komponentów Zetki.
  • Naprawiliśmy niemożność podnoszenia Komponentów Zekti z jednostek Gox na PlayStation - udało nam się tutaj szybciej przeforsować zmianę. Skutki zmian wskazują na sukces, więc planujemy wprowadzić niezbędne poprawki na Xbox i Nintendo Switch, ale musimy poczekać na certyfikację aktualizacji. Staramy się to zrobić tak szybko, jak tylko możemy. Dziękujemy!
 • Ograniczona/całkowity brak obsługi myszy i klawiatury.
  • Mamy gotową poprawkę, która wymaga certyfikacji wersji - pracujemy nad tym!
 • Pustka w liście przyjaciół.
  • Mamy gotową poprawkę, która wymaga certyfikacji wersji - pracujemy nad tym!

 

PSN Skarbiec Prime: Zephyr i Chroma Prime: Poprawka #5

Poprawki:

 • Naprawiono francuską wersję językową dla Skarbca Prime: Armure Tibor Prime zamiast Armure Imugi Prime.
 • Naprawiono przywracanie domyślnych ustawień Interfejsu przy logowaniu na Playstation 5.

 

NSW Skarbiec Prime: Zephyr i Chroma Prime: Poprawka #7

Poprawki:

 • Naprawiono francuską wersję językową dla Skarbca Prime: Armure Tibor Prime zamiast Armure Imugi Prime.

Znane Problemy: 

 • Pozostawanie fioletowych znaczników szczątków oraz niemożność podniesienia Szczątków Komponentów Zetki.
  • Naprawiliśmy niemożność podnoszenia Komponentów Zekti z jednostek Gox na PlayStation - udało nam się tutaj szybciej przeforsować zmianę. Skutki zmian wskazują na sukces, więc planujemy wprowadzić niezbędne poprawki na Xbox i Nintendo Switch, ale musimy poczekać na certyfikację aktualizacji. Staramy się to zrobić tak szybko, jak tylko możemy. Dziękujemy!

 

Poprawki od Aktualizacji Zew Tempestarii 30.1.0 (już od teraz) będą zamieszczane w poniższym temacie: 

 

Edited by (PSN)NAJNIR
 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 2021-04-14 at 8:11 PM, (PSN)ramonesco said:

Brak możliwości resetowania punktów załogantom na ps4 drażni.

 

On 2021-04-14 at 5:05 PM, (PSN)NAJNIR said:

Naprawiono niedziałający przycisk "Zresetuj Umiejętności" ekranu Kompetencji członka załogi, gdy korzystano z kontrolera.

Naprawiono w najnowszej poprawce!

 

 

 

On 2021-04-16 at 8:38 PM, (XBOX)Muzykamichal said:

Witam u mnie na xboxie one s po aktualizacji nie pokazuje na mapie gwiezdnej graczy tak jakby nikt nie gral , a jak wejde na misje to gracze sa ?

Opisane problemy mogą mieć związek z tematem poniżej: 

 

 

 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 • [DE]Mag unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
 • Create New...